EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+9
Laura
motolka
Dragana
Hypatia
Krteček
Marie2
Otylka
Cherry
haslerka
13 posters

    Diskuze

    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 25/1/2018, 23:04

    Otylka napsal:
    Hypatia napsal:
    motolka napsal:

    Hlavně kdyby přiznal, komu všemu už funkce přislíbil, tak to rozhodně nevyhraje. Musí mlčet až do uzavření volebních místností jako hrob.
    Budou tam přesně ti, co ho nejštědřeji sponzorovali.

    A u Kalouska se taky kroutil jak slizkej had.
    A ani se nechtěl podívat na noviny, které mu Zeman přinesl, aby se podíval, jak se na něj už třese Německo.
    To mě i pobavilo, když se Witowská ptala, kam po zvolení jako prezident by po Evropě mimo Slovenska jeli jako první. Zeman řekl, že Polsko, Rakousko a Německo. A Drahoš to neměl připravené, tak papouškoval, Polsko... (chtěl určitě říct Německo, ale pak si to rozmyslel) a kopíroval Zemana, že Rakousko. A zalesklo se mu čelo, jak se zapotil.
    Několikrát papouškoval po Zemanovi, když nevěděl co říct. Přesně bylo vidět, co má a co nemá naučené. Něco říkal bez problému a u něčeho koktal a dělal pauzy. I jak si znovu opakoval otázku, aby měl čas si vzpomenout, co ho předtím někdo naučil.

    A umí Drahouš německy?
    Na co? oni mu  to přeloží  a předloží.
    Nebo to rovnou někdo řekne za něj Very Happy
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 25/1/2018, 23:03

    Hypatia napsal:
    motolka napsal:

    Hlavně kdyby přiznal, komu všemu už funkce přislíbil, tak to rozhodně nevyhraje. Musí mlčet až do uzavření volebních místností jako hrob.
    Budou tam přesně ti, co ho nejštědřeji sponzorovali.

    A u Kalouska se taky kroutil jak slizkej had.
    A ani se nechtěl podívat na noviny, které mu Zeman přinesl, aby se podíval, jak se na něj už třese Německo.
    To mě i pobavilo, když se Witowská ptala, kam po zvolení jako prezident by po Evropě mimo Slovenska jeli jako první. Zeman řekl, že Polsko, Rakousko a Německo. A Drahoš to neměl připravené, tak papouškoval, Polsko... (chtěl určitě říct Německo, ale pak si to rozmyslel) a kopíroval Zemana, že Rakousko. A zalesklo se mu čelo, jak se zapotil.
    Několikrát papouškoval po Zemanovi, když nevěděl co říct. Přesně bylo vidět, co má a co nemá naučené. Něco říkal bez problému a u něčeho koktal a dělal pauzy. I jak si znovu opakoval otázku, aby měl čas si vzpomenout, co ho předtím někdo naučil.

    A umí Drahouš německy?
    Prej jo

    Podle vlastních slov ovládá Drahoš angličtinuněmčinuruštinu a polštinu.


    https://cs.wikipedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Draho%C5%A1
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 25/1/2018, 23:02

    motolka napsal:Co mě ještě strašně pobavilo, když Drahoš tvrdil, že není politický nováček, ale že už několikrát diskutoval s různými politiky a o politiku se zajímá a Witowská ho sama utřela, že se o politiku hodně zajímá, diskutuje neustále s politiky, ale na nejvyšší politický post, což je prezidentská funkce by si tedy netroufla  Smile

    A i Zeman sám řekl, že je 25 let aktivní v politice, ale obává se, že ani on ještě všechno, co se politiky týká neumí. I tady prokázal Zeman svojí skromnost. Ačkoliv mi bylo jasný, proč právě tohle řekl a komu to bylo adresováno.


    Ale Drahošek, ten umí. Ještě že neřekl, že už léta poslouchá z gauče všechny politické debaty a proto všechno ví, umí a zná  Hehe2


    Jj, skromnost a inteligence. K čemu v tomhle bylo Drahoušovi, že je slušný člověk?
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 25/1/2018, 22:56

    Hypatia napsal:
    motolka napsal:

    Hlavně kdyby přiznal, komu všemu už funkce přislíbil, tak to rozhodně nevyhraje. Musí mlčet až do uzavření volebních místností jako hrob.
    Budou tam přesně ti, co ho nejštědřeji sponzorovali.

