EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+10
fitforfun
Otylka
Krteček
Irča
fandys
Laura
Cherry
magdala
haslerka
Dragana
14 posters

    Diskuze

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 3/3/2018, 10:46

    Cherry napsal:
    fandys napsal:Přepis Týdne s prezidentem:
    https://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/rozhovor-prezidenta-republiky-pro-porad-tv-barrandov-tyden-s-prezidentem-39-13934

    "Zaprvé, já jsem vyjádřil lítost nad zastřelením nikoli pouze tohoto novináře, ale také jeho snoubenky."


    Taky to tak mám a docela mi vadí, že je to pro media především vražda novináře, nikoliv vražda dvou mladých lidí.
    K politickému boji se jim hodí všechno od strýčka Bradyho po Lety apod.
    Jen jim to nikdo moc nevěří a nežere.
     Ted musí odstranit Okamuru. 

    A pak někoho dalšího.. a dalšího.

    Nevím, co provedou s tím Petrem Žantovským, co bude sedět v Radě ČT..  No No No
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 3/3/2018, 10:45

    Já jsem si doteď myslel, že halal je výraz pro islámskou porážku dobytka...

    V berlínských školních třídách vadí gumoví medvídci. Nejsou halal.

    Diskuze - Stránka 30 Gummy_bears
    Berlínští halal medvídci

    ... a ono to platí i pro gumové medvídky.
    LOL! LOL! LOL!
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 3/3/2018, 10:45

    Cherry napsal:

    Mně je špatně zase z víly Kudly.
    Co ta dovede vypustit z huby, je na pováženou. Samá noblesa.
    Hysterie , vztek a zloba ale není program.
    To je jen ubohost těch, co dobře tuší, že prohrávají.
    Plány a předpovědi nevycházejí ani jí, ani pražské kavárně, to je fakt.

    Ono je to k vzteku, když na zblbnutí lidí nepomohl
    ani strýček Brady, Čapí hnízdo, Drahoš, Lety, vražda novináře a jeho snoubenky, mlátička...
    Copak ještě tahle J (elita) vymyslí ?
      Sama se bojím, co ještě vymyslí.

    Fantazii maji dobrou.  Zajímavé je, že tam někdo položil čerstvou prasečí hlavu přesně na den, kdy tam "náhodou" jede fotografka fotit...:


    http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/527737/k-pomniku-v-letech-dal-nekdo-praseci-hlavu-expert-za-tim-vidi-okamuru-a-zemana.html
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 3/3/2018, 10:39

    fandys napsal:Přepis Týdne s prezidentem:
    https://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/rozhovor-prezidenta-republiky-pro-porad-tv-barrandov-tyden-s-prezidentem-39-13934

    "Zaprvé, já jsem vyjádřil lítost nad zastřelením nikoli pouze tohoto novináře, ale také jeho snoubenky."


    Taky to tak mám a docela mi vadí, že je to pro media především vražda novináře, nikoliv vražda dvou mladých lidí.
    K politickému boji se jim hodí všechno od strýčka Bradyho po Lety apod.
    Jen jim to nikdo moc nevěří a nežere.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 3/3/2018, 10:32

    Krteček napsal:
    Michaela Kudláčková napsal:A do toho tohle u nás.

    Diskuze - Stránka 30 25870MmV

    Normálně se mi chce brečet. Ta svině, která nás bila v 88 a 89, stojí dnes v čele Generální Inspekce Bezpečnostních Sborů.

    Zbytek sestavy Náckové.

    Je mi špatně.

    Nevím, co je na SPD nacistického. No  Je to zkratka "Svobody a přímé demokracie". Lepší termín je vlastenci. Ale to je jen pro hrdé Čechy, to Yáma nemůže pochopit. Hlavně, že jí není špatně z Hitlera. A to je zase fašismus... u nás zakázaný. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2  Já mám stejně pocit, že Yáma je druhá ruka Merklové a přišla sem založit protektorát Čechy a Morava. bleble Už i na FB se píše, že už vlastně jako suverénní země nejsme, že patříme Německu. Icon7

    Mně je špatně zase z víly Kudly.
    Co ta dovede vypustit z huby, je na pováženou. Samá noblesa.
    Hysterie , vztek a zloba ale není program.
    To je jen ubohost těch, co dobře tuší, že prohrávají.
    Plány a předpovědi nevycházejí ani jí, ani pražské kavárně, to je fakt.

