EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 4 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+3
Hypatia
haslerka
Cherry
7 posters

    Diskuze

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 20/6/2020, 14:14

    haslerka napsal:Halo, halooooo!!!

    žije tady někdo?

    Nebo všichni plavete někam k moři?

    Někdo do Hamburku, někdo do Budapešti? 

    Takovýhle deště fakt nepamatuju ani z mého mládí.

    Vylévám vodu z květníků, slimáci plavou v záhonech...

    Jahody pod vrstvou bláta nejsou ani vidět.

    Někteří plavou, doslova. I se svými domy.

    Jako to je květen a červen.... Ale je to asi logický výsledek toho, že se omezilo práškování a příroda se začala vracet do normálu a tedy začala vyrovnávat rovnováhu, proto to teď působí tak extrémně?
    Je mi líto nula třešní a že si neužiju kvetoucí lípy  Brek Brek Brek
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 20/6/2020, 14:11

    haslerka napsal:V dnešní době, kdy se moderní se omlouvat za všeliká příkoří, čekám, kdy se Američani omluví Indiánům,  Schwarzenberg svým poddaným a já se přestanu chlubit, že můj předek byl jakýsi šlechtic z Francie..

    Ještě bych se musela jít kdovíkomu taky jít omlouvat... 

    Stačí, že předkové byli sedláci a zaměstnávali čeledíny a služky.

    Čili Tvoji předkové byli otrokáři! No toto  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Indiánům se nikdo omlouvat nebude. Byli inteligentnější než černoši, dokonce mnohé kmeny i než Evropani. To už by se rovnou mohli omlouvat Slovanům, které si zotročili mnohem dříve než černochy. 

    Já už se teda omlouvám. Sama sobě, že jsem vůbec lezla na tak blbou ovládanou planetu. (asi jen proto, že samotná planeta je fajn a bylo mi jí líto, jinak fakt nevím). 

    Šlechticem z Francie se chlup, genealogie mě mocinky zajímá.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 20/6/2020, 09:45

    Irena napsal:
    haslerka napsal:Halo, halooooo!!!

    žije tady někdo?

    Nebo všichni plavete někam k moři?

    Někdo do Hamburku, někdo do Budapešti? 

    Takovýhle deště fakt nepamatuju ani z mého mládí.

    Vylévám vodu z květníků, slimáci plavou v záhonech...

    Jahody pod vrstvou bláta nejsou ani vidět.
    Já pamatuju, v roce 2002 plavalo naše 100 tisícové město a to dvakrát během měsíce, lidé jezdili i na náměstí na lodičkách, prý

    tehdy tisíciletá voda. Nyní stoletá...

    Když jsme tehdy vyklidili sklepy s bratrem, zůstaly dve kotle a ty plovaly znovu, voda byla na zahrádce pod okny 2 metry vysoko.....

    A přesto od té doby se postavily u řeky v záplavovém oblasti nové obytné domy, takže si užívají... Panelák je jistota, když nepříde zemětřesení.
    jo, rozvodněný řeky pamatuju taky, ale to pršelo někde na Šumavě a na horách. Ted plaveme i my tady.  Jdu vylévat vodu z květníků. A posbírám další kýbl plžáků.
    Irena
    Irena


    Posts : 377
    Join date : 14. 03. 18
    Location : praha

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irena 20/6/2020, 08:03

    haslerka napsal:Halo, halooooo!!!

    žije tady někdo?

    Nebo všichni plavete někam k moři?

    Někdo do Hamburku, někdo do Budapešti? 

    Takovýhle deště fakt nepamatuju ani z mého mládí.

    Vylévám vodu z květníků, slimáci plavou v záhonech...

    Jahody pod vrstvou bláta nejsou ani vidět.
    Já pamatuju, v roce 2002 plavalo naše 100 tisícové město a to dvakrát během měsíce, lidé jezdili i na náměstí na lodičkách, prý

    tehdy tisíciletá voda. Nyní stoletá...

    Když jsme tehdy vyklidili sklepy s bratrem, zůstaly dve kotle a ty plovaly znovu, voda byla na zahrádce pod okny 2 metry vysoko.....

    A přesto od té doby se postavily u řeky v záplavovém oblasti nové obytné domy, takže si užívají... Panelák je jistota, když nepříde zemětřesení.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 19/6/2020, 22:07

    Halo, halooooo!!!

    žije tady někdo?

    Nebo všichni plavete někam k moři?