    A u Kalouska se taky kroutil jak slizkej had.
    A ani se nechtěl podívat na noviny, které mu Zeman přinesl, aby se podíval, jak se na něj už třese Německo.
    To mě i pobavilo, když se Witowská ptala, kam po zvolení jako prezident by po Evropě mimo Slovenska jeli jako první. Zeman řekl, že Polsko, Rakousko a Německo. A Drahoš to neměl připravené, tak papouškoval, Polsko... (chtěl určitě říct Německo, ale pak si to rozmyslel) a kopíroval Zemana, že Rakousko. A zalesklo se mu čelo, jak se zapotil.
    Několikrát papouškoval po Zemanovi, když nevěděl co říct. Přesně bylo vidět, co má a co nemá naučené. Něco říkal bez problému a u něčeho koktal a dělal pauzy. I jak si znovu opakoval otázku, aby měl čas si vzpomenout, co ho předtím někdo naučil.

    A umí Drahouš německy?
    Na co? oni mu  to přeloží  a předloží.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 25/1/2018, 22:56

    Co mě ještě strašně pobavilo, když Drahoš tvrdil, že není politický nováček, ale že už několikrát diskutoval s různými politiky a o politiku se zajímá a Witowská ho sama utřela, že se o politiku hodně zajímá, diskutuje neustále s politiky, ale na nejvyšší politický post, což je prezidentská funkce by si tedy netroufla  Smile

    A i Zeman sám řekl, že je 25 let aktivní v politice, ale obává se, že ani on ještě všechno, co se politiky týká neumí. I tady prokázal Zeman svojí skromnost. Ačkoliv mi bylo jasný, proč právě tohle řekl a komu to bylo adresováno.


    Ale Drahošek, ten umí. Ještě že neřekl, že už léta poslouchá z gauče všechny politické debaty a proto všechno ví, umí a zná  Hehe2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 25/1/2018, 22:52

    motolka napsal:

    Hlavně kdyby přiznal, komu všemu už funkce přislíbil, tak to rozhodně nevyhraje. Musí mlčet až do uzavření volebních místností jako hrob.
    Budou tam přesně ti, co ho nejštědřeji sponzorovali.

    A u Kalouska se taky kroutil jak slizkej had.
    A ani se nechtěl podívat na noviny, které mu Zeman přinesl, aby se podíval, jak se na něj už třese Německo.
    To mě i pobavilo, když se Witowská ptala, kam po zvolení jako prezident by po Evropě mimo Slovenska jeli jako první. Zeman řekl, že Polsko, Rakousko a Německo. A Drahoš to neměl připravené, tak papouškoval, Polsko... (chtěl určitě říct Německo, ale pak si to rozmyslel) a kopíroval Zemana, že Rakousko. A zalesklo se mu čelo, jak se zapotil.
    Několikrát papouškoval po Zemanovi, když nevěděl co říct. Přesně bylo vidět, co má a co nemá naučené. Něco říkal bez problému a u něčeho koktal a dělal pauzy. I jak si znovu opakoval otázku, aby měl čas si vzpomenout, co ho předtím někdo naučil.

    A umí Drahouš německy?
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 25/1/2018, 22:48

    motolka napsal:Zasmála jsem se od srdce i s těmi brýlemi, když si je Zeman vzal a prohlásil, že on je nyní opravdu potřebuje ke čtení, protože má dvě dioptrie  Very Happy
    A tupec je má jen proto, aby vypadal vzdělaně a mohl za nimi schovat ty neupřímné voči  Opalovacka
    Odmala jsem lidi zkoumala podle očí, bylo to pro mne přirozené, dnes prd vidím..... Rolf

    Ale v televizi jo.

    On má celý obličej v tenzi a oči má zlé -  oko, do duše oko. Je to pravda.

    Je v jedné silné křeči.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 25/1/2018, 22:47

    Otylka napsal:
    motolka napsal:Ani dobytek nechtěl říct, koho potáhne na Hrad, pokud vyhraje, hlavně, že se navážel do Zemana, že si tam natahal další lidi, mimo řidiče a tajemníka, jak sliboval.
    Ale Zeman ho pěkně utřel a vysvětlil, že si musel vzít další lidi, když ti, co tam byli a původně měnit nechtěl odešli za Klausem a jinam. To si to jelito fakt myslelo, že tam bude Zeman úřadovat úplně sám?  No
    A opakoval to tolikrát, až ho Witowská musela sama uklidnit, že na to už Zeman přece odpověděl.
    Několikrát se Witowská ptala dokola, zda to neřekne.
    Néééé, neřekne. Sad

    Prd, neměl to v instrukcích.
    To by mu přece pak zařídili loutkovodiči,  Kaďousek je už je celej natřesenej...
    Hlavně kdyby přiznal, komu všemu už funkce přislíbil, tak to rozhodně nevyhraje. Musí mlčet až do uzavření volebních místností jako hrob.
    Budou tam přesně ti, co ho nejštědřeji sponzorovali.

