EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 3 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 3 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 3 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 3 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 3 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 3 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 3 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 3 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 3 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+4
Hypatia
haslerka
Cherry
Otylka
8 posters

    Diskuze

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 19/11/2019, 20:41

    Cherry napsal:O naší  "víle" a jejich výšplechtech na FB raději pomlčím.

    Ovšem stejná sorta jako "víla" je tahleta hérka Kolářová, která je prý teď naprosto zděšená.

    No to ona byla už tehdy, když se nechala zvolit jako séélebrita do Sněmovny a pak žasla, že tam musí makat ( hlavně myslet !!) a ne jen chodit poslouchat ostatní, o čem si to povídají.

    Jenže stejně ani tak ničemu nerozuměla, tak to za dva roky vzdala a zapíchla.
    Starý Hrušínský tam působil tehdy stejně bezradně, dezorientované, zmateně...

    https://www.extra.cz/daniela-kolarova-byla-po-listopadu-poslankyni-z-dnesni-situace-je-naprosto-zdesena?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

    Já jsem zděšená pokaždé, když vidím ty její zuby. 

    A pro mě je to teda novinka, že se ve Sněmovně musí myslet. 
    Vymýšlet - zvláště pak zbytečnosti, co lid obtěžují - to ano, ale PŘEMÝŠLET? MAKAT?
    Ale chápu, že práce tam mohla být pro ní náročnější než cupitat před kamerou.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 19/11/2019, 16:02

    O naší  "víle" a jejich výšplechtech na FB raději pomlčím.

    Ovšem stejná sorta jako "víla" je tahleta hérka Kolářová, která je prý teď naprosto zděšená.

    No to ona byla už tehdy, když se nechala zvolit jako séélebrita do Sněmovny a pak žasla, že tam musí makat ( hlavně myslet !!) a ne jen chodit poslouchat ostatní, o čem si to povídají.

    Jenže stejně ani tak ničemu nerozuměla, tak to za dva roky vzdala a zapíchla.
    Starý Hrušínský tam působil tehdy stejně bezradně, dezorientované, zmateně...

    https://www.extra.cz/daniela-kolarova-byla-po-listopadu-poslankyni-z-dnesni-situace-je-naprosto-zdesena?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 18/11/2019, 17:04

    haslerka napsal:Jestlipak se někdo z TOP09, Pirátů, STAN či MChvilek veřejně pohorší nad chováním debilů na Národní Třídě?

    Pokud se může debil a hovado pohoršovat nad debilem a hovadem, tak určitě ano.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 18/11/2019, 17:03

    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:

     Po dnešku mám dost.

    Hulákající hulváti na Klause s malou dcerou, to byl vrchol... 

    Co jim udělal?

    Program Trikolory je velmi solidní.

    Proč se ptáš, když si sama odpovídáš?
    Wink
     Hodně lidí na FB píše, že ho budou volit.

    Já asi taky. Nedovedu si představit, že by nám tu vládli ti, co na něj hulákali, pískali, nadávali mu.  

    Zato Kalouskovi, Hřibovi, Kárlovi a Pirátům salutovali.  No No No

    Dokonce skandovali " Míra na Hrad"...

    Děsivá představa. No No No

    Nad tím se pozastavovala i Stonjeková u Xavera (včera). 
    Nejdřív mu nadávali a teď ho chtěj na Hrad. A tohle chce určovat pravidla pro chod celé republiky.  No No No Icon7 Icon7 Icon7
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 18/11/2019, 15:58

    haslerka napsal:
    Otylka napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Kocáb zvažuje kandidaturu na prezidenta: Jsem schopný zvednout hodnoty, za které jsme bojovali







    Rozumím. Proto se vrátil ke svojí manželce, aby to jakože vypadalo "spořádaná rodina - ten ty hodnoty fakt má".
    No tak super, že začal s tím zvedáním hodnot u sebe. 
    Já si ale hodnoty představuju jinak.
    No, jako řádný prezident by měl mít soukromý život vzorový. A co ta jeho Lajla, či Lálina, snad mají dítě ne? Icon5

    A hajdy k  mamině - první to dámě. Tanecnice

    Že je Kocáb schopný - jak tvrdí, všeho, LAUTR, tomu věřím a nikdo  o tom nepochybuje.

