EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 30 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+6
Hypatia
Marie2
Krteček
Dragana
Otylka
haslerka
10 posters

    Diskuze

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/3/2018, 12:06

    haslerka napsal:

    Neuvěřitelné.  Icon7
    To mi připomíná, jak moje milovaná neteřinka zavolala na otce policii jen proto, že chtěl, aby se na ZŠ neflákala, ale učila se. Teda ona si nejdříve zavolala záchranku a hned potom i policii. Štěstí, velké štěstí, že to byli rozumní lidé a hned správně pochopili situaci.
    Vymyslela si, že ji otec mlátí. Nikdy ji neuhodili ani otec, ani matka. Naopak. Vždy jí všechno dovolovali. 

    Pak dvě facky dostala, ale ne od rodičů.  tarax pale Když jsem se totiž dozvěděla, co se u nich děje a viděla jsem, jak se rodiče bojí cokoli říci, neudržela jsem se. Nezavolala si už ani záchranku, ani policii.
    Anbet Anbet Anbet Anbet Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

    To je ještě dobré, že jí to stačilo. POdle mě ale hraje roli to, že ji neubalili rodiče, ale někdo "cizí".
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/3/2018, 12:01

    haslerka napsal:

      Oni si fakt nezamykali ani barák ani vrátka? No Huch Huch Huch Huch


    A to  prý Kuciak žádal ochranu, protože mu někdo vyhrožovval???

    Kdyby mu někdo vyhrožoval, tak by měl snad aspon trochu obavy o své zdraví a život, i o svou snoubenku, a  byl by opatrnější.¨

    To je mi zas divné.

    A pravdu má asi Hypatie.  Musel to být novinář.  Jakýkoli.

    Vždycky by se v jeho práci našlo, že někomu "šlapal" na paty...  No

    Podivností je v tom případě opravdu hodně. 

    Ale když si vezmeme, že Sorosovi nebylo dovoleno mít v Praze školu. Chtěl ji Drahoš, ale ten neuspěl. Zeman u Putina (právě u něho) pronesl tu větu o likvidaci  novinářů.... Na Slovensku Soros se školou taky neuspěl, pokud se dobře pamatuju. 

    Tyhle dva státy, které s Polskem věčně neposlouchaj, je potřeba nějak rozes....  TAk koho? Kuciaka? To je jedno, hlavně novináře. 
    Takže Čech řekne cosi o novinářích a slovenský novinář je mrtvý. Super.

    Jo, ale zapomněli jsme chvíli na Rusko, na to nebezpečné Rusko a jsou tam volby, takže co honem.... Výborně, bývalého agenta (který má problém, že vynášel). Skripala? To je jedno, hlavně bývalého agenta, jakože se Rusko mstí. 


    Je to opravdu celé zástěrka Dablinu IV?
    Ono podle mě stačí malinko, aby si Dablinu IV nikdo nevšímal. Stačí zlevnit máslo na 10,-Kč a zdražit chleba za 70,-Kč.
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 31/3/2018, 11:59

    haslerka napsal:

      Oni si fakt nezamykali ani barák ani vrátka? No Huch Huch Huch Huch


    A to  prý Kuciak žádal ochranu, protože mu někdo vyhrožovval???

    Kdyby mu někdo vyhrožoval, tak by měl snad aspon trochu obavy o své zdraví a život, i o svou snoubenku, a  byl by opatrnější.¨

    To je mi zas divné.

    A pravdu má asi Hypatie.  Musel to být novinář.  Jakýkoli.

    Vždycky by se v jeho práci našlo, že někomu "šlapal" na paty...  No
    Ne, opravdu ne. Myslela jsem, že je to jen kec nebo výmysl do té doby, než jsem na vlastní uši slyšela, jak o tom nezamykání branky a baráčku mluvila matka Martiny Kušnírové. Takže je to pravda. 
    Jj, žádal ochranu kvůli tomu, že mu vyhrožoval mafián podnikatel Marián Kočner. Tady policie udělala tu chybu, že Kočnera ani nepředvolali kvůli podání vysvětlení. 
    Jenže ono to není všechno až tak nepochopitelné nebo nejasné. Tedy aspoň pro mě. Ten Kočner totiž nevyhrožoval zabitím nebo tak. Vyhrožoval cca v tom smyslu, že si na Kuciaka posvítí i na jeho rodinu, že je všechny prověří a najde na ně špínu a dosáhne, že Kuciak už nikam nebude moci psát. 

