EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 13 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+10
fitforfun
Otylka
Krteček
Irča
fandys
Laura
Cherry
magdala
haslerka
Dragana
14 posters

    Diskuze

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 17/3/2018, 16:37

    Otylka napsal:

    Opravdu to nabírá silně na obrátkách, když se Putin nenechal vytočit k válečnému konfliktu, tak najdou za chvíli jeho snubní prsten na Marsu.

    To je přesné.

    A když my jsme neposlechli EU, tak nám tu rozpoutaj barevné revoluce.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 17/3/2018, 16:33

    haslerka napsal:Z FB:


    Za otravu agenta  Salisbury stojí samotný Vladimír Putin!
    Nyní mohou být odstraněny i poslední pochybnosti o vině Ruska v otravě bývalého ruského špiona Sergeje Skripala. Britská vláda oznámila, že na místě činu byl nalezen pas Vladimíra Putina.
    Podle britské premiérky Theresy Mayové pas byl nalezen teprve nyní při podrobném ohledání místa činu. Nacházel se pod spadlým listem. 

    Rusko má nyní 24 hodin na to vydat Vladimira Putina, aby mohl být vyšetřen v Londýně,“ píše se v prohlášení britské vlády. V opačném případě, pokud Vladimír Putin nebude vydán, vidíme to jako přiznání viny.
    O tomto převratném důkazu jako první informoval světoznámý deník Der Postillon ( něco jako u nás Infobaden) 
    Prosím nemohl by někdo důvěryhodný informovat ČT1 ? Ti idioti by o tom mohli natočit pořad. Konečně by měli důkaz . Diskuze - Stránka 13 1f642Smile Diskuze - Stránka 13 1f642Smile Diskuze - Stránka 13 1f642Smile


    Diskuze - Stránka 13 29249899_2074330415940648_7659590709422325760_n

    Jestli se do toho pustí ČT, tak se tam ten pas fakt najde. Věřte tomu. 


    Jinak je to vynikající  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 17/3/2018, 16:31

    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:kde je Mařenka? 

    Zajímalo by mě taky, jestli se ještě vyšetřuje ta vražda Kuciaka a snoubenky, nebo jsou všichni spokojeni, že dosáhli rozvratu ve vládě a bude se stávkovat a stávkovat.. ..  Jazyk2
    Kočičky moje zlaté,
    vím jen to, co ví i ostatní. Čili nic. Sad Předpokládám, že se vyšetřuje, však jak by ne, ale co a jak naprosto netuším. Sad 
    Mohu s určitostí napsat akorát to, že v mém okolí (či osobně nebo na FB) nikdo není spokojený. 

    A když mám mluvit, a to jediné si troufnu, pouze za sebe, tak mohu říci, že předčasných voleb se bojím jak já, tak i Slováci, které mám na FB (mnohé znám osobně prakticky od plen, některé osobně neznám), protože nemáme koho volit. Chceme volit, ale nemáme koho. A se.e nás, že jsme pořád volili to menší zlo. Ale takto to nemá být. Sad Jenže, bohužel, bylo a zatím i je. Sad
      Já co čtu, tak prý je možné, že ve volbách by mohl vyhrát Fico. Což by pro něj bylo zadostiučinění jako hrom.  Shock Huch Huch Huch

    Na mě působí celkem sympaticky.  Ale to na mě působí i Kajinek, a můžu být jen štastná, že jsem ho nepotkala, když byl ještě mladý a "profesně činný"...  Very Happy Very Happy Very Happy
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 17/3/2018, 16:28

    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:kde je Mařenka? 

    Zajímalo by mě taky, jestli se ještě vyšetřuje ta vražda Kuciaka a snoubenky, nebo jsou všichni spokojeni, že dosáhli rozvratu ve vládě a bude se stávkovat a stávkovat.. ..  Jazyk2
    Kočičky moje zlaté,
    vím jen to, co ví i ostatní. Čili nic. Sad Předpokládám, že se vyšetřuje, však jak by ne, ale co a jak naprosto netuším. Sad 
    Mohu s určitostí napsat akorát to, že v mém okolí (či osobně nebo na FB) nikdo není spokojený. 