    Má to ale malilinkatou vadu
    Jen hovadin, neřestí nevěry a jak hledám, nikde nic co by udělal zmetek pro lidi.
    Ječet, jo to on umí.

    Ano, jeho pravá manželka je Američanka. A prý je synem kněze (otrokáře? Shock no to jsou asi skoro všichni, otročit lidi tak či tak).
    Já mám pocit, že není psychicky OK.
     Po dnešku mám dost.

    Hulákající hulváti na Klause s malou dcerou, to byl vrchol... 

    Co jim udělal?

    Program Trikolory je velmi solidní.
    Právě proto.
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 18/11/2019, 13:22

    haslerka napsal:Jestlipak se někdo z TOP09, Pirátů, STAN či MChvilek veřejně pohorší nad chováním debilů na Národní Třídě?
    Hahahaha
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 18/11/2019, 13:21

    haslerka napsal:Jestlipak se někdo z TOP09, Pirátů, STAN či MChvilek veřejně pohorší nad chováním debilů na Národní Třídě?
    Haha


    Naposledy upravil Otylka dne 18/11/2019, 13:24, celkově upraveno 1 krát
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 18/11/2019, 12:38

    Jestlipak se někdo z TOP09, Pirátů, STAN či MChvilek veřejně pohorší nad chováním debilů na Národní Třídě?
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 18/11/2019, 07:39

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:

     Po dnešku mám dost.

    Hulákající hulváti na Klause s malou dcerou, to byl vrchol... 

    Co jim udělal?

    Program Trikolory je velmi solidní.

    Proč se ptáš, když si sama odpovídáš?
    Wink
     Hodně lidí na FB píše, že ho budou volit.

    Já asi taky. Nedovedu si představit, že by nám tu vládli ti, co na něj hulákali, pískali, nadávali mu.  

    Zato Kalouskovi, Hřibovi, Kárlovi a Pirátům salutovali.  No No No

    Dokonce skandovali " Míra na Hrad"...

    Děsivá představa. No No No
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 17/11/2019, 21:33

    haslerka napsal:

     Po dnešku mám dost.

    Hulákající hulváti na Klause s malou dcerou, to byl vrchol... 

    Co jim udělal?

    Program Trikolory je velmi solidní.

    Proč se ptáš, když si sama odpovídáš?
    Wink
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 17/11/2019, 21:12

    Otylka napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Kocáb zvažuje kandidaturu na prezidenta: Jsem schopný zvednout hodnoty, za které jsme bojovali







    Rozumím. Proto se vrátil ke svojí manželce, aby to jakože vypadalo "spořádaná rodina - ten ty hodnoty fakt má".
    No tak super, že začal s tím zvedáním hodnot u sebe. 
    Já si ale hodnoty představuju jinak.
    No, jako řádný prezident by měl mít soukromý život vzorový. A co ta jeho Lajla, či Lálina, snad mají dítě ne? Icon5

    A hajdy k  mamině - první to dámě. Tanecnice

    Že je Kocáb schopný - jak tvrdí, všeho, LAUTR, tomu věřím a nikdo  o tom nepochybuje.

    Má to ale malilinkatou vadu
    Jen hovadin, neřestí nevěry a jak hledám, nikde nic co by udělal zmetek pro lidi.
    Ječet, jo to on umí.

    Ano, jeho pravá manželka je Američanka. A prý je synem kněze (otrokáře? Shock no to jsou asi skoro všichni, otročit lidi tak či tak).
    Já mám pocit, že není psychicky OK.
     Po dnešku mám dost.

    Hulákající hulváti na Klause s malou dcerou, to byl vrchol... 

    Co jim udělal?

    Program Trikolory je velmi solidní.
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 17/11/2019, 13:09

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Kocáb zvažuje kandidaturu na prezidenta: Jsem schopný zvednout hodnoty, za které jsme bojovali







    Rozumím. Proto se vrátil ke svojí manželce, aby to jakože vypadalo "spořádaná rodina - ten ty hodnoty fakt má".
    No tak super, že začal s tím zvedáním hodnot u sebe. 
    Já si ale hodnoty představuju jinak.
    No, jako řádný prezident by měl mít soukromý život vzorový. A co ta jeho Lajla, či Lálina, snad mají dítě ne? Icon5

    A hajdy k  mamině - první to dámě. Tanecnice

    Že je Kocáb schopný - jak tvrdí, všeho, LAUTR, tomu věřím a nikdo  o tom nepochybuje.

