EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+4
Cherry
Otylka
Irena
haslerka
8 posters

    Diskuze

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 23/3/2019, 13:26

    https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/600914/chtela-zbohatnout-kurvenim-bez-prace-uderil-schwarzenberg-je-pro-prevoz-terezy-domu.html

    Tak schválně, jestli se TOPka ohradí proti výroku svého čestného předsedy a schytá to tak jako Klaus ml. od ODS.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 23/3/2019, 13:11

    https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/ministri-predstavili-plan-jak-zachranit-vodu-pochvalili-stud/r~a78cfb5c4cb911e9ae850cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_content=default&utm_term=position-0&utm_campaign=Aktualne&redirected=1553342430

    Nevím, jestli to vůbec číst celé. Jak protesty změní klima? A chudák sucho, jak se jen bude bránit.

    A co se vody týče, doporučila bych oběma pánům zaměřit se na něco jiného

    https://pravdaovode.cz/

    https://pravdaovode.cz/o-co-jde-soudy-pardubice/

    Někdy v dubnu (asi 16.4.) má p. Novotný opět soud. Tak snad to opět dobře dopadne. V podstatě bojuje i za nás.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 23/3/2019, 12:55

    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:

    Asi proto, že Kurdové práva nemají. Aspoň nejsou Slovani sami.
    To je Zeman jediný, kdo to kritizuje??? )Komu se nelíbí, že Kurdové bojovali proti IS a za "odměnu"  je ted  zničí Turecko,?? 

    A celý svět k tomu bude mlčet?

    Kde je Kalousek s kurdskou vlajkou???  Jazyk2

    Kaďousek asi opečovává Šláfenberga.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 23/3/2019, 12:51

    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Takže stát vlastně přiznává škodlivost očkování?????  Huch Huch Huch Huch Huch Shock Shock Shock Shock Shock No No No No No No No No No


    https://www.novinky.cz/domaci/500631-stat-chce-odskodnovat-i-rodice-kterym-po-ockovani-dite-zemre.html

    Tak tam je podle mě problém, že ne každý  organismus to očkování musí zvládnout. Já se třeba divím, že každému očkování u malých dětí nepředchází vyšetření. 
    Za mě se ještě očkovalo v porodnici 4. den a poslali tě dom.
    Taky si myslím, že je problém, že se fakt rodí jiné děti a od autismu po ADHD, vše je záležitost mozku. Čím to je? Tím, co se v dnešní době jí? Dýchá? Antikoncepce od 15 let? Pozdější věk rození?
    A do toho jsou už vakcíny jiné a myslím, že právě to vzbuzuje tu nedůvěru, že za nás, s těma starýma vakcínama nic takového nebylo, a teď s těma novýma.... kdoví, co do toho dávaj. 
    A protože vedlejší účinky má vše, tak asi proto je odškodní. 

    Třeba mě Irča opraví, ale myslím si, že by před očkováním měl být nějaký test/vyšetření, jestli je daný organismus na to zralý/připravený. 

    Kdoví, třeba by to ty matky uklidnilo a nemuseli bysme řešit třeba teď ty spalničky.
    Já myslím, že je to i tím, že dnes se očkuje naráz proti několika nemocem.

    To za našich časů nebylo.  Očkovalo se jednotlivě proti tuberkuloze, pak proti spalničkám, proti tetanu....

    Dnes jsou to nějaké trojkombinace a dvojkombinace

    To musí být pro ten maličký organismus hrozná zátěž.  No No No No

    Naši mladí se taky vždycky hrozně bojí, když jdou na očkování a pak dítko hlídají několik dní. Jestli se mu zvedá teplota, jestli nemá vyrážku, jestli nepláče víc než jindy..

    A nedivím se jim.

