EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 18 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 18 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 18 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 18 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 18 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 18 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 18 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 18 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 18 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+8
Laura
motolka
Cherry
Kalamandra
haslerka
Dragana
Hypatia
Marie2
12 posters

    Diskuze

    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 4/9/2017, 19:44



    Martha má pravdu:

    Pokud nechtěli urazit muslimy, tak Řeky a křesťany urazit můžou?


    Expert (koukám, že už máme experty na každý prd)  YYess
    „Je to spekulace, ale možná začínají ztrácet nějaké zákazníky, tak se snaží získat nové,“




    Z diskuze:
    Náboženská neutralita a nechtějí nikoho urazit, u minaretu půlměsíc nechají, ale u kostela kříž vymažou... to je neutralita jak sviňa...
    Alespoň víme jak na tom jsme...
    http://www.zlateslevy.cz/images/leaflets/740xauto/242/7410_0030.jpg
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 4/9/2017, 18:43

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 4/9/2017, 17:43

    Marie2 napsal:
    motolka napsal:

    Jo jo. Mohli za 1. světovou, za 2. světovou a mají slušně šlápnuto na třetí. Hovada.

    Zemědělci kvůli královským dotacím vymlátili dojnice na maso a do Vánoc si těžko nové dojnice nabrnkají.

    Velebnosti... jdu blejt.... zvraci
    Asi mám na ně až přehnanou averzi, ale nemohu si pomoci.  Sad  
    Nechápu, proč se nikdo nechce poučit z historie. Však snad nemelu blbosti, když mám za to, že Němci a ta jejich pověstná pečlivost nebyla, není a ani nebude dobrá ani vhodná pro naše národy. To není jen o pečlivosti, to je prostě choré. Sad 
    A Briti i Francouzi se přece projevili dostatečně také, abychom všichni věděli, že minimálně tyto tři národy nikdy nebrat vážně a dávat si na ně bacha. Však B. i F. Československo podrazili, tak o co jde? 

    Kdyby si to chytří trochu srovnali v hlavě a podívali se na jedné straně na hloupou, zlou, namyšlenou a nevzdělanou britskou královnu + na starou bábou zneužitého Macrona ( a to se na psychice vždy odrazí...), který na maskování svého falešného obličeje dá tolik peněz,  a porovnali si to se Zemanem, tak by pochopili. My jsme jiní. Československé školství bylo uznáváno jako nejlepší na světě a tak tedy vypadá i přímá volba prezidenta.  YYess

    Královna je zlá, zapšklá, namyšlená, ale ne hloupá.  Naopak. K tomu je přímo u zdroje.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 4/9/2017, 17:40

    Marie2 napsal:U nás DOMA jsme produkovali mléko i jiné mléčné výrobky. Máslo též. Vše bio a poctivé, jak jinak. Kravičky jsou nádherné a pasou 100%-ně zdravou trávu, podestýlka se mění ráno i večer, v zimě papají 100%-ně zdravé seno. Jsou čisťounké, zdravé a krásné. 

    Jenže vznikl problém. Hodně mléka i výrobků a našemu družstvu bylo líto to splachovat do WC... Takže, když se nesmí toto dostávat do prodejen v rámci EU, rozhodli se prodávat i DOMA. Hodně levně. Mléko, smetana, máslo, sýry, ... - to si z mléka každý doma udělal sám.

    Němec nás odhalil a přišlo varování i trest: Velká pokuta pro družstvo, tím pádem pracovití lidé bez mzdy na mnoho měsíců, jelikož vše šlo na pokutu. Nikdo neremcal (tedy, v práci ne, akorát doma, v cerkvi a v hospodě  Wink ). Jenže toto Němec uznal jako slabý trest, takže kravaťáci přijeli, vyžádali si záznamy o nejlepších dojnicích. Pochopitelně je dostali, páč naši lidé si mysleli, že je pochválí za krásné a produktivní dojnice. A dopadlo to celkem jinak. Všechny je odvezli na porážku. 
    Tehdy už remcal a nadával každý. Ženy vzali na kravaťáky vidle... 
    Velký chlap se ti v hospodě rozbrečí jak malé děcko, když přijde řeč na porážku našich nejlepších dojnic.

    Fašismus s komunismem dohromady  No Cryyy Cryyy Cryyy Cryyy
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 4/9/2017, 17:37

    motolka napsal:Co to ti Europosranci zase vymysleli?
    Dotace za nevýrobu másla?
    A já si v pátek říkala co se stalo, že regály s máslem zejou prázdnotou. Ale ještě jsem tam jedno malinké z posledních pěti kousků ukořistila.  YYess
    To už je jak za komunistů, jak neustále něco nebylo.
    A dneska to máme extra moderní, že dostanou zaplaceno za to, že nebudou vyrábět. To mě poser.
    Doufám, že i mě zaplatí za to, že máslo nevyrábím. Nebo dvojnásobný plat za to, když nebudu chodit do práce. 