    Má to ale malilinkatou vadu
    Jen hovadin, neřestí nevěry a jak hledám, nikde nic co by udělal zmetek pro lidi.
    Ječet, jo to on umí.

    Ano, jeho pravá manželka je Američanka. A prý je synem kněze (otrokáře? Shock no to jsou asi skoro všichni, otročit lidi tak či tak).
    Já mám pocit, že není psychicky OK.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 16/11/2019, 19:05

    haslerka napsal:Tak už je po šaškárně.

    Minář zdatně Babišovi pohrozil, ten se lekne a hned zítra se vzdá všech funkcí i majetku. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Už se lekl. Proto si to pojistil u Harryho Pottera. Když nepomůže Vesmír, pomůžou kouzla. No a kdyby ani to ne, tak jistě zabere box. To by bylo, aby nebylo, protože stará pravda, škoda každé rány, která padne vedle. A Minář si jich zaslouží spoustu. 

    https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/andrej-babis-mirek-topolanek-daniel-radcliff.A191116_153347_domaci_aug
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 16/11/2019, 17:16

    Tak už je po šaškárně.

    Minář zdatně Babišovi pohrozil, ten se lekne a hned zítra se vzdá všech funkcí i majetku. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 16/11/2019, 14:50

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 16/11/2019, 14:05

    Cherry napsal:
    Cherry napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Mají pomáhat lidem v nouzi a v tísni, ale jen politikaří:


    www.facebook.com/paneksimon


    V Rusku pracujeme dlouhodobě, podporujeme tamní občanskou společnost - aktivisty, blogery, kriticky přemýšlející intelektuály, skupiny lidí, kteří jsou proti korupci, proti ničení životního prostředí, kteří bojují za práva menšin, chtějí větší transparentnost ruského státu, chtějí, aby Rusko dodržovalo mezinárodní závazky, ke kterým se zavázalo například ratifikací Listiny základních práv a svobod, jako je ochrana a dodržování lidských práv, nebo právo na sdružování a shromažďování, podporujeme skupiny, které jsou proti cenzuře a další.



    To samozřejmě ruský režim dráždí, protože nechce fungovat transparentně, demokraticky a nechce být pod veřejnou kontrolou. 



    Vladimir Putin chce vládnout v Rusku tvrdou rukou, což řada ruských občanů nechce akceptovat a snaží se o to, aby se v Rusku jednou žilo lépe a my je v tom podporujeme.

    Zařazení na seznam nežádoucích organizací je samozřejmě nepříjemnost, doufali jsme, že se to stane později, ale nejsme první a ani poslední komu se to stalo, včetně řady renomovaných a kvalitních organizací, které ruskou občanskou společnost také podporují.


    V tuto chvíli zastavujeme veškeré aktivity na podporu ruských partnerů a přátel, abychom je neohrožovali a budeme si muset promyslet jaké kroky podnikneme k tomu, abychom byli opatrnější, ale v žádném případě to neznamená, že bychom v Rusku přestali pracovat.

    https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/625388/rusko-zaradilo-cloveka-v-tisni-mezi-nezadouci-organizace-petricek-absurdni.html

    A pamatuju se na kauzu, kdy Člověk měl zajistit lidem na Ukrajině okna. Dodnes nevím, jestli už je maj. Ale čakali dlouho, hlavně vyplňovali neobvykle podrobné dotazníky, které s oknama vůbec nesouvisely. Hlavně, že lidem byla zima. 
    Copak asi Pánek s těma informacema dělá a komu je dal, že. 
    Se Putinovi nedivím. Já bych je u nás zakázala hned.
    Přesně totéž si myslím. Taky se mi to vybavuje.
    Okna byla jen záminka, jak získat adresáře s daty, adresami, roč.narození a pod., aby mohla a měla neziskovka kam šířit a zasílat svoje politické letáky, výzvy k občanské neposlušnosti jak šířit tu jejich pravdu a lásku.
    To je ta jejich pomoc a jejich metody.