    To je pravda no, většinou to jsou kompinace. Ono taky jestli to tělo ví, co má pak dělat, když si má vyrobit protilátky proti třeba třem nemocem najednou.  No No No
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 23/3/2019, 12:43

    Cherry napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Takže stát vlastně přiznává škodlivost očkování?????  Huch Huch Huch Huch Huch Shock Shock Shock Shock Shock No No No No No No No No No


    https://www.novinky.cz/domaci/500631-stat-chce-odskodnovat-i-rodice-kterym-po-ockovani-dite-zemre.html

    Tak tam je podle mě problém, že ne každý  organismus to očkování musí zvládnout. Já se třeba divím, že každému očkování u malých dětí nepředchází vyšetření. 
    Za mě se ještě očkovalo v porodnici 4. den a poslali tě dom.
    Taky si myslím, že je problém, že se fakt rodí jiné děti a od autismu po ADHD, vše je záležitost mozku. Čím to je? Tím, co se v dnešní době jí? Dýchá? Antikoncepce od 15 let? Pozdější věk rození?
    A do toho jsou už vakcíny jiné a myslím, že právě to vzbuzuje tu nedůvěru, že za nás, s těma starýma vakcínama nic takového nebylo, a teď s těma novýma.... kdoví, co do toho dávaj. 
    A protože vedlejší účinky má vše, tak asi proto je odškodní. 

    Třeba mě Irča opraví, ale myslím si, že by před očkováním měl být nějaký test/vyšetření, jestli je daný organismus na to zralý/připravený. 

    Kdoví, třeba by to ty matky uklidnilo a nemuseli bysme řešit třeba teď ty spalničky.
    Myslím si, že je to nárůstem alergií všeho druhu a u každého. Sílu reakce té alergie u jednotlivce se dá asi předem těžko odhadnout.
    Nejhorší alergická reakce a nejsilnější je tzv.anafylaktický šok- tj.udušení.
    Takže podle mne nejde o "škodlivost" očkování samotného, ale o individuální alergickou reakci jednotlivého organismu na to očkování.
    A to se asi předem odhadnout úplně zatím nedá...

    Ale to je můj názor a taky moje osobní zkušenost s lékem typu Novocain, Prokain, mezokain.
    Ty jsem dostávala před každým zákrokem u zubaře po dobu několika let.
    A v pořádku, nic se nedělo. Zatím.
    Až jednou ve větší dávce před trháním zubů-jsem se málem udusila.(anafylaktický šok, okamžitý otok krku a obličeje, vyhřezlá št.žláza, dušení).
    Od té doby nosím kartičku, kde je napsáno, že tuhle řadu léků nikdy a v žádném množství nesmím dostat..
    A bohužel těch léků a nejen jich ( např. roztoče, bříza, chlupy ze zvířat) přibývá...Hmm

    Já kam přijdu, tam jsou doktoři vždy strašně "šťastní", že jim do péče přišel někdo takový, jako já. Čím mě budou léčit, že. Zatím se ale naštěstí dostávám k takovým, kteří mi rovnou navrhnou, ať si řeknu, pak to zvážej "jo, to by šlo" a je to. 

    Ale alergie je přehnaná reakce organismu. Jestli se spíš náš organismus nebrání tomu, co žijeme/jaký způsob života. Není to přirozené. Proč by měl náš organismus reagovat přirozeně.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 23/3/2019, 11:57

    Hypatia napsal:

    Asi proto, že Kurdové práva nemají. Aspoň nejsou Slovani sami.
    To je Zeman jediný, kdo to kritizuje??? )Komu se nelíbí, že Kurdové bojovali proti IS a za "odměnu"  je ted  zničí Turecko,?? 

    A celý svět k tomu bude mlčet?

    Kde je Kalousek s kurdskou vlajkou???  Jazyk2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 23/3/2019, 11:55

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Takže stát vlastně přiznává škodlivost očkování?????  Huch Huch Huch Huch Huch Shock Shock Shock Shock Shock No No No No No No No No No


    https://www.novinky.cz/domaci/500631-stat-chce-odskodnovat-i-rodice-kterym-po-ockovani-dite-zemre.html

    Tak tam je podle mě problém, že ne každý  organismus to očkování musí zvládnout. Já se třeba divím, že každému očkování u malých dětí nepředchází vyšetření. 
    Za mě se ještě očkovalo v porodnici 4. den a poslali tě dom.
    Taky si myslím, že je problém, že se fakt rodí jiné děti a od autismu po ADHD, vše je záležitost mozku. Čím to je? Tím, co se v dnešní době jí? Dýchá? Antikoncepce od 15 let? Pozdější věk rození?
    A do toho jsou už vakcíny jiné a myslím, že právě to vzbuzuje tu nedůvěru, že za nás, s těma starýma vakcínama nic takového nebylo, a teď s těma novýma.... kdoví, co do toho dávaj. 
    A protože vedlejší účinky má vše, tak asi proto je odškodní. 

