EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 38 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 38 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 38 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 38 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 38 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 38 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 38 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 38 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 38 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+4
fandys
Irena
haslerka
Cherry
8 posters

    Diskuze

    Irena
    Irena


    Posts : 377
    Join date : 14. 03. 18
    Location : praha

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irena 1/4/2019, 07:39

    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:Tak jsem ani nestihla usnout, tak už nemusím čekat na zítřek. 

    Půjdu spát s vědomím, že na Východě jsme bez spojence.  No No No No No No
      Uvidíme, jak si sedne Čaputová se Zemanem...   A s Orbánem. 

    Třeba to nebude tak zlé. 

    No, a Slováci mají, co chtěli. No No No
    Čaputová prohlásila, že chce být hlavně mámou...paní JUDr. nemá sebereflexi a soudnost, když jako máma leze do vysoké politiky. Icon7 Icon7 Icon7
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/3/2019, 23:02

    Otylka napsal:
    haslerka napsal:Tohle se mi teď nově ukazuje u některých novinových příspěvků na FB.

    Co to slovo znamená????



    "  Podobné příspěvkům, se kterými interagujete "
    Ahojte všichni!

    Hašlerko tak to jsi celá ty.

    vzájemně se ovlivňovatpůsobit na sebe navzájem,

    tak to vidíš. Já se s tím  ještě nesetkala, zato jsem se setkala včera s takovým videem, že mám v hlavě dokonalý guláš a možná něco začínám chápat, ovšem rozhodně ne tak, jak tam je vše  demagogicky přehnáno.

    Doufám a jdu hledat ten odkaz...

    Genderová věda aneb Problémy s pohlavím, National Geographic 2009
     nějak to nemohu zkopírovat Brek
      Díky, jdu to zkouknout


    [url=https://www.youtube.com/watch?v=8Xr2U0dqHlw]https://www.youtube.com/watch?v=8Xr2U0dqHlw[/url]
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/3/2019, 22:23

    Otylka napsal:
    haslerka napsal:Tohle se mi teď nově ukazuje u některých novinových příspěvků na FB.

    Co to slovo znamená????



    "  Podobné příspěvkům, se kterými interagujete "
    Ahojte všichni!

    Hašlerko tak to jsi celá ty.

    vzájemně se ovlivňovatpůsobit na sebe navzájem,

    tak to vidíš. Já se s tím  ještě nesetkala, zato jsem se setkala včera s takovým videem, že mám v hlavě dokonalý guláš a možná něco začínám chápat, ovšem rozhodně ne tak, jak tam je vše  demagogicky přehnáno.

    Doufám a jdu hledat ten odkaz...
    nenapínej moc dlouho, víš jak jsem zvědavá.   Jazyk2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/3/2019, 22:23

    Otylka napsal:
    haslerka napsal:Tohle se mi teď nově ukazuje u některých novinových příspěvků na FB.

    Co to slovo znamená????



    "  Podobné příspěvkům, se kterými interagujete "
    Ahojte všichni!

    Hašlerko tak to jsi celá ty.

    vzájemně se ovlivňovatpůsobit na sebe navzájem,

    tak to vidíš. Já se s tím  ještě nesetkala, zato jsem se setkala včera s takovým videem, že mám v hlavě dokonalý guláš a možná něco začínám chápat, ovšem rozhodně ne tak, jak tam je vše  demagogicky přehnáno.

    Doufám a jdu hledat ten odkaz...
     Zdravím Otylku. Dance Dance Dance Dance

    Každý den na Tebe myslím. Kamosi Kamosi Kamosi Kamosi

    Zaběhla se mi slepice k sousedům, a když mi jí po týdnu sousedé  vrátili, zjistila jsem, že se bojí sežrat žížalu.  Je možné, že to zapomněla( dřív rozhrabala kdejaký záhon, jen aby nějakou našla..), nebo mi omylem vrátili jinou, podobnou? 

    Je to klasická vlaška, vypadají všechny stejně, prd poznám.  No
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 31/3/2019, 22:11

    haslerka napsal:Tohle se mi teď nově ukazuje u některých novinových příspěvků na FB.

