EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 32 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 32 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 32 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 32 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 32 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 32 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 32 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 32 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 32 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+9
Hypatia
Irča
Laura
fandys
Kalamandra
motolka
Otylka
Cherry
Marie2
13 posters

    Diskuze

    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 29/10/2017, 09:50

    haslerka napsal:
    Otylka napsal:
    haslerka napsal:Tohle je smutný:

    Nějaký zahalený muslimák skopne na zem holku a nikdo se nepodiví, nezastaví, naprostý nezájem..

    On si klidně může odejít..  No No No No


    https://stredoevropan.cz/2017/10/28/video-utok-na-nezahalenou-divku-v-parizi/
    Já už nerozumím ničemu  Shock Shock Shock
    já taky néééé...  No No No No
    Jen nevím, kam to povede.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 29/10/2017, 09:47

    Otylka napsal:
    haslerka napsal:Tohle je smutný:

    Nějaký zahalený muslimák skopne na zem holku a nikdo se nepodiví, nezastaví, naprostý nezájem..

    On si klidně může odejít..  No No No No


    https://stredoevropan.cz/2017/10/28/video-utok-na-nezahalenou-divku-v-parizi/
    Já už nerozumím ničemu  Shock Shock Shock
    já taky néééé...  No No No No
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 29/10/2017, 09:12

    haslerka napsal:Tohle je smutný:

    Nějaký zahalený muslimák skopne na zem holku a nikdo se nepodiví, nezastaví, naprostý nezájem..

    On si klidně může odejít..  No No No No


    https://stredoevropan.cz/2017/10/28/video-utok-na-nezahalenou-divku-v-parizi/
    Já už nerozumím ničemu  Shock Shock Shock
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 29/10/2017, 08:43

    Tohle je smutný:

    Nějaký zahalený muslimák skopne na zem holku a nikdo se nepodiví, nezastaví, naprostý nezájem..

    On si klidně může odejít..  No No No No


    https://stredoevropan.cz/2017/10/28/video-utok-na-nezahalenou-divku-v-parizi/
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 29/10/2017, 08:34

    haslerka napsal:Von je fajt ftipnej...: Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""



    Projev prezidenta republiky při přijetí členů diplomatického sboru

    Dobré odpoledne, vážené velvyslankyně a velvyslanci, dámy a pánové, excelence,

    občanská válka v České republice skončila.

    Jak víte, v každé demokratické společnosti je předvolební kampaň jistou formou občanské války. U nás ale netekla krev, možná jen slzy některých volebních poražených. I tak ale pevně věřím, že v české vnitřní i zahraniční politice nenastanou žádné výrazné změny. Velmi pravděpodobně se bývalý ministr financí stane novým předsedou vlády. To je vše.

    Buďte však připraveni, že diskuze a vyjednávání o budoucí vládě nějakou dobu potrvají. Například v Belgii trvaly dva roky. A během této doby belgická ekonomika vzkvétala a prospívala.

    Jak jistě víte, i Česká republika prospívá a vzkvétá. Máme nejnižší nezaměstnanost, a co více, nejnižší podíl relativní chudoby v Evropské unii. Bohužel se však jedná pouze o chudobu relativní. Bohudíky je v rychlosti růstu česká ekonomika dobrá, kolem čtyř procent, a Česká republika se stala šestou nejbezpečnější zemí na celém světě, je dokonce bezpečnější než Švýcarsko. Jsem přesvědčen, že se zde musíte cítit v bezpečí, žádné teroristické útoky, krásné ženy a muži, jako třeba já, a tak dále.

    Česká republika je zemí, kde můžete být šťastni. Přeji Vám příjemný pobyt v Praze, štěstí, prosperitu a pěkný zbytek dne.

    Děkuji Vám za pozornost. Pár slov závěrem, tohle je má hůl, tohle je má židle a tohle jsou mé bolavé nohy. Prosím, nezapomeňte, že sice, a musím se za to omluvit, zde mezi Vámi sedím, ale politika se dělá hlavou nikoliv nohama.