    A když mám mluvit, a to jediné si troufnu, pouze za sebe, tak mohu říci, že předčasných voleb se bojím jak já, tak i Slováci, které mám na FB (mnohé znám osobně prakticky od plen, některé osobně neznám), protože nemáme koho volit. Chceme volit, ale nemáme koho. A se.e nás, že jsme pořád volili to menší zlo. Ale takto to nemá být. Sad Jenže, bohužel, bylo a zatím i je. Sad
      Tak to je zlé. No No No

    A co ten Sulík?

    Ten vypadal kdysi dost dobře, měl rozumné názory.
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 17/3/2018, 16:23

    haslerka napsal:kde je Mařenka? 

    Zajímalo by mě taky, jestli se ještě vyšetřuje ta vražda Kuciaka a snoubenky, nebo jsou všichni spokojeni, že dosáhli rozvratu ve vládě a bude se stávkovat a stávkovat.. ..  Jazyk2
    Kočičky moje zlaté,
    vím jen to, co ví i ostatní. Čili nic. Sad Předpokládám, že se vyšetřuje, však jak by ne, ale co a jak naprosto netuším. Sad 
    Mohu s určitostí napsat akorát to, že v mém okolí (či osobně nebo na FB) nikdo není spokojený. 

    A když mám mluvit, a to jediné si troufnu, pouze za sebe, tak mohu říci, že předčasných voleb se bojím jak já, tak i Slováci, které mám na FB (mnohé znám osobně prakticky od plen, některé osobně neznám), protože nemáme koho volit. Chceme volit, ale nemáme koho. A se.e nás, že jsme pořád volili to menší zlo. Ale takto to nemá být. Sad Jenže, bohužel, bylo a zatím i je. Sad
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 17/3/2018, 15:54

    Dragana napsal:Dnešní den je plný radostných zpráv a hnedkyn je sluníčkovější.
    A jistě bude mít pokračování.

    Napřed mě potěšilo, že budu smět platit super hotel šlapce s drogani.
    A co nevidím!!!!!!
    Můžu s radostí očekávat další vraždy na scéně, až nám přivezou Krejčíře.
    To snad tolik radosti v jeden den neunesu. monkey2 monkey2 


    https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/466490-krejcir-muze-byt-vydan-do-ceska-rozhodl-soud-v-jar.html
      Nádhera...

    Taky se mi volněji dýše.  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 17/3/2018, 15:24

    Dnešní den je plný radostných zpráv a hnedkyn je sluníčkovější.
    A jistě bude mít pokračování.

    Napřed mě potěšilo, že budu smět platit super hotel šlapce s drogani.
    A co nevidím!!!!!!
    Můžu s radostí očekávat další vraždy na scéně, až nám přivezou Krejčíře.
    To snad tolik radosti v jeden den neunesu. monkey2 monkey2 


    https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/466490-krejcir-muze-byt-vydan-do-ceska-rozhodl-soud-v-jar.html
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 17/3/2018, 13:46

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:[size=32]Novotný: Je podezřelé, že jsou najednou všude vyvolávány konflikty
    Diskuze - Stránka 13 _antialias_cef45704-28a0-11e8-9ce8-003048df98d0_a0a7d9c03537baa203eafd69a348b24a
    Těch věcí se nyní děje příliš mnoho a je to velmi podezřelé! Je velmi podezřelé, že najednou jsou všude vyvolávány konflikty, ve střední Evropě, na východě a tak dále, upozorňuje Stanislav Novotný.

