EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 37 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 37 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 37 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 37 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 37 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 37 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 37 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 37 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 37 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+9
Hypatia
Irča
Laura
fandys
Kalamandra
motolka
Otylka
Cherry
Marie2
13 posters

    Diskuze

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 22/10/2017, 10:37

    Irča napsal:
    haslerka napsal:
    Cherry napsal:
    haslerka napsal:
    Cherry napsal:
    haslerka napsal:Sedím celý den dnes i zítra ve volební komisi.  Chodí fakt hodně lidí.  Některý vidím prvně v životě.

    Ale co mě zaráží, je to, že chodí naprosto cizí lidé na voličské průkazy...  No No No


    To je teda hoodně zvláštní...
    zítra to budu sledovat víc.


    Je mi to fakt divný.
    A co na to předseda volební komise ? Ten si toho nevšiml ?
    je moc mladej, dneska do toho budu štourat .
    Ztratilo se 5 000 volebních průkazů...
    Tak prý by to bylo moc složitý.  Musely by se obvolávat např. sousední vesnice, zda tam nevolil ten a ten člověk  nějakého jména s voličským průkazem...

    U nás volilo naštěstí jen asi 5 naprosto  cizích  lidí na voličský průkaz a nikomu se nechtělo to nějak pitvat. A zpochybňovat celé volby.  No No No
    Irča
    Irča


    Posts : 1561
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irča 22/10/2017, 10:15

    haslerka napsal:
    Cherry napsal:
    haslerka napsal:
    Cherry napsal:
    haslerka napsal:Sedím celý den dnes i zítra ve volební komisi.  Chodí fakt hodně lidí.  Některý vidím prvně v životě.

    Ale co mě zaráží, je to, že chodí naprosto cizí lidé na voličské průkazy...  No No No


    To je teda hoodně zvláštní...
    zítra to budu sledovat víc.


    Je mi to fakt divný.
    A co na to předseda volební komise ? Ten si toho nevšiml ?
    je moc mladej, dneska do toho budu štourat .
    Ztratilo se 5 000 volebních průkazů...
    Irča
    Irča


    Posts : 1561
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irča 22/10/2017, 10:11

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:To vám musím napsat.
    Bouchla mi karma.
    Něco příšernýho, z ní se urvala hadce, v kuchyni nebylo skrz páru vidět.
    Vodopád jak Niagára, ovšem vařící vody, modlím se, abych nevytopila ty pode mnou, v celém baráku doma jen mladý klučina se svou manželkou, ten mi vypnul hlavní přívod plyn u, který statečně podporoval hořící karmu, pak mi pomáhali rychle vyklidit kuchyň od toho množství vody, bordel je tu šílený, nemůžu si umýt ani ruce, když voda je vypnutá a plynař žádný k mání, páč je víkend. Jsem hotová a to mě čeká výdaj minimálně 15000, které nevím kde vzít. Divím se, že nejsem opařená, protože jsem stála v kritickém okamžiku u tý karmy.
    Samý katastrofický scénáře... No

    Do toho vítězství Babiše...  Huch Huch Huch

    Máš pojištěnou domácnost??? No
    Volební výsledky strašný...

    Ta karma u Dragi,strašný. Co revize , nemám plyn, revize by měla být asi ročně, pak revizák by měl za to ručit.

    Já mám  pojistku bytu. Asi 900/ročně, minimální. Vše je staré, ale co kdyby.

    Stalo se mi, že dva dny jsem vytápěla šest pater, díky novým stoupačkám, tam přívod vody bakelit praskl a šest pater plovalo. Jedná se o společné rozvody, tak mi důvěrník koupil novou hadičku a tím to skončilo. Inu šetří se na všem a když jsem otevřela kryt do šachty,sprcha byla jen studená, jinak mám plastiku celé hlavy.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 22/10/2017, 08:09

    Otylka napsal:
    Hypatia napsal:
    Marie2 napsal:Slobodný vysielač
    5 hod · 

    V Českej republike uspeli Slovák, Japonec a pirát...Diskuze - Stránka 37 1f642


    smich2 Very Happy
    :-)

    Jsme jak Amerika - země neomezených možností. 
    (v Americe zase měli amerického prezidenta z Keni. Jsme holt vopice, co se vopičí).
    Klid, příště tam bude Marťan, Afgánistánec a co já vím a už se nebudeme ani divit.
    Bruselská komedie s Piráty se povedla,když jsem četla diskuze po dredáčem, zírala jsem. Shock

