EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 17 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 17 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 17 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 17 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 17 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 17 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 17 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 17 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 17 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+8
Otylka
Cherry
Dragana
Irča
haslerka
Hypatia
Laura
motolka
12 posters

    Diskuze

    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/9/2017, 20:43

    Spievankovo.  Maxismich Jdu vás mučit.  Very Happy
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/9/2017, 20:28

    haslerka napsal:

      To byla jen reklama? Huch Huch Huch

    A já tady slzím dojetím nad láfstory...  Brek Brek Brek

    Hele, neprošvihla jsem dokončení příběhu velké lásky Angeliky a D pejraka???  Tedy Mirabelky a kamioňáka?? 

    Bylo to svatosvatě slíbeno...  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Ale čit.  Nozka  Nebudeme přece trochárčit nad praskající postelí u "láfstory" s "tunovou" Mirabel a kamioňákem, když můžeme lovit milionáře.  BurnHeart
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/9/2017, 20:23

    Dragana napsal:
    Marie2 napsal:Každý den, jen co zapnu FB, mě otravuje stránka této ,,zlatokopky Zubajdy".  Hehe2
    Tak to zveřejním i tady, třeba se některá popelka chytí.  Hehe2

    http://zivotvesvedsku.com/jak-jsem-nasla-lasku-sveho-zivota/
    Příšerná reklama.
    To je něco jako bývaly Harlekýnky.
    Dost jsem se nasmála.
    Holky, co si pořídit seznamku?
    To by se nám prachy jen hrnuly. Jump Jump Jump Jump Jump 
    Já myslela, že se tam zaregistrujeme a budeme lovit milionáře.  Hehe2  Dělám si prdel.  Hehe2
    Jak ta ženská psala, oni chtějí hlavně Češky. A to já nejsem. Chudák já, Já, JÁ... Brek   Nebudu mít milionáře.  Brek

    Hehe2 Hehehe
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/9/2017, 20:10

    haslerka napsal:Tohle už je sice rok a půl staré, ale pořád zajímavé:


    [size=44]Evropská unie hrozí žalobou v souvislosti s domácími potravinami[/size]
    Slovensko zaznamenalo naprosto absurdní přístup Evropské unie, která vyhrožuje Slovenské republice žalobou, pokud nepřehodnotí postoj k nakupování domácích potravin. Evropská unie tak hrozí Slovensku žalobou


     za to, že země preferuje nákup domácích potravin, namísto těch z ostatních zemí v EU. Jak už informoval ministr hospodářství na Slovensku Ľubomír Jahnátek, podíl domácích potravin tvořil v minulém roce 2015 přibližně 62,5% na veškerém prodeji v zemi.
    Tohle je vyloženě drzost  Vztek
    Za to, že země preferuje nákup svých vlastních domácích výrobků? Tedy to je síla  Sad
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 28/9/2017, 20:03

    haslerka napsal:Duka se nebojí.  Počítám, že ho Vatikán brzo odstaví....:

    [size=38]Volby pomohou prosadit umlčovanou většinu, prohlásil Duka ve Staré Boleslavi[/size]
    Volby pomohou prosadit umlčovanou většinu, prohlásil ve čtvrtek kardinál Dominik Duka během tradiční mše u příležitosti Národní svatováclavské poutě ve Staré Boleslavi. Jen tak podle jeho slov nebude většina manipulována a ovládána rozmary některých menšin.

    Tak to mě příjemně překvapil. Palec2   Že by si uchoval v tom všem zdravý rozum ? Palecnahoru
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 28/9/2017, 19:58

    haslerka napsal:
    Marie2 napsal:Každý den, jen co zapnu FB, mě otravuje stránka této ,,zlatokopky Zubajdy".  Hehe2
    Tak to zveřejním i tady, třeba se některá popelka chytí.  Hehe2

    http://zivotvesvedsku.com/jak-jsem-nasla-lasku-sveho-zivota/
      Hrozné...  Jazyk2

    A pořídí si kopec dětí a budou štastni až návěky..  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Jak se tak na ně dívám, nevím jestli je šťastnej nápad, pořídit si kopu dětí...
    Jestli budou krásné po mamince a chytré po tatínkovi.. Jazyk2 Jazyk2 .
    Ale i naopak je to dost velký risk Maxismich Maxismich
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 28/9/2017, 19:55

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:
    Marie2 napsal:Každý den, jen co zapnu FB, mě otravuje stránka této ,,zlatokopky Zubajdy".  Hehe2
    Tak to zveřejním i tady, třeba se některá popelka chytí.  Hehe2

    http://zivotvesvedsku.com/jak-jsem-nasla-lasku-sveho-zivota/
    Příšerná reklama.
    To je něco jako bývaly Harlekýnky.
    Dost jsem se nasmála.
    Holky, co si pořídit seznamku?
    To by se nám prachy jen hrnuly. Jump Jump Jump Jump Jump
      To byla jen reklama? Huch Huch Huch

    A já tady slzím dojetím nad láfstory...  Brek Brek Brek

    Hele, neprošvihla jsem dokončení příběhu velké lásky Angeliky a D pejraka???  Tedy Mirabelky a kamioňáka?? 

