EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+9
Cherry
fandys
magdala
Dragana
haslerka
Otylka
Krteček
motolka
Hypatia
13 posters

    Diskuze

    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 24/1/2018, 12:15

    haslerka napsal:jestlipak to pomůže proti migraci?



    [size=38]Česko pošle na řešení migrace v Libyi 225 miliónů[/size]
    Česká vláda pošle zhruba 225 miliónů korun do fondu Evropské unie pro Afriku. Z fondu se platí projekty, které mají zabránit migrační krizi a pomáhat při ní. Český dar by měl pomáhat v Libyi. Menšinový kabinet bez důvěry ve středu o darování peněz rozhodoval na podnět ministra vnitra Lubomíra Metnara. „Je to silný signál solidarity při řešení migrační otázky,“ řekl Metnar novinářům po jednání kabinetu.
    Čím víc peněz se pošle, tím víc se budou natahovat pracky.
    Stejně ty prachy nedoputují tam, kam bylo původně zamyšleno. Zvlášť, když se to posílá oklikou přes EU.
    A Afrika ještě získá dojem, že ty prachy v Evropě rostou na stromě a povalují se i na zemi.

    -------

    http://exploze.hateam.com/viewtopic.forum?t=54
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 24/1/2018, 12:10

    Dragana napsal:

    Roztomilej neroztomilej.
    Já si všimla jiné podstatné věci.
    Jak už trénoval to sepnutí rukou.
    Už tehdy měl našlápnuto mezi významné osobnosti. Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Nojo  Huch Toho jsem si ani nevšimla.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 24/1/2018, 12:00

    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:jestlipak to pomůže proti migraci?



    [size=38]Česko pošle na řešení migrace v Libyi 225 miliónů[/size]
    Česká vláda pošle zhruba 225 miliónů korun do fondu Evropské unie pro Afriku. Z fondu se platí projekty, které mají zabránit migrační krizi a pomáhat při ní. Český dar by měl pomáhat v Libyi. Menšinový kabinet bez důvěry ve středu o darování peněz rozhodoval na podnět ministra vnitra Lubomíra Metnara. „Je to silný signál solidarity při řešení migrační otázky,“ řekl Metnar novinářům po jednání kabinetu.
    Určitě nepomůže.
    Dovedu si představit, kde takový dar skončí. 

    Migraci neodkloníš projektem. To spíš darem převáděčským mafiím, avšak to, bohužel, není legální.
    Já to vidím také tak.

    Nakoupěji za to víc nafukovacích člunů.  No No No No
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 24/1/2018, 11:54

    haslerka napsal:jestlipak to pomůže proti migraci?



    [size=38]Česko pošle na řešení migrace v Libyi 225 miliónů[/size]
    Česká vláda pošle zhruba 225 miliónů korun do fondu Evropské unie pro Afriku. Z fondu se platí projekty, které mají zabránit migrační krizi a pomáhat při ní. Český dar by měl pomáhat v Libyi. Menšinový kabinet bez důvěry ve středu o darování peněz rozhodoval na podnět ministra vnitra Lubomíra Metnara. „Je to silný signál solidarity při řešení migrační otázky,“ řekl Metnar novinářům po jednání kabinetu.
    Určitě nepomůže.
    Dovedu si představit, kde takový dar skončí. 

    Migraci neodkloníš projektem. To spíš darem převáděčským mafiím, avšak to, bohužel, není legální.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 24/1/2018, 11:49

    jestlipak to pomůže proti migraci?



    [size=38]Česko pošle na řešení migrace v Libyi 225 miliónů[/size]
    Česká vláda pošle zhruba 225 miliónů korun do fondu Evropské unie pro Afriku. Z fondu se platí projekty, které mají zabránit migrační krizi a pomáhat při ní. Český dar by měl pomáhat v Libyi. Menšinový kabinet bez důvěry ve středu o darování peněz rozhodoval na podnět ministra vnitra Lubomíra Metnara. „Je to silný signál solidarity při řešení migrační otázky,“ řekl Metnar novinářům po jednání kabinetu.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 24/1/2018, 11:39

    Kdo mu poradil ty palce nahoru, byl pěkný magor....:


    Jan Šibík fotograficky zachytil konec prezidentské debaty.