    A kdoví jak bych se chovala já v 18ti.
    Politika je nezajímá, nic o ní neví, vše jim platí rodiče, tak holky slintají v tramvaji, jak je ten s dredama (ani jméno nevěděly) krááááásnej, a má kráááásnýýý voči a jak si ta jedna honem nechá udělat dredy, ale teď na to nemá s je to drahý a druhá že se to učí, a udělá jí to zadara, válela jsem se smíchy, ráda jí je udělám, nic na tom  není... a tohle si prosím buduje krásnou budoucnost. 
    Kdyby ale jen sobě, kačeny. Vana

    Velmi mne ale potěšil pan Horáček, který už prý bali kufry, to snad oslavím. Prost Kuférek

    Rovněž mi velmi spravil náladu volební úspěch pana Kraďouska - TOP Jupiii Hehe2
    Tak Horáček nic nebalí...:



    Diskuze - Stránka 37 17264239_1454896037875869_5891581202880564951_n



    Michal Horáček
    16 hod · 

    Balíme kufry? Naopak. Nastává čas bojovat.


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

    A Kradousek prošel jen díky voličům v zahraničí. No No No

    Měli by si ho tam vzít.  A tam si ho hýčkat a vychutnávat. Jazyk2
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 22/10/2017, 01:22

    Hypatia napsal:
    Marie2 napsal:Slobodný vysielač
    5 hod · 

    V Českej republike uspeli Slovák, Japonec a pirát...Diskuze - Stránka 37 1f642


    smich2 Very Happy
    :-)

    Jsme jak Amerika - země neomezených možností. 
    (v Americe zase měli amerického prezidenta z Keni. Jsme holt vopice, co se vopičí).
    Klid, příště tam bude Marťan, Afgánistánec a co já vím a už se nebudeme ani divit.
    Bruselská komedie s Piráty se povedla,když jsem četla diskuze po dredáčem, zírala jsem. Shock

    A kdoví jak bych se chovala já v 18ti.
    Politika je nezajímá, nic o ní neví, vše jim platí rodiče, tak holky slintají v tramvaji, jak je ten s dredama (ani jméno nevěděly) krááááásnej, a má kráááásnýýý voči a jak si ta jedna honem nechá udělat dredy, ale teď na to nemá s je to drahý a druhá že se to učí, a udělá jí to zadara, válela jsem se smíchy, ráda jí je udělám, nic na tom  není... a tohle si prosím buduje krásnou budoucnost. 
    Kdyby ale jen sobě, kačeny. Vana

    Velmi mne ale potěšil pan Horáček, který už prý bali kufry, to snad oslavím. Prost Kuférek

    Rovněž mi velmi spravil náladu volební úspěch pana Kraďouska - TOP Jupiii Hehe2
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 22/10/2017, 00:33

    Marie2 napsal:Holky, jak to vlastně je? Chápu to správně, že počínaje dneškem již Andrej Babiš není stíhán? Že celá ta estráda se stíháním je vlastně neplatná? 
    Jelikož nejsem právník, tak tomu nerozumím, ale něco v tom smyslu jsem dnes v přímém přenosu na Seznamu zaslechla. 
    Nevíte, jak to tedy je?  Scratch
    Už jsem to našla:

    https://globe24.cz/domov/42223-co-bude-po-volbach-se-stihanim-babise-ustavni-pravnik-uvadi-veci-na-pravou-miru
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/10/2017, 22:42

    Marie2 napsal:Slobodný vysielač
    5 hod · 

    V Českej republike uspeli Slovák, Japonec a pirát...Diskuze - Stránka 37 1f642


    smich2 Very Happy
    :-)

    Jsme jak Amerika - země neomezených možností. 
    (v Americe zase měli amerického prezidenta z Keni. Jsme holt vopice, co se vopičí).
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 21/10/2017, 22:05

    Slobodný vysielač
    5 hod · 

    V Českej republike uspeli Slovák, Japonec a pirát...Diskuze - Stránka 37 1f642


    smich2 Very Happy
    :-)
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 21/10/2017, 21:57

    A národ už vtipkuje. V tom jsme celosvětově nepřekonatelní.  tarax pale

    No jo, když nejde o život, jde vlastně o h....      Lolipop

    Diskuze - Stránka 37 22528410
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 21/10/2017, 21:49

    Tak toto mě rozsekalo.  Hehe2

    Zdroj: Facebook

    Diskuze - Stránka 37 22728710
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 21/10/2017, 21:21