    Děkuji Vám za pozornost. 
    Jo, to on má vtipné hlody, žádný blbec. Hehe2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 29/10/2017, 08:03

    Von je fajt ftipnej...: Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""



    Projev prezidenta republiky při přijetí členů diplomatického sboru

    Dobré odpoledne, vážené velvyslankyně a velvyslanci, dámy a pánové, excelence,

    občanská válka v České republice skončila.

    Jak víte, v každé demokratické společnosti je předvolební kampaň jistou formou občanské války. U nás ale netekla krev, možná jen slzy některých volebních poražených. I tak ale pevně věřím, že v české vnitřní i zahraniční politice nenastanou žádné výrazné změny. Velmi pravděpodobně se bývalý ministr financí stane novým předsedou vlády. To je vše.

    Buďte však připraveni, že diskuze a vyjednávání o budoucí vládě nějakou dobu potrvají. Například v Belgii trvaly dva roky. A během této doby belgická ekonomika vzkvétala a prospívala.

    Jak jistě víte, i Česká republika prospívá a vzkvétá. Máme nejnižší nezaměstnanost, a co více, nejnižší podíl relativní chudoby v Evropské unii. Bohužel se však jedná pouze o chudobu relativní. Bohudíky je v rychlosti růstu česká ekonomika dobrá, kolem čtyř procent, a Česká republika se stala šestou nejbezpečnější zemí na celém světě, je dokonce bezpečnější než Švýcarsko. Jsem přesvědčen, že se zde musíte cítit v bezpečí, žádné teroristické útoky, krásné ženy a muži, jako třeba já, a tak dále.

    Česká republika je zemí, kde můžete být šťastni. Přeji Vám příjemný pobyt v Praze, štěstí, prosperitu a pěkný zbytek dne.

    Děkuji Vám za pozornost. Pár slov závěrem, tohle je má hůl, tohle je má židle a tohle jsou mé bolavé nohy. Prosím, nezapomeňte, že sice, a musím se za to omluvit, zde mezi Vámi sedím, ale politika se dělá hlavou nikoliv nohama.

    Děkuji Vám za pozornost. 
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 28/10/2017, 22:47

    Hypatia napsal:Štrougal stále žije, 93 let. A ano, byl to jeden z těch opravdu inteligentních komančů. 
    Děkuji za odkaz na knihu. O té jsem nevěděla.
    Je to příjemný člověk.

    Když jde druhý do úřadu, nic nevidí,, neslyší.
    Štrougal se jednou zastavil na nádvoří a pronesl - jé tady vykvetla sedmikráska! flowerys

    Nechtěla jsem tomu věřit, nic ze sebe nedělal, byl to chytrý  a normální! člověk.
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 28/10/2017, 22:44

    haslerka napsal:
    Otylka napsal:
    haslerka napsal:Koukám na prezidenta, jak kráčí s manželkou Ivankou.

    Drží se vzájemně za ruku  hodně křečovitě. No No No

    Asi mu Ivanka zajištuje oporu s jeho bolavýma nohama.
    Jeho projevy se mi líbí, je hodně vzdělaný, jen někdy ty vulgarismy jsem nemusela a mluví bez lejster! Tlesk
      Jestli mu zdraví nedovolí znovu prezidentovat, tak jsme v háji. No No No

    Všichni ostatní nás potáhnou do otroctví a do islámu.  No
    Bohužel je to jediný člověk, který je vlastenec.

    Brek Brek Brek Brek
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/10/2017, 22:24

    Štrougal stále žije, 93 let. A ano, byl to jeden z těch opravdu inteligentních komančů. 
    Děkuji za odkaz na knihu. O té jsem nevěděla.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/10/2017, 22:22

    Ahojte, 
    dočetla jsem.