    Snoubenka své matce vesele říkala, že jim nic nehrozí. A Kuciak to vlastně potvrzoval tím, když tvrdil, že mu za práci hrozí maximálně TO a že to se dá vždycky nějak uhrat.
    Mně to přijde jako přehnané sebevědomí.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/3/2018, 11:53

    Hypatia napsal:
    Marie2 napsal:„Poznáme prístup amerických tajných služieb, ktoré sa sa horúčkovito snažia nadviazať s našimi diplomatmi neformálne vzťahy - nazvime to tak, aj keď v podstate ich navádzajú, aby zradili svoju vlasť,“ uviedol Antonov.


    https://www.aktuality.sk/clanok/577369/americke-tajne-sluzby-sa-vraj-snazia-naverbovat-ruskych-diplomatov/

    Budoucí Skripalové?

    Mně se jen "líbí" jak je to opět hurá akce, stejně jako u Kuciaka. 29 zemí přistoupilo na vyhoštění, přitom viník se neví. Takže kdyby např. Francie měla teď spor s Ruskem a vymyslela, že otrávěj Skripala, aby to vypadalo, že za tím stojí Rusko, tak co?
    11. září nám asi jako poučení, jak to v politice chodí, nestačilo? Tolik záhadných úmrtí, tolik špíny,ale budeme věřit, co nám Západ říká.... Achjo  No No
    Já zas dnes doma slyšela od dcer, že jsem hrozný pesimista a mám se snažit najít  na dnešním světě něco pozitivního...  Jazyk2

    Poslala jsem je se psem na vycházku a  jdu dělat nádivku.

    Akorát mě zas naštvaly.  Kde mám brát optimismus, když vidím, co se děje?

    No
    Pustím si nějakou pohádku a strčím hlavu do písku. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/3/2018, 11:51

    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:Tak už i u nás se bude hrát ta "úžasná hra" o znásilnění muslimky Ježíšem: Puke Puke 


    http://www.divadelnisvet.cz/cs/nase-nasili-a-vase-nasili
    Přemýšlím, jestli bych to dala. coto  Vstupenka jen 200.-Kč.
    Viď... Jazyk2

    Škoda, že je Brno tak daleko.

    Tas těm Moravákům budu závidět.

    Tolik umění a uměleckého povznesení...  Maxismich Maxismich Maxismich Maxismich
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/3/2018, 11:50

    Marie2 napsal:„Poznáme prístup amerických tajných služieb, ktoré sa sa horúčkovito snažia nadviazať s našimi diplomatmi neformálne vzťahy - nazvime to tak, aj keď v podstate ich navádzajú, aby zradili svoju vlasť,“ uviedol Antonov.


    https://www.aktuality.sk/clanok/577369/americke-tajne-sluzby-sa-vraj-snazia-naverbovat-ruskych-diplomatov/

    Budoucí Skripalové?

    Mně se jen "líbí" jak je to opět hurá akce, stejně jako u Kuciaka. 29 zemí přistoupilo na vyhoštění, přitom viník se neví. Takže kdyby např. Francie měla teď spor s Ruskem a vymyslela, že otrávěj Skripala, aby to vypadalo, že za tím stojí Rusko, tak co?
    11. září nám asi jako poučení, jak to v politice chodí, nestačilo? Tolik záhadných úmrtí, tolik špíny,ale budeme věřit, co nám Západ říká.... Achjo  No No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/3/2018, 11:49

    Marie2 napsal:
    motolka napsal:

    Jasně, že tady musíme vždycky mít to nejlepší, co má západ. 
    Vymejvání mozků od 2 let. Patnáctiletí spratci, co mají samá práva, ale žádné povinnosti.
    Jsem zvědavá, kdy budou mít děti právo dát rodičům kdykoliv přes hubu nebo je vykopat z bytu, když budou mít pocit, že se jim tam rodiče už moc roztahujou.




    Dítě má podle nového výkladu od patnácti let mnohem větší práva. Může nestudovat i nepracovat a nikdo by je k tomu neměl nutit. Nerespektování jeho názoru je podle dokumentu ministerstva práce a sociálních věcí větší riziko než užívání návykové látky.

