EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 6 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 6 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 6 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 6 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 6 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 6 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 6 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 6 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 6 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+9
Laura
motolka
Dragana
Hypatia
Krteček
Marie2
Otylka
Cherry
haslerka
13 posters

    Diskuze

    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 30/1/2018, 09:32

    motolka napsal:
    haslerka napsal:

     U ní gramatiku neřeším.

    O děti se stará dobře, s manželem se mají asi rádi,  nikomu neškodí, s Milouškem má hodně starostí a její vlastní sestra jí ještě přidělává starosti a ničí nervy. 

    A jak vidět, tak doma u Kudláčků všichni skákali kolem roztomilé Míšenky a na mladší Evu asi nevyzbylo mnoho času. No No No

    Nejspíš jí nikdo nezkoušel z vyjmenovaných slov a tak podobně. No
    Mě to jen vždycky šíleně praští do očí. Ale je možné, že se jí nikdo v dětství pořádně nevěnoval.
    S KU se lítalo po filmování a staralo se o to, aby se holka jednou dostala snad až do holywůůůůdu a živila jednou celou rodinu a na Evu a Jardu už nezbyl čas.

    No to je asi fakt, že herečky nepotřebují umět gramatiku. Stačí, když vypadají pěkně a umí se svléct před kamerou a můžou jít na casting. To je ta moderní doba. Před kamerou se nijak rozepisovat nemusí, na to není nikdo zvědavý. Osobně ale tipuji, že to jestli někdo volil Zemana nebo Drahoše nezáleželo ani tak na tom jestli má někdo babičku nebo ne. Spíše to je o tom strachu z islámských migrantů. Někdy, když jsou obavy oprávněné může mít člověk zdravější úsudek. Yáma je dost lehkomyslná.  S tím tarotem je jako na houpačce. Dívá se na svět černobíle. Pesimisté mají svůj černý svět a optimisté zase bílý. Říká se, že se na svět dívají růžovými brýlemi. A Yáma se dívá růžovými brýlemi na Drahoše. Ale Drahoš se dívá černými brýlemi na prostý lid. A to mu podle mně taky uškodilo, krom toho, že není zkušený politik.  Soud
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/1/2018, 09:21

    Pořád mě mrzí, že sem k nám na návštěvu chodí hodně Popelek od vedle :

      Celkem je zde přítomno 15 uživatelů : 3 registrovaných, 2 skrytých a 10 Anonymních
    DraganafandyshaslerkaHypatiaKrteček


    a bojí se zaregistrovat. Icon5 Icon5

    Určitě by mohly naši diskusi obohatit a oživit.

    Bojí se něčeho? 

     Nás? Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2

    Víly???  No No No


    Myslím, že byly  dost statečné a neohrožené a měly  svoji hlavu, a svůj názor by si dovedly uhájit i u nás na Explozi.   Jazyk2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/1/2018, 09:14

    Hypatia napsal:

    Ta dobrá žena měla dost honičku.
    V domovech důchodců přinutila ležáky stát v pozoru a ve školách mrzačila dětem palce.
    Jsem nevěděla, že knihovnice jsou tak akční. No No No

    Je to na zblití. Knihovny mají být nestranné a poskytovat všechny dostupné informace podle požadavku uživatele/zákazníka.
    Jednostranné politické agitky toto porušují.

    Školy to samé. Mají děti seznamovat s politikou, ale objektivně, sdělit jim obě strany mince, bez svého subjektivního hodnocení. Jak může někdo z politiky před volbami vůbec jet do školy, aniž by to bylo nelegální?

    Toto se stát u mých dětí, jak si to s ředitelem pěkně vyřídím.
    Také bych řádila.  No No

    za 5 let bude náš Lukášek skoro školák.