    Třeba mě Irča opraví, ale myslím si, že by před očkováním měl být nějaký test/vyšetření, jestli je daný organismus na to zralý/připravený. 

    Kdoví, třeba by to ty matky uklidnilo a nemuseli bysme řešit třeba teď ty spalničky.
    Já myslím, že je to i tím, že dnes se očkuje naráz proti několika nemocem.

    To za našich časů nebylo.  Očkovalo se jednotlivě proti tuberkuloze, pak proti spalničkám, proti tetanu....

    Dnes jsou to nějaké trojkombinace a dvojkombinace

    To musí být pro ten maličký organismus hrozná zátěž.  No No No No

    Naši mladí se taky vždycky hrozně bojí, když jdou na očkování a pak dítko hlídají několik dní. Jestli se mu zvedá teplota, jestli nemá vyrážku, jestli nepláče víc než jindy..

    A nedivím se jim.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 23/3/2019, 11:08

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Takže stát vlastně přiznává škodlivost očkování?????  Huch Huch Huch Huch Huch Shock Shock Shock Shock Shock No No No No No No No No No


    https://www.novinky.cz/domaci/500631-stat-chce-odskodnovat-i-rodice-kterym-po-ockovani-dite-zemre.html

    Tak tam je podle mě problém, že ne každý  organismus to očkování musí zvládnout. Já se třeba divím, že každému očkování u malých dětí nepředchází vyšetření. 
    Za mě se ještě očkovalo v porodnici 4. den a poslali tě dom.
    Taky si myslím, že je problém, že se fakt rodí jiné děti a od autismu po ADHD, vše je záležitost mozku. Čím to je? Tím, co se v dnešní době jí? Dýchá? Antikoncepce od 15 let? Pozdější věk rození?
    A do toho jsou už vakcíny jiné a myslím, že právě to vzbuzuje tu nedůvěru, že za nás, s těma starýma vakcínama nic takového nebylo, a teď s těma novýma.... kdoví, co do toho dávaj. 
    A protože vedlejší účinky má vše, tak asi proto je odškodní. 

    Třeba mě Irča opraví, ale myslím si, že by před očkováním měl být nějaký test/vyšetření, jestli je daný organismus na to zralý/připravený. 

    Kdoví, třeba by to ty matky uklidnilo a nemuseli bysme řešit třeba teď ty spalničky.
    Myslím si, že je to nárůstem alergií všeho druhu a u každého. Sílu reakce té alergie u jednotlivce se dá asi předem těžko odhadnout.
    Nejhorší alergická reakce a nejsilnější je tzv.anafylaktický šok- tj.udušení.
    Takže podle mne nejde o "škodlivost" očkování samotného, ale o individuální alergickou reakci jednotlivého organismu na to očkování.
    A to se asi předem odhadnout úplně zatím nedá...

    Ale to je můj názor a taky moje osobní zkušenost s lékem typu Novocain, Prokain, mezokain.
    Ty jsem dostávala před každým zákrokem u zubaře po dobu několika let.
    A v pořádku, nic se nedělo. Zatím.
    Až jednou ve větší dávce před trháním zubů-jsem se málem udusila.(anafylaktický šok, okamžitý otok krku a obličeje, vyhřezlá št.žláza, dušení).
    Od té doby nosím kartičku, kde je napsáno, že tuhle řadu léků nikdy a v žádném množství nesmím dostat..
    A bohužel těch léků a nejen jich ( např. roztoče, bříza, chlupy ze zvířat) přibývá...Hmm
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 23/3/2019, 11:02


    Asi proto, že Kurdové práva nemají. Aspoň nejsou Slovani sami.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 23/3/2019, 11:01

    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:

    Podle diskuze vidíš, mě my, obyčejní lidi, se nedivíme ničemu. My už to jen ironizujeme. Diví se jen ta hrstka multikulti neomarxistů, co nechápou, že mi to tu nechceme a že to není žádný rasismus, ale pud sebezáchovy. 