    Teda Dragi, to je hrůza  Cryyy Cryyy



    Video se zvířátky bylo krásné  Heart


    Ano, Zeman je obdivuhodný, že umí mluvit plynule a smysluplně z hlavy. A ano, pokud se nenajde ještě nějaký jiný, kvalitní kandidát, a Zeman to zdravotně nedá, tak se o bojím, že se příští rok dočkáme stého vročí.  Cryyy Cryyy


    Ještě se mi líbí, jak se Zemanovi vyčítá chlastání. Ale byl to Havel, který se prochlastal k tomu, že místo po republice - jako Zeman - jezdil po různých klinikách a sanatoriích a lázních.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/10/2017, 21:32

    Otylka napsal:
    haslerka napsal:Koukám na prezidenta, jak kráčí s manželkou Ivankou.

    Drží se vzájemně za ruku  hodně křečovitě. No No No

    Asi mu Ivanka zajištuje oporu s jeho bolavýma nohama.
    Jeho projevy se mi líbí, je hodně vzdělaný, jen někdy ty vulgarismy jsem nemusela a mluví bez lejster! Tlesk
      Jestli mu zdraví nedovolí znovu prezidentovat, tak jsme v háji. No No No

    Všichni ostatní nás potáhnou do otroctví a do islámu.  No
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 28/10/2017, 21:00

    haslerka napsal:Koukám na prezidenta, jak kráčí s manželkou Ivankou.

    Drží se vzájemně za ruku  hodně křečovitě. No No No

    Asi mu Ivanka zajištuje oporu s jeho bolavýma nohama.
    Jeho projevy se mi líbí, je hodně vzdělaný, jen někdy ty vulgarismy jsem nemusela a mluví bez lejster! Tlesk
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/10/2017, 20:26

    haslerka napsal:Koukám na prezidenta, jak kráčí s manželkou Ivankou.

    Drží se vzájemně za ruku  hodně křečovitě. No No No

    Asi mu Ivanka zajištuje oporu s jeho bolavýma nohama.
    Mluvil moc hezky. 

    Jde se vyznamenávat.
    Maxismich
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/10/2017, 20:08

    Koukám na prezidenta, jak kráčí s manželkou Ivankou.

    Drží se vzájemně za ruku  hodně křečovitě. No No No

    Asi mu Ivanka zajištuje oporu s jeho bolavýma nohama.
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 28/10/2017, 18:39

    Cherry napsal:
    Otylka napsal:
    Cherry napsal:
    Otylka napsal:
    Dragana napsal:

    Za klip „Evropo dýchej“ kriminál?
















    Zpěvačka Olivie Žižková podle některých medií prohloubila dno hudební žumpy svým videoklipem, který je podle těchto medií navíc rasistický. Zpěvačce za klip údajně hrozí vězení. A zase nám sluníčkáři „radí“, co si o videoklipu máme myslet.



    http://www.necenzurujeme.cz/michal-maly/1913/za-klip-evropo-dychej-kriminal.html
    Někde jsem četla, že Evropa je totalitní jak za Německa, něco na tom je.
    Německo je v čele EU, takže ...

    Mmj., taky jste si, holky,  všimly současných cen na našem trhu ?
     
    Banány za 17,- zato jablka za 40,-Kč
    Toaletní papír za 15,- máslo za 55,Kč a  více...

    Tak konečně máme ty vysněné banány- a levné, a ten  toaleťák ...

    Štrougal ( ještě žije, ne ?) a komanči vůbec se občas musí dobře bavit !! Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Zda Štrougal ještě žije, to nevím, ale byl vím, že byl vzdělaný a moudrý (na rozdíl jeho manželky - vím bezpečně),  ti co byli nastrčeni (Štěpán), nevím zda trpí tím,jak byli zneužiti (vím bezpečně), či vidí satisfakci.

    Banány nějak nejím, čili mi nechybí.