    Jsem zvědavá, co mu do hlavy budou hustit.  No No No

    Předpokládám, že tu budem všechny stále pospolu a budeme to tu rozebírat. Maxismich Maxismich Maxismich
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/1/2018, 09:12

    Hypatia napsal:



    V Pardubicích proto šla raději za voliči na základní školu a do dětského domova.    LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL!
    Uniká mi logika.
    Ony už smí volit i děti a ona je šla přemlouvat, aby daly hlas Drahoušovi?¨To jsem z toho jelda. No No No No No No

    No na těch základkách mohla děti manipulovat tak, aby pak ony doma tlačily na rodiče, že nechtěj mít zlé a neslušné rodiče.

    Ale v tom děcáku to nechápu vůbec.  Icon7 Hehe2
     četla jsem hodně příspěvků, kterak děti doma plakaly, že chtějí prezidenta Drahoše. A po volbách plakaly opět, že ho nemají. 

    A pozor!!  I děti školkové. !!!  No No No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/1/2018, 09:09

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:

    [size=13]Blanka Průšová
     Já bych spíš řekla, že plná jedu jste vy. Není už tady na FB moc lidí, kteří štvou ostatní proti demokraticky zvolenému prezidentovi. Pokud "Drahošovci" rozpoutají v Čechách majdan, padne vina i na vaši hlavu. A je jedno, že třeba "jen" energeticky. Pokud se považujete za duchovního člověka, pak byste toto měla vědět.


    [/size]

    Tak paní Průšová je osvícená. Je to přesně to, co bylo v tom článku o barevných revolucích, který jsem sem dávala. 

    B. Průšová je o dost dál, než Víla.  Anbet  Ta o energii káže, ale neví o ní zhola nic. Nic jsi nepochopil, Ivane.
    Taky jí nejspíš hodně brzo blokne a paní Průšová si u KUdly ani neškrtne.  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 30/1/2018, 09:09

    Dragana napsal:
    haslerka napsal:
    Dragana napsal:



    V Pardubicích proto šla raději za voliči na základní školu a do dětského domova.    LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL!
    Uniká mi logika.
    Ony už smí volit i děti a ona je šla přemlouvat, aby daly hlas Drahoušovi?¨To jsem z toho jelda. No No No No No No
    Děti tam trénovala, aby uměly správně zalomit palec. Jazyk2

    Ona ví, že na fotkách to dobře vypadá...  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Ta dobrá žena měla dost honičku.
    V domovech důchodců přinutila ležáky stát v pozoru a ve školách mrzačila dětem palce.
    Jsem nevěděla, že knihovnice jsou tak akční. No No No

    Je to na zblití. Knihovny mají být nestranné a poskytovat všechny dostupné informace podle požadavku uživatele/zákazníka.
    Jednostranné politické agitky toto porušují.

    Školy to samé. Mají děti seznamovat s politikou, ale objektivně, sdělit jim obě strany mince, bez svého subjektivního hodnocení. Jak může někdo z politiky před volbami vůbec jet do školy, aniž by to bylo nelegální?

    Toto se stát u mých dětí, jak si to s ředitelem pěkně vyřídím.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 30/1/2018, 09:03

    Dragana napsal:
    Hypatia napsal:
    motolka napsal:
    Že se ani Drahoška nepochlubila, že jí senioři poslali do háje. To čtu poprvé.  Maxismich
    A když tam neuspěla, tak šla za voliči na základní školu a do dětského domova? Tak to Drahoškovi bylo platný jak mrtvýmu zimník  Very Happy Very Happy Very Happy Bóže...








    Žena za Kontejnerem







    Základní linií mediální ofenzívy pro Jiřího Drahoše dosud bylo, že o něm pokud možno nesmí padnout ani slovo. Není to tak těžké. Ono ani není o čem mluvit.
    .....
    Ta, jak řečeno, vyrazila na svou vlastní předvolební tůru, protože pochopila, že svěřit boj o (z Marsu spadlou) možnost kariéry první dámy nekňubovi manželovi, je věc značně nejistá. Nebylo to stejně nic moc, ač ji na každém kroku provázeli novináři od Bakaly. A přece se jí podařilo zazářit! Z domova seniorů v Přelouči odešla sice zklamaná, neboť tam jí rovnou řekli, že budou volit Miloše Zemana. V Pardubicích proto šla raději za voliči na základní školu a do dětského domova. Zase nic.
    .....
    Poněkud deprimovaná se tedy přesunula – kam jinam, než do kavárny. A tam konečně první velký úspěch! 