    Bylo to svatosvatě slíbeno...  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    To by mě, sakra, taky zajímalo, jak to dopadlo s Mirabelkou a kamioňákem...
    Kolik jí ještě dluží, nevíte ?
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/9/2017, 18:44

    Marie2 napsal:Každý den, jen co zapnu FB, mě otravuje stránka této ,,zlatokopky Zubajdy".  Hehe2
    Tak to zveřejním i tady, třeba se některá popelka chytí.  Hehe2

    http://zivotvesvedsku.com/jak-jsem-nasla-lasku-sveho-zivota/
      Hrozné...  Jazyk2

    A pořídí si kopec dětí a budou štastni až návěky..  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/9/2017, 18:43

    Dragana napsal:
    Marie2 napsal:Každý den, jen co zapnu FB, mě otravuje stránka této ,,zlatokopky Zubajdy".  Hehe2
    Tak to zveřejním i tady, třeba se některá popelka chytí.  Hehe2

    http://zivotvesvedsku.com/jak-jsem-nasla-lasku-sveho-zivota/
    Příšerná reklama.
    To je něco jako bývaly Harlekýnky.
    Dost jsem se nasmála.
    Holky, co si pořídit seznamku?
    To by se nám prachy jen hrnuly. Jump Jump Jump Jump Jump
      To byla jen reklama? Huch Huch Huch

    A já tady slzím dojetím nad láfstory...  Brek Brek Brek

    Hele, neprošvihla jsem dokončení příběhu velké lásky Angeliky a D pejraka???  Tedy Mirabelky a kamioňáka?? 

    Bylo to svatosvatě slíbeno...  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 28/9/2017, 18:37

    Marie2 napsal:Každý den, jen co zapnu FB, mě otravuje stránka této ,,zlatokopky Zubajdy".  Hehe2
    Tak to zveřejním i tady, třeba se některá popelka chytí.  Hehe2

    http://zivotvesvedsku.com/jak-jsem-nasla-lasku-sveho-zivota/
    Příšerná reklama.
    To je něco jako bývaly Harlekýnky.
    Dost jsem se nasmála.
    Holky, co si pořídit seznamku?
    To by se nám prachy jen hrnuly. Jump Jump Jump Jump Jump
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/9/2017, 18:25

    Marie2 napsal:Mimochodem, hláška ohledně Třísky, cituji,  ,,skokan roku" , mi náhodou přijde vtipná. Každý obdivuje českou tvořivost a najednou to některým vadí? Nechápu. Je to vtipné i výstižné.
      Hodně dobrý... Very Happy Very Happy Very Happy

    A pak taky aspiruje na tu 
    [size=35]Darwinovu cenu za nejhloupější smrt  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2 [/size]
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/9/2017, 18:24

    Duka se nebojí.  Počítám, že ho Vatikán brzo odstaví....:

    [size=38]Volby pomohou prosadit umlčovanou většinu, prohlásil Duka ve Staré Boleslavi[/size]
    Volby pomohou prosadit umlčovanou většinu, prohlásil ve čtvrtek kardinál Dominik Duka během tradiční mše u příležitosti Národní svatováclavské poutě ve Staré Boleslavi. Jen tak podle jeho slov nebude většina manipulována a ovládána rozmary některých menšin.
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/9/2017, 17:08

    Každý den, jen co zapnu FB, mě otravuje stránka této ,,zlatokopky Zubajdy".  Hehe2
    Tak to zveřejním i tady, třeba se některá popelka chytí.  Hehe2

    http://zivotvesvedsku.com/jak-jsem-nasla-lasku-sveho-zivota/
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/9/2017, 12:58

    Mimochodem, hláška ohledně Třísky, cituji,  ,,skokan roku" , mi náhodou přijde vtipná. Každý obdivuje českou tvořivost a najednou to některým vadí? Nechápu. Je to vtipné i výstižné.
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/9/2017, 12:48

    Cherry napsal:
    Marie2 napsal:
    Cherry napsal:


    Fero Fenič se tentokrát urazil a naštval.
    Někdo jménem Fero Feniče navrhuje přejmenovat Karlův most na Most Jana Třísky.
    Kdyby se Fero neurazil a nepsalo by se o tom, tak bych ani nevěděla, že tento Fero existuje.  Hehe2 Hehehe