    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/spi-dite-ve-squatu-a-bere-drogy-od-patnacti-na-to-ma-pravo-r/r~29dcef9431c311e88560ac1f6b220ee8/?redirected=1522432703

    Dítě od 15 let má i právo na sebepoškozování.
    Rodiče mají jen právo držet hubu a mají dál vyživovací povinnost.
    Dítě od 15 let má jen práva a žádné povinnosti?



    Takže se ptám. Jsem blbá já nebo je naše společnost nějak naruby, prohnilá a chce se zlikvidovat sama? Jak to bude v budoucnu vypadat? Jak se budou pak tyto děti živit? Nebo budou parazitovat na zbytku těch, co toto právo nevyužili, učili se a do práce se rozhodli chodit?
    Ale já se už raději nedivím vůbec ničemu, protože bych si asi brzy ukroutila hlavičku  No



    Včera jsem se dívala na Jílkovou a práva homosexuálů, aby mohli uzavírat manželství a adoptovat děti.
    Čunka nemusím, ale dobře jim to tam řekl, že nebudou přece kvůli 4000 homosexuálům, ze kterých zajímá uzavírání manželství jen cca. 2000 a adopce asi 500 měnit zákony platných teď pro 10 mio. občanů.
    Ještě se vyjádřil, že má nyní ČR tolik problémů, které musí řešit a nevidí důvod, proč by se měli věnovat hrstičce těch, kteří něco chtějí a snaží si to vydupat.
    A přitom ty argumenty těch homosexuálů byly víc jak ubohé.
    Třeba důvod jedné lesby, proč by chtěla uzavřít manželství, aby měla opravdovou tchýni (tj. papírově podložené), tak to jsem si říkala, že už si dělají snad prd*l
    Neuvěřitelné.  Icon7
    To mi připomíná, jak moje milovaná neteřinka zavolala na otce policii jen proto, že chtěl, aby se na ZŠ neflákala, ale učila se. Teda ona si nejdříve zavolala záchranku a hned potom i policii. Štěstí, velké štěstí, že to byli rozumní lidé a hned správně pochopili situaci.
    Vymyslela si, že ji otec mlátí. Nikdy ji neuhodili ani otec, ani matka. Naopak. Vždy jí všechno dovolovali. 

    Pak dvě facky dostala, ale ne od rodičů.  tarax pale Když jsem se totiž dozvěděla, co se u nich děje a viděla jsem, jak se rodiče bojí cokoli říci, neudržela jsem se. Nezavolala si už ani záchranku, ani policii.
    Anbet Anbet Anbet Anbet Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/3/2018, 11:49

    Marie2 napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:

      Nějak nevidím celoevropské výzvy k pádu francouzské vlády nebo Macrona. Jazyk2

    V TV ani píp...  No

    Kuciak byl zřejmě investigativnější.

    Ve Francii je vše ok, magor už vládne, věrný pejsek to Angely. Co by to řešili?

    Já poslední dobou přemýšlím ne o tom, kdo stojí za vraždou Kuciaka, ale co se tím mělo zamaskovat.
    Mám pocit, že Kuciak nebyl zabit kvůli tomu, co dělal. Ale proto, že byl novinář. Kdyby si nevyhlídli jeho, vyhlídli by si jiného novináře. Každopádně to v naších zemích, kde se novinářům nevěří, muselo být něco, co spustí velkou akci. 
    Protože jinak by se řešila smrt dvou mladých lidí. Nic víc. Pád slovenské vlády je pro dotyčné/ho jen příjemný vedlejší efekt.
    No vidíš, to by mě nenapadlo. To, co píšeš, vůbec není mimo.  Palecnahoru  Dalo by se i lehce pochopit, proč si vyhlídli právě jeho. Snad skoro každý se zamyká. A když někomu vyhrožuje mafián, v tomto případě Kočner, tak je opatrnost důležitá, ba přímo nutná. Ale Kuciak s přítelkyní nezamykali branku ani barák. Takže to pro vraha muselo být velmi snadné.
      Oni si fakt nezamykali ani barák ani vrátka? No Huch Huch Huch Huch


    A to  prý Kuciak žádal ochranu, protože mu někdo vyhrožovval???

    Kdyby mu někdo vyhrožoval, tak by měl snad aspon trochu obavy o své zdraví a život, i o svou snoubenku, a  byl by opatrnější.¨

    To je mi zas divné.

    A pravdu má asi Hypatie.  Musel to být novinář.  Jakýkoli.