    Panímandu použijem brzy z nekonečných letákůůůůůůůůůůůůůů.
    Jablek se urodilo, suším křížaly. zimní mám na stromě, padané na zemi, chjo... a korunu  za ně nikomu nedám, páč jsou prolezlé jedy.

    Dětem jsem dala bednu jablek, pytel domácích brambor, mražené jahody, domácí vejce dodávám pravidelně a letos i zavařuju, mám ještě ve skleníku papriky  a okurky. Divím se, že nechytly plíseň!

    Okaido a dýně mají letos všichni a obrovské.
    I cukety byly.

    Jde jen o to, co nám na to práší z těch letadel...

    Před několika lety vydal Štrougal knihu, kde upřímně odpovídá na množství dotazů od řadových občanů.
    Kniha měla velký úspěch, sám ji podepisoval, pak ji ještě  vydali znovu.
    Mmj. tam odpovídá i na dotaz ohledně nedostatků banánů...Píše, že oni byli možná tehdy zbytečně spořiví.
    Bylo hodně domácího ovoce, hrušek, jablek, švestek, meruněk...tak si říkali, proč utrácet peníze  za nějaké exotické ovoce, na které ani nejsme zvyklí...
    Dnes ho to prý trošku mrzí, že to byla asi především taktická chyba, dodnes vyčítaná..

    No tak, dneska je to zase právě naopak.
    Na vesnici si ještě lidé vypěstují pro svou potřebu ovoce sami.
    Ale třeba ve městech je buď moc předražené, nebo dovážíme i naše tradiční švestky, jablka, meruňky, ale nejčastěji je k máíní jen samé exotické- a neskutečně drahé.
    Dobře, sortiment se obohatil, rozrostl.Fajn .
    Jenže stejně vzhledem k ceně i nakonec k chuti samotné-lidi si  jej ze zvědavosti jednou-dvakrát  koupí, okusí a zjistí, že nic moc.
    A tak se vrací zase k našemu tuzemskému, osvědčenému a chutnému  ovoci.
    Pokud ovšem vůbec na trhu k dostání nějaké "naše" je. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Štrougal byl vzdělaný, chytrý a vůbec ne zlý a chamtivý, panička byla opak, vyletěl od nich osobní šofér, že nechtěl ve volné chvíli sekat zahradu atd. Anbet
    Byl frajer a šel, baba byla děsná.

    O Jakešovi nemluvím, nevím jak se tam mohl  dostat.

    A banány - nebylo taky trochu embargo na dovoz různých věcí? roll
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 28/10/2017, 18:30

    Muscle
    Marie2 napsal:Doporučuji shlédnout a poslechnout si do konce to video, kde mluví ono hovado Alrawi.  bleble

    Já jen doufám, že Alrawiho v Brně nikdy nepotkám nenene  , protože, no, však mě znáte...   tarax



    Diskuze - Stránka 32 13325601_1239714432706036_9121459179375403644_n



    Tomio Okamura - SPD
    8 hod · 

    Předseda Ústředí muslimských obcí v ČR Muneeb Alrawi řekl, že chce podat trestní oznámení na naše hnutí SPD kvůli tomu, že chceme zakázat propagaci islámské ideologie v ČR. Alrawi dále řekl, že "Islám není spojen s terorismem...". 
    Co na to říct? Je to právě ten Alrawi, o němž je známé, že v brněnské mešitě veřejně vyzývá české muslimy a muslimky, aby své děti učili nenávisti k nevěřícím a vyzývá je, aby fyzicky trestali své děti, které nechtějí islám praktikovat, neboť tak to přikázal zakladatel islámu Mohammed. 
    Vyhrožování muslimů žijících v ČR vůči našemu hnutí SPD je arogantní a zoufalé. My v SPD se nenecháme zastrašit a budeme nadále ze všech sil prosazovat náš politický program. Prosím Vás nadále o co největší podporu. Přeji hezký večer a prosím SDÍLEJTE, aby se lidé dozvěděli pravdivé a necenzurované informace. Děkuji! 
    Více v článku zde: http://www.euportal.cz/…/18062-predak-ceskych-muslimu-okamu…
    Muscle
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/10/2017, 17:51