    V Pardubicích proto šla raději za voliči na základní školu a do dětského domova.    LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL!
    Uniká mi logika.
    Ony už smí volit i děti a ona je šla přemlouvat, aby daly hlas Drahoušovi?¨To jsem z toho jelda. No No No No No No

    No na těch základkách mohla děti manipulovat tak, aby pak ony doma tlačily na rodiče, že nechtěj mít zlé a neslušné rodiče.

    Ale v tom děcáku to nechápu vůbec.  Icon7 Hehe2
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 30/1/2018, 09:01

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:



    V Pardubicích proto šla raději za voliči na základní školu a do dětského domova.    LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL!
    Uniká mi logika.
    Ony už smí volit i děti a ona je šla přemlouvat, aby daly hlas Drahoušovi?¨To jsem z toho jelda. No No No No No No
    Děti tam trénovala, aby uměly správně zalomit palec. Jazyk2

    Ona ví, že na fotkách to dobře vypadá...  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Ta dobrá žena měla dost honičku.
    V domovech důchodců přinutila ležáky stát v pozoru a ve školách mrzačila dětem palce.
    Jsem nevěděla, že knihovnice jsou tak akční. No No No
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 30/1/2018, 09:00

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:Hašlerko, taky mi to poznání vyrazilo dech.
    Tak Havel byl Mongol a chlastal jako Dán.
    monkey2 monkey2
    To on tu začal to multikulti???  Huch Huch Huch Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

    LOL! LOL! LOL!
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 30/1/2018, 08:59

    haslerka napsal:

    [size=13]Blanka Průšová
     Já bych spíš řekla, že plná jedu jste vy. Není už tady na FB moc lidí, kteří štvou ostatní proti demokraticky zvolenému prezidentovi. Pokud "Drahošovci" rozpoutají v Čechách majdan, padne vina i na vaši hlavu. A je jedno, že třeba "jen" energeticky. Pokud se považujete za duchovního člověka, pak byste toto měla vědět.


    [/size]

    Tak paní Průšová je osvícená. Je to přesně to, co bylo v tom článku o barevných revolucích, který jsem sem dávala. 

    B. Průšová je o dost dál, než Víla.  Anbet  Ta o energii káže, ale neví o ní zhola nic. Nic jsi nepochopil, Ivane.
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 30/1/2018, 08:57

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:Hašlerko, taky mi to poznání vyrazilo dech.
    Tak Havel byl Mongol a chlastal jako Dán.
    monkey2 monkey2
    To on tu začal to multikulti???  Huch Huch Huch Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Správně.
    Za vším hledej Havla a jeho pobočnici Kudlajdu. bigdevil
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/1/2018, 08:56

    Dragana napsal:



    V Pardubicích proto šla raději za voliči na základní školu a do dětského domova.    LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL!
    Uniká mi logika.
    Ony už smí volit i děti a ona je šla přemlouvat, aby daly hlas Drahoušovi?¨To jsem z toho jelda. No No No No No No
    Děti tam trénovala, aby uměly správně zalomit palec. Jazyk2

    Ona ví, že na fotkách to dobře vypadá...  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 30/1/2018, 08:55

    Hypatia napsal:
    motolka napsal:
    Že se ani Drahoška nepochlubila, že jí senioři poslali do háje. To čtu poprvé.  Maxismich
    A když tam neuspěla, tak šla za voliči na základní školu a do dětského domova? Tak to Drahoškovi bylo platný jak mrtvýmu zimník  Very Happy Very Happy Very Happy Bóže...