    Svět se už dočista pomátnul  roll

    To už tu bylo. Sice ne nevyrábět, ale nevyvážet - mléko, cukr. Čili si ho  naši hospodáři mohli vylít/vysypat na pole. Prý aby i ostatní státy na trhu dostali šanci. To jsem tenkrát už věděla, že mám první důkaz, že EU je zlo.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 4/9/2017, 16:16

    Popelky si vzaly všechny dovolenou??? No


    Nebo drží Víle všechny palce, aby to byl konečně ten pravý???? 

    Když těch předchozích všech asi 10 chlapů nestálo za nic???  

    Má ta Víla ale smůlu na chlapy, že jo...  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


    Ani jeden komentář tam Víle nedaly.

    Stydět by se měly....  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2 Very Happy Very Happy Very Happy
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 4/9/2017, 16:13

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 4/9/2017, 15:54

    Marie2 napsal:U nás DOMA jsme produkovali mléko i jiné mléčné výrobky. Máslo též. Vše bio a poctivé, jak jinak. Kravičky jsou nádherné a pasou 100%-ně zdravou trávu, podestýlka se mění ráno i večer, v zimě papají 100%-ně zdravé seno. Jsou čisťounké, zdravé a krásné. 

    Jenže vznikl problém. Hodně mléka i výrobků a našemu družstvu bylo líto to splachovat do WC... Takže, když se nesmí toto dostávat do prodejen v rámci EU, rozhodli se prodávat i DOMA. Hodně levně. Mléko, smetana, máslo, sýry, ... - to si z mléka každý doma udělal sám.

    Němec nás odhalil a přišlo varování i trest: Velká pokuta pro družstvo, tím pádem pracovití lidé bez mzdy na mnoho měsíců, jelikož vše šlo na pokutu. Nikdo neremcal (tedy, v práci ne, akorát doma, v cerkvi a v hospodě  Wink ). Jenže toto Němec uznal jako slabý trest, takže kravaťáci přijeli, vyžádali si záznamy o nejlepších dojnicích. Pochopitelně je dostali, páč naši lidé si mysleli, že je pochválí za krásné a produktivní dojnice. A dopadlo to celkem jinak. Všechny je odvezli na porážku. 
    Tehdy už remcal a nadával každý. Ženy vzali na kravaťáky vidle... 
    Velký chlap se ti v hospodě rozbrečí jak malé děcko, když přijde řeč na porážku našich nejlepších dojnic.
    Cryyy Cryyy Cryyy Brek Brek Brek Brek   Hodně smutné.  Cryyy Cryyy
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 4/9/2017, 15:14

    motolka napsal:

    Jo jo. Mohli za 1. světovou, za 2. světovou a mají slušně šlápnuto na třetí. Hovada.

    Zemědělci kvůli královským dotacím vymlátili dojnice na maso a do Vánoc si těžko nové dojnice nabrnkají.

    Velebnosti... jdu blejt.... zvraci
    Asi mám na ně až přehnanou averzi, ale nemohu si pomoci.  Sad  
    Nechápu, proč se nikdo nechce poučit z historie. Však snad nemelu blbosti, když mám za to, že Němci a ta jejich pověstná pečlivost nebyla, není a ani nebude dobrá ani vhodná pro naše národy. To není jen o pečlivosti, to je prostě choré. Sad 
    A Briti i Francouzi se přece projevili dostatečně také, abychom všichni věděli, že minimálně tyto tři národy nikdy nebrat vážně a dávat si na ně bacha. Však B. i F. Československo podrazili, tak o co jde? 

    Kdyby si to chytří trochu srovnali v hlavě a podívali se na jedné straně na hloupou, zlou, namyšlenou a nevzdělanou britskou královnu + na starou bábou zneužitého Macrona ( a to se na psychice vždy odrazí...), který na maskování svého falešného obličeje dá tolik peněz,  a porovnali si to se Zemanem, tak by pochopili. My jsme jiní. Československé školství bylo uznáváno jako nejlepší na světě a tak tedy vypadá i přímá volba prezidenta.  YYess
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 4/9/2017, 15:00

    Marie2 napsal:U nás DOMA jsme produkovali mléko i jiné mléčné výrobky. Máslo též. Vše bio a poctivé, jak jinak. Kravičky jsou nádherné a pasou 100%-ně zdravou trávu, podestýlka se mění ráno i večer, v zimě papají 100%-ně zdravé seno. Jsou čisťounké, zdravé a krásné. 