    Člověk v tísni v Rusku cvičil demonstranty a organizuje demonstrace

    „Tato organizace se jeví základnou pro výcvik agentů, kteří se později stávají vedoucími, kurátory a koordinátoryprotestů uvedl Šchagošev. „Jednoduše řečeno, šlo o rekrutování demonstrantů,“ řekl o Člověku v tísni poslanec Adalbi Šchagošev
    chagošev také TASS řekl, že roční rozpočet organizace dosahuje 80 milionů eur (více než dvě miliardy korun), přičemž zdrojem je americká vládní agentura USAID a britské ministerstvo pro mezinárodní rozvoj.

    Vyloženě překvápko. 
    Spíš budeme rádi, pokud toto je všechno a není toho více.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 16/11/2019, 13:59

    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 15/11/2019, 23:11

    Cherry napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Mají pomáhat lidem v nouzi a v tísni, ale jen politikaří:


    www.facebook.com/paneksimon


    V Rusku pracujeme dlouhodobě, podporujeme tamní občanskou společnost - aktivisty, blogery, kriticky přemýšlející intelektuály, skupiny lidí, kteří jsou proti korupci, proti ničení životního prostředí, kteří bojují za práva menšin, chtějí větší transparentnost ruského státu, chtějí, aby Rusko dodržovalo mezinárodní závazky, ke kterým se zavázalo například ratifikací Listiny základních práv a svobod, jako je ochrana a dodržování lidských práv, nebo právo na sdružování a shromažďování, podporujeme skupiny, které jsou proti cenzuře a další.



    To samozřejmě ruský režim dráždí, protože nechce fungovat transparentně, demokraticky a nechce být pod veřejnou kontrolou. 



    Vladimir Putin chce vládnout v Rusku tvrdou rukou, což řada ruských občanů nechce akceptovat a snaží se o to, aby se v Rusku jednou žilo lépe a my je v tom podporujeme.

    Zařazení na seznam nežádoucích organizací je samozřejmě nepříjemnost, doufali jsme, že se to stane později, ale nejsme první a ani poslední komu se to stalo, včetně řady renomovaných a kvalitních organizací, které ruskou občanskou společnost také podporují.


    V tuto chvíli zastavujeme veškeré aktivity na podporu ruských partnerů a přátel, abychom je neohrožovali a budeme si muset promyslet jaké kroky podnikneme k tomu, abychom byli opatrnější, ale v žádném případě to neznamená, že bychom v Rusku přestali pracovat.

    https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/625388/rusko-zaradilo-cloveka-v-tisni-mezi-nezadouci-organizace-petricek-absurdni.html

    A pamatuju se na kauzu, kdy Člověk měl zajistit lidem na Ukrajině okna. Dodnes nevím, jestli už je maj. Ale čakali dlouho, hlavně vyplňovali neobvykle podrobné dotazníky, které s oknama vůbec nesouvisely. Hlavně, že lidem byla zima. 
    Copak asi Pánek s těma informacema dělá a komu je dal, že. 
    Se Putinovi nedivím. Já bych je u nás zakázala hned.
    Přesně totéž si myslím. Taky se mi to vybavuje.
    Okna byla jen záminka, jak získat adresáře s daty, adresami, roč.narození a pod., aby mohla a měla neziskovka kam šířit a zasílat svoje politické letáky, výzvy k občanské neposlušnosti jak šířit tu jejich pravdu a lásku.
    To je ta jejich pomoc a jejich metody.

    Člověk v tísni v Rusku cvičil demonstranty a organizuje demonstrace

    „Tato organizace se jeví základnou pro výcvik agentů, kteří se později stávají vedoucími, kurátory a koordinátoryprotestů uvedl Šchagošev. „Jednoduše řečeno, šlo o rekrutování demonstrantů,“ řekl o Člověku v tísni poslanec Adalbi Šchagošev
    chagošev také TASS řekl, že roční rozpočet organizace dosahuje 80 milionů eur (více než dvě miliardy korun), přičemž zdrojem je americká vládní agentura USAID a britské ministerstvo pro mezinárodní rozvoj.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 15/11/2019, 18:57

    haslerka napsal:poslouchám vymývárnu na ČT24. Zrovna brebtá Pithart.  Jsem zvědavá, kam až může ČT klesnout.