    Stanislav Novotný, předseda Asociace nezávislých médií[/size]

    16.březen 2018 - 09:30

    Otrávení Sergeje Skripala a jeho dcery velmi připomíná slovenskou kauzu, případ žurnalisty Jána Kuciaka, který byl se svojí snoubenkou zavražděn a zatím nebyl žádný soud, který by cokoli rozhodl. Přesto se ale již koná politicky. Já tomu nerozumím, respektive tomu rozumím tak, že skutečně jde o to, vyvolat konflikt, je přesvědčen Stanislav Novotný, předseda  Asociace nezávislých médií.

    Novotný už roky mluví velmi dobře. A proto se v médiích objevuje málo. Ale co říká, má hlavu a patu a kolikrát i dopředu na něco upozornil.
    Čekám v brzké době vyhlášení stanného práva.
    Mi nesedíš, tak tě picnu a je to.

    Opravdu to nabírá silně na obrátkách, když se Putin nenechal vytočit k válečnému konfliktu, tak najdou za chvíli jeho snubní prsten na Marsu.
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 17/3/2018, 13:41

    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Také Vás těší, že budeme možná živit pašeračku Terezu??? 


    https://www.novinky.cz/domaci/466472-sance-pro-paseracku-terezu-cesko-chce-s-pakistanem-menit-vezne.html

    Mám dceru v jejím věku.  Kdyby pašovala 9 kg drog, asi bych í dojela vlastnoručně zakroutit krkem.  Když si představím, kolik lidí díky ní může spadnout do drogové závislosti....  No No No

    Jj, Pelikán se činí. 
    Na druhou stranu zase dobře, kdyby ji převezli sem a já své dceři mohla zakroutit krkem zde a ne se trmácet až tam a vystavovat ještě i sebe nebezpečí  Wink
    Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    No to jsem taky koukala! Žádný těžký kriminál, nic... to jsem ještě neslyšela, s tou zemí nemáme žádné takové dohody!
    Teda za mladičký život stihla dost.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 17/3/2018, 13:31

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Také Vás těší, že budeme možná živit pašeračku Terezu??? 


    https://www.novinky.cz/domaci/466472-sance-pro-paseracku-terezu-cesko-chce-s-pakistanem-menit-vezne.html

    Mám dceru v jejím věku.  Kdyby pašovala 9 kg drog, asi bych í dojela vlastnoručně zakroutit krkem.  Když si představím, kolik lidí díky ní může spadnout do drogové závislosti....  No No No

    Jj, Pelikán se činí. 
    Na druhou stranu zase dobře, kdyby ji převezli sem a já své dceři mohla zakroutit krkem zde a ne se trmácet až tam a vystavovat ještě i sebe nebezpečí  Wink
    Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 17/3/2018, 13:30

    Z FB:


    Za otravu agenta  Salisbury stojí samotný Vladimír Putin!
    Nyní mohou být odstraněny i poslední pochybnosti o vině Ruska v otravě bývalého ruského špiona Sergeje Skripala. Britská vláda oznámila, že na místě činu byl nalezen pas Vladimíra Putina.
    Podle britské premiérky Theresy Mayové pas byl nalezen teprve nyní při podrobném ohledání místa činu. Nacházel se pod spadlým listem. 

    Rusko má nyní 24 hodin na to vydat Vladimira Putina, aby mohl být vyšetřen v Londýně,“ píše se v prohlášení britské vlády. V opačném případě, pokud Vladimír Putin nebude vydán, vidíme to jako přiznání viny.
    O tomto převratném důkazu jako první informoval světoznámý deník Der Postillon ( něco jako u nás Infobaden) 
    Prosím nemohl by někdo důvěryhodný informovat ČT1 ? Ti idioti by o tom mohli natočit pořad. Konečně by měli důkaz . Diskuze - Stránka 13 1f642Smile Diskuze - Stránka 13 1f642Smile Diskuze - Stránka 13 1f642Smile