    Ono je to k vzteku, když na zblbnutí lidí nepomohl
    ani strýček Brady, Čapí hnízdo, Drahoš, Lety, vražda novináře a jeho snoubenky, mlátička...
    Copak ještě tahle J (elita) vymyslí ?
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 3/3/2018, 09:47

    Koukám, že o to lithium přijdeme : No No No


     Jakékoli ukončení memoranda žádným způsobem neovlivní průzkumná práva společnosti či to, že vlastní povolení k průzkumu. Společnost pokračuje v projektu probíhajícími metalurgickými testy, diskusemi se zájemci o odběr lithia a přípravami na zkušební těžbu,“ uvedla v prohlášení EMH.


    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/lithium-tomas-huner-ano-memorandum-emh-cinovec_1803021251_jgr




    Australská společnost European Metals Holdings (EMH) může dál připravovat těžbu lithia u Cínovce. Vyplývá to z dnešního vyjádření ministerstva průmyslu a obchodu (MPO). Resort uvedl, že právo přednostní těžby má u konkrétního ložiska ten, kdo na něm provádí průzkum. V tomto konkrétním případě jde o EMH, respektive její dceřinou firmu Geomet. EMH pokračovala v přípravných pracích i přesto, že ministr průmyslu a obchodu v demisi Tomáš Hüner (za ANO) ve čtvrtek oznámil, že Česko vypovědělo s firmou memorandum o porozumění při těžbě tohoto kovu.




    https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/527909/tezbu-lithia-muzou-australane-v-cesku-chystat-dal-ministr-udelal-jen-gesto.html
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 3/3/2018, 08:56

    Krteček napsal:
    Michaela Kudláčková napsal:A do toho tohle u nás.

    Diskuze - Stránka 30 25870MmV

    Normálně se mi chce brečet. Ta svině, která nás bila v 88 a 89, stojí dnes v čele Generální Inspekce Bezpečnostních Sborů.

    Zbytek sestavy Náckové.

    Je mi špatně.

    Nevím, co je na SPD nacistického. No  Je to zkratka "Svobody a přímé demokracie". Lepší termín je vlastenci. Ale to je jen pro hrdé Čechy, to Yáma nemůže pochopit. Hlavně, že jí není špatně z Hitlera. A to je zase fašismus... u nás zakázaný. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2  Já mám stejně pocit, že Yáma je druhá ruka Merklové a přišla sem založit protektorát Čechy a Morava. bleble Už i na FB se píše, že už vlastně jako suverénní země nejsme, že patříme Německu. Icon7
      Předpokládám, že Víla bude v pondělí též stávkovat.  A to by bylo, aby se někam k tý Báře Štěpánový na podium nevetřela:
    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""


    Michaela Kudláčková sdílela %7D]"%2C"has_source"%3Atrue%7D&source=22&action_history=[%7B"surface"%3A"timeline"%2C"mechanism"%3A"surface"%2C"extra_data"%3A[]%7D]&has_source=1&hc_ref=ARSBvLznhcW3E3tQ7JbLKy9h-6yi_ReOXAMi4coJarpKMCnJkjs14GV2ykPmXkFL9vo]událost Vojtecha Otevrela.
    9 hod · 


    Diskuze - Stránka 30 28377857_10155044739036415_3394049917119444257_n

    BŘEZ.
    5
    [size]
    Mám zájem
    NE Ondráčkovi do čela komise pro GIBS
    po 19:00 · Národní, 110 00 Praha, Česká Republika
    17 024 lidí to zajímá[/size]
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 3/3/2018, 08:47

    Michaela Kudláčková napsal:A do toho tohle u nás.

