EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+8
Otylka
Cherry
Dragana
Irča
haslerka
Hypatia
Laura
motolka
12 posters

    Diskuze

    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 30/9/2017, 20:09

    Dragana napsal:
    fitforfun napsal:Zdravím moc všechny po dlouhé době, až po přepnutí do klasické verze mohu konečně psát, snad se tady rychle zorientuji a snad i sem tam něco smysluplného napíšu, nová prostředí mě vždy trochu zmatou, a to nejen na netu.Ale jsou tu úžasní smajlíci.
    Těším se na vás  kecame
    FIT......ahoooooooooj.... misanek misanek
    Ahoj, Fit, to je dobře, že se tady ukážeš YYess YYess
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 30/9/2017, 20:08

    haslerka napsal:Koukám, že herci jsou pořád chudí...??


    Libor Kučera
    18 hod · 

    [size=14]Hrušincky má co mluvit o slusnosti.Pokazdy když přijede do Plány nad Luznici na chalupu.Zajde si do hospody na řizeček a pokaždé,zapomene doma penizeDiskuze - Stránka 13 1f602[size=0]

    No jo, světští. Červíček-Budinský= herci-kolotočáři.
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 30/9/2017, 19:57

    fitforfun napsal:Zdravím moc všechny po dlouhé době, až po přepnutí do klasické verze mohu konečně psát, snad se tady rychle zorientuji a snad i sem tam něco smysluplného napíšu, nová prostředí mě vždy trochu zmatou, a to nejen na netu.Ale jsou tu úžasní smajlíci.
    Těším se na vás  kecame
    FIT......ahoooooooooj.... misanek misanek
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/9/2017, 18:02

    fitforfun napsal:Zdravím moc všechny po dlouhé době, až po přepnutí do klasické verze mohu konečně psát, snad se tady rychle zorientuji a snad i sem tam něco smysluplného napíšu, nová prostředí mě vždy trochu zmatou, a to nejen na netu.Ale jsou tu úžasní smajlíci.
    Těším se na vás  kecame
      Moc ráda Tě tu vidím.  Tak ať se Ti tu s námi líbí. Kamosi Kamosi Kamosi
    avatar
    fitforfun


    Posts : 2
    Join date : 30. 09. 17

    Diskuze - Stránka 13 Empty Pozdrav.

    Příspěvek pro fitforfun 30/9/2017, 17:22

    Zdravím moc všechny po dlouhé době, až po přepnutí do klasické verze mohu konečně psát, snad se tady rychle zorientuji a snad i sem tam něco smysluplného napíšu, nová prostředí mě vždy trochu zmatou, a to nejen na netu.Ale jsou tu úžasní smajlíci.
    Těším se na vás  kecame
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/9/2017, 15:11

    Koukám, že herci jsou pořád chudí...??


    Libor Kučera
    18 hod · 

    Hrušincky má co mluvit o slusnosti.Pokazdy když přijede do Plány nad Luznici na chalupu.Zajde si do hospody na řizeček a pokaždé,zapomene doma penizeDiskuze - Stránka 13 1f602[size=0]
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 30/9/2017, 10:42

    motolka napsal:.ro ty, kdo měli rádi Freddie Mercuryho. Písnička “We Are The Champions.” ale jen jeho hlas, bez doprovodu hudebních nástrojů.

    Naprosto úžasný zážitek.

    https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=GF8QWSW0UbY

    Takový hlas se už dneska nevidí - neslyší. Dneska ty zpěváci jsou jen rychlokvašky.

    Nádhera. Jak jsem si včera pouštěla další a další, usnula jsme a probudila jsem se v jednu s otevřeným notasem  Icon5

    Dnešní rychlokvašky mají hlavně ty hlasy takové stejné, o ničem. Tohle je hlas, který po prvních tonech můžeš identifikovat. Nezaměnitelný, sytý. 
    Já si pamatuju, jak jsem se děsila na počátku 90.let, jak přicházelo to duc duc, pak takové ploché nevýrazné hlasy těch ruzných girls bands a boys bands - Spice girls, Westlife....  No

    Nebo mám ráda např. Hanu Hegerovou. A to až tak, že ji skoro neposlouchám. Ona těm písničkám dává takové emoce, že je v tu chvíli, kdy je zpívá, prostě žije. Pro mě je to emočně náročné, ale miluju to, obdivuju. Proto si o ní radši ani nic nezjištuju, at si to nezkazím.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/9/2017, 08:41

    Dostala jsem od kamarádky odkaz na mně neznámé video s Vílou.