    Já neposlouchám nic. Jen se pak možná zpětně kouknu, co se dělo. 
    Celé výročí mě nechává klidnou. V neděli vzpomenu na 1939, a to bude vše.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 15/11/2019, 18:56

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 15/11/2019, 10:03

    poslouchám vymývárnu na ČT24. Zrovna brebtá Pithart.  Jsem zvědavá, kam až může ČT klesnout.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 14/11/2019, 23:47

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 14/11/2019, 17:32

    Cherry napsal:
    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Kocáb zvažuje kandidaturu na prezidenta: Jsem schopný zvednout hodnoty, za které jsme bojovali







    Rozumím. Proto se vrátil ke svojí manželce, aby to jakože vypadalo "spořádaná rodina - ten ty hodnoty fakt má".
    No tak super, že začal s tím zvedáním hodnot u sebe. 
    Já si ale hodnoty představuju jinak.
    On se vrátil k původní manželce? To byla nějaká Američanka, že jo?

    Popravdě, přesně nevím, někdy jen zahlídnu titulek a dále nečtu. Zvláště o těchto selebritách.

    https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/623544/kocab-s-exmanzelkou-marshou-zase-spolu-stmelila-je-dcera-natalie.html
    Aha, díky.

    Tak to má kocáb jistý...


    No budou ty volby asi veselý.

    I spratek Novotný by do toho prý šel...  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Docela prča, kolik různých nýmandů a blbečků je přesvědčeno, že oni jsou ti vyvolení.

    (hokejista Hašek, Pavel Petr, Kocáb, Drahoš, Horáček, Hilser, spratek Novotný atd.)

    A co ženský ?

    Třeba herky Holubová, Aňa, Babčáková, Čvančarová , pěnice Basiková, posrankyně Myrka Němcová nebo zasloužilá svazačka Šiklová ?

    Taky dobrej matroš !! Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2

    Dobrej matroš akorát tak hulej.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 14/11/2019, 13:35

    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 14/11/2019, 11:02

    [quote="haslerka"][quote="Hypatia"][quote="haslerka"][quote="Hypatia"][quote="haslerka"][size=12]Kocáb zvažuje kandidaturu na prezidenta: Jsem schopný zvednout hodnoty, za které jsme bojovali[/size]






    [center][size=12]Zdroj: [url=https://www.lidovky.cz/domov/premyslim-ze-bych-do-toho-sel-michael-kocav-uvazuje-o-kandidature-na-prezidenta.A191113_130219_ln_domov_vlh?]https://www.lidovky.cz/domov/premyslim-ze-bych-do-toho-sel-michael-kocav-uvazuje-o-kandidature-na-prezidenta.A191113_130219_ln_domov_vlh?[/url][/size][/center]
    [/quote]

    Rozumím. Proto se vrátil ke svojí manželce, aby to jakože vypadalo "spořádaná rodina - ten ty hodnoty fakt má".
    No tak super, že začal s tím zvedáním hodnot u sebe. 
    Já si ale hodnoty představuju jinak.[/quote]
    On se vrátil k původní manželce? To byla nějaká Američanka, že jo?[/quote]

    Popravdě, přesně nevím, někdy jen zahlídnu titulek a dále nečtu. Zvláště o těchto selebritách.

    [url=https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/623544/kocab-s-exmanzelkou-marshou-zase-spolu-stmelila-je-dcera-natalie.html]https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/623544/kocab-s-exmanzelkou-marshou-zase-spolu-stmelila-je-dcera-natalie.html[/url][/quote]
    Aha, díky.

    Tak to má kocáb jistý...


    No budou ty volby asi veselý.

    I spratek Novotný by do toho prý šel...  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2[/quote]
    Docela prča, kolik různých nýmandů a blbečků je přesvědčeno, že oni jsou ti vyvolení.

    (hokejista Hašek, Pavel Petr, Kocáb, Drahoš, Horáček, Hilser, spratek Novotný atd.)

    A co ženský ?

    Třeba herky Holubová, Aňa, Babčáková, Čvančarová , pěnice Basiková, posrankyně Myrka Němcová nebo zasloužilá svazačka Šiklová ?

    Taky dobrej matroš !! Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 3 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 9/5/2024, 08:09