    Vždycky by se v jeho práci našlo, že někomu "šlapal" na paty...  No
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 31/3/2018, 11:31

    „Poznáme prístup amerických tajných služieb, ktoré sa sa horúčkovito snažia nadviazať s našimi diplomatmi neformálne vzťahy - nazvime to tak, aj keď v podstate ich navádzajú, aby zradili svoju vlasť,“ uviedol Antonov.


    https://www.aktuality.sk/clanok/577369/americke-tajne-sluzby-sa-vraj-snazia-naverbovat-ruskych-diplomatov/
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 31/3/2018, 11:15

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:

      Nějak nevidím celoevropské výzvy k pádu francouzské vlády nebo Macrona. Jazyk2

    V TV ani píp...  No

    Kuciak byl zřejmě investigativnější.

    Ve Francii je vše ok, magor už vládne, věrný pejsek to Angely. Co by to řešili?

    Já poslední dobou přemýšlím ne o tom, kdo stojí za vraždou Kuciaka, ale co se tím mělo zamaskovat.
    Mám pocit, že Kuciak nebyl zabit kvůli tomu, co dělal. Ale proto, že byl novinář. Kdyby si nevyhlídli jeho, vyhlídli by si jiného novináře. Každopádně to v naších zemích, kde se novinářům nevěří, muselo být něco, co spustí velkou akci. 
    Protože jinak by se řešila smrt dvou mladých lidí. Nic víc. Pád slovenské vlády je pro dotyčné/ho jen příjemný vedlejší efekt.
    No vidíš, to by mě nenapadlo. To, co píšeš, vůbec není mimo.  Palecnahoru  Dalo by se i lehce pochopit, proč si vyhlídli právě jeho. Snad skoro každý se zamyká. A když někomu vyhrožuje mafián, v tomto případě Kočner, tak je opatrnost důležitá, ba přímo nutná. Ale Kuciak s přítelkyní nezamykali branku ani barák. Takže to pro vraha muselo být velmi snadné.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/3/2018, 11:09

    haslerka napsal:Tak už i u nás se bude hrát ta "úžasná hra" o znásilnění muslimky Ježíšem: Puke Puke 


    http://www.divadelnisvet.cz/cs/nase-nasili-a-vase-nasili

    No No No No Icon7 Icon7 Icon7 Icon7
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 31/3/2018, 11:09

    haslerka napsal:
    Laura napsal:

    Ale manželství je snad sňatek muže a ženy.
    Slováci podrželi v ústavě tradiční rodinu.
    Já jsem za normální rodinu - muž -  žena - dítě, děti.....
    Jestli to má někdo nějak jinak, tak je budu respektovat, ale nechci, aby se kvůli tomu předělávala snad ústava.
    Nebo snad hymna.....
    Tak já to vidím:
    Kde domov múj?
    Kde domov zasraný můj.....
      Náš domov je zatím pořád krásný. Maxismich

    A my musíme dělat všechno možné pro to, aby nebyl zasraný...  No No No
    Přesně tak.  Smile
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 31/3/2018, 11:07

    Laura napsal:



    Tak záleží, jestli ta konkrétní tchýně o to vůbec stojí.
    Ale manželství je snad sňatek muže a ženy.
    Slováci podrželi v ústavě tradiční rodinu.
    Já jsem za normální rodinu - muž -  žena - dítě, děti.....
    Jestli to má někdo nějak jinak, tak je budu respektovat, ale nechci, aby se kvůli tomu předělávala snad ústava.
    Nebo snad hymna.....
    Tak já to vidím:
    Kde domov múj?
    Kde domov zasraný můj.....
    Zatím ano. Když posílí Sulíkova SAS, bude to jinak.  Sad
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/3/2018, 11:05

    Dragana napsal:
    motolka napsal:Jo, je to možné. A ne jen možné, to je vize budoucnosti.