    Doporučuji shlédnout a poslechnout si do konce to video, kde mluví ono hovado Alrawi.  bleble

    Já jen doufám, že Alrawiho v Brně nikdy nepotkám nenene  , protože, no, však mě znáte...   tarax



    Diskuze - Stránka 32 13325601_1239714432706036_9121459179375403644_n



    Tomio Okamura - SPD
    8 hod · 

    Předseda Ústředí muslimských obcí v ČR Muneeb Alrawi řekl, že chce podat trestní oznámení na naše hnutí SPD kvůli tomu, že chceme zakázat propagaci islámské ideologie v ČR. Alrawi dále řekl, že "Islám není spojen s terorismem...". 
    Co na to říct? Je to právě ten Alrawi, o němž je známé, že v brněnské mešitě veřejně vyzývá české muslimy a muslimky, aby své děti učili nenávisti k nevěřícím a vyzývá je, aby fyzicky trestali své děti, které nechtějí islám praktikovat, neboť tak to přikázal zakladatel islámu Mohammed. 
    Vyhrožování muslimů žijících v ČR vůči našemu hnutí SPD je arogantní a zoufalé. My v SPD se nenecháme zastrašit a budeme nadále ze všech sil prosazovat náš politický program. Prosím Vás nadále o co největší podporu. Přeji hezký večer a prosím SDÍLEJTE, aby se lidé dozvěděli pravdivé a necenzurované informace. Děkuji! 
    Více v článku zde: http://www.euportal.cz/…/18062-predak-ceskych-muslimu-okamu…
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/10/2017, 16:34

    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:
    haslerka napsal:
    Laura napsal:


    Viděli jste, že se rozvádí V.Klaus mladší?
    Má nějakou další.
    Klaus.
    Tak může být fajn, ten Klaus, jen nevím, zda bych to jeho postižení vydýchala.
    Asi ne, ty prachy by mi za to fakt nestály.
    To je můj názor.
    Holka, která s ním je, ať si to vyřeší.
    Je to její volba.  Peace
      Ted čtu, že s touhle novou dal dohromady až poté, co od něj manželka i s dcerkou odešla. No

    Mně by jeho tvář nevadila, mně je sympatický. Maxismich

    Manželka prý mu byla nevěrná...  No No No

    http://tn.nova.cz/clanek/vaclav-klaus-mladsi-sam-nezustal-uz-zije-s-krasnou-simonou-31.html#g_623701
    Postižení by mi vadilo jen tehdy, kdyby bylo vrozené a kdybych s pánem chtěla mít dítě. Jinak absolutně ne.  Smile  
    Přijde mi trochu divné, že si k sobě vybírá tak mladé ženy, ale možná je to naopak a vybraly si ony jeho.  Smile 
    Akorát považuji za neférové, že si manželku (je to stále manželka) nezastane před bulvárem, který píše o její nevěře. Kdyby měl správný charakter, zastal by se ji. 

    Rozvody jsou, bohužel, běžné, ale od správného člověka bych očekávala, že se aspoň pokusí řešit to a ne takto razantně a rychle típnout již druhé manželství. On asi druhou šanci neumí dávat.
    Mimochodem, je teprve po volbách a on s tou novou nejen chodí, ale údajně i žije. Tak to snad mluví za vše. tarax  Tvrdí, že konec byl definitivní v červnu, ale v červenci mu nebylo blbé zveřejňovat "selfíčko" s manželkou a schválně navozovat dojem, že je vše tradičně  tarax  v pořádku.
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/10/2017, 16:21

    haslerka napsal:
    haslerka napsal:
    Laura napsal:


    Viděli jste, že se rozvádí V.Klaus mladší?
    Má nějakou další.
    Klaus.
    Tak může být fajn, ten Klaus, jen nevím, zda bych to jeho postižení vydýchala.
    Asi ne, ty prachy by mi za to fakt nestály.
    To je můj názor.
    Holka, která s ním je, ať si to vyřeší.
    Je to její volba.  Peace
      Ted čtu, že s touhle novou dal dohromady až poté, co od něj manželka i s dcerkou odešla. No

    Mně by jeho tvář nevadila, mně je sympatický. Maxismich

    Manželka prý mu byla nevěrná...  No No No

    http://tn.nova.cz/clanek/vaclav-klaus-mladsi-sam-nezustal-uz-zije-s-krasnou-simonou-31.html#g_623701
    Postižení by mi vadilo jen tehdy, kdyby bylo vrozené a kdybych s pánem chtěla mít dítě. Jinak absolutně ne.  Smile  
    Přijde mi trochu divné, že si k sobě vybírá tak mladé ženy, ale možná je to naopak a vybraly si ony jeho.  Smile 
    Akorát považuji za neférové, že si manželku (je to stále manželka) nezastane před bulvárem, který píše o její nevěře. Kdyby měl správný charakter, zastal by se ji. 

    Rozvody jsou, bohužel, běžné, ale od správného člověka bych očekávala, že se aspoň pokusí řešit to a ne takto razantně a rychle típnout již druhé manželství. On asi druhou šanci neumí dávat.
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/10/2017, 16:08

    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 28/10/2017, 13:45

    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 28/10/2017, 12:53

    Otylka napsal:
    Cherry napsal:

    Bojím se , že tam vypukne občanská válka a bojím se o Katalánce...
    Sdílím Tvůj názor a tomuhle se říká "demokracie", ano dělej si  co chceš, ale musí to být v našem zájmu.

    Ámen a bez debat. Cryyy No No No No No No No No No No No No

    Obavy z násilného vývoje v Katalánsku se stupňují:

    http://www.info.cz/svet/madrid-oficialne-prevzal-moc-nad-katalanskem-obavy-z-nasilneho-reseni-konfliktu-se-stupnuji-18324.html
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/10/2017, 12:04

    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 28/10/2017, 11:32

    Otylka napsal:
    Cherry napsal:
    Otylka napsal:
    Dragana napsal:

    Za klip „Evropo dýchej“ kriminál?














    Zpěvačka Olivie Žižková podle některých medií prohloubila dno hudební žumpy svým videoklipem, který je podle těchto medií navíc rasistický. Zpěvačce za klip údajně hrozí vězení. A zase nám sluníčkáři „radí“, co si o videoklipu máme myslet.



    http://www.necenzurujeme.cz/michal-maly/1913/za-klip-evropo-dychej-kriminal.html
    Někde jsem četla, že Evropa je totalitní jak za Německa, něco na tom je.
    Německo je v čele EU, takže ...

    Mmj., taky jste si, holky,  všimly současných cen na našem trhu ?
     
    Banány za 17,- zato jablka za 40,-Kč
    Toaletní papír za 15,- máslo za 55,Kč a  více...

    Tak konečně máme ty vysněné banány- a levné, a ten  toaleťák ...

    Štrougal ( ještě žije, ne ?) a komanči vůbec se občas musí dobře bavit !! Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Zda Štrougal ještě žije, to nevím, ale byl vím, že byl vzdělaný a moudrý (na rozdíl jeho manželky - vím bezpečně),  ti co byli nastrčeni (Štěpán), nevím zda trpí tím,jak byli zneužiti (vím bezpečně), či vidí satisfakci.

    Banány nějak nejím, čili mi nechybí.

    Panímandu použijem brzy z nekonečných letákůůůůůůůůůůůůůů.
    Jablek se urodilo, suším křížaly. zimní mám na stromě, padané na zemi, chjo... a korunu  za ně nikomu nedám, páč jsou prolezlé jedy.