    A u Kalouska se taky kroutil jak slizkej had.
    A ani se nechtěl podívat na noviny, které mu Zeman přinesl, aby se podíval, jak se na něj už třese Německo.
    To mě i pobavilo, když se Witowská ptala, kam po zvolení jako prezident by po Evropě mimo Slovenska jeli jako první. Zeman řekl, že Polsko, Rakousko a Německo. A Drahoš to neměl připravené, tak papouškoval, Polsko... (chtěl určitě říct Německo, ale pak si to rozmyslel) a kopíroval Zemana, že Rakousko. A zalesklo se mu čelo, jak se zapotil.
    Několikrát papouškoval po Zemanovi, když nevěděl co říct. Přesně bylo vidět, co má a co nemá naučené. Něco říkal bez problému a u něčeho koktal a dělal pauzy. I jak si znovu opakoval otázku, aby měl čas si vzpomenout, co ho předtím někdo naučil.
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 25/1/2018, 22:45

    motolka napsal:A když se Witowská ptala Drahoše, jestli si věří Babišovi, že nepodváděl v kauze Čapí hnízdo. A Drahoš, že to musí posoudit soud. A Witowská znovu, že chce znát jeho názor, ne jak dopadne soud nebo co se u soudu zjistí. A Drahoš zase, že to musí posoudit soud. 

    Ten Drahoš je fakt trošku tupej, že?
    Trošku???  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 25/1/2018, 22:44

    Hypatia napsal:
    motolka napsal:Zasmála jsem se od srdce i s těmi brýlemi, když si je Zeman vzal a prohlásil, že on je nyní opravdu potřebuje ke čtení, protože má dvě dioptrie  Very Happy
    A tupec je má jen proto, aby vypadal vzdělaně a mohl za nimi schovat ty neupřímné voči  Opalovacka

    Jo, tím to asi začalo  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Mně se tohle líbí, když někdo píchne do vosího hnízda a napadený se nemůže bránit, protože to je pravda.

    Veledůležitý s brýlema co nepotřebuje a klidný soupeř, co dělá co má, potřebuju vidět dám si brýle, na dálku vidím tak co...

    Napadat   Zemanovu nemoc je sprostota nejvyššího stupně.

    Já Zemanovy bonmoty zbožňuju, jsem taky sarkastická, ale on je fakt mistr slova. Kamosi

    Jo a proč nevysvětlí jeho křivou hu.ústa, bože pokud to je nemoc, nemá nikdo právo se mu posmívat, ale zpočátku jsem si toho nějak nevšimla, teď je to markantní a brýle to podtrhnou. Affraid
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 25/1/2018, 22:40

    A když se Witowská ptala Drahoše, jestli si věří Babišovi, že nepodváděl v kauze Čapí hnízdo. A Drahoš, že to musí posoudit soud. A Witowská znovu, že chce znát jeho názor, ne jak dopadne soud nebo co se u soudu zjistí. A Drahoš zase, že to musí posoudit soud. 

    Ten Drahoš je fakt trošku tupej, že?
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 25/1/2018, 22:37

    motolka napsal:Ani dobytek nechtěl říct, koho potáhne na Hrad, pokud vyhraje, hlavně, že se navážel do Zemana, že si tam natahal další lidi, mimo řidiče a tajemníka, jak sliboval.
    Ale Zeman ho pěkně utřel a vysvětlil, že si musel vzít další lidi, když ti, co tam byli a původně měnit nechtěl odešli za Klausem a jinam. To si to jelito fakt myslelo, že tam bude Zeman úřadovat úplně sám?  No
    A opakoval to tolikrát, až ho Witowská musela sama uklidnit, že na to už Zeman přece odpověděl.
    Několikrát se Witowská ptala dokola, zda to neřekne.
    Néééé, neřekne. Sad

    Prd, neměl to v instrukcích.
    To by mu přece pak zařídili loutkovodiči,  Kaďousek je už je celej natřesenej...
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 25/1/2018, 22:34