    Co to slovo znamená????



    "  Podobné příspěvkům, se kterými interagujete "
    Ahojte všichni!

    Hašlerko tak to jsi celá ty.

    vzájemně se ovlivňovatpůsobit na sebe navzájem,

    tak to vidíš. Já se s tím  ještě nesetkala, zato jsem se setkala včera s takovým videem, že mám v hlavě dokonalý guláš a možná něco začínám chápat, ovšem rozhodně ne tak, jak tam je vše  demagogicky přehnáno.

    Doufám a jdu hledat ten odkaz...

    Genderová věda aneb Problémy s pohlavím, National Geographic 2009
     nějak to nemohu zkopírovat Brek


    Naposledy upravil Otylka dne 31/3/2019, 22:36, celkově upraveno 1 krát
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/3/2019, 13:36

    haslerka napsal:Maria Vaic
    50 min · 

    [size=14]Prvá prezidentka Ukrajiny? My sme Ukrajina? Toto sme si hádam ani nezaslúžili. [size=16]



    Diskuze - Stránka 38 55813611

    Tak to je nářez. 

    Kdo za tím PolitikoEurope stojí?
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/3/2019, 13:28

    Maria Vaic
    50 min · 

    [size=14]Prvá prezidentka Ukrajiny? My sme Ukrajina? Toto sme si hádam ani nezaslúžili. [size=16]



    Diskuze - Stránka 38 55813611
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/3/2019, 13:10

    Proč už má Čaputová vládní ochranku??

    Zeman jí měl také, když byl zvolen?


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""


    Vládní ochranka a svíčka za Kuciaka

    Budoucí slovenská hlava státu již má přidělenou vládní ochranku, píše agentura ČTK. Ještě v noci na dnešek také v centru Bratislavy Čaputová zapálila svíčku na památku loni zavražděného slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/3/2019, 13:09

    bléééé:



    Shrnující analýza: Slovensko dalo střední Evropě lekci slušnosti

    Víkendový online přenos, ve kterém jsme pro vás textem i videem sledovali slovenské prezidentské volby, končí. Děkujeme za vaši pozornost a závěrem ještě nabízíme bratislavskou analýzu Veroniky Neprašové, která se svým kameramanem sledovala vítězství Zuzany Čaputové přímo na místě: [size=14]Slovensko mění regionální diskurz. Volbou Čaputové dalo střední Evropě lekci slušnosti[/size]
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/3/2019, 08:25

    Ze sluníčkářského FB: 

    Zuzička & Andrej [color:5446=rgba(0, 0, 0, 0)]    Slováci si už podruhé zvolili dobře. Máme se co učit


    Diskuze - Stránka 38 56422403_2115071598613607_6605758571395153920_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fprg1-1
    [url=https://www.facebook.com/AndrejKiska/photos/
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/3/2019, 08:16

    V čem je podezřelý Kiska?


    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""


    www.facebook.com/hricalubos1


    18. května 2018 




    Hodinu po vypočutí Andreja Kisku na súde ohľadom pozemkov, som prešiel po slovenských webovych portáloch, z ktorých čerpajú informácie o slovenskom dianí zahraničné médiá. Nenašiel som ani jedno. Dôvodom je možno to, že človek ktorý má byť vzorom Slovenska, človek ktorý bojuje za Slušné Slovensko, človek ktorý neustále ukazuje prstom na vládu a jej prepojenie s mafiou a oháňa sa vraždou novinára stojí dnes pred súdom. Akú mienku by malo zahraničie o Slovensku, keby na zahraničných titulných stránkach bolo napísané "Prezident Slovenska v súdnom spore o pozemky" alebo "Prezident Slovenskej republiky presiahol povolený limit v prezidentskej kampani"?
    Kde sú teraz tie médiá, ktoré o päť minút po vrážde ukázali prstom na vládu ako na zločinca? Kde sú teraz tie médiá, ktoré kričia o politickej cenzúre?
    Jedna vec je istá.Tak ako má možno slovenská vláda namočené prsty viete kde, tak presne v takom istom, možno menej "riedkom" (uvidíme podľa verdiktu) ich má možno aj slovenský prezident.
    A preto sa pýtam.Čo je väčšia hanba pre Slovensko?
    Skorumpovaná vláda, alebo viac krát vyšetrovaný prezident? Niekto by povedal budem voliť menšie zlo.
    Nie.
    Klamári, podvodníci, zlodeji a nenažranci vo verejných funkciách nemajú čo hľadať
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/3/2019, 07:56

    Hypatia napsal:Tak jsem ani nestihla usnout, tak už nemusím čekat na zítřek. 