    Východ Slovenska se za něho stydí. A v rodné obci, já to tam moc dobře znám, ani nemluvím. Prý je to debil a cituji: ,,ch.j".  Wink
    Dělali si z Františka -Fero Feniče srandu.
    Nejen za Febio Fest a jeho Elity národa (?).
    Vraceli mu, že navrhnul přejmenování Ruzyně na Letiště V.Havla.
    Asi to FF tehdy navrhoval proto, že V.Havel neměl letadla rád a bylo mu v nich vždycky hodně šoufl ?? No No
    A pak se v tom má jeden vyznat  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Já to vůbec nevěděla. Tak havloidně nevzdělaná jsem. Shock Maxismich Že letiště přejmenovali, to se nedá nevšimnout (všímáš si ten dvojitý havloidní zápor, jo  Hehe2  ), ale že to Fero navrhl, to mi ani nenapadlo, ani jsem po tom nepátrala. No dostal by Ferko do držky (vlastně v překladu po pysku), kdyby dorazil domů. To je jisté, jak jeho rodáky znám.  Vztekloun

    Komu by se nedělalo šoufl, kdyby požil to, co Václav Havel běžně a snad každý den?  Very Happy 
    V těchto atrapách mužů se fakt jedna žena nevyzná.  Sad No nic, hlavně se musíme semknout a myslet pozitivně (či jak se tomu nadává).  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 28/9/2017, 12:28

    Marie2 napsal:
    Cherry napsal:


    Fero Fenič se tentokrát urazil a naštval.
    Někdo jménem Fero Feniče navrhuje přejmenovat Karlův most na Most Jana Třísky.
    Kdyby se Fero neurazil a nepsalo by se o tom, tak bych ani nevěděla, že tento Fero existuje.  Hehe2 Hehehe

    Východ Slovenska se za něho stydí. A v rodné obci, já to tam moc dobře znám, ani nemluvím. Prý je to debil a cituji: ,,ch.j".  Wink
    Dělali si z Františka -Fero Feniče srandu.
    Nejen za Febio Fest a jeho Elity národa (?).
    Vraceli mu, že navrhnul přejmenování Ruzyně na Letiště V.Havla.
    Asi to FF tehdy navrhoval proto, že V.Havel neměl letadla rád a bylo mu v nich vždycky hodně šoufl ?? No No
    A pak se v tom má jeden vyznat  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/9/2017, 12:11

    Marie2 napsal:
    Cherry napsal:

    Lucia to dobře shrnula.
    Vypadá to, že J.Tříska se snažil přesvědčit všechny kolem, ale především sám sebe, že jeho volba, odejít do
    USA byl hrdinský čin, který udělat musel, když tehdy sbalili V.Havla ( mmch. s krabicí cigaret Marllboro pod paží..).
    Jenže nebýt Formana, v Americe by si dodnes nezahrál vůbec nic.
    V 80-ti letech věku létat přes oceán, aby mohl být ve filmu nějakého Mádla, v zemi těch "vidláků" jak říkával, má velkou vypovídací hodnotu... O něm.
    J.Tříska byl podle mne všechno, jenom ne se sebou smířený a spokojený člověk. No No
    Ano, ano a opět ano.  Palecnahoru  

    Možná to bylo stejně, jako to vždy bývá, velmi jednoduché: Tady vyškolený bezplatně naší skvělou školou (a pozor, naše školství nám v těch dobách záviděl celý svět, každý smekal). Chtěl žít tak, jak chtěl a dělat si to, co chtěl. (Jenže to nejde nikde. Fakt nikde, myslím. Toto není jen o svobodě a normalizaci a podobně.) V USA mu pomohl Voskovec, byť sám sobě pomoci nedokázal. No a pak Forman. 
    Mimochodem, nikdy jsem nečetla, že by mu pomohl nějaký Američan. Zlobil se na Česko, protože nebylo po jeho. Avšak tehdy přece nešlo jen o Česko, ale o ČSSR. Tak mohl zůstat a snažit se pomoci vlasti a národu. 
    A mnoho dalších věcí: Vše, myslím si, zařídila a obstarala manželka. On se jak přičinil? Myslím, že nijak. Do Kanady se vydali, protože ona tam měla rodinu a zázemí i FINANCE. Pak USA. Ona pracuje a vydělává mimo obor a on čeká na telefon a pomoc od Čechů, co tam již jsou. 
    Promiňte, ale nechová se takto srab a neschopák? Chová. 
    A takového člověka klidně k rozhodnutí spáchat sebevraždu nakopne byť zákaz, že tam nesmí sedět. Třeba to vnímal jako svůj most, ale NENÍ JEHO. Třeba si celou tu svobodu vyložil špatně. Jako Američan tady herce poučoval a byl nepříjemný. A Češi, jelikož vy všichni Češi máte od kosti dobrou povahu, si to nechali líbit, protože měli úctu ke stáří i k tomu, že zdrhal komunistům.  Smile  A také proto, že rozhoduje ten, kdo film platí a když tam chtěl Třísku, tak to ostatní herci brali jako nutnost.  Wink 