    A dneska? Byla jsem v Albertu. Mají tam pokladny, kde už berou jenom platební karty. S penězi už platit nemůžete. Pokud chcete platit hotově, tak se musíte přesunout na jinou pokladnu.
    Pokladny, kde berou i peníze tvořily fronty, tam, kde platební kartu, byly volné.
    Já sice měla radost, že platební kartu mám a nemusela jsem nikde čekat ve frontě, ale už také vím, co to znamená a kam to celé směřuje. A upřímně mě to děsí.
    Pokud nevěříte, dojděte si do většího Hyper-Albertu a přesvědčte se na vlastní oči. Nad určitými pokladnami visí cedule, že tam můžete platit jen s platební kartou. S hotovostí si tam ani neškrtnete.
    My dvě jsme si měly psát všechno. o čem jsme hovořily.
    Jak vidíš, naše vize se plní a to sakra rychle a to mě děsí.
    Baba Vanga by na nás byla krátká.
    A Nostradamus by nestihl naše předpovědi zveršovat.

    Vidíš, jak se plní i naše úvahy o bankovních kartách.
    Lidi se naučí je mít pořád u sebe, hotovost, která jim teď dělá potíže, zavrhnou a ve správnou chvíli se vyřadí z provozu bankomaty a pokladny na karty a co?
    Lidi si nekoupí ani rohlík a k penězům se nedostanou.
    Kdo bude mít výhodu?
    Ti, co mají peníze ve slamníku.
    Budem skákat přesně podle plánu, nebo chcípnem.
    I když chcípnem tak jako tak.
    Je to vlastně jedno.
    Jsme jedna veliká pokusná stanice.

    To už je tak známá věc, že se spíše divím, když někdo ty souvislosti nevidí. 
    I ty "Báby" (přemluv bábu) na zastávce to vědí.
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 31/3/2018, 11:03

    motolka napsal:

    Jasně, že tady musíme vždycky mít to nejlepší, co má západ. 
    Vymejvání mozků od 2 let. Patnáctiletí spratci, co mají samá práva, ale žádné povinnosti.
    Jsem zvědavá, kdy budou mít děti právo dát rodičům kdykoliv přes hubu nebo je vykopat z bytu, když budou mít pocit, že se jim tam rodiče už moc roztahujou.




    Dítě má podle nového výkladu od patnácti let mnohem větší práva. Může nestudovat i nepracovat a nikdo by je k tomu neměl nutit. Nerespektování jeho názoru je podle dokumentu ministerstva práce a sociálních věcí větší riziko než užívání návykové látky.

    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/spi-dite-ve-squatu-a-bere-drogy-od-patnacti-na-to-ma-pravo-r/r~29dcef9431c311e88560ac1f6b220ee8/?redirected=1522432703

    Dítě od 15 let má i právo na sebepoškozování.
    Rodiče mají jen právo držet hubu a mají dál vyživovací povinnost.
    Dítě od 15 let má jen práva a žádné povinnosti?



    Takže se ptám. Jsem blbá já nebo je naše společnost nějak naruby, prohnilá a chce se zlikvidovat sama? Jak to bude v budoucnu vypadat? Jak se budou pak tyto děti živit? Nebo budou parazitovat na zbytku těch, co toto právo nevyužili, učili se a do práce se rozhodli chodit?
    Ale já se už raději nedivím vůbec ničemu, protože bych si asi brzy ukroutila hlavičku  No



    Včera jsem se dívala na Jílkovou a práva homosexuálů, aby mohli uzavírat manželství a adoptovat děti.
    Čunka nemusím, ale dobře jim to tam řekl, že nebudou přece kvůli 4000 homosexuálům, ze kterých zajímá uzavírání manželství jen cca. 2000 a adopce asi 500 měnit zákony platných teď pro 10 mio. občanů.
    Ještě se vyjádřil, že má nyní ČR tolik problémů, které musí řešit a nevidí důvod, proč by se měli věnovat hrstičce těch, kteří něco chtějí a snaží si to vydupat.
    A přitom ty argumenty těch homosexuálů byly víc jak ubohé.
    Třeba důvod jedné lesby, proč by chtěla uzavřít manželství, aby měla opravdovou tchýni (tj. papírově podložené), tak to jsem si říkala, že už si dělají snad prd*l
    Neuvěřitelné.  Icon7
    To mi připomíná, jak moje milovaná neteřinka zavolala na otce policii jen proto, že chtěl, aby se na ZŠ neflákala, ale učila se. Teda ona si nejdříve zavolala záchranku a hned potom i policii. Štěstí, velké štěstí, že to byli rozumní lidé a hned správně pochopili situaci.
    Vymyslela si, že ji otec mlátí. Nikdy ji neuhodili ani otec, ani matka. Naopak. Vždy jí všechno dovolovali. 

