EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+9
Laura
motolka
Dragana
Hypatia
Krteček
Marie2
Otylka
Cherry
haslerka
13 posters

    Diskuze

    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 28/1/2018, 19:59

    Otylka napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Tady je jasně vidět, kdo umí logicky myslet a že vysokoškoláci mají vymyté hlavičky :



    [size=40]Zeman si získal hlavně seniory a lidi bez práce, Drahoš sbíral hlasy vysokoškoláků[/size]



    Jaký typ voličů přesvědčil Miloš Zeman a kdo dal svůj hlas naopak Jiřímu Drahošovi?


     Bývalý předseda Akademie věd získal podporu ve městech s vyšším podílem vysokoškoláků, Zeman přesvědčil nezaměstnaný venkov. Také obce s vyšším věkovým průměrem se přiklonily spíše ke stávající hlavě státu.

    Jsem ve větším městě, ale pocházím z venkova. A pravda, výšku jsem z finančích důvodů tenkrát nedodělala. Jsem jasná Zemanova volička. Ale zaměstnání zatím mám. Ale  když si budu dál otvírat ústa....,  kdo ví.
    Pocházím z venkova, žila jsem dlouho v Praze, ale pražáky nechápu a ty kecy, že v Praze je elita, chytří či vychytralí?) lidé a na venkově burani, pitomci, lidé bez IQ.
    Bože, kolik vysokoškolsky vzdělaných lidí zde bydlí a z velkých měst po studiích rádi utekli.

    Já nevím, co to je  za módu takto kastovat lidi, za chvíli nebudou vesnice, ale gheta a odebere se jim automaticky právo volit.
    Opravdu pokleslá společnost.

    Navíc si myslím, že tohle dělení není vůbec pravdivé..
    Po 50 letech v Brně bydlím nyní na vesnici, tak mohu srovnat..
    V paneláku v Brně byli z devadesáti rodin asi 4-6 vysokoškoláci.
    Tady na vesnicij je v každé druhé rodině nejmíň jeden vysokoškolák nebo studující  VŠ.
    A tady volilo Zemana 62 % občanů.

    Pražská elita: Gaislerová,, Vilhelmová, Krainová ad., herci, zpěváci atd.mají jen základku.Sami sebe ale prohlašují  za Elitu.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/1/2018, 19:58

    Jak jsem se dneska dívala na záznam Drahoše na ČT24 těsně po volbách, tak nevím, jestli jste si toho taky všimli, ale už tam nebyl tak křečovitý a i ta křivá huba nebyla tak markantní.
    Mně se dokonce zdálo, že mu spadl kámen ze srdce, že nevyhrál. Už ani tak nekoktal jako v rozhovorech předtím (a tím ani nemylím ty duely). On měl snad strach, že vyhraje. 
    Možná sám pochopil, čí je maňásek.
    Možná taky někomu něco slíbil a bál se, že to bude muset splnit a nemuselo by to být vždy něco čistého.
    Hlavně by také musel ukázat, jak to teď bude dělat všechno jinak a lépe. Což musel vědět, že by stejně nedělal a nemohl dělat. Protože sponzoři by to možná chtěli úplně jinak.


    Naposledy upravil motolka dne 28/1/2018, 19:59, celkově upraveno 1 krát
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/1/2018, 19:47

    fandys napsal:Diskuze - Stránka 13 Sprite_7_biggerKarel Schwarzenberg‏ 
    [ltr]@schwarzenbergk[/ltr]

    Uživatel Karel Schwarzenberg retweetnul uživatele Miroslav Kalousek.
    Já jsem mu chtěl popřát, ale zvedl to někdo ze štábu a říkal, že si teď momentálně dává gulášek.
    Uživatel Karel Schwarzenberg dodal

    Miroslav KalousekOvěřený účet 


    [ltr]@kalousekm[/ltr]