    Zas pobavila...  Když vím, jak žije...  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2


    https://www.cestyksobe.cz/michaela-kudlackova-vazne-i-nevazne-na-tema-magie-astrologie-vyklad-karet/453
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/9/2017, 08:10

    Nevíte někdo, proč se Rudolf Hrušínský nechal přejmenovat? A kdy?

    Nebo po kom se jmenoval Bohm???   Když jeho otec se tedy jmenoval též Hrušínský?

    Narodil se 17. října 1920 v tehdejším Novém Etynku (dnes Nová Včelnice) jako Rudolf Böhm do rodiny s hlubokými hereckými kořeny, které sahají až k Josefu Kajetánu Tylovi. Už jeho narození předurčilo budoucí životní dráhu: narodil se přímo na divadelních prknech kočovné společnosti svého dědečka Václava Červíčka – Budínského. V jeho společnosti hráli i oba Rudolfovi rodiče Rudolf Hrušínský nejst. (1897 – 1956) a Hermína Červíčková – Budínská (1901 – 1989). 
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/9/2017, 07:13

    Laura napsal:

    Aby to děti v útlém věku nevnímaly jako šokující věc.......?
    Děti 3 až 4 leté?
    Dítě ve věku 3 let je ještě batole.
    Ten z toho bude mít určitě rozum..... Cvok2
    Kdo je šokován, to jsem já. 
    Co na to říkají psychologové?
    Teď nemám na mysli dětské psychology, i když by mě jejich názor taky zajímal.
    To už je na psychiatra.
    Asi to ta paní myslí vážně a asi to nebude žádný hoax, že?
    Tu knihu vážně koupí nějaký rodič a bude to číst svému dítěti před spaním?


    Aby si děti zvykly, že když  např. chlapečky bude ošahávat a líbat nějaký chlap, tak se nemají vůbec ničeho lekat??? 

    Když je to v pohádce, tak je to normální... Huch Huch Huch

    Příprava dětí na muslimské praktiky??? No No No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/9/2017, 07:10

    Laura napsal:
    haslerka napsal:
    Dragana napsal:Už jsem byla blejt, tak to sem můžu dát. Puke Puke

    https://www.novinky.cz/kultura/450515-princ-si-vzal-prince-gay-pohadka-bude-mit-pokracovani-s-adopci.html

    A jeden příspěvek z diskuze pod článkem.

    Ladislava Novotná, Rabyně







    Pá, 29. září 2017, 16:34:33  | 
    Souhlasím  |
    Nesouhlasím  |
    +17 / -1
    No, tak příště ještě tu o tom, jak si veselý dospělý, ale chudý chlapík namluvil nezletilou princeznu a uvedl ji do tajností intimního života a nebo o tom, jak si farmář vzal za ženu sousedovic kozu, protože se do ní bláznivě zamiloval a adoptoval její roztomilá kozí dvojčátka, se kterými žijí v chaloupce pod hradní věží šťastně a spokojeně dodnes. Svět se dočista zbláznil! Dobrovolně otevíráme hranice parazitům a ještě je dokrmujeme, aby nezeslábli, za neplacení daní je větší trest, než za vraždu, stavíme společné záchody, kde pánové čůrají do pisoárů za ,,obdivného ,,pohledu procházejících dam a na oplátku oni zase se zájmem sledují, jak si dámy u zrcadel upravují zařízlé punčocháče a rozmazaný make-up...No a nakonec budeme učit děti ve škole, že dva olizující se pánové a nebo dámy jsou ideálním vzorem dnešní rodiny. Už vidím, jak se Pepíček posmívá ve školce Mařence, protože on má doma za rodiče dva navoněné borce zatím, co ona ,,jen,, mámu a tátu.
      Já už o tomhle četla kdysi, ale myslela jsem, že je to jen vtip, falešná zpráva..