    Diskuze - Stránka 13 29249899_2074330415940648_7659590709422325760_n
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 17/3/2018, 11:09

    haslerka napsal:Také Vás těší, že budeme možná živit pašeračku Terezu??? 


    https://www.novinky.cz/domaci/466472-sance-pro-paseracku-terezu-cesko-chce-s-pakistanem-menit-vezne.html

    Mám dceru v jejím věku.  Kdyby pašovala 9 kg drog, asi bych í dojela vlastnoručně zakroutit krkem.  Když si představím, kolik lidí díky ní může spadnout do drogové závislosti....  No No No

    Jj, Pelikán se činí. 
    Na druhou stranu zase dobře, kdyby ji převezli sem a já své dceři mohla zakroutit krkem zde a ne se trmácet až tam a vystavovat ještě i sebe nebezpečí  Wink
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 17/3/2018, 11:06

    haslerka napsal:A zas to Víle vyšlo. Jazyk2

    Jak ona to dělá, když  předpovídá to jaro a teplo a plive na rajčátka a okurky?????  Hehe2 Hehe2 Hehe2


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

    Vrátila se zima. Sněží a fouká silný vítr, řidiče čekají komplikace

    Proč Ty neoceníš, že už se oteplilo? Vždyť už je jen -3C. No oproti -12C to teplo je, ne?
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 17/3/2018, 11:05

    haslerka napsal:
    Otylka napsal:
    A co ty husičky a spol. vlastně chtějí? Anbet 

    Jen aby postupem doby nedošli k tomu, že budou zoufale mlátit hlavou o zeď, jak byli blbí, jak se to stává těm, co zvonili klíčema  a že jich v diskuzích je. Shock
    Z diskuse:


    Renata Hasilová 27098




    ...jen jsem si vzpomněla, jak kdysi byla pranýřována paní učitelka, že středoškolákům na jedné škole pomohla formulovat otázky na p. prezidenta Zemana a studenti je měli napsané na lístečkách... Ten tlak na ni byl takový, že až skončila v nemocnici. Nařčena z manipulace s mladými lidmi.... Stejní lidé, kteří ji tehdy napadali, dnes jásají nad včerejškem... No No No

    To mě nepřekvapuje. To jsou právě ti křiklouni. Předtím křičeli proti účce, teď křičej nadšením.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 17/3/2018, 11:03

    haslerka napsal:[size=32]Novotný: Je podezřelé, že jsou najednou všude vyvolávány konflikty
    Diskuze - Stránka 13 _antialias_cef45704-28a0-11e8-9ce8-003048df98d0_a0a7d9c03537baa203eafd69a348b24a
    Těch věcí se nyní děje příliš mnoho a je to velmi podezřelé! Je velmi podezřelé, že najednou jsou všude vyvolávány konflikty, ve střední Evropě, na východě a tak dále, upozorňuje Stanislav Novotný.

    Stanislav Novotný, předseda Asociace nezávislých médií[/size]

    16.březen 2018 - 09:30

    Otrávení Sergeje Skripala a jeho dcery velmi připomíná slovenskou kauzu, případ žurnalisty Jána Kuciaka, který byl se svojí snoubenkou zavražděn a zatím nebyl žádný soud, který by cokoli rozhodl. Přesto se ale již koná politicky. Já tomu nerozumím, respektive tomu rozumím tak, že skutečně jde o to, vyvolat konflikt, je přesvědčen Stanislav Novotný, předseda  Asociace nezávislých médií.