    Včera nebo předevčírem jsem četla jeden starší rozhovor  s Třískou. Zarazila mě v něm jedna věc. Popisoval věci, které si koupili jednou za pár let z jeho peněz, které v Americe vydělal. Celé to na mě působilo tak, jakoby si kupovali jen věci, na které on vydělal a i manželka na blůzičku čekala a schovávala ji v obchodě s nadějí, že ON jí to koupí až dostane peníze. Přitom ona vydělávala. Tak mi ty jeho příhody, které diktoval redaktorkám, připadají směšné.  A teď do toho žabák Mádl. To mohla být pro Třísku poslední kapka. Promiňte, ale Mádl je vážně jako žábák: vypadá i mluví jako žába ( hubu otevírá, ale artikulace děsná, ba přímo strašná).  tarax
      Mám pocit, že se Tříska pěkně nakrknul, že ho nějací "vidláci" poučují, kde smí a nesmí sedět.  Jeho.. célebritu... 

    Zlost a vztek udělaly své.

    A prostě spadnul. No
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/9/2017, 11:46

    Cherry napsal:


    Fero Fenič se tentokrát urazil a naštval.
    Někdo jménem Fero Feniče navrhuje přejmenovat Karlův most na Most Jana Třísky.
    Kdyby se Fero neurazil a nepsalo by se o tom, tak bych ani nevěděla, že tento Fero existuje.  Hehe2 Hehehe

    Východ Slovenska se za něho stydí. A v rodné obci, já to tam moc dobře znám, ani nemluvím. Prý je to debil a cituji: ,,ch.j".  Wink
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/9/2017, 11:39

    Cherry napsal:

    Lucia to dobře shrnula.
    Vypadá to, že J.Tříska se snažil přesvědčit všechny kolem, ale především sám sebe, že jeho volba, odejít do
    USA byl hrdinský čin, který udělat musel, když tehdy sbalili V.Havla ( mmch. s krabicí cigaret Marllboro pod paží..).
    Jenže nebýt Formana, v Americe by si dodnes nezahrál vůbec nic.
    V 80-ti letech věku létat přes oceán, aby mohl být ve filmu nějakého Mádla, v zemi těch "vidláků" jak říkával, má velkou vypovídací hodnotu... O něm.
    J.Tříska byl podle mne všechno, jenom ne se sebou smířený a spokojený člověk. No No
    Ano, ano a opět ano.  Palecnahoru  

    Možná to bylo stejně, jako to vždy bývá, velmi jednoduché: Tady vyškolený bezplatně naší skvělou školou (a pozor, naše školství nám v těch dobách záviděl celý svět, každý smekal). Chtěl žít tak, jak chtěl a dělat si to, co chtěl. (Jenže to nejde nikde. Fakt nikde, myslím. Toto není jen o svobodě a normalizaci a podobně.) V USA mu pomohl Voskovec, byť sám sobě pomoci nedokázal. No a pak Forman. 
    Mimochodem, nikdy jsem nečetla, že by mu pomohl nějaký Američan. Zlobil se na Česko, protože nebylo po jeho. Avšak tehdy přece nešlo jen o Česko, ale o ČSSR. Tak mohl zůstat a snažit se pomoci vlasti a národu. 
    A mnoho dalších věcí: Vše, myslím si, zařídila a obstarala manželka. On se jak přičinil? Myslím, že nijak. Do Kanady se vydali, protože ona tam měla rodinu a zázemí i FINANCE. Pak USA. Ona pracuje a vydělává mimo obor a on čeká na telefon a pomoc od Čechů, co tam již jsou. 
    Promiňte, ale nechová se takto srab a neschopák? Chová. 
    A takového člověka klidně k rozhodnutí spáchat sebevraždu nakopne byť zákaz, že tam nesmí sedět. Třeba to vnímal jako svůj most, ale NENÍ JEHO. Třeba si celou tu svobodu vyložil špatně. Jako Američan tady herce poučoval a byl nepříjemný. A Češi, jelikož vy všichni Češi máte od kosti dobrou povahu, si to nechali líbit, protože měli úctu ke stáří i k tomu, že zdrhal komunistům.  Smile  A také proto, že rozhoduje ten, kdo film platí a když tam chtěl Třísku, tak to ostatní herci brali jako nutnost.  Wink 