    Někdo do Hamburku, někdo do Budapešti? 

    Takovýhle deště fakt nepamatuju ani z mého mládí.

    Vylévám vodu z květníků, slimáci plavou v záhonech...

    Jahody pod vrstvou bláta nejsou ani vidět.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 18/6/2020, 22:48

    V dnešní době, kdy se moderní se omlouvat za všeliká příkoří, čekám, kdy se Američani omluví Indiánům,  Schwarzenberg svým poddaným a já se přestanu chlubit, že můj předek byl jakýsi šlechtic z Francie..

    Ještě bych se musela jít kdovíkomu taky jít omlouvat... 

    Stačí, že předkové byli sedláci a zaměstnávali čeledíny a služky.
    Irena
    Irena


    Posts : 377
    Join date : 14. 03. 18
    Location : praha

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irena 16/6/2020, 10:58

    Cherry napsal:
    haslerka napsal:Šlachta už je taky odborník na vše:








    Chtěl bych vás přátelé upozornit na připravovaný Plán obnovy EU, který má pomoci znovunastartovat evropskou ekonomiku tím, že členským státům poskytne celkem 750 mld EUR, které si půjčí na finančních trzích. 

    Tento dluh bude EU splácet do roku 2058. 

    Je evidentně obtížné nastavit spravedlivá pravidla tak, aby všechny země byly spokojeny.

     I proto je důležité, abychom pohlídali komu a proč budou peníze poskytnuty. 

    Domnívám se, že hlavním klíčem distribuce by měly být dopady koronavirové krize na ekonomiky jednotlivých zemí.

     Současně nesmíme dopustit, aby byli dotace zneužity, peníze se musí dostat do rukou lidí, kteří je skutečně potřebují.

    Šlachta stejně jako jakýsi Janek Kroupa se příliš velkou inteligencí nevyznamenali.
    Slídit ale to jim jde dobře.


    Pěknej článek o současném  obrazoborectví.

    Mmj.jsem myslela, že to je přežitek dávných dob a  dělo se to jen ve středověku.
    Tak není.


    http://www.novarepublika.cz/2020/06/konevobijci-churchillobijci-vyvolavaji.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_med

    Plodná diskuze k článku. Např.!

    Anonymní15. června 2020 1:27
    ..... Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?

    No určitě na té "správné", stejně, jako jejich dnešní potomci, kteří se také ztotožnili se současným politickým trendem importovaným zpoza oceánu.
    Já beru  názorově gen.v záloze Šándora. Palecnahoru  Taky mu už o tolik nejde s výsluhou, jako těm mladším bez výsluhy, vyjma Šlachty, ten výsluhu nemalou má. Jeho veletoče a dalších však nepobírám. Promnuoci
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 15/6/2020, 22:03

    haslerka napsal:Šlachta už je taky odborník na vše:








    Chtěl bych vás přátelé upozornit na připravovaný Plán obnovy EU, který má pomoci znovunastartovat evropskou ekonomiku tím, že členským státům poskytne celkem 750 mld EUR, které si půjčí na finančních trzích. 

    Tento dluh bude EU splácet do roku 2058. 

    Je evidentně obtížné nastavit spravedlivá pravidla tak, aby všechny země byly spokojeny.

     I proto je důležité, abychom pohlídali komu a proč budou peníze poskytnuty. 

    Domnívám se, že hlavním klíčem distribuce by měly být dopady koronavirové krize na ekonomiky jednotlivých zemí.

     Současně nesmíme dopustit, aby byli dotace zneužity, peníze se musí dostat do rukou lidí, kteří je skutečně potřebují.

    Šlachta stejně jako jakýsi Janek Kroupa se příliš velkou inteligencí nevyznamenali.
    Slídit ale to jim jde dobře.


    Pěknej článek o současném  obrazoborectví.

    Mmj.jsem myslela, že to je přežitek dávných dob a  dělo se to jen ve středověku.
    Tak není.


    http://www.novarepublika.cz/2020/06/konevobijci-churchillobijci-vyvolavaji.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_med

    Plodná diskuze k článku. Např.!

    Anonymní15. června 2020 1:27
    ..... Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?

    No určitě na té "správné", stejně, jako jejich dnešní potomci, kteří se také ztotožnili se současným politickým trendem importovaným zpoza oceánu.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 14/6/2020, 18:58

    Šlachta už je taky odborník na vše:








    Chtěl bych vás přátelé upozornit na připravovaný Plán obnovy EU, který má pomoci znovunastartovat evropskou ekonomiku tím, že členským státům poskytne celkem 750 mld EUR, které si půjčí na finančních trzích. 