    A pno je to skutečné... bleble bleble bleble

    No, jestli tohle uvidím u vnoučete ve školce, budu fakt soptit!!!

    https://www.hithit.com/cs/project/80/vydani-gay-pohadky-princ-a-princ?variant=b


    Ráda bych Vás prostřednictvím portálu Hithit požádala o finanční podporu knihy Princ a princ. Jde o nizozemskou pohádku s gay tématikou, určenou pro děti už od 3-4 let, u nás tedy jde o vydání díla v zásadě přelomového. Příběh je vlastně klasický – až na závěr!
    Stará královna se už víc než na trůně vidí v penzi, jenže aby mohl syn převzít vládu a stát se králem, musí se oženit. Začnou se sjíždět princezny z celého světa, ovšem princi se žádná z nich nelíbí. Přichází poslední princezna a v tu ránu se princ na první pohled zamiluje. Až na další stránce zjišťujeme, že za princeznou v zákrytu stojí její bratr Krasomil a že princ se zamiloval do něj. A protože je ta láska vzájemná, končí lovestory jako v každé správné pohádce happyendem, královskou svatbou.
    Proč máte přispět:
    Jako první důvod je již zmiňovaný výchovný faktor. Homosexualita je v moderní společnosti stále menší tabu, a já bych touto knihou chtěla přispět k tomu, aby to děti už v útlém věku nevnímaly jako nějakou šokující věc. Myslím, že není potřeba děti podceňovat a tvrdit, že jsou na takovou problematiku ještě příliš malé. Nejvíc se totiž bojíme toho, co neznáme. Pojďte posunout osvětu z hodin biologie na druhém stupni do mateřských škol.
    Aby to děti v útlém věku nevnímaly jako šokující věc.......?
    Děti 3 až 4 leté?
    Dítě ve věku 3 let je ještě batole.
    Ten z toho bude mít určitě rozum..... Cvok2
    Kdo je šokován, to jsem já. 
    Co na to říkají psychologové?
    Teď nemám na mysli dětské psychology, i když by mě jejich názor taky zajímal.
    To už je na psychiatra.
    Asi to ta paní myslí vážně a asi to nebude žádný hoax, že?
    Tu knihu vážně koupí nějaký rodič a bude to číst svému dítěti před spaním?
      
    No No No To už bude snad i na žalobu za Ohrožování mravní výchovy mládeže...  No No No No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 30/9/2017, 07:08

    motolka napsal:
    Dragana napsal:

    No vida.
    Když i sovice, tak se svět nezbláznil.
    Vše je v pořádku.
    To se mi ulevilo. Whew Whew Whew Whew Whew Whew
    A ještě to napíšou jako první druh ptactva. A já myslela, že moudré sovy by nikdy....  Ocivsloup
    No jo, pod svícnem největší tma a tichá voda břehy bere... Very Happy Very Happy Very Happy

    Že by proto  vždycky všechno věděla  o různých  sexuálních úchylkách..???
    Laura
    Laura


    Posts : 1624
    Join date : 02. 09. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Laura 30/9/2017, 01:27

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:Už jsem byla blejt, tak to sem můžu dát. Puke Puke

    https://www.novinky.cz/kultura/450515-princ-si-vzal-prince-gay-pohadka-bude-mit-pokracovani-s-adopci.html

    A jeden příspěvek z diskuze pod článkem.

    Ladislava Novotná, Rabyně





    Pá, 29. září 2017, 16:34:33  | 
    Souhlasím  |
    Nesouhlasím  |
    +17 / -1
    No, tak příště ještě tu o tom, jak si veselý dospělý, ale chudý chlapík namluvil nezletilou princeznu a uvedl ji do tajností intimního života a nebo o tom, jak si farmář vzal za ženu sousedovic kozu, protože se do ní bláznivě zamiloval a adoptoval její roztomilá kozí dvojčátka, se kterými žijí v chaloupce pod hradní věží šťastně a spokojeně dodnes. Svět se dočista zbláznil! Dobrovolně otevíráme hranice parazitům a ještě je dokrmujeme, aby nezeslábli, za neplacení daní je větší trest, než za vraždu, stavíme společné záchody, kde pánové čůrají do pisoárů za ,,obdivného ,,pohledu procházejících dam a na oplátku oni zase se zájmem sledují, jak si dámy u zrcadel upravují zařízlé punčocháče a rozmazaný make-up...No a nakonec budeme učit děti ve škole, že dva olizující se pánové a nebo dámy jsou ideálním vzorem dnešní rodiny. Už vidím, jak se Pepíček posmívá ve školce Mařence, protože on má doma za rodiče dva navoněné borce zatím, co ona ,,jen,, mámu a tátu.
      Já už o tomhle četla kdysi, ale myslela jsem, že je to jen vtip, falešná zpráva..

