EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 23 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 23 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 23 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 23 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 23 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 23 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 23 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 23 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 23 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+9
Cherry
fandys
magdala
Dragana
haslerka
Otylka
Krteček
motolka
Hypatia
13 posters

    Diskuze

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 20/1/2018, 11:28

    barbie napsal:
    Cherry napsal:
    barbie napsal:aHOJ holky, tak opět zde asi po roce. Ohledně prezidenta - u mě jasno - ZEMAN.

    Ahoj, Barbie, kde seš pořád ? Jasně, že Zeman !!
    Mám marodku, tak jsem doma a nudím se, tak jsem tady. Jinak opravdu nestíhám.

    Barbie, ahooooj.

    Přeji brzké uzdravení a abys mohla sem zajít i jako zdravá.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 20/1/2018, 09:32

    Dragana napsal:
    haslerka napsal:
    haslerka napsal:Z Fb neověřené informace:


    Dochází k masovým rekonstrukcím, zateplováním a rozšiřováním uprchlických táborů po celé ČR. 

    škoda, že  nikdo z nás nebydlí poblíž nebo někdo ze známých. Těžko to ověříme. No

    Zkusím hodit dotaz na FB Michala Haška.
    Já o tom zatím četla na diskuzích.
    Ověřit to nemám jak. No No No
    Už to letí celým FB.

    Takže se o tom začne asi mluvit veřejně.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 20/1/2018, 09:32

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:
    haslerka napsal:
    Dragana napsal:Diskuze - Stránka 23 ?width=1270&height=658&mid=13845&aid=29&uid=19536497&default=%2Fstatic%2Fwm%2Fimg%2Fdefault-image
    Je pod tím nějaká fotka?   Já  tam vidím jen ikonku .   No
    Já tam mám fotku.
    Ale opíšu, co na ní je.
    Je to přesný popis sluníčkářů. Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping

    Problém tohoto světa je ten,
    že INTELIGENTNÍ  lidi jsou plní pochybnstí
    a BLBCI plni sebevědomí.
      jo, to je přesný...   Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Jdu do sebe a začínám své sebevědomí trochu krotit.  Very Happy
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 20/1/2018, 09:29

    Dragana napsal:
    haslerka napsal:
    Dragana napsal:Diskuze - Stránka 23 ?width=1270&height=658&mid=13845&aid=29&uid=19536497&default=%2Fstatic%2Fwm%2Fimg%2Fdefault-image
    Je pod tím nějaká fotka?   Já  tam vidím jen ikonku .   No
    Já tam mám fotku.
    Ale opíšu, co na ní je.
    Je to přesný popis sluníčkářů. Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping

    Problém tohoto světa je ten,
    že INTELIGENTNÍ  lidi jsou plní pochybnstí
    a BLBCI plni sebevědomí.
      jo, to je přesný...   Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 20/1/2018, 09:22

    haslerka napsal:
    haslerka napsal:Z Fb neověřené informace:


    Dochází k masovým rekonstrukcím, zateplováním a rozšiřováním uprchlických táborů po celé ČR. 

    škoda, že  nikdo z nás nebydlí poblíž nebo někdo ze známých. Těžko to ověříme. No

    Zkusím hodit dotaz na FB Michala Haška.
    Já o tom zatím četla na diskuzích.
    Ověřit to nemám jak. No No No
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 20/1/2018, 09:19

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:Diskuze - Stránka 23 ?width=1270&height=658&mid=13845&aid=29&uid=19536497&default=%2Fstatic%2Fwm%2Fimg%2Fdefault-image
    Je pod tím nějaká fotka?   Já  tam vidím jen ikonku .   No
    Já tam mám fotku.
    Ale opíšu, co na ní je.
    Je to přesný popis sluníčkářů. Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping

    Problém tohoto světa je ten,
    že INTELIGENTNÍ  lidi jsou plní pochybnstí
    a BLBCI plni sebevědomí.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 20/1/2018, 09:03

    Drahoušek a jeho tým přitvrzují: Hehe2 Hehe2 Hehe2





    Jiří Drahoš
    14 hod · 

    Spolek Přátelé Miloše Zemana občanům sděluje: Tato země je naše.