    Holky, jak to vlastně je? Chápu to správně, že počínaje dneškem již Andrej Babiš není stíhán? Že celá ta estráda se stíháním je vlastně neplatná? 
    Jelikož nejsem právník, tak tomu nerozumím, ale něco v tom smyslu jsem dnes v přímém přenosu na Seznamu zaslechla. 
    Nevíte, jak to tedy je?  Scratch
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 21/10/2017, 21:04

    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:
    Marie2 napsal:Jakpak asi bude vláda vypadat?  coto 

    ODS a Piráti tvrdí, že nepůjdou s ANO  a s Okamurou určitě ne. ANO již před volbami vyloučilo kamarádšaft s Okamurou a i s KSČM.

    TOP 09 ani STAN s Babišem určitě ne, aspoň tak to tedy tvrdí. Takže kdo zbývá?  basket Hehe2 Hehehe
    Koryto nebude chtít opustit nikdo.

    Takže nakonec ustoupí..

    Budou se zase kámošit.  Very Happy Very Happy Very Happy
    Tak zase bude ANO + ČSSD + KDU-ČSL ?  Shock  Nebo se odtrhnou nějací vyčůranci z některých stran, aby byli ve vládě jako nestraníci?  Shock
    vidím to stejně... a ještě STAN.  A TOP 09 ( Kalousek je nesmrtelný...)


    Už se znají, vědí na sebe hodně věcí. ví, o od sebe čekat. 

    Takže SPD i Piráti ostrouhají.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/10/2017, 21:00

    Marie2 napsal:Jakpak asi bude vláda vypadat?  coto 

    ODS a Piráti tvrdí, že nepůjdou s ANO  a s Okamurou určitě ne. ANO již před volbami vyloučilo kamarádšaft s Okamurou a i s KSČM.

    TOP 09 ani STAN s Babišem určitě ne, aspoň tak to tedy tvrdí. Takže kdo zbývá?  basket Hehe2 Hehehe

    Když on každej něco před volbama tvrdil.
    Ale obávám se, že z radosti, že se Okamura nebo Piráti dostali, jeden z nich, nebo oba s ANO půjdou rádi, jen aby už konečně vládli (když se tam tak dlouho a pracně propracovávali, že).
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 21/10/2017, 21:00

    haslerka napsal:
    Marie2 napsal:Jakpak asi bude vláda vypadat?  coto 

    ODS a Piráti tvrdí, že nepůjdou s ANO  a s Okamurou určitě ne. ANO již před volbami vyloučilo kamarádšaft s Okamurou a i s KSČM.

    TOP 09 ani STAN s Babišem určitě ne, aspoň tak to tedy tvrdí. Takže kdo zbývá?  basket Hehe2 Hehehe
    Koryto nebude chtít opustit nikdo.

    Takže nakonec ustoupí..

    Budou se zase kámošit.  Very Happy Very Happy Very Happy
    Tak zase bude ANO + ČSSD + KDU-ČSL ?  Shock  Nebo se odtrhnou nějací vyčůranci z některých stran, aby byli ve vládě jako nestraníci?  Shock
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 21/10/2017, 20:52

    Marie2 napsal:Jakpak asi bude vláda vypadat?  coto 

    ODS a Piráti tvrdí, že nepůjdou s ANO  a s Okamurou určitě ne. ANO již před volbami vyloučilo kamarádšaft s Okamurou a i s KSČM.

    TOP 09 ani STAN s Babišem určitě ne, aspoň tak to tedy tvrdí. Takže kdo zbývá?  basket Hehe2 Hehehe
    Koryto nebude chtít opustit nikdo.

    Takže nakonec ustoupí..

    Budou se zase kámošit.  Very Happy Very Happy Very Happy
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 21/10/2017, 19:57

    Jakpak asi bude vláda vypadat?  coto 

    ODS a Piráti tvrdí, že nepůjdou s ANO  a s Okamurou určitě ne. ANO již před volbami vyloučilo kamarádšaft s Okamurou a i s KSČM.

    TOP 09 ani STAN s Babišem určitě ne, aspoň tak to tedy tvrdí. Takže kdo zbývá?  basket Hehe2 Hehehe
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 21/10/2017, 19:37

    Marie2 napsal:Názory ze Slovenska na dnešní výsledky voleb. Většinou jsou tak sprosté, až jsou nepublikovatelné, tak sem dám něco, co snad publikovat lze.  tarax pale  

    Peťo Odráška Super konečne ešte aj na Slovensku treba zvoliť vlastenca

    Peter Adamovič Štrbák Podľa "mysliacich" je každý národne orientovaný Extrémista!