    [ltr]Několik z Vás mi vyčetlo, že jsem negratuloval vítězi voleb. Nejsem pokrytec. Neumím blahopřát falešnému hráči, který mě používal jako bubáka když měl strach, že mu nestačí "hordy migrantů valících se do země".[/ltr]
    Tak za prvé Kalousek bubák je a za druhé smůla. Neměl ho Drahoš jako první používat jako politickou zkušenost, kterou se snažil voličům vnutit, že má.
    Kdyby byl Drahoš skromný, tak řekne, že bohužel žádnou politickou zkušenost nemá a třeba řekne, že Reagan a Schwarzenegger taky žádnou politickou zkušenost neměli a jak se uměli v politice otáčet. A ne dělat haura, že je v politice taky sběhlý, protože jednou jednal s Kalouskem a Bělobrádkem na půdě Akademie věd. A taky neříkat, že politickou minulost jako měl Zeman by raději neměl.
    Arogance se nevyplácí. Smolík  Jazyk2
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/1/2018, 19:34

    haslerka napsal:

    Otylko, to znám.

    Když se k nám nastěhovali mladí, taky chtěli všechno bourat a předělávat.

    Naštěstí to nestihli všechno, páč se narodilo miminko, a ted už jim koupelna s velkou vanou  a starými kachlíčky stačí.

    Nakonec zjistili, že mrňous velkou vanu miluje.  A to jí chtěli hned vybourat, že sprchový kout bude lepší..

    Sprchový kout ať si vystaví v novém bydlení.  Jazyk2
    Mladí si na to musí přijít sami. Pamatuji si, když jsme předělávali tenkrát byt, tak jsem taky měla velké voči. Nakonec jsme taky všechno předělali, i když jsme tu a tam museli někde slevit, ačkoliv jsem původně měla vyhlídnuté úplně něco jiného, lepšího, dražšího.
    Nestačila jsem koukat, jak prachy lítaly.
    Pár korun za dlaždičku navíc přece není žádný problém, ale když to znásobíš, tak ti spadne brada až na zem. A začneš přepočítávat a najednou se ti ty levnější dlaždičky taky začnou líbit.
    Nejdražší bylo často to, co nebylo vidět. Málem jsem omdlela, když mi řekli, kolik bude stát nová elektřina, bez které jsme se nemohli obejít, pokud jsem chtěla péct, použít mixér, ledničku, mrazák a pračku zároveň a ne se rozhodovat, co vypnu a co nechám mezitím běžet. Tak jsem zamáčkla slzu a řekla jsem jim, ať tu elektřinu tedy vymění.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 19:26

    fandys napsal:Diskuze - Stránka 13 Sprite_7_biggerKarel Schwarzenberg‏ 
    [ltr]@schwarzenbergk[/ltr]





    Uživatel Karel Schwarzenberg retweetnul uživatele Miroslav Kalousek.
    Já jsem mu chtěl popřát, ale zvedl to někdo ze štábu a říkal, že si teď momentálně dává gulášek.
    Uživatel Karel Schwarzenberg dodal

    Miroslav KalousekOvěřený účet 





    [ltr]@kalousekm[/ltr]






    [ltr]Několik z Vás mi vyčetlo, že jsem negratuloval vítězi voleb. Nejsem pokrytec. Neumím blahopřát falešnému hráči, který mě používal jako bubáka když měl strach, že mu nestačí "hordy migrantů valících se do země".[/ltr]


    21:17 - 27. 1. 2018
      Pozor...  No

    Profil Kárla je fejkový a  o Kalouskovi také pochybuji, že je to opravdové.

    I Když o něm nepochybuji, že by něco podobného napsal. Jazyk2
    fandys
    fandys


    Posts : 277
    Join date : 03. 10. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro fandys 28/1/2018, 19:20

    Diskuze - Stránka 13 Sprite_7_biggerKarel Schwarzenberg‏ 
    [ltr]@schwarzenbergk[/ltr]



    Uživatel Karel Schwarzenberg retweetnul uživatele Miroslav Kalousek.
    Já jsem mu chtěl popřát, ale zvedl to někdo ze štábu a říkal, že si teď momentálně dává gulášek.
    Uživatel Karel Schwarzenberg dodal

    Miroslav KalousekOvěřený účet 



    [ltr]@kalousekm[/ltr]