    Diskuze 26904820_10204186557702017_7434825178223338293_n


    Diskuze 26904810
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 24/1/2018, 10:54

    motolka napsal:Z diskuze:

    V. Linhart 23.1.2018 22:59

    Ten pan Šaradín: ano, vrtěti psem. To je jediná možnost, jak vyloženě slabý Drahošův výkon okecat. A to měl Drahoš dopředu k dispozici okruh otázek. Vize takového politického nýmanda jak diskutuje se špičkou EU mě naplňuje hlubou skepsí. Volit jedině v náhlém sebevražedném pohnutí. FHF.!!

    Tak on to má u EU právě dobrý, protože by jim na všechno přikyvoval. Jen my by jsme to měli blbý, protože  by nám tady začali okamžitě stavět mešity, rozjela by se výroba burek, vepřové by nahradil kebab a museli by jsme se 5x modlit na koberečku a zakazovali by nám i pivo, přitom by si imámové užívali. To my tady přece nechceme. My potřebujeme být zadobře s Ruskem. Říkalo se "se Sovětským svazem na věčné časy". Ale to byla právě ta komunistická éra. Dřív to bylo "sváté Rusko". Dnes Ruská federace. No ale Zeman nás právě spojuje s nimi i s Čínou. EU nás naopak rozděluje. Fakt jestli vyhraje Drahoš věřím tomu, že ty volby budou zmanipulované podobně jako ve Francii.  down

    Diskuze Marine-le-pen

    Nevěřím, že by spousta Francouzů volila Macrona, lepší by byla pro ně Marine Le Pen. To je výběr podle nějakého dosazování z EU. No a tam, kde to nejde tak se tam snaží dostat vrtulníky podobně jako v Maďarsku. Ještě nám tady postaví americké základny a budou okupovat Rusko. Fakt si připadám jako kdyby se na Zemi natáčel nějaký celosvětový akční thriller. Sad
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 24/1/2018, 10:54

    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/slusnost-neni-u-prezidenta-nutna-vlastnost-tvrdi-eliska-haskova-coolidge-proc-podporuje-zemana-41937?dop-ab-variant&seq-no=1&source=hp


    „Prezident nesmí čekat na aplaus a dělat jen věci, které mu přinesou popularitu. Musí cítit to, co národ potřebuje, a tím směrem jej vést,” popisuje ve Výzvě bývalá asistentka pěti amerických prezidentů Eliška Hašková Coolidge hlavní kvality člověka, který má zastávat nejvyšší úřad.
    „Miloš Zeman miluje národ. Je to velký vlastenec. A charakterně i eticky je to člověk, před nímž bych smekla klobouk. To mají společné s Donaldem Trumpem,“ dodává expertka na etiketu.
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 24/1/2018, 10:49

    Hypatia napsal:


    To už jsem tu jednou řešila. Jestli za komančů byl tak velký problém koupit brýle, které člověku padnou.

    A proč se za ně schovával už tenkrát, když ted ve stáří je nepotřebuje a má falešné???
    Drahoš sešněrovaný, nezajímavý, bez jakékoliv jiskry. Pohled mdlý a hlavně vyhýbavý. Účes a ostatní raději nekomentuji.  Hehe2
    Oči si nechal operovat, takže už brýle nepotřebuje. Údajně. Rádcové mu asi poradili je nosit a je divné, že on jako blbeček poslouchá. Njn, inteligence naprosto nesouvisí se vzděláním a Drahoš je toho příkladem.

    Zeman uvolněný, s jiskrou, dívá se přímo.  Palec2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 24/1/2018, 10:32

    Marie2 napsal:Maturanti Zeman a Drahoš: 


    Diskuze Zeman011
    Diskuze Drahos10

    To už jsem tu jednou řešila. Jestli za komančů byl tak velký problém koupit brýle, které člověku padnou.