    Ale stejně jsem zklamaná. Byl to jen útok na jinověrně (pro ně teda nevěřící). Čekala bych obrovský titulek o zasloužené odplatě za Christchurch. 

    O Novém Zélandu pochybuje čím dál víc lidí. Ale tentokrát je to velmi velmi opatrné. Čekám na reakci Tommyho R. a Paula W. 

    Baudyš   https://www.youtube.com/watch?v=nSVehCJHggI
      Baudyše ml. jsem viděla, má stejné pochyby jako já.  Jen mluví strašně pomalu, nemám tolik času...  Jazyk2

    Bojím se, že Tommy Robinson i Paul Watson se budou bát o zakázaném videu mluvit. 

    Tommy by mohl rychle skončit zas ve vězení.


    Prý trvá dlouho, než identifikují oběti střelby

    Což nechápu, nebyl to pumový útok, mělo by být dost snadné lidi poznat. 

    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

    Na Novém Zélandu začali muslimové ve středu pochovávat první z padesátky obětí střelby ve dvou mešitách ve městě Christchurch. Podle islámské tradice by mrtví měli být pochováni co nejdříve, zde však musely být pohřební obřady odloženy kvůli identifikaci obětí.



    Místní policie také zveřejnila prvních pět jmen z 50 obětí, čtyř mužů ve věku od 36 po 71 let a tříletého chlapce.


     Podle komisaře Mikeho Bushe policie dosud identifikovala a předala pozůstalým 21 těl.


    Doufá, že většinu obětí se podaří rozpoznat do konce dne. 




    Policie podle BBC vyjádřila pochopení pro pocity frustrace, které zdlouhavá identifikace budí u pozůstalých, a přislíbila udělat vše, aby co nejdříve mohla vydat těla příbuzným.


    Výstavba zvláštního hrobu na městském hřbitově pro muslimské oběti zabrala úřadům čtyři dny.


    Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/novy-zeland-terorismus-christchurch-pohreb-mesita.A190320_060901_zahranicni_evam

    Teď nechápu, kde byl ten Novičok, v hotelu nebo doma na klice?

    To jako fakt? On jim rozstřílel obličeje? Hodil je do masomlejnku? Jako 50 rodin nepozná podle obličeje a oblečení své příbuzné?
    Tak to je jako s tím záhadně sestřeleným letadlem, kde se hned vědělo, že to byl Putin. Jen jaksi postupně začalo vyplouvat na povrch, že nikde nebyla krev...

    No nic, asi jsem divná, když bych věděla, že se mi někdo z rodiny do večera nevrátil, věděla, že se tohle stalo, že bych během 5 minut zvládla prohlídnout 50 vyskládaných těl a ukázat. 

    Asi záleží, jak to identifikují. Jestli přes satelitní snímky...
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 23/3/2019, 10:34

    haslerka napsal:Takže stát vlastně přiznává škodlivost očkování?????  Huch Huch Huch Huch Huch Shock Shock Shock Shock Shock No No No No No No No No No


    https://www.novinky.cz/domaci/500631-stat-chce-odskodnovat-i-rodice-kterym-po-ockovani-dite-zemre.html

    Tak tam je podle mě problém, že ne každý  organismus to očkování musí zvládnout. Já se třeba divím, že každému očkování u malých dětí nepředchází vyšetření. 
    Za mě se ještě očkovalo v porodnici 4. den a poslali tě dom.
    Taky si myslím, že je problém, že se fakt rodí jiné děti a od autismu po ADHD, vše je záležitost mozku. Čím to je? Tím, co se v dnešní době jí? Dýchá? Antikoncepce od 15 let? Pozdější věk rození?
    A do toho jsou už vakcíny jiné a myslím, že právě to vzbuzuje tu nedůvěru, že za nás, s těma starýma vakcínama nic takového nebylo, a teď s těma novýma.... kdoví, co do toho dávaj. 
    A protože vedlejší účinky má vše, tak asi proto je odškodní. 

    Třeba mě Irča opraví, ale myslím si, že by před očkováním měl být nějaký test/vyšetření, jestli je daný organismus na to zralý/připravený. 

