EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+8
Otylka
Cherry
Dragana
Irča
haslerka
Hypatia
Laura
motolka
12 posters

    Diskuze

    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 29/9/2017, 16:49

    Už jsem byla blejt, tak to sem můžu dát. Puke Puke

    https://www.novinky.cz/kultura/450515-princ-si-vzal-prince-gay-pohadka-bude-mit-pokracovani-s-adopci.html

    A jeden příspěvek z diskuze pod článkem.

    Ladislava Novotná, Rabyně

    Pá, 29. září 2017, 16:34:33  | 
    Souhlasím  |
    Nesouhlasím  |
    +17 / -1
    No, tak příště ještě tu o tom, jak si veselý dospělý, ale chudý chlapík namluvil nezletilou princeznu a uvedl ji do tajností intimního života a nebo o tom, jak si farmář vzal za ženu sousedovic kozu, protože se do ní bláznivě zamiloval a adoptoval její roztomilá kozí dvojčátka, se kterými žijí v chaloupce pod hradní věží šťastně a spokojeně dodnes. Svět se dočista zbláznil! Dobrovolně otevíráme hranice parazitům a ještě je dokrmujeme, aby nezeslábli, za neplacení daní je větší trest, než za vraždu, stavíme společné záchody, kde pánové čůrají do pisoárů za ,,obdivného ,,pohledu procházejících dam a na oplátku oni zase se zájmem sledují, jak si dámy u zrcadel upravují zařízlé punčocháče a rozmazaný make-up...No a nakonec budeme učit děti ve škole, že dva olizující se pánové a nebo dámy jsou ideálním vzorem dnešní rodiny. Už vidím, jak se Pepíček posmívá ve školce Mařence, protože on má doma za rodiče dva navoněné borce zatím, co ona ,,jen,, mámu a tátu.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 29/9/2017, 15:47

    Diskuze - Stránka 14 22050110
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 29/9/2017, 15:45

    MOTOLKO....od pondělí bude vaječný šampon, cena 14.90.
    Už úkoluju Jirku. Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping


    Naposledy upravil Dragana dne 29/9/2017, 15:51, celkově upraveno 1 krát
    Kalamandra
    Kalamandra


    Posts : 1717
    Join date : 04. 10. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Kalamandra 29/9/2017, 14:25

    motolka napsal:
    haslerka napsal:

      Furt nechápu, kdo jim dal pravomoci jednat za celou Evropu...  No No No
    Taky to nechápu. A po prohraném soudu Slovenska jak mají všichni sevřený zadky, tak to vůbec nevypadá dobře.
    Nejdřív bude V4 cálovat jak mourovatá a pak stejně ty hodný ynženýry a pouštní krále bude muset přijmout  Brek

    Včera jak jsem četla ten článek o tom násilníkovi, který svou oběť prohlásil za prostitutku a ještě se u soudu chlubil tím, jak krumpáčem zabil svého švagra a nyní se nemůže vrátit domů, je pronásledovanej a doma by ho zabili, tak jsem zjistila, že už asi EU opravdu není pomoci. Protože pokud ani takovejhle ksindl není odlifrován zpět, tak už nikdo.  Sad
    Toho ksindlu v Německu ještě přibude. Angelka nechce žádný strop pro přijímání uprchlíků. A podle výsledku voleb vadi čmoudi ani ne 13 procentům Němců. 
    87procent tedy vítá nové spoluobčany nadále. Confused Není jim pomoci.
    Irča
    Irča


    Posts : 1561
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irča 29/9/2017, 14:12

    motolka napsal:
    haslerka napsal:

      Kdyby tam fakt nikdo nezbyl, tak bych možná brala i tu Afriku. Maxismich

    Ale nechtěla bych se tam pinožit a starat se,  a mít strach, že přijde horda nemytých neoblečených, nebo naopak zahalených a všechno mi seberou..  a nádavkem mě ještě zmlátí. No
    To je sice možný, ale jestli Makrela s Makarónem a celou tou svou podělanou EU budou pokračovat a tahat to sem, tak jich tam bude rozhodně brzy míň jak tady.  Brek
    A makat se tam nemusí. Tam na to nikdo není zvyklý  Very Happy
    Až se tam opálíme, tak zapadneme  Bubu
    Chýšku v teploučku postavíme. Lva si k obědu ugrilujeme  Very Happy Very Happy
    V nejhorším odtamtud zase uprchneme do EU, ale už za jiných podmínek  Pohodar
    Když neopominu co tam chytneme, máme se nač těšit. Brek Brek Brek
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 29/9/2017, 14:00

    haslerka napsal:

      Furt nechápu, kdo jim dal pravomoci jednat za celou Evropu...  No No No
    Taky to nechápu. A po prohraném soudu Slovenska jak mají všichni sevřený zadky, tak to vůbec nevypadá dobře.
    Nejdřív bude V4 cálovat jak mourovatá a pak stejně ty hodný ynženýry a pouštní krále bude muset přijmout  Brek

    Včera jak jsem četla ten článek o tom násilníkovi, který svou oběť prohlásil za prostitutku a ještě se u soudu chlubil tím, jak krumpáčem zabil svého švagra a nyní se nemůže vrátit domů, je pronásledovanej a doma by ho zabili, tak jsem zjistila, že už asi EU opravdu není pomoci. Protože pokud ani takovejhle ksindl není odlifrován zpět, tak už nikdo.  Sad
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 29/9/2017, 13:53

    haslerka napsal:

      Kdyby tam fakt nikdo nezbyl, tak bych možná brala i tu Afriku. Maxismich

    Ale nechtěla bych se tam pinožit a starat se,  a mít strach, že přijde horda nemytých neoblečených, nebo naopak zahalených a všechno mi seberou..  a nádavkem mě ještě zmlátí. No
    To je sice možný, ale jestli Makrela s Makarónem a celou tou svou podělanou EU budou pokračovat a tahat to sem, tak jich tam bude rozhodně brzy míň jak tady.  Brek
    A makat se tam nemusí. Tam na to nikdo není zvyklý  Very Happy
    Až se tam opálíme, tak zapadneme  Bubu
    Chýšku v teploučku postavíme. Lva si k obědu ugrilujeme  Very Happy Very Happy
    V nejhorším odtamtud zase uprchneme do EU, ale už za jiných podmínek  Pohodar
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 29/9/2017, 13:49

    motolka napsal:
    Nevím, jestli mám říct díky, ale přečetla jsem si a udělalo se mi zase trošku víc zle.

    Na nefunkčním videu vidím zase Merklici s pazourama do kosočtverce.  zvraci
    Makarón předložil svou vizi budoucí podoby evropské integrace  zvraci
    Merklici se jeho návrhy líbí a mohou být dobrým základem pro jednání o budoucnosti EU  zvraci a budou na nich dál intenzivně pracovat  zvraci
    Manévrovací prostor bude mít Merklice k dispozici,  zvraci ale zatím není jasný  zvraci
    Merklice ocenila návrhy Makaróna zejména vytvoření společné evropské obranné a migrační politiky s cílem jednotného evropského azylového řízení  bleble

    A tyhle formulace mě úplně děsí  Huch
    - "rýsuje evropské horizonty"
    - vyhnout se "přeludům na poušti".

    Co tím baba myslí? Přeludy na poušti už nejsou, jsou zhmotněné už dávno v Evropě, ne?  Locco

    Jdu si kopat hluboký kryt  Brek Brek Brek
    Když to nepomůže, použiju ho rovnou jako hrob  Zombie
      Furt nechápu, kdo jim dal pravomoci jednat za celou Evropu...  No No No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 29/9/2017, 13:48

    motolka napsal:
    magdala napsal:

    Jsem z toho vývoje tady u nás rozčarovaná,včera náš premier jednal s mrkvici a o výsledku nikde nic,takže si budeme zvykat,já ale nechci,!Tož co s tím mám dělat?
    No, to kdyby člověk věděl  Sad
    Zrovna ve středu jsme se s kolegy bavili, kam utéct, kdyby šlo fakt do tuhýho, ale bohužel jsme zjistili, že není už kam. Jako vždycky nás už jen napadla ta jejich už skoro vyprázdněná Afrika  Cryyy
      Kdyby tam fakt nikdo nezbyl, tak bych možná brala i tu Afriku. Maxismich