    Včera nebo předevčírem jsem četla jeden starší rozhovor  s Třískou. Zarazila mě v něm jedna věc. Popisoval věci, které si koupili jednou za pár let z jeho peněz, které v Americe vydělal. Celé to na mě působilo tak, jakoby si kupovali jen věci, na které on vydělal a i manželka na blůzičku čekala a schovávala ji v obchodě s nadějí, že ON jí to koupí až dostane peníze. Přitom ona vydělávala. Tak mi ty jeho příhody, které diktoval redaktorkám, připadají směšné.  A teď do toho žabák Mádl. To mohla být pro Třísku poslední kapka. Promiňte, ale Mádl je vážně jako žábák: vypadá i mluví jako žába ( hubu otevírá, ale artikulace děsná, ba přímo strašná).  tarax
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 28/9/2017, 11:22

    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:

      Moc hezky to shrnula Lucia, možná Třísku shodil Karlův most za to, jak mluvil o Česku i o Češích

     Taky do něj mohl drcnout nějaký turista s batohem na zádech....

    Ale spíš se přikláním k tomu Karlovu mostu, že se naštval.  Very Happy

     Co mu má kdo pořád lézt po žbrdlení sem a zase tam. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2



    #210711 

    Lucia Bohrn 
    Zaslat zprávu 
    Přidat do přátel

    Diskuze - Stránka 17 Pencil Zaslal: 27.09.2017 20:27

     
    Dobry vecer! To mne hodne zajimalo, co tady Misa okolo teto udalosti napise. Jaky ma nazor.
    Rikate nestastna nahoda.
    Ja jsem mela takovy mystictejsi pocit.
    Jan Triska se narodil v Praze. Prvni polovinu zivota v ni i stravil. Musel podle mne okouzlovat kazdeho nejen vzhledem (zeny), ale svym charizmatem, talentem, citenim, horoucnosti, energii,kterou daval do svych roli. Byl to skutecny Pan Herec a patri podle mne do te nejvyssi plejady hereckych bardu ND a Ceska vubec. Pro mne osobne byl nesmirne pritazlivy a sexy, nejen v Raduzovi a Mahulene, v detektivce Kde alibi nestaci, v Lidech z magingotek, Zahade hlavolamu a mnoha dalsich... Pripadal mi zivouci, zranitelny, rozjitreny, citlivy a hluboky..
    Druha polovina jeho zivota znamenala tvrdou skolu emigranta, nalezani ukotveni, prace, uceni se.... Z Jana Trisky se stal jiny clovek. Prijal zivotni pozici ze jedna a jedna jsou dve, ze nic neni zadarmo, ze v USA nalezl tu pravou lidskou svobodu, ze Cechy jsou "lidsky" na tom hur. Na vkus nekterych osobnosti az ceskou zemi trochu i hanel. Zemi, ze ktere vysel, ktera mu dala skolu, praci, spousty dobreho... Ktera ho obdarila citlivou slovanskou dusi a hloubkou. Nemluvim ted o politicke situaci, ale on to jakoby smesoval. Byl tvrdy k ostatnim Cechum, ale i sam k sobe, az nekompromisne, zacal mi pripadat, z utrzkovitych zprav o nem, spise jako robot nez citlivy clovek. Vsechno muselo byt tip top, drel aby byl ne 100% ale 200% pripraven na praci, atd. Nerad si v Cesku pripoustel lidi k telu, vymizel z nej laskavy a naivni humor. jeho role po emigraci byly zahrany mistrovsky, ale uz tolik nevonely "lidskosti". Igor Hnizdo diky napsanemu charakteru byl skvely, ale kdyby to mel byl romanticky zamilovany clovek, nevim, jak by to pan Triska dal.  Asi by to uz bylo jine.
    Nerada bych aby to vypadalo jako pomluvy, hovorim o tom, co jsem slysela vTV, radiu, cetla v tisku. Jsou to spise fakta. Rikal, ze se citi byt Americanem a nikdy se nevrati.
    Nevim, jestli se na nej ten Karluv most nejak nenastval, ze k tomu mu byl dobry, aby na nem provozoval sve prednataceci ritualy, ale jinak jako celkem Ceskem spise pohrdal.  V tom (mozna blahove) citim tu mystiku.
    Dva lide mu rekli,nezavisle na sobe, at sleze dolu. Kdo mu poslal tohle varovani do cesty, dobry andel? Blahovy, precenujici sve sily (toceni hlavy,prece jen vek ze) a sebevedomy American Honza Triska podcenil ochrannou ruku osudu a zase si, potreti, vylezl k sousosi.
    Dokoncit ritual? Nebo jej tam neco podvedome tahlo? Jak rikal muz z ochranky KM, ze to tam lidi pritahuje?Nebo jen jeho ego mu proste reklo, ze On muze vse? (Mimochodem, tolik si zakladal na poradku a dodrzovani predpisu a tady se vykaslal na upozorneni ochranky?)
    Na to by nam asi dal odpoved jen ten Karluv most. R.I.P.
    Krásně to Lucie napsala a velmi dobře to vystihla.  Palecnahoru