    Pak dvě facky dostala, ale ne od rodičů.  tarax pale Když jsem se totiž dozvěděla, co se u nich děje a viděla jsem, jak se rodiče bojí cokoli říci, neudržela jsem se. Nezavolala si už ani záchranku, ani policii.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/3/2018, 10:53

    Dragana napsal:Možné, nebo nemožné?

    http://weeks.cz/2762-2/

    Tak to je mega článek.
    Ještě se zeptám muže, on zná nějaké stránky na ověřování fake a hoax. Ale tohle fakt vypadá hodně logicky.  Brek Brek Brek

    Doporučuji všem přečíst.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/3/2018, 10:46

    Dragana napsal:
    motolka napsal:Taky to tak mám. Ale člověk dneska opravdu neví, jestli je divný sám nebo všichni ostatní.

    A ještě jednu perličku jsem slyšela. Nevím, jestli je to pravda. Nepátrala jsem po tom.
    ... ale v Německu prý Arabáši řvou na Němky a jsou neuvěřitelně naštvaní, když vlezou do MHD, není volné místo a nějaká blbá bílá ženská dřepí a nepustí ho sednout.
    V jejich zemi by si ženská netroufla zůstat dřepět, když vidí, že není volné místo a nad ní stojí chlap. Ten má právo sedět, ne ona.
    Jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat, než Arabáši začnou Němce vyhánět z jejich vlastní země. Ale dobře jim tak.

    V práci mám nového kolegu. Němce. Ten do ČR přijel před 6 lety a oženil se tady. Celou dobu si s manželkou myslel, že se jednou společně vrátí do Německa. Ona tady chtěla zůstat, protože se stará o svojí maminku. Měli v plánu, že až jednou maminka nebude, že se odstěhují do Německa. Ale dneska když tam vidí tu situaci, tak se už vrátit nechce. Věří, že tady bude déle lépe.
    Německo už dávno není to, co bývalo.

    Doufejme, že nerozes*rou celou Evropu. Minimálně půlka je už v hajzlu.
    Nevím jak v Německu, ale v Anglii to tak je a nevyhazují je tam jen ze sedaček, ale rovnou z busu.
    Mám to od kamarádů, co tam žijí, ale i z chorvatských webů.
    Podle mě je Evropa v takovém stupni rozkladu, že už jí není pomoci a ani není zájem .
    Po podepsání Dublinské smlouvy to bude podtržení sesle pod oprátkou.
    My se ani o podpisu nedozvíme.
    Proč by nás informovali, že jo.
    Jsem mdlého rozumu, protože nedokážu pochopit, jak je možné, že sluníčkáři to nebezpečí zlehčují.
    To všichni mají za vodou azyl, nebo je někdo za hlásání těch bludů platí? Nebo jsou tak zaslepení?
    Je mi mdlo při představě těch obřích vopic, vedle kterých naši kluci vypadají jak ubožátka.
    Naši páni kluci by neochránili sami sebe, natož své holky, manželky, mámy......
    Svaly na zadku od dřepění u počítače a svaly na hubě od silných keců jaksi stačit na obranu a ochranu nás, naší země nebudou a kdyby jsme se jako občané této zemičky vzchopili k nějaké akci, tak nás bratři z NATO semelou do jitrnic. Brek Brek Brek Brek

    To je přesné!!!  Anbet Anbet Anbet  Brek Brek Brek

    Myslím, že jsou sluníčkáři fakt zaslepení. Oni si myslí, že dělají dobro a na zemi bude  konečně mír.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/3/2018, 10:43

    Marie2 napsal:tarax tarax

    Diskuze - Stránka 30 29597810


    LOL! LOL! LOL! LOL!
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 31/3/2018, 10:33

    haslerka napsal:Tak už i u nás se bude hrát ta "úžasná hra" o znásilnění muslimky Ježíšem: Puke Puke 


    http://www.divadelnisvet.cz/cs/nase-nasili-a-vase-nasili
    Přemýšlím, jestli bych to dala. coto  Vstupenka jen 200.-Kč.
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 31/3/2018, 10:25

    tarax tarax

    Diskuze - Stránka 30 29597810
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/3/2018, 08:18

    Tak už i u nás se bude hrát ta "úžasná hra" o znásilnění muslimky Ježíšem: Puke Puke 


    http://www.divadelnisvet.cz/cs/nase-nasili-a-vase-nasili
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 31/3/2018, 07:45

    motolka napsal:
    Dragana napsal:
    motolka napsal:Taky to tak mám. Ale člověk dneska opravdu neví, jestli je divný sám nebo všichni ostatní.