    Ani dobytek nechtěl říct, koho potáhne na Hrad, pokud vyhraje, hlavně, že se navážel do Zemana, že si tam natahal další lidi, mimo řidiče a tajemníka, jak sliboval.
    Ale Zeman ho pěkně utřel a vysvětlil, že si musel vzít další lidi, když ti, co tam byli a původně měnit nechtěl odešli za Klausem a jinam. To si to jelito fakt myslelo, že tam bude Zeman úřadovat úplně sám?  No
    A opakoval to tolikrát, až ho Witowská musela sama uklidnit, že na to už Zeman přece odpověděl.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 25/1/2018, 22:29

    motolka napsal:Zasmála jsem se od srdce i s těmi brýlemi, když si je Zeman vzal a prohlásil, že on je nyní opravdu potřebuje ke čtení, protože má dvě dioptrie  Very Happy
    A tupec je má jen proto, aby vypadal vzdělaně a mohl za nimi schovat ty neupřímné voči  Opalovacka

    Jo, tím to asi začalo  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 25/1/2018, 22:28

    motolka napsal:Zasmála jsem se od srdce i s těmi brýlemi, když si je Zeman vzal a prohlásil, že on je nyní opravdu potřebuje ke čtení, protože má dvě dioptrie  Very Happy
    A tupec je má jen proto, aby vypadal vzdělaně a mohl za nimi schovat ty neupřímné voči  Opalovacka
    Hehe2 LOL!
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 25/1/2018, 22:27

    Zasmála jsem se od srdce i s těmi brýlemi, když si je Zeman vzal a prohlásil, že on je nyní opravdu potřebuje ke čtení, protože má dvě dioptrie  Very Happy
    A tupec je má jen proto, aby vypadal vzdělaně a mohl za nimi schovat ty neupřímné voči  Opalovacka
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 25/1/2018, 22:25

    Hypatia napsal:https://talkingpointsmemo.com/livewire/photo-of-obama-louis-farrakhan-to-be-released

    Fotka, která nesměla být zveřejněna po celou dobu, co byl Obama v úřadu. Fotograf byl zavázán mlčenlivostí a celou dobu se bál o život, teprve, když byl zvolen Trump, odvážil se to publikovat: 

    Louis Farrakhan je náboženský vůdce organizace Nation Of Islam. A lidé okolo Obamy se báli, že tato fotka by poškodila jeho prezidentování.

    Nation of Islam je velmi ortodoxní muslimská skupina, má výrazné protižidovské postoje, proti bílým, homofobní postoje atd. V roce 2008 silně podporoval Obamu při volbě prezidenta, nicméně Obama se od něj naoko distancoval
    Jo, holka  a takových dokumentů je...

    A jak se může obyčejný člověk, poctivě pracující a slušně žijící, vychovává své děti, dře, stará se o rodiče  -  tohle vše vědět?
    Mluvím konkrétně... sic o ČR.

    Byla bych také dnes mimo mísu a je mi jasné, že není náhoda, že jsem se dostala odtud, do Prahy a nechtěně se dostala k věcem, o kterých by se mi tu ani nezdálo.

    Osud je dán, ovlivnit ho můžem, ale jen do určité míry. Principiálně ne.

    A proč jsem celou dobu věděla, že se vrátím, jiná, s jinými názory  a nakonec je budu předávat?
    Osud. A přitom jsem tak nechtěla zpět.

    Holky, Český národ měl vždy vlastizrádce, ale vždy když bylo zle- se semknul.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 25/1/2018, 22:24

    motolka napsal:
    Marie2 napsal:Jak Drahoš zapotil a vyčetl Zemanovi, že je prezidentem dolních deseti miliónů, málem jsem si cvrkla od smíchu a panu prezidentovi též skoro vyletěli oči z šoku, co to ten blbeček kecá. To je fakticky KKT na entou.  Hehe2
    Tak to jsme málem byly dvě. Já se kvůli Drahošovi párkrát málem smíchy udusila  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Tedy to je vůl. 
    Vidíš, kdyby dneska neblbnul s traktorama, ale šprtal, mohl být naučený líp  Maxismich

    Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2  no hlavně mu to s těma traktorama vůbec nevyšlo Hehe2 Hehe2 Hehe2  Jak ho Zeman ohledně Nejedlého setřel - traktory, autobusy, tramvaje.....  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 25/1/2018, 22:20