    Žena za Kontejnerem





    Základní linií mediální ofenzívy pro Jiřího Drahoše dosud bylo, že o něm pokud možno nesmí padnout ani slovo. Není to tak těžké. Ono ani není o čem mluvit.
    .....
    Ta, jak řečeno, vyrazila na svou vlastní předvolební tůru, protože pochopila, že svěřit boj o (z Marsu spadlou) možnost kariéry první dámy nekňubovi manželovi, je věc značně nejistá. Nebylo to stejně nic moc, ač ji na každém kroku provázeli novináři od Bakaly. A přece se jí podařilo zazářit! Z domova seniorů v Přelouči odešla sice zklamaná, neboť tam jí rovnou řekli, že budou volit Miloše Zemana. V Pardubicích proto šla raději za voliči na základní školu a do dětského domova. Zase nic.
    .....
    Poněkud deprimovaná se tedy přesunula – kam jinam, než do kavárny. A tam konečně první velký úspěch! 

    V Pardubicích proto šla raději za voliči na základní školu a do dětského domova.    LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL!
    Uniká mi logika.
    Ony už smí volit i děti a ona je šla přemlouvat, aby daly hlas Drahoušovi?¨To jsem z toho jelda. No No No No No No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/1/2018, 08:49

    Dragana napsal:Hašlerko, taky mi to poznání vyrazilo dech.
    Tak Havel byl Mongol a chlastal jako Dán.
    monkey2 monkey2
    To on tu začal to multikulti???  Huch Huch Huch Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 30/1/2018, 08:48

    motolka napsal:
    Že se ani Drahoška nepochlubila, že jí senioři poslali do háje. To čtu poprvé.  Maxismich
    A když tam neuspěla, tak šla za voliči na základní školu a do dětského domova? Tak to Drahoškovi bylo platný jak mrtvýmu zimník  Very Happy Very Happy Very Happy Bóže...








    Žena za Kontejnerem



    Základní linií mediální ofenzívy pro Jiřího Drahoše dosud bylo, že o něm pokud možno nesmí padnout ani slovo. Není to tak těžké. Ono ani není o čem mluvit.
    .....
    Ta, jak řečeno, vyrazila na svou vlastní předvolební tůru, protože pochopila, že svěřit boj o (z Marsu spadlou) možnost kariéry první dámy nekňubovi manželovi, je věc značně nejistá. Nebylo to stejně nic moc, ač ji na každém kroku provázeli novináři od Bakaly. A přece se jí podařilo zazářit! Z domova seniorů v Přelouči odešla sice zklamaná, neboť tam jí rovnou řekli, že budou volit Miloše Zemana. V Pardubicích proto šla raději za voliči na základní školu a do dětského domova. Zase nic.
    .....
    Poněkud deprimovaná se tedy přesunula – kam jinam, než do kavárny. A tam konečně první velký úspěch! 

    V Pardubicích proto šla raději za voliči na základní školu a do dětského domova.    LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL! LOL!
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 30/1/2018, 08:42

    Hašlerko, taky mi to poznání vyrazilo dech.
    Tak Havel byl Mongol a chlastal jako Dán.
    monkey2 monkey2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/1/2018, 07:51

    Víla už je zas neohrožený bojovník za pravdu...  ( mimochodem, nevěděla jsem, že Havel byl Mongol..)  A v bambulárně se kreslí slinou a navlíkají korálky?  Jo, KU o tom asi ví víc, než my, že jo.  Jazyk2


    Michaela Kudláčková
    7 hod · Velenka · 

    "Nemohu vyloučit, že mi někdo vhodil do nápoje ze msty nějaký sofistikovaný jed, po kterém jsem zkolaboval a nebýt zásahu několika kolegů, kteří nebyli hyenističtí a zavolali záchranou službu, nemusel jsem již být živ a vlastizrádné pražské kavárně dále na obtíž,"" uvedl Rokytka.
    Podle přivolaných lékařů to však nebyla pravda a za jeho kolaps nemohl ani "sofistikovaný jed" a dokonce ani srdeční kolaps, ale alkohol.
    ***
    Ten pán se prostě nejen zpráskal jako Mongol, ale taky možná zhulil pohankou, nebo rýží, nebo kuskusem či co teď tam u nich letí za matroš. To je příšerný! My jsme sice maličká země, ale vcelku úspěšně a čím dál víc, začínáme být největšími komiky celého světa.
    A tady se našli stateční bojovníci, kteří se bili za tohohle cvoka jako lvi. Dochází vám, že je to psychopat???