     Na to musím zdvořile odpovědět: Tato země, pánové Nejedlý, Mynáři a Ovčáčku, opravdu není Vaše! 


    Tato země je všech občanů České republiky.



    Diskuze - Stránka 23 26805518_703731503347882_6880792529363582984_n

    Jiří Drahoš
    Politický kandidát
    Další informace
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 20/1/2018, 08:49

    o vylepšování ubytování pro migranty:

    [size=32]České firmy, které jsou napojené na business kolem uprchlických táborů.[/size]


    Včera jsme vám přinesli článek o masivním zateplování a rekonstrukci budov. Dnes pro vás máme seznam českých firem, které jsou napojené na business kolem uprchlických táborů. Prozatím zjištěná cena zakázek je bezmála 27 500 000 Kč.

    http://ceske-zajmy.cz/ceske-firmy-ktere-jsou-napojene-na-business-kolem-uprchlickych-taboru/
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 20/1/2018, 08:13

    a ještě uprchlíky z Venezuely by mohli  humanisti nasměrovat do Evropy:


    https://www.novinky.cz/zahranicni/461069-ve-venezuele-hrozi-letos-umrti-na-podvyzivu-desetitisicum-deti.html
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 20/1/2018, 08:05

    Tohle je vtipné:

    Modelka, jejíž vlasy nikdy neuvidíme, dělá reklamu na šampon na vlasy. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


    https://www.denik.cz/ze_sveta/modelka-v-hidzabu-v-reklame-na-vlasovou-peci-loreal-bori-myty-20180119.html
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 20/1/2018, 08:02

    haslerka napsal:Z Fb neověřené informace:


    Dochází k masovým rekonstrukcím, zateplováním a rozšiřováním uprchlických táborů po celé ČR. 

    škoda, že  nikdo z nás nebydlí poblíž nebo někdo ze známých. Těžko to ověříme. No

    Zkusím hodit dotaz na FB Michala Haška.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 20/1/2018, 08:00

    Dragana napsal:Diskuze - Stránka 23 ?width=1270&height=658&mid=13845&aid=29&uid=19536497&default=%2Fstatic%2Fwm%2Fimg%2Fdefault-image
    Je pod tím nějaká fotka?   Já  tam vidím jen ikonku .   No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 20/1/2018, 05:36

    Z Fb neověřené informace:


    Svobodný vysílač
    18 leden v 3:48 · 
    Přátelé,
    Dokola nás ubezpečují, že tu imigranté nejsou, nebo jich je pouhých 12, jak vedeme tuhý odpor proti migračním kvótám, a že prý nepříjmeme ani jednoho. svobodny-vysilac.cz přináší otřesná zjištění.
    POZOR prosím sdílejte tuto alarmující informaci, vrcholně důležité!
    Dochází k masovým rekonstrukcím, zateplováním a rozšiřováním uprchlických táborů po celé ČR. Udělám o tom speciální pořad na svobodny-vysilac.cz, až seženu fakta kolem daných firem napojených na ministerstvo vnitra, ale jen malá ochutnávka:
    1. Balková u Plzně: rozšiřování elektronického zabezpečovacího systému firmou Tezao s.r.o. a kamerového systému firmou SSPM Group, s.r.o. za téměř 800 tis. KČ. Proč, když nejsou nebezpeční, a jen vyvoláváme paniku? Tyto systémy rozšiřují zcela nedávno, smlouvy podepsány 7.11.2017.
    2. Havířov, Na Kopci 5, Dolní Suchá: probíhá zde masivní zateplování firmou THERM, spol. s r.o. např. objekt č. 01 za 5 mil. KČ. Proč, když se žádné nechystáme příjmout? Zateplování je prováděno nyní, smlouva uzavřena 3.11.2017.
    3. Jezová č.p. 1501, Bělá pod Bezdězem: Probíhají zde obrovské rekonstrukce objektů v listopadu a prosinci 2017 firmou CL-Evans s.r.o. za půl milionu KČ. Také tu probíhá oprava fasády objektu č. 11 Josefem Voňavkou za cca 350 tis. KČ, úprava vjezdové brány firmou PILECKÝ s.r.o. za 224 tis. KČ atp.
    Záchytný uprchlický tábor v Jezové, Bělé pod Bezdězem se bude zřejmě dokonce rozšiřovat. Vojenské lesy a statky ČR, s.p. bezúplatně převedli tři pozemky v katastru Bělá pod Bezdězem pod správu uprchlických zařízení MV. Jak si to máme vysvětlit?
    4. Kostelec nad Orlicí, Rudé Armády 1000: Masivní stavební úpravy pobytového centra firmou VASPO VAMBERK, s.r.o. za 1,2 mil. KČ. Dále tu probíhá výměna otvorových výplní firmou RI OKNA s.r.o. za neuvěřitelných 4,5 mil. KČ.
    5. Předlice, Husitská cesta 217/4, Ústí nad Labem: Vzpomínáme si na Terezu Hyťhovou (SPD), která upozorňovala na bezpečnostní riziko spojené s Předlicemi? Vysmívali se jí, že jde o standardní azylové centrum. Proč tedy firma JKN stavby s.r.o. bude osazovat všechna okna tohoto centra železnými mřížemi podle smlouvy z 16.11.2017? Zřejmě asi tak bezpečné nebude, že?
    6. Vyšní Lhoty č.p. 234: Tohle jsem si nechal nakonec, vzpomínáte na Tomia Okamuru, kterak navštěvoval Vyšní Lhoty, a varoval před bezpečnostním rizikem? Tedy firma Velidor, s.r.o. bude provádět rekonstrukci soc. zařízení Vyšní Lhoty za 225 tis. KČ, dále je prováděno masivní zateplování objektu Vyšní Lhoty firmou THERM, spol. s r.o. za 3,5 mil. KČ, dále firma Europrojekt build and technology s.r.o. bude provádět rekonstrukci objektu č. 02 Vyšní Lhoty za 2,5 mil. KČ.
    Toto je jen malá ochutnávka, zjišťuji další důležité informace. Proč Správa uprchlických zařízení shání posilu organizačních pracovníků pro příjem uprchlíků přímo v tranzitním prostoru terminálu 2 letiště v pražské Ruzyni? Proč tatáž Správa uprchlických zařízení MV resp. firma BRYVECASTA s.r.o. shání dva nové bezpečnostní pracovníky na pozici ostrahy oběktu v záchytném uprchlickém zařízení Jezová, Bělá pod Bezdězem, které se plánuje rozšiřovat?
    A proč jakási firma DO a.s uzavírá smlouvu se Správou uprchlických zařízení MV na ubytování několika desítek osob z Afghanistánu v ČR? Položme si otázky: Proč se investují desítky milionů na rekonstrukce, zateplování a rozšiřování záchytných táborů, pobytových zařízení a azylových středisek pro uprchlíky po celé ČR, když prý vláda nehodlá žádné příjmout?
    Přátelé, prosím, sdílejte tuto informaci zjištění svobodny-vysilac.cz, a rovněž sledujte program našeho rádia pro více informací. Pokud máte i vy nějaká zjištění, pozorování, prosím zašlete je přímo mě na tapinek@gmail.com. Musíme společně pátrat, a skládat si věci do souvislostí.
    Vítek SVCS
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 20/1/2018, 02:45

    Diskuze - Stránka 23 ?width=1270&height=658&mid=13845&aid=29&uid=19536497&default=%2Fstatic%2Fwm%2Fimg%2Fdefault-image
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 20/1/2018, 01:42

    motolka napsal:
    Dragana napsal:

    On bude stát na tý sesli, aby byl lépe vidět a ten polštářek je nutnost.
    Sám nedokáže žbleptnout, tak to za něj odvede tahle pomůcka.
    Vono to ticho by nelahodilo ušákům voličů. No No No
    Aha, tak proto ta prdící pomůcka - vidíš, to mi nedošlo. Tak alespoň NĚCO se od něj dozvíme  Laile Laile
    Moh by na tý sesli zatančit kazačok a bylo by kraválu, jak kdyby zpíval i se svou babochlapem. Bounce
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 20/1/2018, 01:38

    motolka napsal:Už podle jména pana Drahoše je zřejmé, že po jeho zvolení by zcela jistě došlo ke zdražení základních potravin, jako je pivo a rum. Proto vyzývám všechny české národovce: Řekněte NE Drahošovi a volte Levňoše!
    Hehe2 Hehe2