    Kdoví, třeba by to ty matky uklidnilo a nemuseli bysme řešit třeba teď ty spalničky.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 23/3/2019, 10:06

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 23/3/2019, 10:02

    Hypatia napsal:

    Podle diskuze vidíš, mě my, obyčejní lidi, se nedivíme ničemu. My už to jen ironizujeme. Diví se jen ta hrstka multikulti neomarxistů, co nechápou, že mi to tu nechceme a že to není žádný rasismus, ale pud sebezáchovy. 

    Ale stejně jsem zklamaná. Byl to jen útok na jinověrně (pro ně teda nevěřící). Čekala bych obrovský titulek o zasloužené odplatě za Christchurch. 

    O Novém Zélandu pochybuje čím dál víc lidí. Ale tentokrát je to velmi velmi opatrné. Čekám na reakci Tommyho R. a Paula W. 

    Baudyš   https://www.youtube.com/watch?v=nSVehCJHggI
      Baudyše ml. jsem viděla, má stejné pochyby jako já.  Jen mluví strašně pomalu, nemám tolik času...  Jazyk2

    Bojím se, že Tommy Robinson i Paul Watson se budou bát o zakázaném videu mluvit. 

    Tommy by mohl rychle skončit zas ve vězení.


    Prý trvá dlouho, než identifikují oběti střelby

    Což nechápu, nebyl to pumový útok, mělo by být dost snadné lidi poznat. 

    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

    Na Novém Zélandu začali muslimové ve středu pochovávat první z padesátky obětí střelby ve dvou mešitách ve městě Christchurch. Podle islámské tradice by mrtví měli být pochováni co nejdříve, zde však musely být pohřební obřady odloženy kvůli identifikaci obětí.



    Místní policie také zveřejnila prvních pět jmen z 50 obětí, čtyř mužů ve věku od 36 po 71 let a tříletého chlapce.


     Podle komisaře Mikeho Bushe policie dosud identifikovala a předala pozůstalým 21 těl.


    Doufá, že většinu obětí se podaří rozpoznat do konce dne. 




    Policie podle BBC vyjádřila pochopení pro pocity frustrace, které zdlouhavá identifikace budí u pozůstalých, a přislíbila udělat vše, aby co nejdříve mohla vydat těla příbuzným.


    Výstavba zvláštního hrobu na městském hřbitově pro muslimské oběti zabrala úřadům čtyři dny.


    Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/novy-zeland-terorismus-christchurch-pohreb-mesita.A190320_060901_zahranicni_evam
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 23/3/2019, 09:43

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 22/3/2019, 23:23


    Podle diskuze vidíš, mě my, obyčejní lidi, se nedivíme ničemu. My už to jen ironizujeme. Diví se jen ta hrstka multikulti neomarxistů, co nechápou, že mi to tu nechceme a že to není žádný rasismus, ale pud sebezáchovy. 

    Ale stejně jsem zklamaná. Byl to jen útok na jinověrně (pro ně teda nevěřící). Čekala bych obrovský titulek o zasloužené odplatě za Christchurch. 

    O Novém Zélandu pochybuje čím dál víc lidí. Ale tentokrát je to velmi velmi opatrné. Čekám na reakci Tommyho R. a Paula W. 

    Baudyš   https://www.youtube.com/watch?v=nSVehCJHggI
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 22/3/2019, 22:42

    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 22/3/2019, 22:34

    Hypatia napsal:https://www.youtube.com/watch?v=V6wnEaGWgWk   Soukup o  ODS a vyhazovu Klause ml. 

    A když jsme u toho Soukupa, víte, že Soukup žádné Listy J.Soukupa nezaložil? Založili to jeho tři kamarádi boxéři. 

    https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/list-jaromira-soukupa-hnuti-politika-box-pripravny-vybor.A190319_133951_domaci_iri

    On to sám potvrdil, že ne.  Sotva to někdy založí jediný člověk, myslím...
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 22/3/2019, 19:30

    https://www.youtube.com/watch?v=V6wnEaGWgWk   Soukup o  ODS a vyhazovu Klause ml. 