    Vlasak Peter už aj okamura je extremista?? kristepane :_DDDD


    Peťo Odráška Každý kto sa postaví proti tomuto zločineckému režimu je extrémista podľa nich


    Ján Cyprich Lepši je extremista ako terorista.


    Kvetinka Bezmena uz su stvrty nejaka smradlava fetacka strana pirati ich predbehla


    Mária Horňáková Vsetci ktori chcu dobro pre krajinu su extremisti. Aj tam sa zlodusi boja.


    Štefan Voronič Ten extrémista zachraňuje vaše štetky,ktoré si budú chcieť obohatiť noví "inžinieri"


    Daniel Mathia trpel tremou, ale vyliecil sa, cize je ex-tremista  
    trefné.  Maxismich Maxismich Maxismich Maxismich
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 21/10/2017, 19:36

    Ted bych chtěla vidět ty lidi, co houfně opouštějí republiku... Very Happy Very Happy
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 21/10/2017, 18:57

    Názory ze Slovenska na dnešní výsledky voleb. Většinou jsou tak sprosté, až jsou nepublikovatelné, tak sem dám něco, co snad publikovat lze.  tarax pale  

    Peťo Odráška Super konečne ešte aj na Slovensku treba zvoliť vlastenca

    Peter Adamovič Štrbák Podľa "mysliacich" je každý národne orientovaný Extrémista!

    Vlasak Peter už aj okamura je extremista?? kristepane :_DDDD


    Peťo Odráška Každý kto sa postaví proti tomuto zločineckému režimu je extrémista podľa nich


    Ján Cyprich Lepši je extremista ako terorista.


    Kvetinka Bezmena uz su stvrty nejaka smradlava fetacka strana pirati ich predbehla


    Mária Horňáková Vsetci ktori chcu dobro pre krajinu su extremisti. Aj tam sa zlodusi boja.


    Štefan Voronič Ten extrémista zachraňuje vaše štetky,ktoré si budú chcieť obohatiť noví "inžinieri"


    Daniel Mathia trpel tremou, ale vyliecil sa, cize je ex-tremista  
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 21/10/2017, 18:51

    Pojištěnou domácnost nemám.
    Plynaře jsem zatím nesehnala, krom jednoho a to nechci, bere si 1000 za hodinu.
    Nejspíš budu čekat do pondělí, to bude lacinější a hlavně už budou z víkendu doma, v lednici mám litr vody, tak žízní neuhynu, záchod je napojený na jinou stoupačku, tak aspoň ten splachuje a já budu jako prase. Kdyby tu byla Jindři, tak se aspoň umýt půjdu k ní. No, není tu.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/10/2017, 18:19

    Dragana napsal:
    Marie2 napsal:
    Dragana napsal:To vám musím napsat.
    Bouchla mi karma.
    Něco příšernýho, z ní se urvala hadce, v kuchyni nebylo skrz páru vidět.
    Vodopád jak Niagára, ovšem vařící vody, modlím se, abych nevytopila ty pode mnou, v celém baráku doma jen mladý klučina se svou manželkou, ten mi vypnul hlavní přívod plyn u, který statečně podporoval hořící karmu, pak mi pomáhali rychle vyklidit kuchyň od toho množství vody, bordel je tu šílený, nemůžu si umýt ani ruce, když voda je vypnutá a plynař žádný k mání, páč je víkend. Jsem hotová a to mě čeká výdaj minimálně 15000, které nevím kde vzít. Divím se, že nejsem opařená, protože jsem stála v kritickém okamžiku u tý karmy.
    Draganko, ach ne.  Sad 
    Drž se.  Kiss

    Máš SZ.
    Maruško, děkuju......
    Držím se co to jde.
    Sakra, doběhla mě karma. ItWasntMe ItWasntMe ItWasntMe

    Hehe2 Hehe2 Hehe2  v podobě karmy  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/10/2017, 18:18

    Dragana napsal:To vám musím napsat.
    Bouchla mi karma.
    Něco příšernýho, z ní se urvala hadce, v kuchyni nebylo skrz páru vidět.
    Vodopád jak Niagára, ovšem vařící vody, modlím se, abych nevytopila ty pode mnou, v celém baráku doma jen mladý klučina se svou manželkou, ten mi vypnul hlavní přívod plyn u, který statečně podporoval hořící karmu, pak mi pomáhali rychle vyklidit kuchyň od toho množství vody, bordel je tu šílený, nemůžu si umýt ani ruce, když voda je vypnutá a plynař žádný k mání, páč je víkend. Jsem hotová a to mě čeká výdaj minimálně 15000, které nevím kde vzít. Divím se, že nejsem opařená, protože jsem stála v kritickém okamžiku u tý karmy.