    Diskuze - Stránka 30 25870MmV

    Normálně se mi chce brečet. Ta svině, která nás bila v 88 a 89, stojí dnes v čele Generální Inspekce Bezpečnostních Sborů.

    Zbytek sestavy Náckové.

    Je mi špatně.

    Nevím, co je na SPD nacistického. No  Je to zkratka "Svobody a přímé demokracie". Lepší termín je vlastenci. Ale to je jen pro hrdé Čechy, to Yáma nemůže pochopit. Hlavně, že jí není špatně z Hitlera. A to je zase fašismus... u nás zakázaný. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2  Já mám stejně pocit, že Yáma je druhá ruka Merklové a přišla sem založit protektorát Čechy a Morava. bleble Už i na FB se píše, že už vlastně jako suverénní země nejsme, že patříme Německu. Icon7
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 2/3/2018, 22:30

    Diskuze - Stránka 30 28660519_997148673770759_6879386635291609122_n
    Pěkný vzkaz.  Tlesk Good
    A kdyby si Západ něco dovoloval, Putin to jistí moderními zbraněmi. Muscle
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 2/3/2018, 22:29

    fandys napsal:No nevím, zneužívat vraždu k politickému boji mi přijde trochu moc.

    Diskuze - Stránka 30 4660313_
      Hodně mi to připomíná vraždu té mladé političky z Anglie těsně před Brexitem.  Jo Coxová se jmenovala..  No No No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 2/3/2018, 22:28

    fandys napsal:Přepis Týdne s prezidentem:
    https://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/rozhovor-prezidenta-republiky-pro-porad-tv-barrandov-tyden-s-prezidentem-39-13934

    "Zaprvé, já jsem vyjádřil lítost nad zastřelením nikoli pouze tohoto novináře, ale také jeho snoubenky."


    Taky to tak mám a docela mi vadí, že je to pro media především vražda novináře, nikoliv vražda dvou mladých lidí.


    Zeman to řekl zase výborně.


    A tohle sdílí Klára Samková na FB :

    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""


    VRAŽDA NOVINÁŘE NA SLOVENSKU??

    Je to jako se studentem Šmídem, s pádem letadla nad Ukrajinou, zbraněmi hromadného ničení v Iráku atd atd.

    Když zabil novináře Mrázek, tak to bylo všem mediálním řvounům jedno. 

    Když se mladej kluk, sportovec, co předal Cibulkovi jeho seznamy, utopil asi ve 20 cm vody, tak to žádnýho novináře nezajímalo,

     že při Dubčekově bouračce zmizela jeho aktovka s dokumenty potvrzující Dolejšího analýzu 17. listopadu ani štěk o tom v novinách. 

    Když černoch v Itálii zabije a rozčtvrtí blondýnu a sní ji srdce a vagínu, tak o tom novináři napíšou na půl huby jen proto, že si někdo lidštější vezme pistoli a postřílí náhodně pár černochů.

     (Pak slyšíme v novinách o tom, jak místní strašně protestují proti rasismu a na fotce je pár černochů a smažek)

    Když Havel vychvaloval humanitární bombardování včetně Srbské televize a při tom zabitých novinářů tak novináři jásali.

    Pravidlo zní - jakmile je z toho hned mezinárodní mediální kauza, tak je to připravené, pod falešnou vlajkou, vrazi jsou z té party, co řve. Důvod je útok na Fica, kterej nechce uprchlíky a totální zničení své země.

    Když novinářský hyeny uštvou k smrti Ransdorfa či Karla Slezáka, tak se jich pár raduje a zbytek na to kašle. Takže věřit, že jsou šokováni jen proto, že umřel cizí chlápek nejde.

    Taky křičej jen samí profláklí ..... jako Vašáryová, ČT-gang, Bakala-boys atd.

    Jo a když něco platí Soros, tak dá prachy Open Society, ta je dá neziskovce (jen si rozklikávejte dárce neziskovky který chválí v TV) neziskovka je dá placenejm řvounům, kteří vůbec nemusí vědět, co dělají. 