    A ještě jednu perličku jsem slyšela. Nevím, jestli je to pravda. Nepátrala jsem po tom.
    ... ale v Německu prý Arabáši řvou na Němky a jsou neuvěřitelně naštvaní, když vlezou do MHD, není volné místo a nějaká blbá bílá ženská dřepí a nepustí ho sednout.
    V jejich zemi by si ženská netroufla zůstat dřepět, když vidí, že není volné místo a nad ní stojí chlap. Ten má právo sedět, ne ona.
    Jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat, než Arabáši začnou Němce vyhánět z jejich vlastní země. Ale dobře jim tak.

    V práci mám nového kolegu. Němce. Ten do ČR přijel před 6 lety a oženil se tady. Celou dobu si s manželkou myslel, že se jednou společně vrátí do Německa. Ona tady chtěla zůstat, protože se stará o svojí maminku. Měli v plánu, že až jednou maminka nebude, že se odstěhují do Německa. Ale dneska když tam vidí tu situaci, tak se už vrátit nechce. Věří, že tady bude déle lépe.
    Německo už dávno není to, co bývalo.

    Doufejme, že nerozes*rou celou Evropu. Minimálně půlka je už v hajzlu.
    Nevím jak v Německu, ale v Anglii to tak je a nevyhazují je tam jen ze sedaček, ale rovnou z busu.
    Mám to od kamarádů, co tam žijí, ale i z chorvatských webů.
    Podle mě je Evropa v takovém stupni rozkladu, že už jí není pomoci a ani není zájem .
    Po podepsání Dublinské smlouvy to bude podtržení sesle pod oprátkou.
    My se ani o podpisu nedozvíme.
    Proč by nás informovali, že jo.
    Jsem mdlého rozumu, protože nedokážu pochopit, jak je možné, že sluníčkáři to nebezpečí zlehčují.
    To všichni mají za vodou azyl, nebo je někdo za hlásání těch bludů platí? Nebo jsou tak zaslepení?
    Je mi mdlo při představě těch obřích vopic, vedle kterých naši kluci vypadají jak ubožátka.
    Naši páni kluci by neochránili sami sebe, natož své holky, manželky, mámy......
    Svaly na zadku od dřepění u počítače a svaly na hubě od silných keců jaksi stačit na obranu a ochranu nás, naší země nebudou a kdyby jsme se jako občané této zemičky vzchopili k nějaké akci, tak nás bratři z NATO semelou do jitrnic. Brek Brek Brek Brek
    V Anglii nevyhazují jen ženy, ale i každého slepce s vodícím psem nebo kohokoliv se psem.
    Pes je u Arabášů špinavé zvíře, takže pokud jede Arab, nemá kdokoliv se psem v autobuse co pohledávat. Musí vystoupit a počkat na další.
    To, že slepec nemá psa pro legraci, ale ten pes je místo jeho očí nikoho už nezajímá.

    Za to by si zasloužil ten Arab kulku mezi oči !!! shot To už vážně není normální co se děje. Icon7 Oni tedy by si ji zasloužili všichni, když víme, proč tu jsou. Jazyk2
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 31/3/2018, 07:40

    motolka napsal:
    Laura napsal:

    Tak záleží, jestli ta konkrétní tchýně o to vůbec stojí.
    Ale manželství je snad sňatek muže a ženy.
    Slováci podrželi v ústavě tradiční rodinu.
    Já jsem za normální rodinu - muž -  žena - dítě, děti.....
    Jestli to má někdo nějak jinak, tak je budu respektovat, ale nechci, aby se kvůli tomu předělávala snad ústava.
    Nebo snad hymna.....
    Tak já to vidím:
    Kde domov múj?
    Kde domov zasraný můj.....
    Taky to tak mám. Ale člověk dneska opravdu neví, jestli je divný sám nebo všichni ostatní.

    A ještě jednu perličku jsem slyšela. Nevím, jestli je to pravda. Nepátrala jsem po tom.
    ... ale v Německu prý Arabáši řvou na Němky a jsou neuvěřitelně naštvaní, když vlezou do MHD, není volné místo a nějaká blbá bílá ženská dřepí a nepustí ho sednout.
    V jejich zemi by si ženská netroufla zůstat dřepět, když vidí, že není volné místo a nad ní stojí chlap. Ten má právo sedět, ne ona.
    Jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat, než Arabáši začnou Němce vyhánět z jejich vlastní země. Ale dobře jim tak.