    Půjdu spát s vědomím, že na Východě jsme bez spojence.  No No No No No No
      Uvidíme, jak si sedne Čaputová se Zemanem...   A s Orbánem. 

    Třeba to nebude tak zlé. 

    No, a Slováci mají, co chtěli. No No No
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 30/3/2019, 23:58

    Tak jsem ani nestihla usnout, tak už nemusím čekat na zítřek. 

    Půjdu spát s vědomím, že na Východě jsme bez spojence.  No No No No No No
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 30/3/2019, 22:10

    Těším se na zítřek. Výsledek na Slovensku a začátek prezidentských na Ukrajině. 

    https://www.info.cz/svet/ukrajina-v-bode-zvratu-favorit-prezidentskych-voleb-se-chce-dohodnout-s-putinem-41123.html
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 30/3/2019, 18:30

    haslerka napsal:
    [ltr]Velká Mača. Tady zavraždili Jana Kuciaka a Martinu Kušnírovou. [/ltr]




    [ltr]V 1. kole voleb Čaputová 52%, Šefcovič 3%, snad nejhorší výsledek na Slovensku.[/ltr]


    Však jak to bylo vysvětlené v tom video Příběh jedné Zuzany - podařilo se vyvolat mediální hysterii. A tihle, nejvíce události ovlivněni, to sežrali i s navijákem.  Sad
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/3/2019, 18:12

    [ltr]Velká Mača. Tady zavraždili Jana Kuciaka a Martinu Kušnírovou. [/ltr]

    [ltr]V 1. kole voleb Čaputová 52%, Šefcovič 3%, snad nejhorší výsledek na Slovensku.[/ltr]
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/3/2019, 14:44

    Hypatia napsal:http://www.zvedavec.org/komentare/2019/03/7863-svet-podle-brentona-tarranta.htm

    "Kdyby byl muslimem, přidal se k islámskému státu, a umučil 50 lidí, mohl by zajet třeba do Švédska nebo jiné evropské země. Nečelil by žádnému trestnímu stíhání a nejspíš by ani nebyl sledován. Dostal by byt, sociální dávky a psychologa, aby snad neměl ze svých činů traumata. To ale jeho čin neospravedlňuje."
    Velká pravda...  No No No No
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 30/3/2019, 10:43

    http://www.zvedavec.org/komentare/2019/03/7863-svet-podle-brentona-tarranta.htm

    "Kdyby byl muslimem, přidal se k islámskému státu, a umučil 50 lidí, mohl by zajet třeba do Švédska nebo jiné evropské země. Nečelil by žádnému trestnímu stíhání a nejspíš by ani nebyl sledován. Dostal by byt, sociální dávky a psychologa, aby snad neměl ze svých činů traumata. To ale jeho čin neospravedlňuje."
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 30/3/2019, 10:17

    haslerka napsal:Tohle se mi teď nově ukazuje u některých novinových příspěvků na FB.

    Co to slovo znamená????



    "  Podobné příspěvkům, se kterými interagujete "

    Podobné příspěvkům, na které reagujete. 


    Však komanči maj pravdu, je třeba začít hájit náš jazyk. Spousta anglismů, amerikanismů, a hlavně spoooousta cizích slov (z latiny, němčiny), které mají sice český ekvivalent, ale to nevypadá tak nabušeně. Čím více cizích slov, tím více vypadáme vzdělanější.  No No No No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/3/2019, 08:29

    Tohle se mi teď nově ukazuje u některých novinových příspěvků na FB.

    Co to slovo znamená????