    Dětem jsem dala bednu jablek, pytel domácích brambor, mražené jahody, domácí vejce dodávám pravidelně a letos i zavařuju, mám ještě ve skleníku papriky  a okurky. Divím se, že nechytly plíseň!

    Okaido a dýně mají letos všichni a obrovské.
    I cukety byly.

    Jde jen o to, co nám na to práší z těch letadel...

    Před několika lety vydal Štrougal knihu, kde upřímně odpovídá na množství dotazů od řadových občanů.
    Kniha měla velký úspěch, sám ji podepisoval, pak ji ještě  vydali znovu.
    Mmj. tam odpovídá i na dotaz ohledně nedostatků banánů...Píše, že oni byli možná tehdy zbytečně spořiví.
    Bylo hodně domácího ovoce, hrušek, jablek, švestek, meruněk...tak si říkali, proč utrácet peníze  za nějaké exotické ovoce, na které ani nejsme zvyklí...
    Dnes ho to prý trošku mrzí, že to byla asi především taktická chyba, dodnes vyčítaná..

    No tak, dneska je to zase právě naopak.
    Na vesnici si ještě lidé vypěstují pro svou potřebu ovoce sami.
    Ale třeba ve městech je buď moc předražené, nebo dovážíme i naše tradiční švestky, jablka, meruňky, ale nejčastěji je k máíní jen samé exotické- a neskutečně drahé.
    Dobře, sortiment se obohatil, rozrostl.Fajn .
    Jenže stejně vzhledem k ceně i nakonec k chuti samotné-lidi si  jej ze zvědavosti jednou-dvakrát  koupí, okusí a zjistí, že nic moc.
    A tak se vrací zase k našemu tuzemskému, osvědčenému a chutnému  ovoci.
    Pokud ovšem vůbec na trhu k dostání nějaké "naše" je. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 28/10/2017, 05:53

    Cherry napsal:
    Otylka napsal:
    Dragana napsal:

    Za klip „Evropo dýchej“ kriminál?








    Zpěvačka Olivie Žižková podle některých medií prohloubila dno hudební žumpy svým videoklipem, který je podle těchto medií navíc rasistický. Zpěvačce za klip údajně hrozí vězení. A zase nám sluníčkáři „radí“, co si o videoklipu máme myslet.



    http://www.necenzurujeme.cz/michal-maly/1913/za-klip-evropo-dychej-kriminal.html
    Někde jsem četla, že Evropa je totalitní jak za Německa, něco na tom je.
    Německo je v čele EU, takže ...

    Mmj., taky jste si, holky,  všimly současných cen na našem trhu ?
     
    Banány za 17,- zato jablka za 40,-Kč
    Toaletní papír za 15,- máslo za 55,Kč a  více...

    Tak konečně máme ty vysněné banány- a levné, a ten  toaleťák ...

    Štrougal ( ještě žije, ne ?) a komanči vůbec se občas musí dobře bavit !! Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Zda Štrougal ještě žije, to nevím, ale byl vím, že byl vzdělaný a moudrý (na rozdíl jeho manželky - vím bezpečně),  ti co byli nastrčeni (Štěpán), nevím zda trpí tím,jak byli zneužiti (vím bezpečně), či vidí satisfakci.

    Banány nějak nejím, čili mi nechybí.

    Panímandu použijem brzy z nekonečných letákůůůůůůůůůůůůůů.
    Jablek se urodilo, suším křížaly. zimní mám na stromě, padané na zemi, chjo... a korunu  za ně nikomu nedám, páč jsou prolezlé jedy.

    Dětem jsem dala bednu jablek, pytel domácích brambor, mražené jahody, domácí vejce dodávám pravidelně a letos i zavařuju, mám ještě ve skleníku papriky  a okurky. Divím se, že nechytly plíseň!

    Okaido a dýně mají letos všichni a obrovské.
    I cukety byly.

    Jde jen o to, co nám na to práší z těch letadel...

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 32 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 12/5/2024, 03:33