    Ale nechtěla bych se tam pinožit a starat se,  a mít strach, že přijde horda nemytých neoblečených, nebo naopak zahalených a všechno mi seberou..  a nádavkem mě ještě zmlátí. No
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 29/9/2017, 13:46

    Nevím, jestli mám říct díky, ale přečetla jsem si a udělalo se mi zase trošku víc zle.

    Na nefunkčním videu vidím zase Merklici s pazourama do kosočtverce.  zvraci
    Makarón předložil svou vizi budoucí podoby evropské integrace  zvraci
    Merklici se jeho návrhy líbí a mohou být dobrým základem pro jednání o budoucnosti EU  zvraci a budou na nich dál intenzivně pracovat  zvraci
    Manévrovací prostor bude mít Merklice k dispozici,  zvraci ale zatím není jasný  zvraci
    Merklice ocenila návrhy Makaróna zejména vytvoření společné evropské obranné a migrační politiky s cílem jednotného evropského azylového řízení  bleble

    A tyhle formulace mě úplně děsí  Huch
    - "rýsuje evropské horizonty"
    - vyhnout se "přeludům na poušti".

    Co tím baba myslí? Přeludy na poušti už nejsou, jsou zhmotněné už dávno v Evropě, ne?  Locco

    Jdu si kopat hluboký kryt  Brek Brek Brek
    Když to nepomůže, použiju ho rovnou jako hrob  Zombie
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 29/9/2017, 13:46

    magdala napsal:
    motolka napsal:
    magdala napsal:

    Jsem z toho vývoje tady u nás rozčarovaná,včera náš premier jednal s mrkvici a o výsledku nikde nic,takže si budeme zvykat,já ale nechci,!Tož co s tím mám dělat?
    No, to kdyby člověk věděl  Sad
    Zrovna ve středu jsme se s kolegy bavili, kam utéct, kdyby šlo fakt do tuhýho, ale bohužel jsme zjistili, že není už kam. Jako vždycky nás už jen napadla ta jejich už skoro vyprázdněná Afrika  Cryyy
    Je fakt,že teplo mám ráda,,,,ale,že by až tak moc?Ani nevím,koho budu volit,vždyť jsou tam sami vo,
       Tak já bych asi zdrhala k Putinovi nebo Orbánovi.

    A volit budu SPD.

    Ti jediní vidí nebezpečí islámu reálně.
    magdala
    magdala


    Posts : 655
    Join date : 01. 02. 17

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro magdala 29/9/2017, 13:39

    motolka napsal:
    magdala napsal:

    Jsem z toho vývoje tady u nás rozčarovaná,včera náš premier jednal s mrkvici a o výsledku nikde nic,takže si budeme zvykat,já ale nechci,!Tož co s tím mám dělat?
    No, to kdyby člověk věděl  Sad
    Zrovna ve středu jsme se s kolegy bavili, kam utéct, kdyby šlo fakt do tuhýho, ale bohužel jsme zjistili, že není už kam. Jako vždycky nás už jen napadla ta jejich už skoro vyprázdněná Afrika  Cryyy
    Je fakt,že teplo mám ráda,,,,ale,že by až tak moc?Ani nevím,koho budu volit,vždyť jsou tam sami vo,
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 29/9/2017, 13:33

    magdala napsal:

    Jsem z toho vývoje tady u nás rozčarovaná,včera náš premier jednal s mrkvici a o výsledku nikde nic,takže si budeme zvykat,já ale nechci,!Tož co s tím mám dělat?
    No, to kdyby člověk věděl  Sad
    Zrovna ve středu jsme se s kolegy bavili, kam utéct, kdyby šlo fakt do tuhýho, ale bohužel jsme zjistili, že není už kam. Jako vždycky nás už jen napadla ta jejich už skoro vyprázdněná Afrika  Cryyy
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 29/9/2017, 13:24

    magdala napsal:
    motolka napsal:
    magdala napsal:

    Ahojky,musím se taky vyjádřit,co má co chytat za ruku sestru kdejaký cizinec?Tam u něj doma,kdybych chytla chlapa za ruku,tak mi ji useknou.A že doktor vypovídal tak,jak vypovídal,no čemu se divíme,dnes se nevyplácí říkat pravdu,zvláště v otázkách přivandrovalců...
    Máš pravdu. Ruku by ti usekli, voči vypíchali a pak ukamenovali nebo tě polili žíravinou. Možná bys ani sahat nemusela. Stačilo by se delší dobu na něj dívat a dopadla bys u nich doma stejně. Tam hezky klopit oči a mlčet

    Ale pro ně jsou vždycky jen nějaká extra pravidla a extra zákony. Tohle se nám ale stejně šeredně vymstí.

    Jestli nebude pozdě, tak Angelka bude osobně voprašovat nejen Buchenwald a Dachau, ale i Osvětim, Treblinku, Mauthausen a Terezín. Ale obávám se, že už pozdě je.
    Jsem z toho vývoje tady u nás rozčarovaná,včera náš premier jednal s mrkvici a o výsledku nikde nic,takže si budeme zvykat,já ale nechci,!Tož co s tím mám dělat?
      Až časem se dozvíme, co jí ten plešatý blb zas odkýval.


    http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/202574-jak-dal-s-evropskou-integraci-v-tallinu-zacal-summit-merkelova-uz-jednala-s-macronem/
    magdala
    magdala


    Posts : 655
    Join date : 01. 02. 17

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro magdala 29/9/2017, 12:50

    motolka napsal:
    magdala napsal:

    Ahojky,musím se taky vyjádřit,co má co chytat za ruku sestru kdejaký cizinec?Tam u něj doma,kdybych chytla chlapa za ruku,tak mi ji useknou.A že doktor vypovídal tak,jak vypovídal,no čemu se divíme,dnes se nevyplácí říkat pravdu,zvláště v otázkách přivandrovalců...
    Máš pravdu. Ruku by ti usekli, voči vypíchali a pak ukamenovali nebo tě polili žíravinou. Možná bys ani sahat nemusela. Stačilo by se delší dobu na něj dívat a dopadla bys u nich doma stejně. Tam hezky klopit oči a mlčet

    Ale pro ně jsou vždycky jen nějaká extra pravidla a extra zákony. Tohle se nám ale stejně šeredně vymstí.

    Jestli nebude pozdě, tak Angelka bude osobně voprašovat nejen Buchenwald a Dachau, ale i Osvětim, Treblinku, Mauthausen a Terezín. Ale obávám se, že už pozdě je.
    Jsem z toho vývoje tady u nás rozčarovaná,včera náš premier jednal s mrkvici a o výsledku nikde nic,takže si budeme zvykat,já ale nechci,!Tož co s tím mám dělat?
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 29/9/2017, 12:40

    Cherry napsal:



    Tehdy nám chyběly banány a toaleťák. No, hrozná doba to byla !

    Dnes nám chybí spokojenost a životní jistoty.

    Toaleťák ani netřeba. Místo něho si pr+el vytírají s námi.
    Hmm, Cherry...

    Toaleťák ani netřeba. Místo něho si pr+el vytírají s námi.


    Vtipná hláška, zasmála jsem se Very Happy , ale nevím, jestli není až  tak pravdivá, že by člověk měl spíš brečet  Brek
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 29/9/2017, 12:35

    magdala napsal:

    Ahojky,musím se taky vyjádřit,co má co chytat za ruku sestru kdejaký cizinec?Tam u něj doma,kdybych chytla chlapa za ruku,tak mi ji useknou.A že doktor vypovídal tak,jak vypovídal,no čemu se divíme,dnes se nevyplácí říkat pravdu,zvláště v otázkách přivandrovalců...
    Máš pravdu. Ruku by ti usekli, voči vypíchali a pak ukamenovali nebo tě polili žíravinou. Možná bys ani sahat nemusela. Stačilo by se delší dobu na něj dívat a dopadla bys u nich doma stejně. Tam hezky klopit oči a mlčet

    Ale pro ně jsou vždycky jen nějaká extra pravidla a extra zákony. Tohle se nám ale stejně šeredně vymstí.