    Jenže vznikl problém. Hodně mléka i výrobků a našemu družstvu bylo líto to splachovat do WC... Takže, když se nesmí toto dostávat do prodejen v rámci EU, rozhodli se prodávat i DOMA. Hodně levně. Mléko, smetana, máslo, sýry, ... - to si z mléka každý doma udělal sám.

    Němec nás odhalil a přišlo varování i trest: Velká pokuta pro družstvo, tím pádem pracovití lidé bez mzdy na mnoho měsíců, jelikož vše šlo na pokutu. Nikdo neremcal (tedy, v práci ne, akorát doma, v cerkvi a v hospodě  Wink ). Jenže toto Němec uznal jako slabý trest, takže kravaťáci přijeli, vyžádali si záznamy o nejlepších dojnicích. Pochopitelně je dostali, páč naši lidé si mysleli, že je pochválí za krásné a produktivní dojnice. A dopadlo to celkem jinak. Všechny je odvezli na porážku. 
    Tehdy už remcal a nadával každý. Ženy vzali na kravaťáky vidle... 
    Velký chlap se ti v hospodě rozbrečí jak malé děcko, když přijde řeč na porážku našich nejlepších dojnic.
    Být nejlepší se nikdy nevyplácelo...  Sad
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 4/9/2017, 14:59

    Dragana napsal:
    motolka napsal:Tak to jsem zvědavá, kdo na mě bude makat.  Kourim
    Klidně budu v nevědomosti, hlavně když se takový najde. Jump Jump Jump
    Tak já ten ksicht ani jméno taky nemusím vidět/znát. Jen si nějak nedokážu představit, že se tolik blbců najde. Germani si taky mysleli, že o mají vychytaný...  tarax
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 4/9/2017, 14:41

    U nás DOMA jsme produkovali mléko i jiné mléčné výrobky. Máslo též. Vše bio a poctivé, jak jinak. Kravičky jsou nádherné a pasou 100%-ně zdravou trávu, podestýlka se mění ráno i večer, v zimě papají 100%-ně zdravé seno. Jsou čisťounké, zdravé a krásné. 

    Jenže vznikl problém. Hodně mléka i výrobků a našemu družstvu bylo líto to splachovat do WC... Takže, když se nesmí toto dostávat do prodejen v rámci EU, rozhodli se prodávat i DOMA. Hodně levně. Mléko, smetana, máslo, sýry, ... - to si z mléka každý doma udělal sám.

    Němec nás odhalil a přišlo varování i trest: Velká pokuta pro družstvo, tím pádem pracovití lidé bez mzdy na mnoho měsíců, jelikož vše šlo na pokutu. Nikdo neremcal (tedy, v práci ne, akorát doma, v cerkvi a v hospodě  Wink ). Jenže toto Němec uznal jako slabý trest, takže kravaťáci přijeli, vyžádali si záznamy o nejlepších dojnicích. Pochopitelně je dostali, páč naši lidé si mysleli, že je pochválí za krásné a produktivní dojnice. A dopadlo to celkem jinak. Všechny je odvezli na porážku. 
    Tehdy už remcal a nadával každý. Ženy vzali na kravaťáky vidle... 
    Velký chlap se ti v hospodě rozbrečí jak malé děcko, když přijde řeč na porážku našich nejlepších dojnic.
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 4/9/2017, 14:36

    motolka napsal:Tak to jsem zvědavá, kdo na mě bude makat.  Kourim
    Klidně budu v nevědomosti, hlavně když se takový najde. Jump Jump Jump
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 4/9/2017, 14:34

    Dnes jsem uzavřela další kapitolu mého života.
    Byla jsem odhlásit na DI auto a pak v pojišťovně zrušit povinné ručení.
    Je mi smutno, Brek Brek Brek Brek ale život jde zatím dál.
    Kamarád mě vozil jak medvěda, i na jeho chatě v Plzenci jsme byli.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 4/9/2017, 14:34

    Dragana napsal:
    motolka napsal:Co to ti Europosranci zase vymysleli?
    Dotace za nevýrobu másla?
    A já si v pátek říkala co se stalo, že regály s máslem zejou prázdnotou. Ale ještě jsem tam jedno malinké z posledních pěti kousků ukořistila.  YYess
    To už je jak za komunistů, jak neustále něco nebylo.
    A dneska to máme extra moderní, že dostanou zaplaceno za to, že nebudou vyrábět. To mě poser.
    Doufám, že i mě zaplatí za to, že máslo nevyrábím. Nebo dvojnásobný plat za to, když nebudu chodit do práce. 