    A pno je to skutečné... bleble bleble bleble

    No, jestli tohle uvidím u vnoučete ve školce, budu fakt soptit!!!

    https://www.hithit.com/cs/project/80/vydani-gay-pohadky-princ-a-princ?variant=b


    Ráda bych Vás prostřednictvím portálu Hithit požádala o finanční podporu knihy Princ a princ. Jde o nizozemskou pohádku s gay tématikou, určenou pro děti už od 3-4 let, u nás tedy jde o vydání díla v zásadě přelomového. Příběh je vlastně klasický – až na závěr!
    Stará královna se už víc než na trůně vidí v penzi, jenže aby mohl syn převzít vládu a stát se králem, musí se oženit. Začnou se sjíždět princezny z celého světa, ovšem princi se žádná z nich nelíbí. Přichází poslední princezna a v tu ránu se princ na první pohled zamiluje. Až na další stránce zjišťujeme, že za princeznou v zákrytu stojí její bratr Krasomil a že princ se zamiloval do něj. A protože je ta láska vzájemná, končí lovestory jako v každé správné pohádce happyendem, královskou svatbou.
    Proč máte přispět:
    Jako první důvod je již zmiňovaný výchovný faktor. Homosexualita je v moderní společnosti stále menší tabu, a já bych touto knihou chtěla přispět k tomu, aby to děti už v útlém věku nevnímaly jako nějakou šokující věc. Myslím, že není potřeba děti podceňovat a tvrdit, že jsou na takovou problematiku ještě příliš malé. Nejvíc se totiž bojíme toho, co neznáme. Pojďte posunout osvětu z hodin biologie na druhém stupni do mateřských škol.
    Aby to děti v útlém věku nevnímaly jako šokující věc.......?
    Děti 3 až 4 leté?
    Dítě ve věku 3 let je ještě batole.
    Ten z toho bude mít určitě rozum..... Cvok2
    Kdo je šokován, to jsem já. 
    Co na to říkají psychologové?
    Teď nemám na mysli dětské psychology, i když by mě jejich názor taky zajímal.
    To už je na psychiatra.
    Asi to ta paní myslí vážně a asi to nebude žádný hoax, že?
    Tu knihu vážně koupí nějaký rodič a bude to číst svému dítěti před spaním?
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 29/9/2017, 23:10

    motolka napsal:
    Dragana napsal:

    No vida.
    Když i sovice, tak se svět nezbláznil.
    Vše je v pořádku.
    To se mi ulevilo. Whew Whew Whew Whew Whew Whew
    A ještě to napíšou jako první druh ptactva. A já myslela, že moudré sovy by nikdy....  Ocivsloup
    Tím se vysvětlují ty 2 balkony. Hehe2
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 29/9/2017, 22:47

    Dragana napsal:

    No vida.
    Když i sovice, tak se svět nezbláznil.
    Vše je v pořádku.
    To se mi ulevilo. Whew Whew Whew Whew Whew Whew
    A ještě to napíšou jako první druh ptactva. A já myslela, že moudré sovy by nikdy....  Ocivsloup
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 29/9/2017, 22:45

    motolka napsal:No toto.  Huch
    Narazila jsem v jedné diskuzi na jeden odkaz, že i ve zvířecí říši vládne homosexualita. To není nic nového, to jsem už četla, ale že z ptáků i sovy, tak to mě rozsekalo. 
    Jdu se někam uklidnit. Tohle jsem netušila  Mozek
    Vy jo?


    http://zoommagazin.iprima.cz/priroda/co-vypovida-zvireci-homosexualita-o-lidech-vite-kolik-zvirat-je-gay


    Uvedeme jen pár příkladů: ze savců jsou to například bizoni, žirafy, kočky, koalové, kosatky, mývalové nebo sloni. Z ptáků sovy, albatrosi, pštrosové emu, ale především tučňáci. Ti se však oddávají ještě mnohem podivnějším zálibám…
    No vida.
    Když i sovice, tak se svět nezbláznil.
    Vše je v pořádku.
    To se mi ulevilo. Whew Whew Whew Whew Whew Whew
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 29/9/2017, 22:40

    No toto.  Huch
    Narazila jsem v jedné diskuzi na jeden odkaz, že i ve zvířecí říši vládne homosexualita. To není nic nového, to jsem už četla, ale že z ptáků i sovy, tak to mě rozsekalo. 
    Jdu se někam uklidnit. Tohle jsem netušila  Mozek
    Vy jo?