    Jen jedna oprava: Myslím si, že k sousoší nevylezl třikrát, ale dvakrát. Skočil dolů na most, když ho upozornila ochranka, ale, když ho upozornila ta paní a přemlouvala ho, neposlechl ji s tím, že je mu tak dobře a zůstal tam.  Wink

    Fero Fenič se tentokrát urazil a naštval.
    Někdo jménem Fero Feniče navrhuje přejmenovat Karlův most na Most Jana Třísky.
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/9/2017, 11:11

    haslerka napsal:

      Moc hezky to shrnula Lucia, možná Třísku shodil Karlův most za to, jak mluvil o Česku i o Češích

     Taky do něj mohl drcnout nějaký turista s batohem na zádech....

    Ale spíš se přikláním k tomu Karlovu mostu, že se naštval.  Very Happy

     Co mu má kdo pořád lézt po žbrdlení sem a zase tam. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2



    #210711 

    Lucia Bohrn 
    Zaslat zprávu 
    Přidat do přátel

    Diskuze - Stránka 17 Pencil Zaslal: 27.09.2017 20:27

     
    Dobry vecer! To mne hodne zajimalo, co tady Misa okolo teto udalosti napise. Jaky ma nazor.
    Rikate nestastna nahoda.
    Ja jsem mela takovy mystictejsi pocit.
    Jan Triska se narodil v Praze. Prvni polovinu zivota v ni i stravil. Musel podle mne okouzlovat kazdeho nejen vzhledem (zeny), ale svym charizmatem, talentem, citenim, horoucnosti, energii,kterou daval do svych roli. Byl to skutecny Pan Herec a patri podle mne do te nejvyssi plejady hereckych bardu ND a Ceska vubec. Pro mne osobne byl nesmirne pritazlivy a sexy, nejen v Raduzovi a Mahulene, v detektivce Kde alibi nestaci, v Lidech z magingotek, Zahade hlavolamu a mnoha dalsich... Pripadal mi zivouci, zranitelny, rozjitreny, citlivy a hluboky..
    Druha polovina jeho zivota znamenala tvrdou skolu emigranta, nalezani ukotveni, prace, uceni se.... Z Jana Trisky se stal jiny clovek. Prijal zivotni pozici ze jedna a jedna jsou dve, ze nic neni zadarmo, ze v USA nalezl tu pravou lidskou svobodu, ze Cechy jsou "lidsky" na tom hur. Na vkus nekterych osobnosti az ceskou zemi trochu i hanel. Zemi, ze ktere vysel, ktera mu dala skolu, praci, spousty dobreho... Ktera ho obdarila citlivou slovanskou dusi a hloubkou. Nemluvim ted o politicke situaci, ale on to jakoby smesoval. Byl tvrdy k ostatnim Cechum, ale i sam k sobe, az nekompromisne, zacal mi pripadat, z utrzkovitych zprav o nem, spise jako robot nez citlivy clovek. Vsechno muselo byt tip top, drel aby byl ne 100% ale 200% pripraven na praci, atd. Nerad si v Cesku pripoustel lidi k telu, vymizel z nej laskavy a naivni humor. jeho role po emigraci byly zahrany mistrovsky, ale uz tolik nevonely "lidskosti". Igor Hnizdo diky napsanemu charakteru byl skvely, ale kdyby to mel byl romanticky zamilovany clovek, nevim, jak by to pan Triska dal.  Asi by to uz bylo jine.
    Nerada bych aby to vypadalo jako pomluvy, hovorim o tom, co jsem slysela vTV, radiu, cetla v tisku. Jsou to spise fakta. Rikal, ze se citi byt Americanem a nikdy se nevrati.
    Nevim, jestli se na nej ten Karluv most nejak nenastval, ze k tomu mu byl dobry, aby na nem provozoval sve prednataceci ritualy, ale jinak jako celkem Ceskem spise pohrdal.  V tom (mozna blahove) citim tu mystiku.
    Dva lide mu rekli,nezavisle na sobe, at sleze dolu. Kdo mu poslal tohle varovani do cesty, dobry andel? Blahovy, precenujici sve sily (toceni hlavy,prece jen vek ze) a sebevedomy American Honza Triska podcenil ochrannou ruku osudu a zase si, potreti, vylezl k sousosi.
    Dokoncit ritual? Nebo jej tam neco podvedome tahlo? Jak rikal muz z ochranky KM, ze to tam lidi pritahuje?Nebo jen jeho ego mu proste reklo, ze On muze vse? (Mimochodem, tolik si zakladal na poradku a dodrzovani predpisu a tady se vykaslal na upozorneni ochranky?)
    Na to by nam asi dal odpoved jen ten Karluv most. R.I.P.
    Krásně to Lucie napsala a velmi dobře to vystihla.  Palecnahoru