    Michaela Kudláčková  pražská kavárna se ho asi pokusila zlikvidovat cappuccinem :p Rokytka bude brzy v bambulárně kreslit slinou na sklo a navlíkat korálky.




    Michal Vošahlík A to ještě nevíš, že absolutní vrchol Rokytkovy arogance je to, že poděkoval zasahujícím boxérům za skvělý zásah a vyzval policii, aby prověřila přihlížející novináře, že mu neposkytli první pomoc... Klasik by řekl: "Svět se pos...l".



    [size=13]Jiří Seliger Je to správný bolševik, prostě neumí soudruh chlastat no...
    Spravovat


    Blanka Průšová Já bych spíš řekla, že plná jedu jste vy. Není už tady na FB moc lidí, kteří štvou ostatní proti demokraticky zvolenému prezidentovi. Pokud "Drahošovci" rozpoutají v Čechách majdan, padne vina i na vaši hlavu. A je jedno, že třeba "jen" energeticky. Pokud se považujete za duchovního člověka, pak byste toto měla vědět.


    5

    Spravovat


    Jiří Seliger Jasně "majdan"...už se zapalují pochodně... nebuďte trapná...[/size]
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 30/1/2018, 00:34

    motolka napsal:Diskuze - Stránka 6 643400_article_photo_0gnqtil_900x

    .... a tak se dostavili v hojném počtu v druhém kole  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Tak tak . YYess YYess
    Rada to byla "dobrá", ale nedomyšlená.  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 29/1/2018, 23:43

    Že se ani Drahoška nepochlubila, že jí senioři poslali do háje. To čtu poprvé.  Maxismich
    A když tam neuspěla, tak šla za voliči na základní školu a do dětského domova? Tak to Drahoškovi bylo platný jak mrtvýmu zimník  Very Happy Very Happy Very Happy Bóže...








    Žena za Kontejnerem

    Základní linií mediální ofenzívy pro Jiřího Drahoše dosud bylo, že o něm pokud možno nesmí padnout ani slovo. Není to tak těžké. Ono ani není o čem mluvit.
    .....
    Ta, jak řečeno, vyrazila na svou vlastní předvolební tůru, protože pochopila, že svěřit boj o (z Marsu spadlou) možnost kariéry první dámy nekňubovi manželovi, je věc značně nejistá. Nebylo to stejně nic moc, ač ji na každém kroku provázeli novináři od Bakaly. A přece se jí podařilo zazářit! Z domova seniorů v Přelouči odešla sice zklamaná, neboť tam jí rovnou řekli, že budou volit Miloše Zemana. V Pardubicích proto šla raději za voliči na základní školu a do dětského domova. Zase nic.
    .....
    Poněkud deprimovaná se tedy přesunula – kam jinam, než do kavárny. A tam konečně první velký úspěch! 
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 29/1/2018, 23:35

    Diskuze - Stránka 6 643400_article_photo_0gnqtil_900x

    .... a tak se dostavili v hojném počtu v druhém kole  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 29/1/2018, 23:26

    Diskuze - Stránka 6 3908646_prezidentske-volby-2018-volby-milos-zeman-jiri-drahos-v0
    Irča
    Irča


    Posts : 1561
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irča 29/1/2018, 23:10

    haslerka napsal:
    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:
    fandys napsal:Proto jsem se ptala na babičku  roll

    Diskuze - Stránka 6 12552855_1230136783669375_3026834495593020535_n



    Eva Kudláčková Škardová
    2 hod · 

    Přátelé kamarádi,moc si vážím vaší přízně i přes to že máme odlišné názory....Nechápu lidi co se kvůli odlišným názorům a komentářům mažou z přátel...lidi,které jsem respektovala a měla ráda,mě díky mé lásce k panu prezidentovi,odstřihli ze svého život....smutné,ale já se stím vyrovnám....opravdový přítel tě bere prostě takovou,jaká si.....