    Pak se dá pokyn manažerům velkejch bank a firem (nemá tam snad Soros investováno), politikům, spravovatelům norskejch a korejskejch fondů (cože jim na nás tak záleží) cizí ambasády atd. Pořád to samé dokola.

    Jo a víte, co je vlivový agent? To se vytipuje někdo, se samovolně "správnými" názory a tomu se umetá cestička. 

    Ten si doopravdy může myslet, že ho nikdo neplatí (jen neví, že se zatlačilo na ty, co mu přiklepli zakázky, sponzorování atd.)

    A že lidi vidí za vším Sorose? Sám se vytahoval, že má v Evropském parlamentu stovky "přátel" tím myslí zkorumpovance.

    I západní noviny psaly, že Soros dával Chartě milióny dolarů ročně, CIA sama hlásila že jim dává navíc půlku toho, co na Chartu dávaj sami. To není těžký vygooglovat. ČT sama říkala, že Havla vybíral Tigrid z Paříže a jindy přímo řekla, že Tigrid pracoval pro CIA. T

    ak jak toho Sorose nemáme vidět za každým Havloidem.

    Komunista Štěpán popisuje, jak za mlácení na Národní seděl Havel ve stejný Kavárně jako Lorenz. Za pár měsíců zemřel zcela přirozenou smrtí.


    Jsou na webu osobní svědectví jak si Havel za cesty vlakem posílal "hlídající" estébáky pro cigára či jídlo nebo co to bylo.


    V mediích o tom ani slovo. Co si maj lidi myslet jinýho, než co novinář, to lhář a když někdo zabije novináře, tak to byl jeho kumpán v akci pod falešnou vlajkou.

    Krk dám na to, že vraha toho novináře nikdy nechytěj. 


    (A pamatujete si, jak rychle chytli "lesního vraha" - to chtěli. 


    Mrázkova vraha nechytli nikdy - nechtěli)





    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""


    převzato z FB.
    fandys
    fandys


    Posts : 277
    Join date : 03. 10. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro fandys 2/3/2018, 22:22

    No nevím, zneužívat vraždu k politickému boji mi přijde trochu moc.

    Diskuze - Stránka 30 4660313_
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 2/3/2018, 22:19

    Velmi zajímavé. Dlouhé, ale stojí to za to.

    E-health (elektronické zdravotnictví na Slovensku)

    http://www.infovojna.sk/prehravac/?id=3080
    fandys
    fandys


    Posts : 277
    Join date : 03. 10. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro fandys 2/3/2018, 22:16

    Přepis Týdne s prezidentem:
    https://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/rozhovor-prezidenta-republiky-pro-porad-tv-barrandov-tyden-s-prezidentem-39-13934

    "Zaprvé, já jsem vyjádřil lítost nad zastřelením nikoli pouze tohoto novináře, ale také jeho snoubenky."


    Taky to tak mám a docela mi vadí, že je to pro media především vražda novináře, nikoliv vražda dvou mladých lidí.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 2/3/2018, 22:07

    haslerka napsal:




    K polední kávě: Ján Kuciak – FBI? Dobrý nápad
    Jistě jste se taky pozastavili nad tím, že kousek, snad víc, než kousek od nás, zemřel investigativní novinář spolu se svou přítelkyní. Asi vás napadlo, že tohle patří spíše do filmů odjinud, než k nám. Asi bude hodně lidí, kteří si teď kladou otázku, zdali opravdu poprava dvou lidí souvisí s prací jednoho z nich…
     

    ................. [size=14]Věřím, že se to dozvíme a věřím v moc tohoto roku odhalovat to, co mělo zůstat skryto.

     
    Každý den musím myslet na to, jak je možné, že i zde (počítám Slovensko jako téměř zde) umírají novináři pro svou práci.
     
    Dosud jsem takové věci myšlenkově delegovala spíše do Ruska a dál, a dál od našich hranic.
     