    [ltr]Několik z Vás mi vyčetlo, že jsem negratuloval vítězi voleb. Nejsem pokrytec. Neumím blahopřát falešnému hráči, který mě používal jako bubáka když měl strach, že mu nestačí "hordy migrantů valících se do země".[/ltr]
    21:17 - 27. 1. 2018
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 19:05

    Otylka napsal:
    Irča napsal:
    Otylka napsal:Ufff, konečně na netu!
    Odvolili jsme, mastili za synem, protože předělával půl přízemku, podle mne naprosto zbytečně, tak mu pomoci.
    A žádná televize ani internet... no to bylo! Stejně nebyl čas, až po druhé hodině v sobotu konečně zprovoznil televizi a tak jsme se koukali (a divili).

    Stejně jsme neměli čas,dnes se nemohu ani hnout, ale dopadlo to dobře! Jupíííííííííííííí... Palecnahoru
    Otylko, dobrá zpráva,  ale ty děti jsou na přes ústa. Když můžem, musíme. Very Happy Very Happy Very Happy vlasy
    No, nakonec jsme tam  byli o den déle... syn je už vyčerpaný, ona - však víš, mohli to nechat na pozdější dobu,  jinak to s nimi jde. LOL!
    Ale zkraje jsem byla v Jiříkově vidění a vůůůbec se mi to nelíbí, předtím byl interiér hezčí, ale uznávám, že jsou mladí a mají jiný vkus. Maxismich
    Otylko, to znám.

    Když se k nám nastěhovali mladí, taky chtěli všechno bourat a předělávat.

    Naštěstí to nestihli všechno, páč se narodilo miminko, a ted už jim koupelna s velkou vanou  a starými kachlíčky stačí.

    Nakonec zjistili, že mrňous velkou vanu miluje.  A to jí chtěli hned vybourat, že sprchový kout bude lepší..

    Sprchový kout ať si vystaví v novém bydlení.  Jazyk2
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 28/1/2018, 18:49

    Irča napsal:
    Otylka napsal:Ufff, konečně na netu!
    Odvolili jsme, mastili za synem, protože předělával půl přízemku, podle mne naprosto zbytečně, tak mu pomoci.
    A žádná televize ani internet... no to bylo! Stejně nebyl čas, až po druhé hodině v sobotu konečně zprovoznil televizi a tak jsme se koukali (a divili).

    Stejně jsme neměli čas,dnes se nemohu ani hnout, ale dopadlo to dobře! Jupíííííííííííííí... Palecnahoru
    Otylko, dobrá zpráva,  ale ty děti jsou na přes ústa. Když můžem, musíme. Very Happy Very Happy Very Happy vlasy
    No, nakonec jsme tam  byli o den déle... syn je už vyčerpaný, ona - však víš, mohli to nechat na pozdější dobu,  jinak to s nimi jde. LOL!
    Ale zkraje jsem byla v Jiříkově vidění a vůůůbec se mi to nelíbí, předtím byl interiér hezčí, ale uznávám, že jsou mladí a mají jiný vkus. Maxismich
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/1/2018, 18:39

    haslerka napsal:

    Michaela Kudláčková Jo? Tak co děláš u šmejda na soukromé stránce? Nebudu Tě rovnou vykopávat ze svého SOUKROMÍ (!!!) . 
       Já požádám, abys odešel nadávat do šmejdů těm, kdo se živí psaním, tedy i mě, někam jinam. 
       HNED, prosím.
    Spravovat





    Někdo by té zmatené ženské měl vysvětlit, co znamená soukromí. Halóóó, to kolečko u příspěvku značí: ,, Kdokoli na Facebooku i mimo něj."  Icon7
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 28/1/2018, 18:31

    motolka napsal:
    haslerka napsal:Víla dál soptí:


    """""""""""""""""""""""""""""""""""
    Ta je vostrá  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    José už není kámoš. Je to zemanovec. Bude si na to muset chlapec zvyknout.
    Byl kdysi kámoš, když pomáhal v Davli, ale to už je pryč a promlčeno. Už ho nepotřebuje.
    Takže odchod José a HNED  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    To mi připomnělo škodolibého Rodena v roli kapitána Tůmy, když mu z kasáren zdrhl Langmajer v roli vojína Kouby:
    "Máte to 7 dní natvrdo s nástupem IHNED."  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehehe

    Diskuze - Stránka 13 Ndac31fc407508abb023382e4cf751381

    To je to... "pro dobrotu na žebrotu". Tak to všude chodí. No a Soros žádný dobrák není a proto je miliardář. A všichni mu můžou být ukradení, znásilněni i povražděni.  heelp
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 28/1/2018, 18:31

    haslerka napsal:
    Irča napsal:Vedle píše madam, že jí výsledek voleb je fuk. Vidím li dobře, pak zas není, má dělat fotky a nemá elán. Co platí? Za "B" je správně....
    Každý, kdo má oči, vidí, že jí to není fuk a celých 5 let bude zas fňukat a   nenávist jí bude užírat.

    Zas bude ještě hubenější a ošklivější.  Až jí ta nenávist sežere celou. No No
    Fňukna, no. A k tomu nas.aná fňukna. To není dobrá kombinace. Hehe2 Hehe2 
    Mohla by se živit jako pohřební plačka. Věřím, že by v tom byla dobrá.  tarax
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 28/1/2018, 18:30

    haslerka napsal:
    Irča napsal:
    motolka napsal:
    haslerka napsal:Víla dál soptí:


    """""""""""""""""""""""""""""""""""
    Ta je vostrá  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    José už není kámoš. Je to zemanovec. Bude si na to muset chlapec zvyknout.
    Byl kdysi kámoš, když pomáhal v Davli, ale to už je pryč a promlčeno. Už ho nepotřebuje.
    Takže odchod José a HNED  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Chudák José, chtěl dvakrát výklad, marně, nyní má totální utrum. Bublifuk
      Jsem zvědavá, jestli mu nechá možnost přidávat komentáře, nebo ho také blokne. Případně ho vymaže úplně. No
    Opravdu -  spravedlivá to žena! A tolerantní.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 18:24

    Irča napsal:Vedle píše madam, že jí výsledek voleb je fuk. Vidím li dobře, pak zas není, má dělat fotky a nemá elán. Co platí? Za "B" je správně....
    Každý, kdo má oči, vidí, že jí to není fuk a celých 5 let bude zas fňukat a   nenávist jí bude užírat.

    Zas bude ještě hubenější a ošklivější.  Až jí ta nenávist sežere celou. No No
    Irča
    Irča


    Posts : 1561
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irča 28/1/2018, 18:20

    Vedle píše madam, že jí výsledek voleb je fuk. Vidím li dobře, pak zas není, má dělat fotky a nemá elán. Co platí? Za "B" je správně....
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 18:17

    Irča napsal:
    motolka napsal:
    haslerka napsal:Víla dál soptí:


    """""""""""""""""""""""""""""""""""
    Ta je vostrá  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    José už není kámoš. Je to zemanovec. Bude si na to muset chlapec zvyknout.
    Byl kdysi kámoš, když pomáhal v Davli, ale to už je pryč a promlčeno. Už ho nepotřebuje.
    Takže odchod José a HNED  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Chudák José, chtěl dvakrát výklad, marně, nyní má totální utrum. Bublifuk
      Jsem zvědavá, jestli mu nechá možnost přidávat komentáře, nebo ho také blokne. Případně ho vymaže úplně. No
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 18:15

    motolka napsal:
    Hypatia napsal:


    Ale to jen pokud chce  ještě Evička navštěvovat seniory. Děda senior je a Kudla už tak vypadá.
    Tos přepískla. Snad nechceš po Evičce nějakou starost a návštěvy seniorů a seniorek-víl. Jasně řekla, že KDYŽ bude první dámou, tak BY pomáhala seniorům.
    A je první dámou? Není. Tak to neplatí. Až bude, tak teprve pak se možná postará.
    Senioři mají smůlu. Měli volit Drahouška  tarax tarax tarax

    Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Irča
    Irča


    Posts : 1561
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irča 28/1/2018, 18:13

    motolka napsal:
    haslerka napsal:Víla dál soptí:


    """""""""""""""""""""""""""""""""""
    Ta je vostrá  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    José už není kámoš. Je to zemanovec. Bude si na to muset chlapec zvyknout.
    Byl kdysi kámoš, když pomáhal v Davli, ale to už je pryč a promlčeno. Už ho nepotřebuje.
    Takže odchod José a HNED  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Chudák José, chtěl dvakrát výklad, marně, nyní má totální utrum. Bublifuk
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 18:07

    motolka napsal:
    Hypatia napsal:


    Ale to jen pokud chce  ještě Evička navštěvovat seniory. Děda senior je a Kudla už tak vypadá.
    Tos přepískla. Snad nechceš po Evičce nějakou starost a návštěvy seniorů a seniorek-víl. Jasně řekla, že KDYŽ bude první dámou, tak BY pomáhala seniorům.
    A je první dámou? Není. Tak to neplatí. Až bude, tak teprve pak se možná postará.
    Senioři mají smůlu. Měli volit Drahouška  tarax tarax tarax
    Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/1/2018, 18:06

    Hypatia napsal:


    Ale to jen pokud chce  ještě Evička navštěvovat seniory. Děda senior je a Kudla už tak vypadá.
    Tos přepískla. Snad nechceš po Evičce nějakou starost a návštěvy seniorů a seniorek-víl. Jasně řekla, že KDYŽ bude první dámou, tak BY pomáhala seniorům.
    A je první dámou? Není. Tak to neplatí. Až bude, tak teprve pak se možná postará.
    Senioři mají smůlu. Měli volit Drahouška  tarax tarax tarax


    Naposledy upravil motolka dne 28/1/2018, 18:07, celkově upraveno 1 krát
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 18:05

    Otylka napsal:
    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Víla dál soptí:


    """""""""""""""""""""""""""""""""""


    Eva Kosarova Paní Kudláčková, pořádáte soukromou inkvizici a musím Vám říct, že už Vaše komentování průběhu voleb mě hodně překvapilo. Já pevně věřím, že duchovně vyspělé postoje jsou VŽDY bez nevraživostí, posměšků a burcování k nepokojům. Nechci se stavět do role moralisty, ale ze všech možných komentů všemožně k dispozici, mě nejvíc zarazily ty Vaše, které prozrazovaly mnoho jedu. [size=0]:-) Jinak Vám přeji jen všechno dobré a Vaše náhledy se mi zdály zatím vždy zajímavé a s ryzím zápalem. 

    [/size]....................

    Čím to, že víc lidí s ní nesouhlasí než souhlasí  pale
      A to má Kudla vypnutou možnost pro cizí lidi ( ty co nemá v přátelích), aby tam přidávali komentáře, nebo něco lajkovali.  To by to tam teprve vypadalo.. No No Puke
    Hlavně aby se zas nešla zchladit nahatá do lesa neznámo kam...
      jak o ní opadne zájem ( jak na FB, tak na Popelkách), tak zas něco akčního vymyslí.. Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Ale ted né, Johanka co nevidět porodí a víla bude mít hafo témat na články.  Jazyk2
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 28/1/2018, 18:01

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:
    motolka napsal:
    Krteček napsal:
    Krteček napsal:

    Tato slova vytesat do kamene i s tou "plivárnou". Tlesk Tlesk Tlesk ".  LOL!

    A to by mně taky zajímalo. Jestli Yáma jako hostitelka nabízí svým hostům svá kudlajčata. Kdybych náhodou trpěl hlady tak ať vím, kterému místu se vyhnout.  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Mě by zase zajímalo, co na to děda. Je mu líto, že nevyhrál jeho známej, nebo mu je to úplně šumák, že zvítězil ten, koho jméno v životě neslyšel?
    Děda je přece ING. Jazyk2

    Dovíjestli spolu nespolupracovali kdysi na nějakým vědeckým výzkumu... 