    A proč se za ně schovával už tenkrát, když ted ve stáří je nepotřebuje a má falešné???
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 24/1/2018, 10:30

    Marie2 napsal:
    Hypatia napsal:
    Marie2 napsal:
    Otylka napsal:

    Opravdu jsem slepá, má oči normální, to některé děti mají kukadla a srší z nich skopičina i inteligence, tohle je takové tuctové dítě, proboha, ty lidi jsou zmatení.
    Od pohledu typ dítěte: Kam mě posadíte, tam zůstanu sedět...

    Pro srovnání čtyřletý Zeman  Smile

    Diskuze Zeman010

    Tak to je švihák. Vypadá na víc, než na čtyři. 
    Jo, normální kluk, nijak strojeně. 

    Nebo možná je to tím, že já to strojení do toho námořnického (u nás, bez móooře) nechápu a nelíbí se mi to. Je to strašně uhlazené.
    Drahoš strojený a jakoby vyjukaný  tarax  a Zeman jakoby odchycený od zajímavých dětských her.  YYess  Určitě již tehdy vynikal humorem. I na těch holčičkách je vidět, že je s ním veselo.  Maxismich

    No prostě švihák! Holky ani jako malé nejsou na blbečky.
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 24/1/2018, 10:28

    Maturanti Zeman a Drahoš: 


    Diskuze Zeman011
    Diskuze Drahos10
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 24/1/2018, 10:23

    Hypatia napsal:
    Marie2 napsal:
    Otylka napsal:

    Opravdu jsem slepá, má oči normální, to některé děti mají kukadla a srší z nich skopičina i inteligence, tohle je takové tuctové dítě, proboha, ty lidi jsou zmatení.
    Od pohledu typ dítěte: Kam mě posadíte, tam zůstanu sedět...

    Pro srovnání čtyřletý Zeman  Smile

    Diskuze Zeman010

    Tak to je švihák. Vypadá na víc, než na čtyři. 
    Jo, normální kluk, nijak strojeně. 

    Nebo možná je to tím, že já to strojení do toho námořnického (u nás, bez móooře) nechápu a nelíbí se mi to. Je to strašně uhlazené.
    Drahoš strojený a jakoby vyjukaný  tarax a Zeman jakoby odchycený od zajímavých dětských her.  YYess  Určitě již tehdy vynikal humorem. I na těch holčičkách je vidět, že je s ním veselo.  Maxismich
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 24/1/2018, 10:17

    Marie2 napsal:
    Otylka napsal:

    Opravdu jsem slepá, má oči normální, to některé děti mají kukadla a srší z nich skopičina i inteligence, tohle je takové tuctové dítě, proboha, ty lidi jsou zmatení.
    Od pohledu typ dítěte: Kam mě posadíte, tam zůstanu sedět...

    Pro srovnání čtyřletý Zeman  Smile

    Diskuze Zeman010

    Tak to je švihák. Vypadá na víc, než na čtyři. 
    Jo, normální kluk, nijak strojeně. 

    Nebo možná je to tím, že já to strojení do toho námořnického (u nás, bez móooře) nechápu a nelíbí se mi to. Je to strašně uhlazené.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 24/1/2018, 10:15

    Dragana napsal:

    Roztomilej neroztomilej.
    Já si všimla jiné podstatné věci.
    Jak už trénoval to sepnutí rukou.
    Už tehdy měl našlápnuto mezi významné osobnosti. Hehe2 Hehe2 Hehe2


    LOL! LOL! LOL! LOL!  Uvědom si, že se tu nemůžu tlemit na celé kolo.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 24/1/2018, 10:13

    motolka napsal:

    Hitler byl taky roztomilé miminko. A jaké krásné dítě byla Angelka nebo i samotný Stalin. Všechny by je člověk adoptoval.
    Problém je v tom, že byli.... a když byli už nejsou. Ani miminka, ani roztomilí  Cheer

    Aha, tak máme stejnou myšlenku. Jen jsem to jméno nenapsala záměrně. Nechci přeci nikoho ovlivnovat.  Wink
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 24/1/2018, 10:13

    Otylka napsal:

    Opravdu jsem slepá, má oči normální, to některé děti mají kukadla a srší z nich skopičina i inteligence, tohle je takové tuctové dítě, proboha, ty lidi jsou zmatení.
    Od pohledu typ dítěte: Kam mě posadíte, tam zůstanu sedět...