    Novotný už roky mluví velmi dobře. A proto se v médiích objevuje málo. Ale co říká, má hlavu a patu a kolikrát i dopředu na něco upozornil.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 17/3/2018, 10:29

    Michal Hašek
    15 březen v 14:06 · 

    Prezident Kiska svými vyjádřeními přilévá olej do ohně. Hovořit o tom,že demise premiéra Fica nestačí znamená,že prezident od začátku hrál s opozicí scénář “kašleme na výsledky demokratických voleb,když podle nich nemůžeme vládnout” a dále tlačí na předčasné volby. Smutný pohled na to,kam se dostává členský stát EU a NATO... Držím palce budoucímu slovenskému premiérovi za Smer-Socialnu demokraciu a věřím,že jeho nový kabinet přinese Slovensku uklidnění a stabilitu Diskuze - Stránka 13 1f1f8_1f1f0[size=0]
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 17/3/2018, 10:28

    Dragana napsal:
    haslerka napsal:Také Vás těší, že budeme možná živit pašeračku Terezu??? 


    https://www.novinky.cz/domaci/466472-sance-pro-paseracku-terezu-cesko-chce-s-pakistanem-menit-vezne.html

    Mám dceru v jejím věku.  Kdyby pašovala 9 kg drog, asi bych í dojela vlastnoručně zakroutit krkem.  Když si představím, kolik lidí díky ní může spadnout do drogové závislosti....  No No No
    Fandím zemím, kde veřejně popravují pašeráky drog.
    Tahle prostitutka zaslouží trest smrti a ne, aby jí Pelikán zajistil místo v luxusním hotelu a já na její pobyt musela přispívat.
    Jenže u nás je všechno opačně. bigdevil bigdevil
      Jsem na to zvědavá.
    Jestli jí budou fakt chtít dostat do Čech, naštvou hodně lidí. No
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 17/3/2018, 10:23

    haslerka napsal:Také Vás těší, že budeme možná živit pašeračku Terezu??? 


    https://www.novinky.cz/domaci/466472-sance-pro-paseracku-terezu-cesko-chce-s-pakistanem-menit-vezne.html

    Mám dceru v jejím věku.  Kdyby pašovala 9 kg drog, asi bych í dojela vlastnoručně zakroutit krkem.  Když si představím, kolik lidí díky ní může spadnout do drogové závislosti....  No No No
    Fandím zemím, kde veřejně popravují pašeráky drog.
    Tahle prostitutka zaslouží trest smrti a ne, aby jí Pelikán zajistil místo v luxusním hotelu a já na její pobyt musela přispívat.
    Jenže u nás je všechno opačně. bigdevil bigdevil
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 17/3/2018, 09:58

    Také Vás těší, že budeme možná živit pašeračku Terezu??? 


    https://www.novinky.cz/domaci/466472-sance-pro-paseracku-terezu-cesko-chce-s-pakistanem-menit-vezne.html

    Mám dceru v jejím věku.  Kdyby pašovala 9 kg drog, asi bych í dojela vlastnoručně zakroutit krkem.  Když si představím, kolik lidí díky ní může spadnout do drogové závislosti....  No No No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 17/3/2018, 09:48

    haslerka napsal:A zas to Víle vyšlo. Jazyk2

    Jak ona to dělá, když  předpovídá to jaro a teplo a plive na rajčátka a okurky?????  Hehe2 Hehe2 Hehe2


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

    Vrátila se zima. Sněží a fouká silný vítr, řidiče čekají komplikace
      Vlastně úplně závidím všem Popelkám, co se řídí radami velké Víly a velké Věštkyně. Shock

    Jak ty musí být šťastné, spokojené a bohaté...  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 17/3/2018, 09:14

    Otylka napsal:
    A co ty husičky a spol. vlastně chtějí? Anbet 

    Jen aby postupem doby nedošli k tomu, že budou zoufale mlátit hlavou o zeď, jak byli blbí, jak se to stává těm, co zvonili klíčema  a že jich v diskuzích je. Shock

    Spíše hlavou o koberec... i když, nevšiml jsem si, že by tam byly i ženy, když tlučou muži hlavou o zem. Ty ženy asi mají schované v harému. A na to se asi vyloženě těší.