    Jen jedna oprava: Myslím si, že k sousoší nevylezl třikrát, ale dvakrát. Skočil dolů na most, když ho upozornila ochranka, ale, když ho upozornila ta paní a přemlouvala ho, neposlechl ji s tím, že je mu tak dobře a zůstal tam.  Wink
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 28/9/2017, 10:59

    haslerka napsal:
    Laura napsal:
    haslerka napsal:
    Marie2 napsal:
    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:
    Irča napsal:
    haslerka napsal:Už chápu, proč K.Fialová byla u křtu knihy Kudláčkové.  

    Je také Víla...  Hehe2 Hehe2 Hehe2


    Terka Laubeová
    4 hod · 

    Víla se setkala s dalajlámou.


    Hmm, takže paní Květa Fialová  měla vliv na druhé přes své naivní mimikry. Styl "dětinského" chování navenek a myslela si své. Tantrum Tantrum
    Ku má též infantilní chování.

    Jenže ta ho má možná pořád...  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Nevím, jaká byla Květa Fialová v mládí a v produktivním věku. Nevím, jak se chovala. Ale mnoho posledních let se chovala, jak píšete, dětinsky. Mně navíc v těch mnoha posledních letech připadala velmi hloupá a hodně nepříjemná, často úlisná a sprostá. 
    Jasně, stáří je zlé a kruté, to chápu a doufám, že až takto zdebilním, dcera mě nebude pouštět mezi lidi na veřejnost a někam mě odloží  tarax  , protože bych jí nikdy nechtěla dělat takovou ostudu, jakou dělala Fialová.
    Ale ano, jako herečka byla vynikající.  Tlesk  Jenže mám pocit, jakoby hrála i svůj reálný život. Taková smyšlená nešťastná a trapná role, no.  Sad
    Normálně teď lituji Harapese, jak ho kvůli Fialové bulvár honí.  Sad
      Je to smutný.

    Už se ví, kdy bude mít Tříska pohřeb?  Povezou ho na lafetě přikrytýho vlajkou???  A celý národ bude truchlit???  Povinně...  Jazyk2
    Bilanční sebevražda.
    Věděl, že kdyby v poklidu zemřel v Americe, ani po něm pes neštěkne.
    Jen můj názor.
    Mě ten člověk nikdy nezajímal.
    A Fialová?
    Tu jsem nikdy nemusela.
    Takže, co se týká těch dvou person - Adie..... Kuférek

    Mě tedy více zasáhl případ toho kluka, který zemřel ve 24 letech na rakovinu.
    Jak psal Blesk.
    Toho je mi moc líto.  Hvezdicky
      Moc hezky to shrnula Lucia, možná Třísku shodil Karlův most za to, jak mluvil o Česku i o Češích

     Taky do něj mohl drcnout nějaký turista s batohem na zádech....

    Ale spíš se přikláním k tomu Karlovu mostu, že se naštval.  Very Happy

     Co mu má kdo pořád lézt po žbrdlení sem a zase tam. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2