    Pro srovnání čtyřletý Zeman  Smile

    Diskuze Zeman010
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 24/1/2018, 10:12

    haslerka napsal:

    Mě se tam líbí taky ta věta, že by ho adoptovala a zahrnula láskou...  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Však může tu spoustu černoušků s velkýma očičkama. Kdo jí brání?
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 24/1/2018, 10:11

    Otylka napsal:

    Opravdu jsem slepá, má oči normální, to některé děti mají kukadla a srší z nich skopičina i inteligence, tohle je takové tuctové dítě, proboha, ty lidi jsou zmatení.

    Já tam spíš vidím mazánka, který všechno dostane a vše se točí kolem něho. 
    Něco jako Filipovský roli Mazánka  pale
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 24/1/2018, 10:09

    haslerka napsal:Ted to zkoušejí zastánci přes jeho roztomilost:

    Jiří Drahoš jako tříletý.
    Zdroj: IROZHLAS.cz



    Jana Paulerová ještě jsem nežila, ale jinak bych ho adoptovala hned a zahrnula laskou 


    Claudia Nikolajenkova Chytré oči, už tenkrát!

    Spravov


    Jana Trumpf Poznala bych ho..ty oci


    Claudia Nikolajenkova Chytré oči, už tenkrát!

    1

    Spra


    Danice Svátková Ta očiska! 


    Spravovat
    Spra
    Spravovat

    I z roztomilého dědátka může vyrůst násilník nebo vrah. Co to má společného s tím, jestli byl jako děcko roztomilý. 
    Jasně, ty jeho očička. Teď je má opravdu tak krásné, až z jich čiší čirá zlost. I za falešné frýle to musel schovat.  No



    AAAA, TA OČISKA!!!

    Diskuze Cgif59fWwAAQ9sn
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 24/1/2018, 10:01

    haslerka napsal:Morava prý volí pořád špatně a divadla  nás prý demokratizují.  Ještě že ty hérce a hérky máme:



    “ herec a režisér  Břetislav Rychlík připomenul, že divadla zahájila proces demo.......ale, že i Pražáci a další v Lucerně zpívali skvěle. Děkuji a moc zdravím do Zlína.


    https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Akce-s-Evou-Drahosovou-a-herci-Bud-vyhraje-Zeman-a-budeme-ty-divadelni-vecery-opakovat-dokud-to-neskonci-jinak-A-mame-know-how-z-roku-1989-Nebo-vyhraje-pravda-a-laska-521326

    To zase mluví o tom hloučku v obýváku nebo byla ještě i nějaká jiná Lucerna. 
    Jako při spojení slov "Pražáci a další v Lucerně" to evokuje, že tam snad byla celá Praha a půl republiky k tomu.
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 24/1/2018, 10:00

    motolka napsal:
    haslerka napsal:Ted to zkoušejí zastánci přes jeho roztomilost:

    Jiří Drahoš jako tříletý.
    Zdroj: IROZHLAS.cz


    Diskuze 26904696_10204184478050027_1216842099873005460_n


    Jana Paulerová ještě jsem nežila, ale jinak bych ho adoptovala hned a zahrnula laskou 


    Claudia Nikolajenkova Chytré oči, už tenkrát!


    S


    Jana Trumpf Poznala bych ho..ty oci


    Claudia Nikolajenkova Chytré oči, už tenkrát!

    Spravo


    Spl

    Danice Svátková Ta očiska! 


    Spravova

    Spr
    Spravovat
    Hitler byl taky roztomilé miminko. A jaké krásné dítě byla Angelka nebo i samotný Stalin. Všechny by je člověk adoptoval.
    Problém je v tom, že byli.... a když byli už nejsou. Ani miminka, ani roztomilí  Cheer
    Roztomilej neroztomilej.
    Já si všimla jiné podstatné věci.
    Jak už trénoval to sepnutí rukou.
    Už tehdy měl našlápnuto mezi významné osobnosti. Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 24/1/2018, 09:56

    haslerka napsal:Víla si Drahošových perleťových zoubků též všimla: Jazyk2

    A  ted mi to došlo, proč mu tolik fandí.