    Marie2 napsal:Jak Drahoš zapotil a vyčetl Zemanovi, že je prezidentem dolních deseti miliónů, málem jsem si cvrkla od smíchu a panu prezidentovi též skoro vyletěli oči z šoku, co to ten blbeček kecá. To je fakticky KKT na entou.  Hehe2
    Tak to jsme málem byly dvě. Já se kvůli Drahošovi párkrát málem smíchy udusila  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Tedy to je vůl. 
    Vidíš, kdyby dneska neblbnul s traktorama, ale šprtal, mohl být naučený líp  Maxismich
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 25/1/2018, 22:18

    Marie2 napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:
    Dragana napsal:Měla jsem chuť pana Zemana pohladit a obejmout ho, když říkal, že má bolavé nožičky. Heart Heart Heart
    Byl dneska roztomilý a ta hláška, že není tak geniální, jak vypadá...  to bylo dobrý.  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

    To byla nejlepší hláška celého pořadu.  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Jj, a jak se potom hezky nevinně podíval na Drahoše a toho málem roztrhlo.  Hehe2
    Hehe2 Hehe2 Hehe2 jeden z momentů, kdy jsem vykvikla nahlas (podotýkám, že jsem probudila manžela  a dostala co proto), teď ze mne tahá, jak to dopadlo.
    Tohle dobře, může klidně spát. Spac3
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 25/1/2018, 22:14

    https://talkingpointsmemo.com/livewire/photo-of-obama-louis-farrakhan-to-be-released

    Fotka, která nesměla být zveřejněna po celou dobu, co byl Obama v úřadu. Fotograf byl zavázán mlčenlivostí a celou dobu se bál o život, teprve, když byl zvolen Trump, odvážil se to publikovat: 

    Louis Farrakhan je náboženský vůdce organizace Nation Of Islam. A lidé okolo Obamy se báli, že tato fotka by poškodila jeho prezidentování.

    Nation of Islam je velmi ortodoxní muslimská skupina, má výrazné protižidovské postoje, proti bílým, homofobní postoje atd. V roce 2008 silně podporoval Obamu při volbě prezidenta, nicméně Obama se od něj naoko distancoval
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 25/1/2018, 22:14

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:
    Dragana napsal:Měla jsem chuť pana Zemana pohladit a obejmout ho, když říkal, že má bolavé nožičky. Heart Heart Heart
    Byl dneska roztomilý a ta hláška, že není tak geniální, jak vypadá...  to bylo dobrý.  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

    To byla nejlepší hláška celého pořadu.  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Já jsem se tu taky nějak rozněžnila, jak je klidný, jó vztekem toho moc Drahoušku nedokážeš, to chce taky něco mít v hlavě,  jestli bude zvolen,  nevěřím důvěryhodnosti voleb (viz  Francie...)
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 25/1/2018, 22:13

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:
    Dragana napsal:Měla jsem chuť pana Zemana pohladit a obejmout ho, když říkal, že má bolavé nožičky. Heart Heart Heart
    Byl dneska roztomilý a ta hláška, že není tak geniální, jak vypadá...  to bylo dobrý.  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

    To byla nejlepší hláška celého pořadu.  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Jj, a jak se potom hezky nevinně podíval na Drahoše a toho málem roztrhlo.  Hehe2
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 25/1/2018, 22:11

    Jak Drahoš zapotil a vyčetl Zemanovi, že je prezidentem dolních deseti miliónů, málem jsem si cvrkla od smíchu a panu prezidentovi též skoro vyletěli oči z šoku, co to ten blbeček kecá. To je fakticky KKT na entou.  Hehe2
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 25/1/2018, 22:10

    motolka napsal:
    Hypatia napsal:
    Dragana napsal:Ó Die, zas ten pohrdavý úšklebek a kecy, kecy.

    Tak jsem čekala, že DRahouš napodobí Zemana u první otázky a on se ten blb fakt pustil do výčtu proti Zemanovi.

    A ještě mu vytknul, že je prezidentem dolních deseti tisíc.  pale
    Trapnej-trapnej-trapnej ani na chvilku neuměl být neutrální, jen kop-kop-kop
    Ubohost  No
    Tohle totálně potento..., to je snad zásluha, ne zločin, tedy pro Kavárnu asi jo.

    Hezký dotaz na život na vesnici od pána, prý je příznivec Drahoše - dotaz pro Drahoše.
    To bylo na  místě, není jen Praha.

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 9/5/2024, 14:33