    Tento dluh bude EU splácet do roku 2058. 

    Je evidentně obtížné nastavit spravedlivá pravidla tak, aby všechny země byly spokojeny.

     I proto je důležité, abychom pohlídali komu a proč budou peníze poskytnuty. 

    Domnívám se, že hlavním klíčem distribuce by měly být dopady koronavirové krize na ekonomiky jednotlivých zemí.

     Současně nesmíme dopustit, aby byli dotace zneužity, peníze se musí dostat do rukou lidí, kteří je skutečně potřebují.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 14/6/2020, 18:43

    Cherry napsal:
    haslerka napsal:Tak jak to u Vás vypadá?  Tady naštěstí zatím prší v normě.

    Ale koukám na TV, co se děje v republice.

    Je to hrozný.

    Ale chápu to.

    Všude betonové dvorky, betonové stavby a deštová voda  jde rovnou do kanalizace a potoků a řek....

    Málokdo chytá deštovku do nádrží a sudů.

    Zataženo, dusno, neprší.
    Všechny barely na zahradě od včera plné.
    Muškáty i s květimnáči plavou, jahody hnijí.
    A těch plžáků vypasených co je v jahodách. 

    Rajčata a papriky vůbec nerostou.

    Jsou stejný jako když jsem je před měsícem sázela
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 14/6/2020, 18:22

    Cherry napsal:
    haslerka napsal:Tak jak to u Vás vypadá?  Tady naštěstí zatím prší v normě.

    Ale koukám na TV, co se děje v republice.

    Je to hrozný.

    Ale chápu to.

    Všude betonové dvorky, betonové stavby a deštová voda  jde rovnou do kanalizace a potoků a řek....

    Málokdo chytá deštovku do nádrží a sudů.

    Zataženo, dusno, neprší.
    Všechny barely na zahradě od včera plné.
    Muškáty i s květimnáči plavou, jahody hnijí.
    To se nám ta Greta bojovnice za klima vyplatila... Maxismich Maxismich

    Ted prý je odbornice na koronavirus.

    Pozvali jí na nějakou důležitou konferenci.

    A předpokládám, že bude i odbornice na práva černochů po celém světě. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 14/6/2020, 17:54

    haslerka napsal:Tak jak to u Vás vypadá?  Tady naštěstí zatím prší v normě.

    Ale koukám na TV, co se děje v republice.

    Je to hrozný.

    Ale chápu to.

    Všude betonové dvorky, betonové stavby a deštová voda  jde rovnou do kanalizace a potoků a řek....

    Málokdo chytá deštovku do nádrží a sudů.

    Zataženo, dusno, neprší.
    Všechny barely na zahradě od včera plné.
    Muškáty i s květimnáči plavou, jahody hnijí.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 14/6/2020, 16:21

    Tak jak to u Vás vypadá?  Tady naštěstí zatím prší v normě.

    Ale koukám na TV, co se děje v republice.

    Je to hrozný.

    Ale chápu to.

    Všude betonové dvorky, betonové stavby a deštová voda  jde rovnou do kanalizace a potoků a řek....

    Málokdo chytá deštovku do nádrží a sudů.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 14/6/2020, 09:29

    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 14/6/2020, 09:10

    haslerka napsal:
    Irena napsal:
    haslerka napsal:Gari Kasparov by měl vrátit všechny tituly mistra světa v šachu a šachy by měli buď zrušit, nebo předělat, protože na začátku hry vždy začíná bílí. Je to neetické a rasistické. Buď budou začínat obě barvy zároveň a skončí vždy remízou, nebo ani jeden. Levicová liberální demokracie by to měla zvážit.
    Šachy ani dámu jsem nikdy nechápala, ovšem taktiku těch, co jsou v tazích vždy v předstihu ano.

    Tzn. např. pan Prymula je mistr v šachu a velmistr mistrů... vakcinologie je totéž, ač jsem proočkovaná přes KE, Pneumo, hepatitis A+B /povinné pro zdravotníky/, proti chřipce, pásovému oparu /studie/- opět Vojenská katedra H.Králové-dozoruje doc. Chlíbek- za nemalý sponzoring od firmy,ejhle, vakcína za 5000,-Kč není v Čr k dispozici, ale studie, které jsem i já členem probíhá už 6let, stále mi volají z Vojenského Zdravotního ústavu a dávám kontra, prej kvůli koroně už mi nedaj za rok 1 000Kč
    a tamtéž působil Prymula Fakultní nemocnice HK a jeho čínská medicína...