    "  Podobné příspěvkům, se kterými interagujete "
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/3/2019, 07:52

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 29/3/2019, 22:43

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 29/3/2019, 22:38



    =68.ARCE7M5Ut2-5g5xC88lp8GBfe61pZ7RfS77bxd8klOMl3mQuySfRIxqk1uqYKSVYnMZI8vwAOVlx-7AVUTzwO8-ysX2wjZJgII5VX7qof28HDERo2_69mlnzv2SctkSr_lxipb40fY7Lx48GRXsQNfDlyRQiS1VRNham2DIWMWibIX3E0cqqHk23ITKXj8kswQojvG5yE5B7TpKM8ZYJXRBV_pBT9rwVo1sktqF4hWUVDZVDeJe6DHwb9ZweJ7jxG49RZ1lI3rJ7T0QW9__i0JzikDlUXACkAPQ1WgUsxLtZaLQusoelTJdEZ6qpqCrVGnThryshpLu7iP4p-q6_4pE&__tn__=k%2AF&tn-str=k%2AF]Hrica Lubos

    Tato stránka se mi líbí · 26. března · 

     




    Zrodila sa Panenka Mária
    Pomodlime sa:
    "Zdravás, Čaputová milosti plná, Kiska s tebou. Požehnaná si medzi kandidátmi a požehnaný je protikandidát Sefčovič života tvojho. Svätá Čaputová, matka z Pezinka, pros za nás hriešnych teraz i v sobotu našej. Amen. Dajte si znak pokoja
    Ps. Komentáre sú z jej stránky



    Diskuze - Stránka 38 55853710



    Miroslav Dudaš O ďakujem deti moje ,vašimi hlasmi zvolenej to hlavy štátu.Ja na vás nezabudnem.S pomocou USA dokážem spraviť zo Slovenska nášľapnú mínu a ak Amerika dovolí ,tak vás v najťažšej chvíli presťahujeme do USA,teda tých čo nás doslova žerú.Amerika s vami,moji voliči.




    Gréta Selucká Selucká „Chcem, aby sme boli krajinou, kde sa ľudia nebudú báť zomierať.“ Toto včera zaťala Čaputová v priamom prenose na Rádiu Expres. Redaktor odpovedal, že každý sa bojí smrti ale nepýtal sa prečo to povedala. Zvláštna priorita.



    Petronela Víchová Jedneho urcite spasí .... bratovi dá amnestiu 





    Mirko Frezza Daleko vo svete vznikla krajina CaputOvce.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 29/3/2019, 22:31

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:
    Cherry napsal:
    haslerka napsal:FB provokatér už končí:


    [size=32]Když se z parodie stane na ČT realita, už není co parodovat. Internetový satirik končí[/size]
    29. 3. 2019 18:18
    Satirický facebookový profil „Marek Hollar, odborný politolog“ oznámil konec svého působení. Na svém profilu parodujícím smýšlení „novodobých bojovníků proti nekorektnosti“ autor uvedl, že již nechce „parodovat něco, co svým obsahem samo parodii připomíná nebo ji dokonce překonává“. A jako příklad poukázal na události z poslední doby. Došlo tak na téma neziskových organizací, blokování „bělošského nacionalismu“ na Facebooku a na připomenutí, jak redaktorka Witowská vysvětluje divákům České televize, proč by se měly cenzurovat některé díly Šmoulů.

    Včera jsem se zase vohromně pobavila jak měla Jílková slovo. Zas  nilkdo jinej.
    Ta baba je jako moderátorka už léta naprosto nemožná, no ale ten senátor Láska co má sepsaných 57 provinění Zemana nebo Kolář tam už zase  dštíl síru a nenávist proti Zemanovi.
    Ti dva byli až dojemně srandovní. ( Tušila jsem už dřív, že Láska je vůl, ale že až tak.. Huch Huch .)