    2
    Komentáře
    Diskuze - Stránka 6 13686699_1007858972654455_3965784842452148420_n
    Blanka Gregorova Je to smutne ale je to tak Diskuze - Stránka 6 1f641:-(
    Spravovat



    To se mi líbí
     · Odpovědět · 2 h

    Diskuze - Stránka 6 12552855_1230136783669375_3026834495593020535_n
    Eva Kudláčková Škardová Víš co mrzí nejvíc,že jsou to i lidi z rodiny....


    Ona smazala svoji vlastní ségru???  To není normální a podle mě to už spíše ukazuje na to, že je Víla psychicky nemocná.
      To je síla, co???  Huch Huch Huch


    Ale to nevadí, má přeci náhradní rodinu. Jazyk2

    Popelky. Very Happy

    A ty jí odpustí úplně všechno.

    V ničem nebudou odporovat a mít vlastní názor to už VŮBEC !!!!  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2

     Ještě by si je Víla taky mohla vymazat z přátel. Jazyk2


    A přátelství Víly, to je ze všeho  NEJVÍC...   Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
      Až si Víla postěžuje, jak je smutná a opuštěná, Popelky se jí zase soží na nějakého mazlíčka, nebo se aspoň přihlásí na školu tarotu.

    Protože kdo by se nechtěl učit věštit u tak znamenité empatické spravedlivé ženy.. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Desídky lekcí dvouhodinových, to bude mastný kurz. Dotazy k provizi zásadně veřejně neřeší. A karty taky nic levnýho, v 18 hod. školačky nechaj rodiny vosudu.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 29/1/2018, 23:07

    Otylka napsal:
    fandys napsal:
    motolka napsal:
    Hypatia napsal:


    Maruško,  Anbet Anbet Anbet

    Já jsem Evu nijak nesledovala. Přišla mi sprostá, ale vždy na vyšší úrovni než Víla. To, že má blbku ségru přeci nic nevypovídá o ní. Takže Eva může jít se vztyčenou hlavou dál.
    Eva sprostá byla, je a bude. Co se týče voleb, tak to si opravdu uchovala zdravý rozum.
    A ještě by mohla něco udělat se svojí gramatikou, protože to je opravdu otřesný.



    Eva Kudláčková Škardová Moje princezna,jak rychle my vyrostla
    Jj pravopis není ani u pana Škardy silnou stránkou

    [url= Miloslav %C5%A0karda]Miloslav Škarda[/url]

    [size=30]Kdyby mohli volby něco změnit už by je zrušily přátelé hezký večer a nehádejte se[/size]
    U některých lidí mi připadá, že volí vždy to opačné i-y, než které tam patří.

    Ono fakt záleží, jestli to je z nedbalosti, jako u mě, kdy nekoukám, co píšu a nekontroluju, ale pravidla znám, nebo je na druhém konci Dys -lektik, -ortografik... Třeba v práci, i když je dotyčný vysokoškolách a je DYS, tak jeho písmenosti jsou lahoda. A věřte, že to nikoho nezajímá, důležitý je obsah. Paní, co dělá účto, má taky takové vysokoškolské dyslektiky a její práce je udělat jim účetnictví.  Při placení daní nikoho i nebo y nezajímá, jen a pouze správná částka. 

    Horší je to, co tu předvedl Krtek, kdy je přesvědčen o své správnosti a má na to svá pravidla. Tak to už bolí.
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 29/1/2018, 22:40

    Otylka napsal:

    A nechce to zkusit rovnou v JÚESEJ?
    Jakože madam Secretary Kudláčková?  Shock Huch
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 29/1/2018, 22:38

    motolka napsal:

    Vidíš, to je přesně ta odpověď  Very Happy Very Happy Very Happy
    Vona míří výš a výš  Very Happy
    Paroubek, Schwazenberg, Drahošek...
    Hele, nevynechávej Jonáka s medvědem.  Exhibice

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 6 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 26/4/2024, 13:24