    Jestli nebude pozdě, tak Angelka bude osobně voprašovat nejen Buchenwald a Dachau, ale i Osvětim, Treblinku, Mauthausen a Terezín. Ale obávám se, že už pozdě je.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 29/9/2017, 12:21

    Pro ty, kdo měli rádi Freddie Mercuryho. Písnička “We Are The Champions.” ale jen jeho hlas, bez doprovodu hudebních nástrojů.

    Naprosto úžasný zážitek.

    https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=GF8QWSW0UbY

    Takový hlas se už dneska nevidí - neslyší. Dneska ty zpěváci jsou jen rychlokvašky.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 29/9/2017, 10:58

    Irča napsal:
    haslerka napsal:
    Dragana napsal:
    motolka napsal:Teď jsem dva dny nemohla sehnat české máslo. Včera jsem konečně jedno Tatra máslíčko sehnala  YYess
    To jsme to s tou slavnou EU dopracovali  Locco
    Nevěřila bych, že jednou budu shánět běžné potraviny jak za komunistů jen s tím rozdílem, že za máslo dám 60,- Kč. A má být hůř. Jen másla bude ještě míň a bude ještě dražší. Možná přijdou na řadu i další potraviny.  No

    A drzá Merklice by chtěla vládnout celé EU. Včera jsem zrovna poslouchala nějakou diskuzi v TV, že by prý nebylo špatný, aby EU vládl jeden člověk s poradci, a že by se na to Merklice docela i hodila. Ani nevím, kdo to říkal. Nějak se mi udělalo šoufl, TV jsem vypnula a šla si lehnout, dle hesla: "Čím méně víš, tím lépe spíš..."  Aetsch
    Já měla štěstí.
    Mám máslo poděbradské za 38 korun.
    Mám čtyři.
    Jak nakupuju přes ten Košík, tak ho měli den za tuto cenu.

    A varování.
    Kamarád mi koupil máslo v akci za 44 korun, polské.
    Hnus, hnus, hnus.
    Má chuť zkaženého masa.
    Již nikdy více, ani kdyby bylo zadarmo. Puke
      U nás mají jen německé.

    Mňam.

    Vždycky si vzpomenu na Angelu. No No No
    Já na dobu, kdy jsme měli sice prvenství, když na jedno dítě bylo nejméně banánů, ale ovoce z našich zdrojů dostupné.

    Nyní ve středu v celém stotisícovém městě nebylo chleba, pečivo a důvod ? Mimořádné prázdniny  spolu se státním svátkem kolaps pekařů. A co na to Babiš...stále mele, naše

    hospodářství vzkvétá. Icon7 Icon7 Icon7 Icon7


    Tehdy nám chyběly banány a toaleťák. No, hrozná doba to byla !

    Dnes nám chybí spokojenost a životní jistoty.

    Toaleťák ani netřeba. Místo něho si pr+el vytírají s námi.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 29/9/2017, 10:51

    Irča napsal:
    motolka napsal:
    Marie2 napsal:

    Ano, ano a opět ano.  Palecnahoru  

    Možná to bylo stejně, jako to vždy bývá, velmi jednoduché: Tady vyškolený bezplatně naší skvělou školou (a pozor, naše školství nám v těch dobách záviděl celý svět, každý smekal). Chtěl žít tak, jak chtěl a dělat si to, co chtěl. (Jenže to nejde nikde. Fakt nikde, myslím. Toto není jen o svobodě a normalizaci a podobně.) V USA mu pomohl Voskovec, byť sám sobě pomoci nedokázal. No a pak Forman. 
    Mimochodem, nikdy jsem nečetla, že by mu pomohl nějaký Američan. Zlobil se na Česko, protože nebylo po jeho. Avšak tehdy přece nešlo jen o Česko, ale o ČSSR. Tak mohl zůstat a snažit se pomoci vlasti a národu. 
    A mnoho dalších věcí: Vše, myslím si, zařídila a obstarala manželka. On se jak přičinil? Myslím, že nijak. Do Kanady se vydali, protože ona tam měla rodinu a zázemí i FINANCE. Pak USA. Ona pracuje a vydělává mimo obor a on čeká na telefon a pomoc od Čechů, co tam již jsou. 
    Promiňte, ale nechová se takto srab a neschopák? Chová. 
    A takového člověka klidně k rozhodnutí spáchat sebevraždu nakopne byť zákaz, že tam nesmí sedět. Třeba to vnímal jako svůj most, ale NENÍ JEHO. Třeba si celou tu svobodu vyložil špatně. Jako Američan tady herce poučoval a byl nepříjemný. A Češi, jelikož vy všichni Češi máte od kosti dobrou povahu, si to nechali líbit, protože měli úctu ke stáří i k tomu, že zdrhal komunistům.  Smile  A také proto, že rozhoduje ten, kdo film platí a když tam chtěl Třísku, tak to ostatní herci brali jako nutnost.  Wink 


    Včera nebo předevčírem jsem četla jeden starší rozhovor  s Třískou. Zarazila mě v něm jedna věc. Popisoval věci, které si koupili jednou za pár let z jeho peněz, které v Americe vydělal. Celé to na mě působilo tak, jakoby si kupovali jen věci, na které on vydělal a i manželka na blůzičku čekala a schovávala ji v obchodě s nadějí, že ON jí to koupí až dostane peníze. Přitom ona vydělávala. Tak mi ty jeho příhody, které diktoval redaktorkám, připadají směšné.  A teď do toho žabák Mádl. To mohla být pro Třísku poslední kapka. Promiňte, ale Mádl je vážně jako žábák: vypadá i mluví jako žába ( hubu otevírá, ale artikulace děsná, ba přímo strašná).  tarax
    No no no, srovnávat Mádla s žabákem. Na to jsem alergická.  zabky
    Píšu si u tebe černý puntík.

    Se zbytkem souhlasím. Nemám ráda, když někdo odfrčí do zahraničí a na svou vlast plive, ačkoliv z ní neustále čerpá a bez ní by nebyl nic.
    Emigrovali a mysleli jen na sebe. Co po nich zústane nezájem.Zabavený majetek blízkým a výslechy. Na vlatní kůži...s ročním ditětem.

    Co znám i z práce sestra známé emigrovala do Francie, překládala v diplomatickém sboru a stále se vracela. Vykorěněná a nikde nezakořeněná.

    A pan Mádl? Zjevu, jak když mu chybí  genové vybavení, nebo přebývá. Jeho maminku znám, zjevem i duševně jinde než mladej...

    Mádl ? Hroznej skřet.
    A ty jeho rady k volbám : " Přemluv bábu" , s chytrou Issovou,
    ty jsou nezapomenutelné a neodpustitelné... Vůl jak lev... No No No
    Irča
    Irča


    Posts : 1561
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irča 29/9/2017, 10:38

    motolka napsal:
    Marie2 napsal:

    Ano, ano a opět ano.  Palecnahoru  

    Možná to bylo stejně, jako to vždy bývá, velmi jednoduché: Tady vyškolený bezplatně naší skvělou školou (a pozor, naše školství nám v těch dobách záviděl celý svět, každý smekal). Chtěl žít tak, jak chtěl a dělat si to, co chtěl. (Jenže to nejde nikde. Fakt nikde, myslím. Toto není jen o svobodě a normalizaci a podobně.) V USA mu pomohl Voskovec, byť sám sobě pomoci nedokázal. No a pak Forman. 
    Mimochodem, nikdy jsem nečetla, že by mu pomohl nějaký Američan. Zlobil se na Česko, protože nebylo po jeho. Avšak tehdy přece nešlo jen o Česko, ale o ČSSR. Tak mohl zůstat a snažit se pomoci vlasti a národu. 
    A mnoho dalších věcí: Vše, myslím si, zařídila a obstarala manželka. On se jak přičinil? Myslím, že nijak. Do Kanady se vydali, protože ona tam měla rodinu a zázemí i FINANCE. Pak USA. Ona pracuje a vydělává mimo obor a on čeká na telefon a pomoc od Čechů, co tam již jsou. 
    Promiňte, ale nechová se takto srab a neschopák? Chová. 
    A takového člověka klidně k rozhodnutí spáchat sebevraždu nakopne byť zákaz, že tam nesmí sedět. Třeba to vnímal jako svůj most, ale NENÍ JEHO. Třeba si celou tu svobodu vyložil špatně. Jako Američan tady herce poučoval a byl nepříjemný. A Češi, jelikož vy všichni Češi máte od kosti dobrou povahu, si to nechali líbit, protože měli úctu ke stáří i k tomu, že zdrhal komunistům.  Smile  A také proto, že rozhoduje ten, kdo film platí a když tam chtěl Třísku, tak to ostatní herci brali jako nutnost.  Wink 


    Včera nebo předevčírem jsem četla jeden starší rozhovor  s Třískou. Zarazila mě v něm jedna věc. Popisoval věci, které si koupili jednou za pár let z jeho peněz, které v Americe vydělal. Celé to na mě působilo tak, jakoby si kupovali jen věci, na které on vydělal a i manželka na blůzičku čekala a schovávala ji v obchodě s nadějí, že ON jí to koupí až dostane peníze. Přitom ona vydělávala. Tak mi ty jeho příhody, které diktoval redaktorkám, připadají směšné.  A teď do toho žabák Mádl. To mohla být pro Třísku poslední kapka. Promiňte, ale Mádl je vážně jako žábák: vypadá i mluví jako žába ( hubu otevírá, ale artikulace děsná, ba přímo strašná).  tarax
    No no no, srovnávat Mádla s žabákem. Na to jsem alergická.  zabky
    Píšu si u tebe černý puntík.

    Se zbytkem souhlasím. Nemám ráda, když někdo odfrčí do zahraničí a na svou vlast plive, ačkoliv z ní neustále čerpá a bez ní by nebyl nic.
    Emigrovali a mysleli jen na sebe. Co po nich zústane nezájem.Zabavený majetek blízkým a výslechy. Na vlatní kůži...s ročním ditětem.

    Co znám i z práce sestra známé emigrovala do Francie, překládala v diplomatickém sboru a stále se vracela. Vykorěněná a nikde nezakořeněná.

    A pan Mádl? Zjevu, jak když mu chybí  genové vybavení, nebo přebývá. Jeho maminku znám, zjevem i duševně jinde než mladej...
    Irča
    Irča


    Posts : 1561
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irča 29/9/2017, 10:30

    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:
    motolka napsal:
    Na BBB se náhodou nechystá?  Maxismich
      Ona jen když je teplo.

    Ted asi pojuchá zas do Velenky a příští rok v létě se může Hanulka těšit. Very Happy Very Happy Very Happy

    Víla přece psala, že pořád myslí na ty, kdo jí pořídili Mománka.  A to byla hlavně Hanule. Jazyk2
    Hehe2 Rolf Rolf3

    Diskuze - Stránka 14 13629m10
    Velenka to jistí. Na Vánoce přece nemůže sezvat dcery do cizího gruntu.

    BB je málo, balkon kuřácký a nekuřácký taky na nic. Výběr je jasný. Prostorově na úrovni dům se zahradou. Lolipop Lolipop Lolipop
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 29/9/2017, 10:29

    Cherry napsal:
    haslerka napsal:Duka se nebojí.  Počítám, že ho Vatikán brzo odstaví....:

    [size=38]Volby pomohou prosadit umlčovanou většinu, prohlásil Duka ve Staré Boleslavi[/size]
    Volby pomohou prosadit umlčovanou většinu, prohlásil ve čtvrtek kardinál Dominik Duka během tradiční mše u příležitosti Národní svatováclavské poutě ve Staré Boleslavi. Jen tak podle jeho slov nebude většina manipulována a ovládána rozmary některých menšin.