    Druhá strana-Ovčáček, Zdeněk Ondráček jim to dávala...A z publika herec Ivan Vyskočil  to řekl natvrdo-chcete se zviditelnit před volbama, nemůžete zkousnout, že nevyhrál ani Šláfenberk v 1.kole ani Drahoš- běžte  už vy a celá pražská kavárna konečně do prd+le, říkáte nesmysly !!
    Jílková se zlobila, protože označení "pražská kavárna"je prý urážlivé ( fakt ?, no pro mne je, ale od kdy Rolf ?) a nesmí se prý používat, je to dehonestující. No tak pro ty, co tam chodí určitě, to jsou jasní samí magoři, to dneska už každej ví, to každej zná... Palecnahoru ! používat ! Aha !
    Byla to zase zábava včera večer, to nevymyslíš, Bublifuk BublifukŽivopt je někdy dost velká prča a ples !!

    Tak jsi mě nalákala a vracím si to, ale ne celé, skáču. Jílková - nemá ona už vředy? Nebo žlučník?

    A Ovčáček je rozkošný s tou vlnkou.  Tanecnice
    Opět jste mě nalákaly.  Taky si to vrátím. Maxismich

    Chci vidět, co je ten Láska za debila.

    No hlavně jak Jílková vylítla, když Ondráček připomněl, jak si Havel vzal hradní uniformu a vožralý jezdil na koloběžce.
      Jílková má strach, aby jí ten pořad nezatrhli.

    Čím by se pak živila??? 

    Musí se snažit vedení ČT moc nerozzlobit....  No
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 29/3/2019, 22:25

    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:
    Cherry napsal:
    haslerka napsal:FB provokatér už končí:


    [size=32]Když se z parodie stane na ČT realita, už není co parodovat. Internetový satirik končí[/size]
    29. 3. 2019 18:18
    Satirický facebookový profil „Marek Hollar, odborný politolog“ oznámil konec svého působení. Na svém profilu parodujícím smýšlení „novodobých bojovníků proti nekorektnosti“ autor uvedl, že již nechce „parodovat něco, co svým obsahem samo parodii připomíná nebo ji dokonce překonává“. A jako příklad poukázal na události z poslední doby. Došlo tak na téma neziskových organizací, blokování „bělošského nacionalismu“ na Facebooku a na připomenutí, jak redaktorka Witowská vysvětluje divákům České televize, proč by se měly cenzurovat některé díly Šmoulů.

    Včera jsem se zase vohromně pobavila jak měla Jílková slovo. Zas  nilkdo jinej.
    Ta baba je jako moderátorka už léta naprosto nemožná, no ale ten senátor Láska co má sepsaných 57 provinění Zemana nebo Kolář tam už zase  dštíl síru a nenávist proti Zemanovi.
    Ti dva byli až dojemně srandovní. ( Tušila jsem už dřív, že Láska je vůl, ale že až tak.. Huch Huch .)

    Druhá strana-Ovčáček, Zdeněk Ondráček jim to dávala...A z publika herec Ivan Vyskočil  to řekl natvrdo-chcete se zviditelnit před volbama, nemůžete zkousnout, že nevyhrál ani Šláfenberk v 1.kole ani Drahoš- běžte  už vy a celá pražská kavárna konečně do prd+le, říkáte nesmysly !!
    Jílková se zlobila, protože označení "pražská kavárna"je prý urážlivé ( fakt ?, no pro mne je, ale od kdy Rolf ?) a nesmí se prý používat, je to dehonestující. No tak pro ty, co tam chodí určitě, to jsou jasní samí magoři, to dneska už každej ví, to každej zná... Palecnahoru ! používat ! Aha !
    Byla to zase zábava včera večer, to nevymyslíš, Bublifuk BublifukŽivopt je někdy dost velká prča a ples !!

    Tak jsi mě nalákala a vracím si to, ale ne celé, skáču. Jílková - nemá ona už vředy? Nebo žlučník?

    A Ovčáček je rozkošný s tou vlnkou.  Tanecnice
    Opět jste mě nalákaly.  Taky si to vrátím. Maxismich

    Chci vidět, co je ten Láska za debila.

    No hlavně jak Jílková vylítla, když Ondráček připomněl, jak si Havel vzal hradní uniformu a vožralý jezdil na koloběžce.

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 38 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 6/5/2024, 13:08