    Diskuze - Stránka 13 Images%2B%25281%2529
    V harému přes sebe nemusejí mít ženy ani bůrku, mnohdy na sobě nemají nic.
      No ale aby to nedopadlo jinak než si představují.  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 17/3/2018, 09:13

    A zas to Víle vyšlo. Jazyk2

    Jak ona to dělá, když  předpovídá to jaro a teplo a plive na rajčátka a okurky?????  Hehe2 Hehe2 Hehe2


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

    Vrátila se zima. Sněží a fouká silný vítr, řidiče čekají komplikace
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 17/3/2018, 08:34

    haslerka napsal:
    Otylka napsal:
    A co ty husičky a spol. vlastně chtějí? Anbet 

    Jen aby postupem doby nedošli k tomu, že budou zoufale mlátit hlavou o zeď, jak byli blbí, jak se to stává těm, co zvonili klíčema  a že jich v diskuzích je. Shock
    Z diskuse:


    Renata Hasilová 27098




    ...jen jsem si vzpomněla, jak kdysi byla pranýřována paní učitelka, že středoškolákům na jedné škole pomohla formulovat otázky na p. prezidenta Zemana a studenti je měli napsané na lístečkách... Ten tlak na ni byl takový, že až skončila v nemocnici. Nařčena z manipulace s mladými lidmi.... Stejní lidé, kteří ji tehdy napadali, dnes jásají nad včerejškem... No No No
    Inu, vývoj pokročil, za chvíli tam budou chodit školky, protože jsou děti dávno inteligentnější než jejich rodiče a prarodiče teprv.

    Akorát maličkost - jde o jejich budoucnost.

    Tohle by mělo být (nebo je?, ale zákony neplatí), trestné.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 17/3/2018, 08:20

    Otylka napsal:
    A co ty husičky a spol. vlastně chtějí? Anbet 

    Jen aby postupem doby nedošli k tomu, že budou zoufale mlátit hlavou o zeď, jak byli blbí, jak se to stává těm, co zvonili klíčema  a že jich v diskuzích je. Shock
    Z diskuse:


    Renata Hasilová 27098


    ...jen jsem si vzpomněla, jak kdysi byla pranýřována paní učitelka, že středoškolákům na jedné škole pomohla formulovat otázky na p. prezidenta Zemana a studenti je měli napsané na lístečkách... Ten tlak na ni byl takový, že až skončila v nemocnici. Nařčena z manipulace s mladými lidmi.... Stejní lidé, kteří ji tehdy napadali, dnes jásají nad včerejškem... No No No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 17/3/2018, 08:10

    Cherry napsal:
    haslerka napsal:Tak už vím, proč to Ivaně Zemanové i Kateřině tak málo slušelo při inauguraci.

    Duo Poner neumí šít hezké slušivé věci, i když oblečení od nich nosí víc a víc známých "celebrit"




    https://www.super.cz/555738-navrhari-promluvili-o-krasne-kate-zemanove-a-prvni-dame-ivane-jak-se-pro-ne-siji-saty.html

    To jsou ti dva sourozenci-rybízci... No tak pro Kopřivovou možná dobrý..
    I když na té fotce Ivana a Kateřina to zase tak špatně nepůsobí, ve Vlad.sále to ale bylo hrozné.
    (Jenže tam se většina odděla do černého ( TOP 09 a pod.) na důkaz smutku, že byl zvolen M.Zeman)
    Ten smutek musel být a stále je hodně hluboký. Maxismich Maxismich
     
    Zdobení na kozačkách Kateřiny působí přes čáru a je hodně pouťové, ono stačí už jen ty kozačky, které se pro slavnostní událost vůbec nehodí, namísto lodiček.
      Nemůžu se zbavit dojmu, že ten kluk návrhář patří ke 4%...  Jazyk2

    A jejich šaty jsou fakt děsný. No

    Proslavila je vlastně jen Kopřivová těmi svými průhlednými krajkovými šaty.

    Jinak by o nich nikdo zřejmě nevěděl.

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 13 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 28/4/2024, 14:10