    A když jsme u toho Soukupa, víte, že Soukup žádné Listy J.Soukupa nezaložil? Založili to jeho tři kamarádi boxéři. 

    https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/list-jaromira-soukupa-hnuti-politika-box-pripravny-vybor.A190319_133951_domaci_iri
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 22/3/2019, 16:57

    haslerka napsal:Doporučuji poslechnout rozhovor od 13.17 minuty


    https://program.rozhlas.cz/zaznamy#/plus/2019-03-22

    Prouza řekl doslovně toto:


    Stačilo by dovolit obchodům, aby si mohli nakupovat potraviny kdekoli po Evropě. Dnes obchod MUSÍ nakupovat přes České distributory, takže i kdyby chtěl koupit dovoze i kvalitnější verzi potravin, třeba z německa nebo Francie, tak si jí ani koupit nesmí a musí na své pulty nabízet jenom tu horší potravinu přes českého distributora... Diskuze - Stránka 4 1f61e


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

    škoda, že se moderátor neptal na podrobnosti. Ale AU se kritizovat veřejně nesmí, tak raději mlčel. Diskuze - Stránka 4 1f61e

    Tak přesně takhle to je:

    "S tím pytlíkem brambor z Holandska jsem šel k informačnímu okénku supermarketu. Položil jsem pytlík na pult. „Prosím vás, můžete mi říct, proč tady máte brambory z Francie a z Holandska, ale žádné české?“ Hleděli na mě udiveně. Mladý muž vstal od stolu a začal studovat etiketu na pytlíku brambor. On to snad ani nevěděl. Pak povídá: „My to nerozhodujeme, my objednáváme jen množství z předložených nám druhů.“ „A kdo to rozhoduje?“ „Nákupčí.“ „A kde je nákupčí?“ „To musíte na ředitelství tam a tam.“ Atd. atd. Zkrátka ukázalo se, že oni s tím nic nemohou dělat. Jsou z obliga. Oni objednávají jen počet pytlíků brambor, ale ne to, jaké brambory a odkud. Říká se tomu „přenášení zodpovědnosti“. Nebo také „nekompetentnost“. Typické pro všechny české firmy a úřady. Každý se schovává za někoho jiného a já nic, já muzikant."


    http://www.zvedavec.org/naokraj/2019/03/7852-nakupovat-zakladni-potraviny-je-cim-dal-tezsi.htm
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 22/3/2019, 14:34

    Doporučuji poslechnout rozhovor od 13.17 minuty


    https://program.rozhlas.cz/zaznamy#/plus/2019-03-22

    Prouza řekl doslovně toto:


    Stačilo by dovolit obchodům, aby si mohli nakupovat potraviny kdekoli po Evropě. Dnes obchod MUSÍ nakupovat přes České distributory, takže i kdyby chtěl koupit dovoze i kvalitnější verzi potravin, třeba z německa nebo Francie, tak si jí ani koupit nesmí a musí na své pulty nabízet jenom tu horší potravinu přes českého distributora... Diskuze - Stránka 4 1f61e


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

    škoda, že se moderátor neptal na podrobnosti. Ale AU se kritizovat veřejně nesmí, tak raději mlčel. Diskuze - Stránka 4 1f61e
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 22/3/2019, 10:36

    Hypatia napsal:https://www.youtube.com/watch?v=AAmxxbXQQx0

    Tak jestli tohodle chtěl Klaus ml. dosáhnout a tohle přednášel budoucím voličům, tak je jasné, že byl vyhozen.
    Je moc chytrý,  A protibruselský.
     To nesnesou No No No

    Se divím, že ho nevyrazili už dřív.

    Vlastně né.

    Měli strach, že by stihnul založit novou stranu.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/3/2019, 21:19

    https://www.youtube.com/watch?v=AAmxxbXQQx0

    Tak jestli tohodle chtěl Klaus ml. dosáhnout a tohle přednášel budoucím voličům, tak je jasné, že byl vyhozen.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 21/3/2019, 13:29

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 21/3/2019, 09:47

    Z diskuse: Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2


    [size=30]Mayová má zas problém. Očekávám další zásadní odhalení u Skřípalů[/size]
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 20/3/2019, 21:19

    i Antonín Baudyš mladší si myslí o střelbě na Novém Zélandu, to co my.

    Že je to celé podivné:


    https://www.youtube.com/watch?v=P7q7UoXimMQ&fbclid=IwAR1K_2e7gxG0fU_IRdRW6MqEH4Q8rlqma7l3jMNNzYUU17a1ngGFgdrro5s

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 16/5/2024, 21:25