    A pokud to tak fakt bylo, tak je bezva, že na tom bude dělat FBI a SY.
     
    A taky je prima, že se zapojilo maximální množství investigativních novinářů.
     
    Protože všechny novináře povraždit nelze.
     
    Míša K.
     [/size]
      A už to  má skoro vyřešený:


    Michaela Kudláčková Ten kdo to udělal dobře věděl, že to teď všechno vydají, že to budou všichni číst, že to přesáhne tím pádem hranice Slovenska i kam se stočí pohled společnosti. Nic nemohlo lépe zajistit, rozšíření nějakého souboru informací a povědomí.


    Michaela Kudláčková No to asi ano, protože střelit někoho zblízka do čela, to není o přestřelce v rámci potyčky.
    Spravovat



    Naďa Žahourková
     Ficovo vystoupení na tiskovce bylo ku zblití. Mává hotovými penězi, aby všichni viděli, jak vážně to myslí s dopadením pachatele, jak je skutečně na to připraven!!!, ale vše hned politicky využije a svoji "hlavní poradkyni" (když se na ni podívám, tak ...[size=12]Zobrazit více
    [/size]

    1

    Spravovat


    Martin Žákovský Michaela Kudláčková Z komentářů u článku mně zaujalo tohle. Střela do hrudi měla být zastavovací (znehybňovací), kdežto do hlavy popravovací. Možná nešlo ani tak o Kuciáka jako o jeho snoubenku (třeba zhrzený milenec... i to je možné [size=0]:o
    [/size]
    Spravovat


    Michaela Kudláčková Naďa Žahourková ... ano, proto myslím, že je fakt dobře, pokud se tím bude zabývat FBI i SY ... dává to jakousi záruku nestrannosti. Tím spíš, že neoficielně nejsou FBI a SY zrovna kámoši. (Jinak podle karet asi spíš fakt šlo o jeho práci, nebo minimálně nějakou aktivitu placenou - bylo by to tam tak, i kdyby šlo o jakýkoli kšeft i třeba. Ona zemřela, protože tam byla. Ten den proto, že nemělo dojít k nějaké schůzce - asi to nepočkalo - fakt bych se zabývala jeho programem víc, než jeho rozpracovanými články - ale to jen tak okraj).

    Spravovat


    Martin Žákovský Michaela Kudláčková Ještě je zajímavé ten fakt, že maminka věděla jak to s těmi šálkami bylo. Nechci ale být konspirační teoretik... byl to jen jeden z dalších příspěvků v diskusi.

    Spravovat


    Michaela Kudláčková Martine, celé je to úplně jinak. To, co to nejvíc ukazuje a co se nejvíc probírá, je to, co to NENÍ.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 2/3/2018, 21:59

    haslerka napsal:
    Cherry napsal:

    Docela jsem si představovala neúspěšného kandidáta na prezidenta Horáčka, jak sedí na galerce Posl.sněmovny a mává svou Výzvou, když poslanci rozhodovali, jestli do čela GIPS zvolit mlátičku, máničku, nebo zrzku...
    Ted jsem zvědavá na Pelikána.  Vedl silné řeči, že by mohl skončit.  Jak je chudák z toho mlátičky neštastný...
      De ste furt šeckýýý???

    Zas vyvalený na sluníčku, že jo... 

    Víla pátrá na vlastní pěst po vrahovi Kuciaka.

    A je jí jedno, jaký vedra panují u nás nebo na Slovensku.

    To je panečku charaktér:

    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""


    K polední kávě: Ján Kuciak – FBI? Dobrý nápad
    Jistě jste se taky pozastavili nad tím, že kousek, snad víc, než kousek od nás, zemřel investigativní novinář spolu se svou přítelkyní. Asi vás napadlo, že tohle patří spíše do filmů odjinud, než k nám. Asi bude hodně lidí, kteří si teď kladou otázku, zdali opravdu poprava dvou lidí souvisí s prací jednoho z nich…
     

    ................. [size=14]Věřím, že se to dozvíme a věřím v moc tohoto roku odhalovat to, co mělo zůstat skryto.