    V práci mám nového kolegu. Němce. Ten do ČR přijel před 6 lety a oženil se tady. Celou dobu si s manželkou myslel, že se jednou společně vrátí do Německa. Ona tady chtěla zůstat, protože se stará o svojí maminku. Měli v plánu, že až jednou maminka nebude, že se odstěhují do Německa. Ale dneska když tam vidí tu situaci, tak se už vrátit nechce. Věří, že tady bude déle lépe.
    Německo už dávno není to, co bývalo.

    Doufejme, že nerozes*rou celou Evropu. Minimálně půlka je už v hajzlu.

    No ale třeba proti tomu bojovat. Těžko ale když neví člověk jak. Ono by se řešení našlo, ale je to nehumánní. Prezident Zeman říká, že je to jako rakovina a hrozí superholocaust. Většinou se v lékařském prostředí provede chirurgický zákrok a nádor se odstraní. Problém v lidské společnosti je, že to "sluníčka" chrání. Tedy alespoň v tom Německu. Jenže my víme, že se to všechno dělá proti slovanům. Takže budeme čekat až nás ta rakovina pohltí ?  Shock Snad aspoň  u nás by jsme se tomu měli bránit. I když policie je už taky proevropská, armáda by se ještě měla podřizovat Zemanovi.
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 31/3/2018, 03:25

    motolka napsal:Jo, je to možné. A ne jen možné, to je vize budoucnosti.

    A dneska? Byla jsem v Albertu. Mají tam pokladny, kde už berou jenom platební karty. S penězi už platit nemůžete. Pokud chcete platit hotově, tak se musíte přesunout na jinou pokladnu.
    Pokladny, kde berou i peníze tvořily fronty, tam, kde platební kartu, byly volné.
    Já sice měla radost, že platební kartu mám a nemusela jsem nikde čekat ve frontě, ale už také vím, co to znamená a kam to celé směřuje. A upřímně mě to děsí.
    Pokud nevěříte, dojděte si do většího Hyper-Albertu a přesvědčte se na vlastní oči. Nad určitými pokladnami visí cedule, že tam můžete platit jen s platební kartou. S hotovostí si tam ani neškrtnete.
    My dvě jsme si měly psát všechno. o čem jsme hovořily.
    Jak vidíš, naše vize se plní a to sakra rychle a to mě děsí.
    Baba Vanga by na nás byla krátká.
    A Nostradamus by nestihl naše předpovědi zveršovat.

    Vidíš, jak se plní i naše úvahy o bankovních kartách.
    Lidi se naučí je mít pořád u sebe, hotovost, která jim teď dělá potíže, zavrhnou a ve správnou chvíli se vyřadí z provozu bankomaty a pokladny na karty a co?
    Lidi si nekoupí ani rohlík a k penězům se nedostanou.
    Kdo bude mít výhodu?
    Ti, co mají peníze ve slamníku.
    Budem skákat přesně podle plánu, nebo chcípnem.
    I když chcípnem tak jako tak.
    Je to vlastně jedno.
    Jsme jedna veliká pokusná stanice.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 31/3/2018, 02:20

    Dragana napsal:Možné, nebo nemožné?

    http://weeks.cz/2762-2/
    Jo, je to možné. A ne jen možné, to je vize budoucnosti.

    A dneska? Byla jsem v Albertu. Mají tam pokladny, kde už berou jenom platební karty. S penězi už platit nemůžete. Pokud chcete platit hotově, tak se musíte přesunout na jinou pokladnu.
    Pokladny, kde berou i peníze tvořily fronty, tam, kde platební kartu, byly volné.
    Já sice měla radost, že platební kartu mám a nemusela jsem nikde čekat ve frontě, ale už také vím, co to znamená a kam to celé směřuje. A upřímně mě to děsí.
    Pokud nevěříte, dojděte si do většího Hyper-Albertu a přesvědčte se na vlastní oči. Nad určitými pokladnami visí cedule, že tam můžete platit jen s platební kartou. S hotovostí si tam ani neškrtnete.

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 30 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 8/5/2024, 02:54