    Shock Shock Shock   No hlavně, že jsi v pořádku. Pojištěný byt máš? Leda na splátky. My už všechno bereme takhle, proto se z toho nikdy nemůžeme vyhrabat. Každou chvíli přestane fungovat něco jiného.  Cryyy

    Držím palce, at to tolik nestojí. 
    Žádný víkendový servis pro případ havárie????  Tak hlavně, jak jsme ve 21.století.  Cryyy No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 21/10/2017, 17:52

    Dragana napsal:
    Marie2 napsal:
    Dragana napsal:To vám musím napsat.
    Bouchla mi karma.
    Něco příšernýho, z ní se urvala hadce, v kuchyni nebylo skrz páru vidět.
    Vodopád jak Niagára, ovšem vařící vody, modlím se, abych nevytopila ty pode mnou, v celém baráku doma jen mladý klučina se svou manželkou, ten mi vypnul hlavní přívod plyn u, který statečně podporoval hořící karmu, pak mi pomáhali rychle vyklidit kuchyň od toho množství vody, bordel je tu šílený, nemůžu si umýt ani ruce, když voda je vypnutá a plynař žádný k mání, páč je víkend. Jsem hotová a to mě čeká výdaj minimálně 15000, které nevím kde vzít. Divím se, že nejsem opařená, protože jsem stála v kritickém okamžiku u tý karmy.
    Draganko, ach ne.  Sad 
    Drž se.  Kiss

    Máš SZ.
    Maruško, děkuju......
    Držím se co to jde.
    Sakra, doběhla mě karma. ItWasntMe ItWasntMe ItWasntMe
       Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Ješkovy voči, ještě že doma karmu nemám.

    To by mě vraždila každou chvíli. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 21/10/2017, 17:51

    Dragana napsal:
    haslerka napsal:
    Dragana napsal:To vám musím napsat.
    Bouchla mi karma.
    Něco příšernýho, z ní se urvala hadce, v kuchyni nebylo skrz páru vidět.
    Vodopád jak Niagára, ovšem vařící vody, modlím se, abych nevytopila ty pode mnou, v celém baráku doma jen mladý klučina se svou manželkou, ten mi vypnul hlavní přívod plyn u, který statečně podporoval hořící karmu, pak mi pomáhali rychle vyklidit kuchyň od toho množství vody, bordel je tu šílený, nemůžu si umýt ani ruce, když voda je vypnutá a plynař žádný k mání, páč je víkend. Jsem hotová a to mě čeká výdaj minimálně 15000, které nevím kde vzít. Divím se, že nejsem opařená, protože jsem stála v kritickém okamžiku u tý karmy.
    Samý katastrofický scénáře... No

    Do toho vítězství Babiše...  Huch Huch Huch

    Máš pojištěnou domácnost??? No
    Nemám.
    Vyhlašuji dobrovolnou sbírku..   Kamosi

    Občas se nedaří.

    Na co člověk šáhne, tak se sype... No No No
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 21/10/2017, 17:46

    Marie2 napsal:
    Dragana napsal:To vám musím napsat.
    Bouchla mi karma.
    Něco příšernýho, z ní se urvala hadce, v kuchyni nebylo skrz páru vidět.
    Vodopád jak Niagára, ovšem vařící vody, modlím se, abych nevytopila ty pode mnou, v celém baráku doma jen mladý klučina se svou manželkou, ten mi vypnul hlavní přívod plyn u, který statečně podporoval hořící karmu, pak mi pomáhali rychle vyklidit kuchyň od toho množství vody, bordel je tu šílený, nemůžu si umýt ani ruce, když voda je vypnutá a plynař žádný k mání, páč je víkend. Jsem hotová a to mě čeká výdaj minimálně 15000, které nevím kde vzít. Divím se, že nejsem opařená, protože jsem stála v kritickém okamžiku u tý karmy.
    Draganko, ach ne.  Sad 
    Drž se.  Kiss

    Máš SZ.
    Maruško, děkuju......
    Držím se co to jde.
    Sakra, doběhla mě karma. ItWasntMe ItWasntMe ItWasntMe

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 37 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 19/5/2024, 11:06