    #210711 

    Lucia Bohrn 
    Zaslat zprávu 
    Přidat do přátel

    Diskuze - Stránka 17 Pencil Zaslal: 27.09.2017 20:27

     
    Dobry vecer! To mne hodne zajimalo, co tady Misa okolo teto udalosti napise. Jaky ma nazor.
    Rikate nestastna nahoda.
    Ja jsem mela takovy mystictejsi pocit.
    Jan Triska se narodil v Praze. Prvni polovinu zivota v ni i stravil. Musel podle mne okouzlovat kazdeho nejen vzhledem (zeny), ale svym charizmatem, talentem, citenim, horoucnosti, energii,kterou daval do svych roli. Byl to skutecny Pan Herec a patri podle mne do te nejvyssi plejady hereckych bardu ND a Ceska vubec. Pro mne osobne byl nesmirne pritazlivy a sexy, nejen v Raduzovi a Mahulene, v detektivce Kde alibi nestaci, v Lidech z magingotek, Zahade hlavolamu a mnoha dalsich... Pripadal mi zivouci, zranitelny, rozjitreny, citlivy a hluboky..
    Druha polovina jeho zivota znamenala tvrdou skolu emigranta, nalezani ukotveni, prace, uceni se.... Z Jana Trisky se stal jiny clovek. Prijal zivotni pozici ze jedna a jedna jsou dve, ze nic neni zadarmo, ze v USA nalezl tu pravou lidskou svobodu, ze Cechy jsou "lidsky" na tom hur. Na vkus nekterych osobnosti az ceskou zemi trochu i hanel. Zemi, ze ktere vysel, ktera mu dala skolu, praci, spousty dobreho... Ktera ho obdarila citlivou slovanskou dusi a hloubkou. Nemluvim ted o politicke situaci, ale on to jakoby smesoval. Byl tvrdy k ostatnim Cechum, ale i sam k sobe, az nekompromisne, zacal mi pripadat, z utrzkovitych zprav o nem, spise jako robot nez citlivy clovek. Vsechno muselo byt tip top, drel aby byl ne 100% ale 200% pripraven na praci, atd. Nerad si v Cesku pripoustel lidi k telu, vymizel z nej laskavy a naivni humor. jeho role po emigraci byly zahrany mistrovsky, ale uz tolik nevonely "lidskosti". Igor Hnizdo diky napsanemu charakteru byl skvely, ale kdyby to mel byl romanticky zamilovany clovek, nevim, jak by to pan Triska dal.  Asi by to uz bylo jine.
    Nerada bych aby to vypadalo jako pomluvy, hovorim o tom, co jsem slysela vTV, radiu, cetla v tisku. Jsou to spise fakta. Rikal, ze se citi byt Americanem a nikdy se nevrati.
    Nevim, jestli se na nej ten Karluv most nejak nenastval, ze k tomu mu byl dobry, aby na nem provozoval sve prednataceci ritualy, ale jinak jako celkem Ceskem spise pohrdal.  V tom (mozna blahove) citim tu mystiku.
    Dva lide mu rekli,nezavisle na sobe, at sleze dolu. Kdo mu poslal tohle varovani do cesty, dobry andel? Blahovy, precenujici sve sily (toceni hlavy,prece jen vek ze) a sebevedomy American Honza Triska podcenil ochrannou ruku osudu a zase si, potreti, vylezl k sousosi.
    Dokoncit ritual? Nebo jej tam neco podvedome tahlo? Jak rikal muz z ochranky KM, ze to tam lidi pritahuje?Nebo jen jeho ego mu proste reklo, ze On muze vse? (Mimochodem, tolik si zakladal na poradku a dodrzovani predpisu a tady se vykaslal na upozorneni ochranky?)
    Na to by nam asi dal odpoved jen ten Karluv most. R.I.P.
    Lucia to dobře shrnula.
    Vypadá to, že J.Tříska se snažil přesvědčit všechny kolem, ale především sám sebe, že jeho volba, odejít do
    USA byl hrdinský čin, který udělat musel, když tehdy sbalili V.Havla ( mmch. s krabicí cigaret Marllboro pod paží..).
    Jenže nebýt Formana, v Americe by si dodnes nezahrál vůbec nic.
    V 80-ti letech věku létat přes oceán, aby mohl být ve filmu nějakého Mádla, v zemi těch "vidláků" jak říkával, má velkou vypovídací hodnotu... O něm.
    J.Tříska byl podle mne všechno, jenom ne se sebou smířený a spokojený člověk. No No
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/9/2017, 10:56

    haslerka napsal:
    Cherry napsal:
    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:

      Je to smutný.

    Už se ví, kdy bude mít Tříska pohřeb?  Povezou ho na lafetě přikrytýho vlajkou???  A celý národ bude truchlit???  Povinně...  Jazyk2
    To nevím.  Asi nám dají vědět AŽ zítra. Bulvár o tom bude informovat aspoň 20x každý den.  Wink

    Když jsme u toho zítřku. Jsem z tohoto svátku poněkud zmatená.
    Den Státnosti byl vždycky 28.říjen, tj. Vznik Československa.
    Co má se Státností společného Svatý Václav, nebo snad Svatý Havel ?
      Pořád si myslím, že si ten státní svátek připravili, aby jednou mohli Havla svatořečit... 

    a kdo si pak vzpomene na nějakýho sv.Václava někde z daleké minulosti???

    Když Havel trpěl mnohem víc???
    Štve mě, že jsou obchody zavřené.  Sad
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/9/2017, 10:55

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:
    Laura napsal:To je hrozná, ta bezmoc. 
    Draganko, to je mi moc líto, co se vám stalo.
    To mně taky hodně zasáhla smrt toho klučiny......
    Tak chtěl žít..... Cryyy Cryyy Cryyy
    Jo, ten kluk do poslední chvíle lpěl na životě, i když mu bylo dlouhé měsíce beznadějně zle. A tak bojoval.
    A na druhé straně jsou ti, co z blbosti se životem hazardují.
      To bylo smutný. Tolik se snažil...  No No Cryyy Cryyy Cryyy
    Crying
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/9/2017, 10:53


    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 17 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 12/5/2024, 06:49