    Svět se už dočista pomátnul  roll
    O tom už mluvil Zeman.
    Tím se vysvětluje, proč vopice dostávají takový dukáty.
    Ti lékaři, vědci a géniové tak moc chtějí pracovat, ale co můžou chudáci dělat, když jim cpou peníze za to, aby byli doma.
    Postupně se jistě dočkáme i my.
    Tak to jsem zvědavá, kdo na mě bude makat.  Kourim
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 4/9/2017, 14:33

    Marie2 napsal:
    motolka napsal:Co to ti Europosranci zase vymysleli?
    Dotace za nevýrobu másla?
    A já si v pátek říkala co se stalo, že regály s máslem zejou prázdnotou. Ale ještě jsem tam jedno malinké z posledních pěti kousků ukořistila.  YYess
    To už je jak za komunistů, jak neustále něco nebylo.
    A dneska to máme extra moderní, že dostanou zaplaceno za to, že nebudou vyrábět. To mě poser.
    Doufám, že i mě zaplatí za to, že máslo nevyrábím. Nebo dvojnásobný plat za to, když nebudu chodit do práce. 

    Svět se už dočista pomátnul  roll
    Mně připadá, že všichni takzvaní mocnáři, poslanci,..., kteří rozhodují, jsou úchylové a sektáři zároveň. Se.ou do všeho, i do másla.  Huch Icon7
    V obchodě je za 60 korun máslo, které už ani není máslo a budou vymýšlet další hovadiny? 

    Historie se opakuje: Němec diktuje všechno všem. Stejně jako v minulosti. Ze začátku nenápadně, pomalu a postupně nápadně. A bude to pokračovat.
    Jo jo. Mohli za 1. světovou, za 2. světovou a mají slušně šlápnuto na třetí. Hovada.

    Zemědělci kvůli královským dotacím vymlátili dojnice na maso a do Vánoc si těžko nové dojnice nabrnkají.

    Velebnosti... jdu blejt.... zvraci
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 4/9/2017, 14:28

    motolka napsal:Co to ti Europosranci zase vymysleli?
    Dotace za nevýrobu másla?
    A já si v pátek říkala co se stalo, že regály s máslem zejou prázdnotou. Ale ještě jsem tam jedno malinké z posledních pěti kousků ukořistila.  YYess
    To už je jak za komunistů, jak neustále něco nebylo.
    A dneska to máme extra moderní, že dostanou zaplaceno za to, že nebudou vyrábět. To mě poser.
    Doufám, že i mě zaplatí za to, že máslo nevyrábím. Nebo dvojnásobný plat za to, když nebudu chodit do práce. 

    Svět se už dočista pomátnul  roll
    O tom už mluvil Zeman.
    Tím se vysvětluje, proč vopice dostávají takový dukáty.
    Ti lékaři, vědci a géniové tak moc chtějí pracovat, ale co můžou chudáci dělat, když jim cpou peníze za to, aby byli doma.
    Postupně se jistě dočkáme i my.
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 4/9/2017, 14:26

    motolka napsal:Co to ti Europosranci zase vymysleli?
    Dotace za nevýrobu másla?
    A já si v pátek říkala co se stalo, že regály s máslem zejou prázdnotou. Ale ještě jsem tam jedno malinké z posledních pěti kousků ukořistila.  YYess
    To už je jak za komunistů, jak neustále něco nebylo.
    A dneska to máme extra moderní, že dostanou zaplaceno za to, že nebudou vyrábět. To mě poser.
    Doufám, že i mě zaplatí za to, že máslo nevyrábím. Nebo dvojnásobný plat za to, když nebudu chodit do práce. 

    Svět se už dočista pomátnul  roll
    Mně připadá, že všichni takzvaní mocnáři, poslanci,..., kteří rozhodují, jsou úchylové a sektáři zároveň. Se.ou do všeho, i do másla.  Huch Icon7
    V obchodě je za 60 korun máslo, které už ani není máslo a budou vymýšlet další hovadiny? 

    Historie se opakuje: Němec diktuje všechno všem. Stejně jako v minulosti. Ze začátku nenápadně, pomalu a postupně nápadně. A bude to pokračovat.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 4/9/2017, 14:10

    Co to ti Europosranci zase vymysleli?
    Dotace za nevýrobu másla?
    A já si v pátek říkala co se stalo, že regály s máslem zejou prázdnotou. Ale ještě jsem tam jedno malinké z posledních pěti kousků ukořistila.  YYess
    To už je jak za komunistů, jak neustále něco nebylo.
    A dneska to máme extra moderní, že dostanou zaplaceno za to, že nebudou vyrábět. To mě poser.
    Doufám, že i mě zaplatí za to, že máslo nevyrábím. Nebo dvojnásobný plat za to, když nebudu chodit do práce. 