     
    Každý den musím myslet na to, jak je možné, že i zde (počítám Slovensko jako téměř zde) umírají novináři pro svou práci.
     
    Dosud jsem takové věci myšlenkově delegovala spíše do Ruska a dál, a dál od našich hranic.
     
    A pokud to tak fakt bylo, tak je bezva, že na tom bude dělat FBI a SY.
     
    A taky je prima, že se zapojilo maximální množství investigativních novinářů.
     
    Protože všechny novináře povraždit nelze.
     
    Míša K.
     [/size]
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 2/3/2018, 21:14

    Cherry napsal:

    Docela jsem si představovala neúspěšného kandidáta na prezidenta Horáčka, jak sedí na galerce Posl.sněmovny a mává svou Výzvou, když poslanci rozhodovali, jestli do čela GIPS zvolit mlátičku, máničku, nebo zrzku...
    Ted jsem zvědavá na Pelikána.  Vedl silné řeči, že by mohl skončit.  Jak je chudák z toho mlátičky neštastný...
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 2/3/2018, 21:01

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:
    haslerka napsal:Víla už zapomněla, že  vyvěštila ty současný nesnesitelný vedra a chválí Popelky, co zaplatily nocleženku bezdomovcům: Very Happy Very Happy Very Happy


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""



    #213184 

    Michaela Kudláčková
    Zaslat zprávu 
    Přidat do přátel

    Diskuze - Stránka 30 Pencil Zaslal: 27.02.2018 09:35

     
    Diskuze - Stránka 30 Smiley-loveit .. holky jste skvělé...teď je tak velký mráz, že to se snad venku ani nedá.   Kéž by se do tepla dostali všichni, kdo by venku byli přímo v ohrožení života.
    Jsem pro, ať zoufalky radši platí místo mě nájem. monkey2 monkey2 monkey2
    A to celoročně.
    Já se bránit nebudu.
    Nevděční bezdomovci jo.
       Very Happy Very Happy Very Happy

    Mě by mohli chodit aspoň krmit.

    Nepohrdnu ani skývou chleba ani řízkem. Maxismich Maxismich Maxismich
    Docela jsem si představovala neúspěšného kandidáta na prezidenta Horáčka, jak sedí na galerce Posl.sněmovny a mává svou Výzvou, když poslanci rozhodovali, jestli do čela GIPS zvolit mlátičku, máničku, nebo zrzku...
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 1/3/2018, 23:18

    Dragana napsal:
    haslerka napsal:Víla už zapomněla, že  vyvěštila ty současný nesnesitelný vedra a chválí Popelky, co zaplatily nocleženku bezdomovcům: Very Happy Very Happy Very Happy


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""



    #213184 

    Michaela Kudláčková
    Zaslat zprávu 
    Přidat do přátel

    Diskuze - Stránka 30 Pencil Zaslal: 27.02.2018 09:35

     
    Diskuze - Stránka 30 Smiley-loveit .. holky jste skvělé...teď je tak velký mráz, že to se snad venku ani nedá.   Kéž by se do tepla dostali všichni, kdo by venku byli přímo v ohrožení života.
    Jsem pro, ať zoufalky radši platí místo mě nájem. monkey2 monkey2 monkey2
    A to celoročně.
    Já se bránit nebudu.
    Nevděční bezdomovci jo.
       Very Happy Very Happy Very Happy

    Mě by mohli chodit aspoň krmit.