    http://zoommagazin.iprima.cz/priroda/co-vypovida-zvireci-homosexualita-o-lidech-vite-kolik-zvirat-je-gay


    Uvedeme jen pár příkladů: ze savců jsou to například bizoni, žirafy, kočky, koalové, kosatky, mývalové nebo sloni. Z ptáků sovy, albatrosi, pštrosové emu, ale především tučňáci. Ti se však oddávají ještě mnohem podivnějším zálibám…
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 29/9/2017, 22:24

    haslerka napsal:

      Budeš mít brzo možnost.  Asi to fakt vydají.

    Už na to na serveru Hithit mají dost vybráno:



    https://www.hithit.com/cs/project/3962/kral-kral-rodina


    [size=40]46 872 Kč
    vybráno z 77 777 Kč[/size]




    60% splněno



    6 dní a 14 hodin do konce



    129 lidí přispělo



    Literatura
     Brno, Česko
    Pro pána krále....
    Oni tu knížku ještě nevydali? Oni teprve hledají sponzory?
    Tohle je vyloženě úchylný.
    První díl Princ & Princ ale už vyšel. Za 198 Kč - tedy nyní v akci za 178 Kč si může každý koupit  YYess

    Nechci být hnidopich, ale co udělali s těmi původními penězi za první díl, když jim přebylo 70 tisíc? Za to už mohli s pomocí dalších 7.777 Kč dávno knihu vydat. To zase nějaký vyčůránek stopil a vybírá se znovu?




    Linda de Haanová a Stern Nijlandová: Princ a princ

    Je dost dobře možné, že kdyby měl prezident Zeman možnost číst jako malý kluk (jak nepředstavitelné!) nizozemskou gay pohádku Princ & princ, mohl dnes být homosexuální křesťan Martin C. Putna bez problémů profesorem. (...) Jednoduchý příběh o následníkovi trůnu, jenž dal před všemi princeznami přednost princi Krasomilovi, vyšel už v devíti jazycích; v češtině pak zejména díky elánu překladatelky Adély Elbel z hudebního dua Čokovoko a díky podpoře 186 liberálních dárců z crowdfundingového portálu hithit.cz, kteří za pětačtyřicet dní věnovali na podporu vydání knížky hned 158 000 korun místo požadovaných 88 000. Zjevně si dost rodičů myslí, že by se jejich ratolesti už jako tří- nebo čtyřleté měly dozvědět, že homosexualita není nemoc a že to, co se liší od běžných představ, nemusí být automaticky „nenormální“. Za jak dlouho u nás asi vyjde pokračování, v němž oba princové, v té době už králové, adoptují holčičku?
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 29/9/2017, 20:22

    Dragana napsal:
    haslerka napsal:  Budeš mít brzo možnost.  Asi to fakt vydají.

    Už na to na serveru Hithit mají dost vybráno:



    https://www.hithit.com/cs/project/3962/kral-kral-rodina


    [size=40]46 872 Kč
    vybráno z 77 777 Kč[/size]






    60% splněno





    6 dní a 14 hodin do konce





    129 lidí přispělo





    Literatura
     Brno, Česko
    Co k tomu dodat.
    Svět se zbláznil.
    Nevím, kdo za tou epidemií stojí, jestli je to nějaký záhadný vývoj, nebo někdo rozprašuje podivné viry, které zasahují mozkové centrum.
    2000 let lidi šli vývojově dopředu a najednou zlom. No No No No No
      Taky to tak vidím. No

    Ale z toho mi vychází, že MY jsme fakt na špici...  Very Happy Very Happy Very Happy

    A po nás potopa...  Sodoma gomora...
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 29/9/2017, 20:13

    haslerka napsal:  Budeš mít brzo možnost.  Asi to fakt vydají.