    Zuby mají v dost podobném stavu. No No No



    Michaela Kudláčková
    7 hod · 

    Tak nic podstatného obsahově jsme se v té debatě, co vypadala jako fotbal na Baniku, nedozvěděli, ale víme, že Drahoš není bezzubý, jak se myslelo a umí Zemanovi konkurovat. Což neumí každý, což je, lichotka ode mě Zemanovi, protože rétor, jakkoli je ta rétorika velmi často pod pás a lživá, je Zeman dobrý. A držet s ním krok je složitý. Drahoš to dal.

    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
    A Alenka Tichá je taky vtipná. Přemýšlím, jestli bych si ji neměla chtít za přítelkyni:


    [size=13]Alena Tichá Já jsem se schovala k Míši na zeď, protože na zdi jiného mého fb přítele si navzájem strakají ukazováky do krků a společně s hýkáním radostně blijí na oslavu "starého lva".

    2

    Spra
    To
    Alena Tichá Podotýkám, že ten člověk v mých přátelích je zatím.
    [/size]

    Tak to teda nevím, ale asi se Víla dívala jinou prezidentskou debatu než já, proto já jsem nic takové, že by to Drahoš dal, neviděla.  Huch

    Co myslela A. Tichá tím strakají? To je od slova straka? Ano, ptáci strkaj svým mláďatům jídlo do zobáku, to snad vědí jako milovnice Moma a Sovy, a tak samozřejmě blijí a mláďata mají oslavu. Logické.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 24/1/2018, 09:42

    haslerka napsal:Ted to zkoušejí zastánci přes jeho roztomilost:

    Jiří Drahoš jako tříletý.
    Zdroj: IROZHLAS.cz


    Diskuze 26904696_10204184478050027_1216842099873005460_n


    Jana Paulerová ještě jsem nežila, ale jinak bych ho adoptovala hned a zahrnula laskou 


    Claudia Nikolajenkova Chytré oči, už tenkrát!


    S


    Jana Trumpf Poznala bych ho..ty oci


    Claudia Nikolajenkova Chytré oči, už tenkrát!

    Spravo


    Spl

    Danice Svátková Ta očiska! 


    Spravova

    Spr
    Spravovat
    Hitler byl taky roztomilé miminko. A jaké krásné dítě byla Angelka nebo i samotný Stalin. Všechny by je člověk adoptoval.
    Problém je v tom, že byli.... a když byli už nejsou. Ani miminka, ani roztomilí  Cheer
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 24/1/2018, 09:35

    haslerka napsal:Víla si Drahošových perleťových zoubků též všimla: Jazyk2

    A  ted mi to došlo, proč mu tolik fandí.

    Zuby mají v dost podobném stavu. No No No



    Michaela Kudláčková
    7 hod · 

    Tak nic podstatného obsahově jsme se v té debatě, co vypadala jako fotbal na Baniku, nedozvěděli, ale víme, že Drahoš není bezzubý, jak se myslelo a umí Zemanovi konkurovat. Což neumí každý, což je, lichotka ode mě Zemanovi, protože rétor, jakkoli je ta rétorika velmi často pod pás a lživá, je Zeman dobrý. A držet s ním krok je složitý. Drahoš to dal.

    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""


    A Alenka Tichá je taky vtipná. Přemýšlím, jestli bych si ji neměla chtít za přítelkyni:


    [size=13]Alena Tichá Já jsem se schovala k Míši na zeď, protože na zdi jiného mého fb přítele si navzájem strakají ukazováky do krků a společně s hýkáním radostně blijí na oslavu "starého lva".

    2

    Spravovat



    To
    Alena Tichá Podotýkám, že ten člověk v mých přátelích je zatím.
    [/size]
    Má pravdu, předsedo. Zatím bezzubý není, ale když nebude o svůj chrup dbát brzo bude  Maxismich

    Sponsored content


    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 28/3/2024, 14:28