    Určitě byli, jsou a budou kámoši...  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Ted bude mít Drahouš dost času, možná  starostlivou a pečující Vílu navštíví i se svou starostlivou manželkou. Very Happy Very Happy Very Happy

    Ale to jen pokud chce  ještě Evička navštěvovat seniory. Děda senior je a Kudla už tak vypadá.

    Asi naházela málo přáníček andělům do záchoda.  hajzlik LOL!
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/1/2018, 17:59

    haslerka napsal:Víla dál soptí:


    """""""""""""""""""""""""""""""""""
    Ta je vostrá  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    José už není kámoš. Je to zemanovec. Bude si na to muset chlapec zvyknout.
    Byl kdysi kámoš, když pomáhal v Davli, ale to už je pryč a promlčeno. Už ho nepotřebuje.
    Takže odchod José a HNED  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 28/1/2018, 17:58

    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Víla dál soptí:


    """""""""""""""""""""""""""""""""""


    Eva Kosarova Paní Kudláčková, pořádáte soukromou inkvizici a musím Vám říct, že už Vaše komentování průběhu voleb mě hodně překvapilo. Já pevně věřím, že duchovně vyspělé postoje jsou VŽDY bez nevraživostí, posměšků a burcování k nepokojům. Nechci se stavět do role moralisty, ale ze všech možných komentů všemožně k dispozici, mě nejvíc zarazily ty Vaše, které prozrazovaly mnoho jedu. [size=0]:-) Jinak Vám přeji jen všechno dobré a Vaše náhledy se mi zdály zatím vždy zajímavé a s ryzím zápalem. 

    [/size]....................

    Čím to, že víc lidí s ní nesouhlasí než souhlasí  pale
      A to má Kudla vypnutou možnost pro cizí lidi ( ty co nemá v přátelích), aby tam přidávali komentáře, nebo něco lajkovali.  To by to tam teprve vypadalo.. No No Puke
    Hlavně aby se zas nešla zchladit nahatá do lesa neznámo kam...
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 17:54

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Víla dál soptí:


    """""""""""""""""""""""""""""""""""


    Eva Kosarova Paní Kudláčková, pořádáte soukromou inkvizici a musím Vám říct, že už Vaše komentování průběhu voleb mě hodně překvapilo. Já pevně věřím, že duchovně vyspělé postoje jsou VŽDY bez nevraživostí, posměšků a burcování k nepokojům. Nechci se stavět do role moralisty, ale ze všech možných komentů všemožně k dispozici, mě nejvíc zarazily ty Vaše, které prozrazovaly mnoho jedu. [size=0]:-) Jinak Vám přeji jen všechno dobré a Vaše náhledy se mi zdály zatím vždy zajímavé a s ryzím zápalem. 

    [/size]....................

    Čím to, že víc lidí s ní nesouhlasí než souhlasí  pale
      A to má Kudla vypnutou možnost pro cizí lidi ( ty co nemá v přátelích), aby tam přidávali komentáře, nebo něco lajkovali.  To by to tam teprve vypadalo.. No No Puke
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 17:52

    haslerka napsal:
    motolka napsal:
    Krteček napsal:
    Krteček napsal:

    Tato slova vytesat do kamene i s tou "plivárnou". Tlesk Tlesk Tlesk ".  LOL!

    A to by mně taky zajímalo. Jestli Yáma jako hostitelka nabízí svým hostům svá kudlajčata. Kdybych náhodou trpěl hlady tak ať vím, kterému místu se vyhnout.  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Mě by zase zajímalo, co na to děda. Je mu líto, že nevyhrál jeho známej, nebo mu je to úplně šumák, že zvítězil ten, koho jméno v životě neslyšel?
    Děda je přece ING. Jazyk2

    Dovíjestli spolu nespolupracovali kdysi na nějakým vědeckým výzkumu... 

    Určitě byli, jsou a budou kámoši...  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Ted bude mít Drahouš dost času, možná  starostlivou a pečující Vílu navštíví i se svou starostlivou manželkou. Very Happy Very Happy Very Happy

    Ale to jen pokud chce  ještě Evička navštěvovat seniory. Děda senior je a Kudla už tak vypadá.

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 12/5/2024, 12:28