    Nepohrdnu ani skývou chleba ani řízkem. Maxismich Maxismich Maxismich
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 1/3/2018, 23:17

    magdala napsal:

    Někteří do tepla nechtějí,tak co teď?Asi si je vezmeme domů,Vílu si některé vovečky taky vzaly domů,zaplatily nocleženky a postaraly se,tak hybaj do toho,kolik bezďáků máš doma,tolikrát jsi člověkem Laile
    Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    magdala
    magdala


    Posts : 655
    Join date : 01. 02. 17

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro magdala 1/3/2018, 22:15

    haslerka napsal:Víla už zapomněla, že  vyvěštila ty současný nesnesitelný vedra a chválí Popelky, co zaplatily nocleženku bezdomovcům: Very Happy Very Happy Very Happy


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""



    #213184 

    Michaela Kudláčková
    Zaslat zprávu 
    Přidat do přátel

    Diskuze - Stránka 30 Pencil Zaslal: 27.02.2018 09:35

     
    [size=32]Diskuze - Stránka 30 Smiley-loveit .. holky jste skvělé...teď je tak velký mráz, že to se snad venku ani nedá.   Kéž by se do tepla dostali všichni, kdo by venku byli přímo v ohrožení života.[/size]
    Někteří do tepla nechtějí,tak co teď?Asi si je vezmeme domů,Vílu si některé vovečky taky vzaly domů,zaplatily nocleženky a postaraly se,tak hybaj do toho,kolik bezďáků máš doma,tolikrát jsi člověkem Laile
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 1/3/2018, 22:13

    haslerka napsal:Víla už zapomněla, že  vyvěštila ty současný nesnesitelný vedra a chválí Popelky, co zaplatily nocleženku bezdomovcům: Very Happy Very Happy Very Happy


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""



    #213184 

    Michaela Kudláčková
    Zaslat zprávu 
    Přidat do přátel

    Diskuze - Stránka 30 Pencil Zaslal: 27.02.2018 09:35

     
    Diskuze - Stránka 30 Smiley-loveit .. holky jste skvělé...teď je tak velký mráz, že to se snad venku ani nedá.   Kéž by se do tepla dostali všichni, kdo by venku byli přímo v ohrožení života.
    Jsem pro, ať zoufalky radši platí místo mě nájem. monkey2 monkey2 monkey2
    A to celoročně.
    Já se bránit nebudu.
    Nevděční bezdomovci jo.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 1/3/2018, 21:54

    Víla už zapomněla, že  vyvěštila ty současný nesnesitelný vedra a chválí Popelky, co zaplatily nocleženku bezdomovcům: Very Happy Very Happy Very Happy


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""



    #213184 

    Michaela Kudláčková
    Zaslat zprávu 
    Přidat do přátel
    Diskuze - Stránka 30 Pencil Zaslal: 27.02.2018 09:35

     
    Diskuze - Stránka 30 Smiley-loveit .. holky jste skvělé...teď je tak velký mráz, že to se snad venku ani nedá.   Kéž by se do tepla dostali všichni, kdo by venku byli přímo v ohrožení života.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 1/3/2018, 20:24

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 1/3/2018, 19:59

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:
    magdala napsal:Už ty blbiny ani nečtu,stačí nadpis a vím,že dál číst nemusím
    Nedobře děláš.
    Kdybych se teď nekoukla na horoskopy, nevěděla bych, že mám začít myslet na "lísku a vztahy".
    Copa vztahy, ty jsou mi celkem jasné.
    Ale ta líska mi zamotala hlavu.
    Mám se bát, že po mně někdo metne lísku na ovoce?
    Nebo že si na mě došlápne líska keř?
    Či že pod lískou, první nebo druhou, najdu vztahy?
    Zatím myslím na to, proč mám myslet.
    Asi přesedlám na jiné znamení a budu tvrdit, že nejsem kozoroh. No No No No
      Ty si čteš její horoskopy?  Huch

    Seš statečná. Anbet Anbet Anbet

    Já si čtu jen štíry, abych věděla, co má naplánováno pro Tomáše (případně jak se daří sovici)  a Lvy, abych věděla, co chystá pro sebe Kudla.  Very Happy Very Happy Very Happy
      Tak jsem si pustila začátek horoskopů.

    A Víla už zase věští teplo.  Za týden má být jaro. Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Doufám že mi vzklíčí okurky, papriky i rajčátka.

    Jen kdyby mi tam nepřimrzaly pořád ty plivance.  Jazyk2

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 7/5/2024, 10:10