    Shrnu, až bude vakcína proti koroně, ani náhodou, viry mutují a kdo dřív vyrobí, získá, účinnost je ve hvězdách.

    Totéž ohledně chřipkové vakcíny, dělá se rok předem a offis laboratoře ji dělají na základě předchozího roku a kdo si počká, na jaře se teprve dozví, jaký virus způsobil předešlou chřipk. sezonu a opět sázka v loterii.

    Dle RNDr. Pekové je pravdou, že očkováním proti chřipce a tím blokádou receptorů proti corona/viru se nic nezkazí...
    Dnešním očkováním a vakcínám  nevěřím.


    Všechno se dá zneužít.
    Vidím to stejně, taky se to zneužívá. A hodně je taky neznalost a nedbalost.

    Nikdy nezpomenu na dvojčata W.Matušky z jeho prvního manželství, která obě zemřela
    po očkování...
    Zajímalo by mě, jestli tehdy rodina žalovala státní zdravotnictví...?

    Mně kdysi na středisku "naočkovali" hepatitidu B, když mi píchali B12 stejně jako kdysi při operaci Bartoškovi, když mu "léčili" žaludeční vředy". Jsou to prostě většinou diletanti a
    umělci. Většinu z nich neuznávám a nevěřím jim.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 13/6/2020, 07:03

    Irena napsal:
    haslerka napsal:Gari Kasparov by měl vrátit všechny tituly mistra světa v šachu a šachy by měli buď zrušit, nebo předělat, protože na začátku hry vždy začíná bílí. Je to neetické a rasistické. Buď budou začínat obě barvy zároveň a skončí vždy remízou, nebo ani jeden. Levicová liberální demokracie by to měla zvážit.
    Šachy ani dámu jsem nikdy nechápala, ovšem taktiku těch, co jsou v tazích vždy v předstihu ano.

    Tzn. např. pan Prymula je mistr v šachu a velmistr mistrů... vakcinologie je totéž, ač jsem proočkovaná přes KE, Pneumo, hepatitis A+B /povinné pro zdravotníky/, proti chřipce, pásovému oparu /studie/- opět Vojenská katedra H.Králové-dozoruje doc. Chlíbek- za nemalý sponzoring od firmy,ejhle, vakcína za 5000,-Kč není v Čr k dispozici, ale studie, které jsem i já členem probíhá už 6let, stále mi volají z Vojenského Zdravotního ústavu a dávám kontra, prej kvůli koroně už mi nedaj za rok 1 000Kč
    a tamtéž působil Prymula Fakultní nemocnice HK a jeho čínská medicína...

    Shrnu, až bude vakcína proti koroně, ani náhodou, viry mutují a kdo dřív vyrobí, získá, účinnost je ve hvězdách.

    Totéž ohledně chřipkové vakcíny, dělá se rok předem a offis laboratoře ji dělají na základě předchozího roku a kdo si počká, na jaře se teprve dozví, jaký virus způsobil předešlou chřipk. sezonu a opět sázka v loterii.

    Dle RNDr. Pekové je pravdou, že očkováním proti chřipce a tím blokádou receptorů proti corona/viru se nic nezkazí...
    Dnešním očkováním a vakcínám  nevěřím.


    Všechno se dá zneužít.
    Irena
    Irena


    Posts : 377
    Join date : 14. 03. 18
    Location : praha

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irena 12/6/2020, 12:31

    haslerka napsal:Gari Kasparov by měl vrátit všechny tituly mistra světa v šachu a šachy by měli buď zrušit, nebo předělat, protože na začátku hry vždy začíná bílí. Je to neetické a rasistické. Buď budou začínat obě barvy zároveň a skončí vždy remízou, nebo ani jeden. Levicová liberální demokracie by to měla zvážit.
    Šachy ani dámu jsem nikdy nechápala, ovšem taktiku těch, co jsou v tazích vždy v předstihu ano.