    Svět se už dočista pomátnul  roll
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 4/9/2017, 10:22

    A dokonce poslanci budou jednat?????? Shock Shock Shock Shock No No

    Kdyby radši řešili migranty a kvoty a tak... Prostě něco užitečného.


    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

    Vašek Peričevič
    37 min · Praha, Prague

    Tisková zpráva:
    Dne 5. 9. 2017 v 14.00 hod. se koná v atriu Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky tisková konference skupiny poslanců a spolku Šalamoun na téma nových znaleckých posudků v trestní věci Petra Kramného.



    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""


    Bydlet blíž, tak bych se na to jednání  snad šla podivat Jazyk2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 4/9/2017, 10:18

    Kramný bude vydělávat pořád a pořád.

    Jeho kauza se jen tak neomrzí:


    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kauza-Kramny-Schyluje-se-ke-zvratu-502591
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 4/9/2017, 08:36

    Horoskopy budou už ve středu nebo čtvrtek.  Jazyk2


    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""


    Míša K.
    P.S. No a já jdu na horoskopy, abyste nečekali dlouho. Budou ve středu nebo ve čtvrtek Diskuze - Stránka 18 Wink_smile

    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
    to je 6. nebo 7. září...  Very Happy Very Happy Very Happy

    Doufám, že dobře vyvěští i  první týden v měsíci, abychom věděly, čeho se vyvarovat a nač se těšit... 
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 4/9/2017, 07:35

    Jsem zvědavá na pohřeb Vladimíra Brabce.

    Kdo z herců se nebude bát přijít...

    Myslím, že přijde hodně lidí.

    Major Zeman byl natočen tak, aby vítězila pravda.  Nějak jsem tam nepostřehla komunistickou agitaci. Tedy krom toho, že se oslovovali "soudruhu" a tykali si tam soudružsky.

    Bylo to slušné. lidské. 

    Ted je moderní točit filmy vulgární, plné sexu a násilí a intrik.
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 4/9/2017, 00:59

    motolka napsal:
    Dragana napsal:MOTOLKO............z diskuze na Novinkách....

    Ilonka Salačová, Těchlovice





    Ne, 3. září 2017, 23:53:14  | 
    Souhlasím  |
    Nesouhlasím  |
    +5 / 0
    někde jsem před časem četla statistická čísla...z těch co přišli v posledních letech...tedy cca 1,5 mil...jich pracuje 56 osob...ale tak asi ví o čem paní mluví a němci to vědí určitě také a také zřejmě dobře vědí, proč si je tam na svůj úkor živí...my na jejich život nemáme a ani je tady nechceme a taky mít nebudeme...ale to celé divadlo by už mělo být samo o sobě..mimo jiné..další blbosti...důvodem vystoupení z EU, kde má tato bláznivá žena hlavní slovo...jeden blázen hitler dovedl evropu a svět do 2. světové války a další blázen nás přivede do té 3. a poslední...pak už nebude nic...a divím se našim politikům, že mlčí...ovce...
    Jejda, to je převzatý z naší diskuze  Smile
    Taky mě hned napadlo, že někdo opisoval.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 4/9/2017, 00:54

    Dragana napsal:MOTOLKO............z diskuze na Novinkách....

    Ilonka Salačová, Těchlovice



    Ne, 3. září 2017, 23:53:14  | 
    Souhlasím  |
    Nesouhlasím  |
    +5 / 0
    někde jsem před časem četla statistická čísla...z těch co přišli v posledních letech...tedy cca 1,5 mil...jich pracuje 56 osob...ale tak asi ví o čem paní mluví a němci to vědí určitě také a také zřejmě dobře vědí, proč si je tam na svůj úkor živí...my na jejich život nemáme a ani je tady nechceme a taky mít nebudeme...ale to celé divadlo by už mělo být samo o sobě..mimo jiné..další blbosti...důvodem vystoupení z EU, kde má tato bláznivá žena hlavní slovo...jeden blázen hitler dovedl evropu a svět do 2. světové války a další blázen nás přivede do té 3. a poslední...pak už nebude nic...a divím se našim politikům, že mlčí...ovce...
    Jejda, to je převzatý z naší diskuze  Smile

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 18 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 19/5/2024, 13:40