    Diskuze - Stránka 23 3895619_
    Fuj, málem jsem se poblila. Puke
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 20/1/2018, 01:37

    Dragana napsal:

    On bude stát na tý sesli, aby byl lépe vidět a ten polštářek je nutnost.
    Sám nedokáže žbleptnout, tak to za něj odvede tahle pomůcka.
    Vono to ticho by nelahodilo ušákům voličů. No No No
    Aha, tak proto ta prdící pomůcka - vidíš, to mi nedošlo. Tak alespoň NĚCO se od něj dozvíme  Laile Laile
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 20/1/2018, 01:36

    Už podle jména pana Drahoše je zřejmé, že po jeho zvolení by zcela jistě došlo ke zdražení základních potravin, jako je pivo a rum. Proto vyzývám všechny české národovce: Řekněte NE Drahošovi a volte Levňoše!
    Hehe2 Hehe2

    Diskuze - Stránka 23 3895619_
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 20/1/2018, 01:30

    motolka napsal:Co tam sakra dělá ta dřevěná židlička, i když s prdícím polštářkem? Vždyť říkal, nebo jeho stará, že bude stát, ne?  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Diskuze - Stránka 23 Petrpan_7826
    On bude stát na tý sesli, aby byl lépe vidět a ten polštářek je nutnost.
    Sám nedokáže žbleptnout, tak to za něj odvede tahle pomůcka.
    Vono to ticho by nelahodilo ušákům voličů. No No No
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 20/1/2018, 01:27

    motolka napsal:
    Dragana napsal:

    Bude ustanovena nějaká vyšetřovací komise, která bude v domácnostech kontrolovat, zda voliči stojí v pozoru?
    Jaké tresty dostanou ti, kteří se budou hrbit, nebo nedej Zeus opírat se o židli, či stůl?
    Co když někdo nutně bude muset na toaletu?
    Ale takový volič ví, co  je jeho občanská povinnost a buď si veme včas pemprsku, nebo si nechá vyvalit bok.
    Jen by měli myslet na to, že invalidní důchod nedostanou a ty pytlky si budou hradit hezky ze své kapsy. bigdevil
    Tak to se týká jen voličů Drahoše, ne? Takže já budu sedět na gaučíku i si chodit na WC, kdy se mi zachce  Rolf2
    Takže říkáš, že voliče Drahoše poznáme podle pleny nebo vyvaleného boku, jo?  DevilGrins
    No já původně myslela, že bych chodila kontrolovat postoj Drahošových voličů a rovnou bych je i trestala. Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Ty se míníš tohoto privilegia vzdát?
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 20/1/2018, 01:23

    Co tam sakra dělá ta dřevěná židlička, i když s prdícím polštářkem? Vždyť říkal, nebo jeho stará, že bude stát, ne?  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Diskuze - Stránka 23 Petrpan_7826
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 20/1/2018, 01:19

    Dragana napsal:

    Bude ustanovena nějaká vyšetřovací komise, která bude v domácnostech kontrolovat, zda voliči stojí v pozoru?
    Jaké tresty dostanou ti, kteří se budou hrbit, nebo nedej Zeus opírat se o židli, či stůl?
    Co když někdo nutně bude muset na toaletu?
    Ale takový volič ví, co  je jeho občanská povinnost a buď si veme včas pemprsku, nebo si nechá vyvalit bok.
    Jen by měli myslet na to, že invalidní důchod nedostanou a ty pytlky si budou hradit hezky ze své kapsy. bigdevil
    Tak to se týká jen voličů Drahoše, ne? Takže já budu sedět na gaučíku i si chodit na WC, kdy se mi zachce  Rolf2
    Takže říkáš, že voliče Drahoše poznáme podle pleny nebo vyvaleného boku, jo?  DevilGrins
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 20/1/2018, 00:57

    motolka napsal:
    Cherry napsal:
    motolka napsal:
    haslerka napsal:Jo, bude to odborník na fšecko:



    [size=32]Drahošovi se nechtělo ani na Primu. Vyžádal si dopředu otázky. Zjistili jsme k tomu více[/size]
    19. 1. 2018 14:36
    EXKLUZIVNĚ Jiří Drahoš podmínil svou účast v prezidentském duelu na TV Prima tím, že dostane dopředu otázky. Parlamentním Listům.cz informaci potvrdilo několik na sobě nezávislých zdrojů z okolí Drahošova týmu.
    A votom to je
    Sice by blbeček dokázal stát hodinu a půl v pozoru, ale hlavička zase tolik neslouží a reakce má pomalé. Proto potřebuje tahák dopředu. Zeman by možná měl problémy hodinu a půl stát, ale otázky dopředu rozhodně nepotřebuje, na všechno umí reagovat hned a okamžitě  Smile
    Ještě že má Drahoš slíbenou pomoc od Horáčka jak už jsem psala níže.
    Blbý je, že ten ví taky houno..
    A co voliči Drahoše, ti taky budou muset celou debatu stát? Nebo mohou u televize sedět na gauči?
    Už v tom mám docela hokej  smich2 smich2 smich2
    Unavená víla by ale tu hoďku a půl postát mohla  Laile
    Bude ustanovena nějaká vyšetřovací komise, která bude v domácnostech kontrolovat, zda voliči stojí v pozoru?
    Jaké tresty dostanou ti, kteří se budou hrbit, nebo nedej Zeus opírat se o židli, či stůl?
    Co když někdo nutně bude muset na toaletu?
    Ale takový volič ví, co  je jeho občanská povinnost a buď si veme včas pemprsku, nebo si nechá vyvalit bok.
    Jen by měli myslet na to, že invalidní důchod nedostanou a ty pytlky si budou hradit hezky ze své kapsy. bigdevil
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 20/1/2018, 00:53

    Tak když mi to takhle tentokrát vyšlo, tak já toho Zemana zvolím, no  Maxismich

    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/prezidentska-volebni-kalkulacka-zeman-drahos/r~9bcadcdcf91611e7988aac1f6b220ee8/


    Více se vaše názory shodují s:

    Diskuze - Stránka 23 Zeman._0_Miloš Zeman

    Shodně jste zodpověděli 19 ze 39 otázek.

    U odpovědí, kde jste měli stejný názor jako kandidát, se důležitost, kterou jste tématu přisoudili, shodovala na 84.21 %.


    Méně se shodujete s:

    Diskuze - Stránka 23 Drahos._0_Jiří Drahoš

    Shodně jste zodpověděli 18 ze 39 otázek.

    U odpovědí, kde jste měli stejný názor jako kandidát, se důležitost, kterou jste tématu přisoudili, shodovala na 22.22 %.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 19/1/2018, 23:50

    Cherry napsal:
    motolka napsal:
    haslerka napsal:Jo, bude to odborník na fšecko:



    [size=32]Drahošovi se nechtělo ani na Primu. Vyžádal si dopředu otázky. Zjistili jsme k tomu více[/size]
    19. 1. 2018 14:36
    EXKLUZIVNĚ Jiří Drahoš podmínil svou účast v prezidentském duelu na TV Prima tím, že dostane dopředu otázky. Parlamentním Listům.cz informaci potvrdilo několik na sobě nezávislých zdrojů z okolí Drahošova týmu.
    A votom to je
    Sice by blbeček dokázal stát hodinu a půl v pozoru, ale hlavička zase tolik neslouží a reakce má pomalé. Proto potřebuje tahák dopředu. Zeman by možná měl problémy hodinu a půl stát, ale otázky dopředu rozhodně nepotřebuje, na všechno umí reagovat hned a okamžitě  Smile
    Ještě že má Drahoš slíbenou pomoc od Horáčka jak už jsem psala níže.
    Blbý je, že ten ví taky houno..
    A co voliči Drahoše, ti taky budou muset celou debatu stát? Nebo mohou u televize sedět na gauči?
    Už v tom mám docela hokej  smich2 smich2 smich2
    Unavená víla by ale tu hoďku a půl postát mohla  Laile

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 23 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 29/3/2024, 01:09