    Hehe, a hned se na to chytil potrefený PEHE : Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

    https://www.novinky.cz/komentare/450449-komentar-kardinal-duka-miri-opet-vedle-jiri-pehe.html

    A jeden z mnoha názorů pod článkem :

    Diskuze - Stránka 14 GetIcon?hash=2A42004F4165156E1C4B16400E435B4D09525A1F5E165C1B5A1F&default=port_m

    Aleš Kabela, Bučovice

    Pá, 29. září 2017, 09:55:32  | 
    Souhlasím  |
    Nesouhlasím  |
    +14 / -2
    Pan Pehe nezklamal, ten moc dobře ví, za koho kope a podle toho se taky vyjadřuje. O čem jeho články jsou vím dřív, než je začnu číst. Myslím, že moc lidí ho rádo nemá a to i přesto, že církvi moc lidí nefandí.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 29/9/2017, 10:22

    haslerka napsal:Duka se nebojí.  Počítám, že ho Vatikán brzo odstaví....:

    [size=38]Volby pomohou prosadit umlčovanou většinu, prohlásil Duka ve Staré Boleslavi[/size]
    Volby pomohou prosadit umlčovanou většinu, prohlásil ve čtvrtek kardinál Dominik Duka během tradiční mše u příležitosti Národní svatováclavské poutě ve Staré Boleslavi. Jen tak podle jeho slov nebude většina manipulována a ovládána rozmary některých menšin.


    Hehe, a hned se na to chytil potrefený PEHE : Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

    https://www.novinky.cz/komentare/450449-komentar-kardinal-duka-miri-opet-vedle-jiri-pehe.html
    Irča
    Irča


    Posts : 1561
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irča 29/9/2017, 10:21

    haslerka napsal:
    Laura napsal:
    haslerka napsal:
    Laura napsal:
    motolka napsal:
    No vida. Zase chtěl někdo pošpinit a ublížit nevinnému černouškovi.
    Tak znásilnění to fakt asi nebylo.
    Možná pokus.
    Z právního hlediska.
    Tím se toho Afgánce nechci zastávat.
    Kdyby ji ale povalil na postel a o něco se snažil, tak to potom jo.
    Ale zase by ho musel někdo vidět a u soudu to potvrdit.
    O tom by se u soudu asi už těžko polemizovalo.
    Záleží ale na svědcích. 
    Co ten doktor?
    Mluvil u soudu pravdu?
    Nevíme nic, soud byl asi? neveřejný....
    Fakt si to ucho afgánský nadržený dovolil zaútočit v nemocnici na starší ženskou?
    Jo, jo, znásilňují se i starší babičky, někdo by argumentoval.
    Je to těžký, nikdo z nás v té situaci nebyl.
    Jsem ale na straně té sestry, to každopádně.
    Kdyby z toho neměla trauma, tak by to nechala být.
      Já myslím, že bylo dopředu jasné, jak to dopadne.

    Myslím, že i opravdové znásilnění se vším všudy by jeho právníci okecali.

    Prostě by řekli, že to chtěla...  No

    A tohle byl jen pokus.

    Naštěstí...
    Tak já nevím, nebyla jsem tam, nevím, jaká byla situace.
    Paní taky neznám.
    Jen vím, kdyby na mě něco zkusil, tak si to sakra nenechám líbit.
    Mám doma pepřový sprej.
    Je čas ho nosit stále sebou.
      to víš... Jazyk2

    Ty  mu stříkneš sprej do očí a do smrti mu platíš  bolestné a odškodné...  No No No


    A nezapomeň, prosim Tě,  u každého znásilnění mít 2 svědky. Very Happy Very Happy Very Happy

    Jinak to neplatí... Jazyk2
    Prý je povinnost zajistit pro toho gaunera ještě první pomoc a ošetření. Icon7 Icon7 Icon7 Dle bezpečnosti práce ....

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 10/5/2024, 03:46