    Už na to na serveru Hithit mají dost vybráno:



    https://www.hithit.com/cs/project/3962/kral-kral-rodina


    [size=40]46 872 Kč
    vybráno z 77 777 Kč[/size]




    60% splněno



    6 dní a 14 hodin do konce



    129 lidí přispělo



    Literatura
     Brno, Česko
    Co k tomu dodat.
    Svět se zbláznil.
    Nevím, kdo za tou epidemií stojí, jestli je to nějaký záhadný vývoj, nebo někdo rozprašuje podivné viry, které zasahují mozkové centrum.
    2000 let lidi šli vývojově dopředu a najednou zlom. No No No No No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 29/9/2017, 20:13

    Dragana napsal:Už jsem byla blejt, tak to sem můžu dát. Puke Puke

    https://www.novinky.cz/kultura/450515-princ-si-vzal-prince-gay-pohadka-bude-mit-pokracovani-s-adopci.html

    A jeden příspěvek z diskuze pod článkem.

    Ladislava Novotná, Rabyně



    Pá, 29. září 2017, 16:34:33  | 
    Souhlasím  |
    Nesouhlasím  |
    +17 / -1
    No, tak příště ještě tu o tom, jak si veselý dospělý, ale chudý chlapík namluvil nezletilou princeznu a uvedl ji do tajností intimního života a nebo o tom, jak si farmář vzal za ženu sousedovic kozu, protože se do ní bláznivě zamiloval a adoptoval její roztomilá kozí dvojčátka, se kterými žijí v chaloupce pod hradní věží šťastně a spokojeně dodnes. Svět se dočista zbláznil! Dobrovolně otevíráme hranice parazitům a ještě je dokrmujeme, aby nezeslábli, za neplacení daní je větší trest, než za vraždu, stavíme společné záchody, kde pánové čůrají do pisoárů za ,,obdivného ,,pohledu procházejících dam a na oplátku oni zase se zájmem sledují, jak si dámy u zrcadel upravují zařízlé punčocháče a rozmazaný make-up...No a nakonec budeme učit děti ve škole, že dva olizující se pánové a nebo dámy jsou ideálním vzorem dnešní rodiny. Už vidím, jak se Pepíček posmívá ve školce Mařence, protože on má doma za rodiče dva navoněné borce zatím, co ona ,,jen,, mámu a tátu.
      Já už o tomhle četla kdysi, ale myslela jsem, že je to jen vtip, falešná zpráva..

    A pno je to skutečné... bleble bleble bleble

    No, jestli tohle uvidím u vnoučete ve školce, budu fakt soptit!!!

    https://www.hithit.com/cs/project/80/vydani-gay-pohadky-princ-a-princ?variant=b


    Ráda bych Vás prostřednictvím portálu Hithit požádala o finanční podporu knihy Princ a princ. Jde o nizozemskou pohádku s gay tématikou, určenou pro děti už od 3-4 let, u nás tedy jde o vydání díla v zásadě přelomového. Příběh je vlastně klasický – až na závěr!
    Stará královna se už víc než na trůně vidí v penzi, jenže aby mohl syn převzít vládu a stát se králem, musí se oženit. Začnou se sjíždět princezny z celého světa, ovšem princi se žádná z nich nelíbí. Přichází poslední princezna a v tu ránu se princ na první pohled zamiluje. Až na další stránce zjišťujeme, že za princeznou v zákrytu stojí její bratr Krasomil a že princ se zamiloval do něj. A protože je ta láska vzájemná, končí lovestory jako v každé správné pohádce happyendem, královskou svatbou.

    Proč máte přispět:
    Jako první důvod je již zmiňovaný výchovný faktor. Homosexualita je v moderní společnosti stále menší tabu, a já bych touto knihou chtěla přispět k tomu, aby to děti už v útlém věku nevnímaly jako nějakou šokující věc. Myslím, že není potřeba děti podceňovat a tvrdit, že jsou na takovou problematiku ještě příliš malé. Nejvíc se totiž bojíme toho, co neznáme. Pojďte posunout osvětu z hodin biologie na druhém stupni do mateřských škol.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 29/9/2017, 20:00

    motolka napsal:
    Jinak byly doby, kdy jsme si jako děti vystačily s Ferdou mravencem, Broučky, Rumcajsem, Krtečkem a podobnými hovadinami. Stydím se, jak jsme byly nemoderní a maximálně nám knížka prozradila, jak Ferda políbil berušku (jinou berušku ne tamtu). 

    Dneska mají děti homosexuální knížky a knížky o houně. Například knížku: "O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu" jsem si se zájmem přečetla a bylo to opravdu přínosné. Na stará kolena jsem se dozvěděla, jaký mají tvar houna různých zvířátek a dokonce jaký zvuk vydají, když z zvířátka vypadne a pleskne o zem.

    O tyhle skvosty jsme byly ochuzení. Nevím, jestli to není pomalu na žalobu, že nás rodiče a škola málo vzdělávali. Dneska ničemu kvůli tomu nerozumíme  Sad

    Asi si toho Krále & Krále taky přečtu. To bude určitě taky hodně přínosný. Přece nezemřu nevzdělaná  Vztek
      Budeš mít brzo možnost.  Asi to fakt vydají.

    Už na to na serveru Hithit mají dost vybráno:



    https://www.hithit.com/cs/project/3962/kral-kral-rodina


    [size=40]46 872 Kč
    vybráno z 77 777 Kč[/size]


    60% splněno

    6 dní a 14 hodin do konce

    129 lidí přispělo

    Literatura
     Brno, Česko
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 29/9/2017, 17:40

    Jinak byly doby, kdy jsme si jako děti vystačily s Ferdou mravencem, Broučky, Rumcajsem, Krtečkem a podobnými hovadinami. Stydím se, jak jsme byly nemoderní a maximálně nám knížka prozradila, jak Ferda políbil berušku (jinou berušku ne tamtu). 

    Dneska mají děti homosexuální knížky a knížky o houně. Například knížku: "O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu" jsem si se zájmem přečetla a bylo to opravdu přínosné. Na stará kolena jsem se dozvěděla, jaký mají tvar houna různých zvířátek a dokonce jaký zvuk vydají, když z zvířátka vypadne a pleskne o zem.

    O tyhle skvosty jsme byly ochuzení. Nevím, jestli to není pomalu na žalobu, že nás rodiče a škola málo vzdělávali. Dneska ničemu kvůli tomu nerozumíme  Sad

    Asi si toho Krále & Krále taky přečtu. To bude určitě taky hodně přínosný. Přece nezemřu nevzdělaná  Vztek
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 29/9/2017, 17:15

    Dragana napsal:Už jsem byla blejt, tak to sem můžu dát. Puke Puke

    https://www.novinky.cz/kultura/450515-princ-si-vzal-prince-gay-pohadka-bude-mit-pokracovani-s-adopci.html

    A jeden příspěvek z diskuze pod článkem.

    Ladislava Novotná, Rabyně





    Pá, 29. září 2017, 16:34:33  | 
    Souhlasím  |
    Nesouhlasím  |
    +17 / -1
    No, tak příště ještě tu o tom, jak si veselý dospělý, ale chudý chlapík namluvil nezletilou princeznu a uvedl ji do tajností intimního života a nebo o tom, jak si farmář vzal za ženu sousedovic kozu, protože se do ní bláznivě zamiloval a adoptoval její roztomilá kozí dvojčátka, se kterými žijí v chaloupce pod hradní věží šťastně a spokojeně dodnes. Svět se dočista zbláznil! Dobrovolně otevíráme hranice parazitům a ještě je dokrmujeme, aby nezeslábli, za neplacení daní je větší trest, než za vraždu, stavíme společné záchody, kde pánové čůrají do pisoárů za ,,obdivného ,,pohledu procházejících dam a na oplátku oni zase se zájmem sledují, jak si dámy u zrcadel upravují zařízlé punčocháče a rozmazaný make-up...No a nakonec budeme učit děti ve škole, že dva olizující se pánové a nebo dámy jsou ideálním vzorem dnešní rodiny. Už vidím, jak se Pepíček posmívá ve školce Mařence, protože on má doma za rodiče dva navoněné borce zatím, co ona ,,jen,, mámu a tátu.
    No jo no. Budeme se muset všichni všemu přizpůsobit. Protože divný jsme my.

    Z diskuze:  Very Happy Very Happy Very Happy

    Jak jsem psal na začátku, zakázat a spálit. Jinak to bude mít pokračování, neboť se jedná o salámovou metodu. Hrozí:
    Princ a mumie jeho matky ( nekro... )
    Princ a jeho kobyla ( zoo... ) 
    Vždyť, konec konců, i tito ...filové mají svoje práva, že. 
    PS: Katarský princ a princezna ze ZDŠ je už realitou, podporovanou ministrem spravedlonosti, myslím že za ODS.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 29/9/2017, 17:06

    Dragana napsal:MOTOLKO....od pondělí bude vaječný šampon, cena 14.90.
    Už úkoluju Jirku. Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping
    Vážně? Díky za info. Skočím si tam.  InLove

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 27/4/2024, 17:27