    Tzn. např. pan Prymula je mistr v šachu a velmistr mistrů... vakcinologie je totéž, ač jsem proočkovaná přes KE, Pneumo, hepatitis A+B /povinné pro zdravotníky/, proti chřipce, pásovému oparu /studie/- opět Vojenská katedra H.Králové-dozoruje doc. Chlíbek- za nemalý sponzoring od firmy,ejhle, vakcína za 5000,-Kč není v Čr k dispozici, ale studie, které jsem i já členem probíhá už 6let, stále mi volají z Vojenského Zdravotního ústavu a dávám kontra, prej kvůli koroně už mi nedaj za rok 1 000Kč
    a tamtéž působil Prymula Fakultní nemocnice HK a jeho čínská medicína...

    Shrnu, až bude vakcína proti koroně, ani náhodou, viry mutují a kdo dřív vyrobí, získá, účinnost je ve hvězdách.

    Totéž ohledně chřipkové vakcíny, dělá se rok předem a offis laboratoře ji dělají na základě předchozího roku a kdo si počká, na jaře se teprve dozví, jaký virus způsobil předešlou chřipk. sezonu a opět sázka v loterii.

    Dle RNDr. Pekové je pravdou, že očkováním proti chřipce a tím blokádou receptorů proti corona/viru se nic nezkazí...
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 12/6/2020, 07:08

    Reflex nezklamal. Stojí za přečtení...

    UKÁZKA z pohřbu G. Floyda:

    “19.30 – Slova se ujímá Beatris Vaghnová, která se stala v těhotenství obětí loupežného přepadení George Floyda a která na něho vzpomíná jen v dobrém. 


    „Byl milý a velkorysý. Mohl mě zastřelit, ale neudělal to. 


    Bylo to velmi lidské gesto. 


    Teď už spí s anděli,“ pronesla roztřeseným hlasem, načež oznámila, že se stydí za to, že je bílá, a nabádala ke studu i ostatní bělochy”.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 12/6/2020, 07:07

    Gari Kasparov by měl vrátit všechny tituly mistra světa v šachu a šachy by měli buď zrušit, nebo předělat, protože na začátku hry vždy začíná bílí. Je to neetické a rasistické. Buď budou začínat obě barvy zároveň a skončí vždy remízou, nebo ani jeden. Levicová liberální demokracie by to měla zvážit.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 12/6/2020, 06:59

    Dragana napsal:
    haslerka napsal:Tak jsem si vzpomněla včera na Popelky.  

    Co asi všechny dělají? 


    A že jich bylo  ( 4000...) 

    Víla na FB běduje, že pořád nemá přípojku elektriky, takže ani horoskopy prý nebudou...
    já se snížím k prosbám, aby mě víla vzala na milost cítím se bez ní opuštěná, musím jí sebrat tu panenku do které imrvére bodá a bodá
    tak hezkou noc, pes jde spát. Opalovacka
     Zkus koupit ptáka nebo zasponzorovat připojení elektriky... Maxismich Maxismich Maxismich Maxismich

    Víla si myslí, že vyřídit přípojku je sranda na pár minut.

    Není.

    A hlavně to zas něco stojí..  Maxismich Maxismich Maxismich
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 12/6/2020, 06:44

    Ivan Čulok vrah z Vrutockej školy ! V podmienke za napadnutie nožom sprievodčíčky vo vlaku... pán sudca, takíto ľudia sa nikdy nepolepšia !!!
    Mgr. Ján Budz vždy usmievavý zlatý človek vytrestany osudom už dosť keď mu zomrela manželka a syn, sa dnes zachoval hrdinsky, keď pred týmto diablom zachránil malé detičky čo boli v škole.
    Hrdina z odpocivaj v pokoji Diskuze - Stránka 4 1f641Sad
    [ltr][url=https://www.facebook.com/search/top/?q=ivan %c4%8dulok&epa=SEARCH_BOX#]Zobrazit překlad[/url][/ltr]



    Diskuze - Stránka 4 103423802_139166331103458_2254347173310389895_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=110474&_nc_ohc=JE4dhZ8a_z8AX_6-BGb&_nc_ht=scontent.fprg4-1
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 12/6/2020, 06:27

    Dragana napsal:mám dotaz, je něco nového kolem MIchalky Punčochářové? A co Kramný, neběhá na svobodě? nic nevím
    děkuji.


    O Míše Muzikářové se už ani velká Víla nezmiňuje... No

    Víla má zřejmě dceru Johanky ve své stálé péči.

    Kramný sedí, ale Rejžková spolu se spolkem Šalamoun se neustále snaží ho dostat ven.

    Nečesaný dostal od státu odškodné 45 milionů a je na svobodě a nevinen.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 12/6/2020, 06:24

    Soukup se prý asi zbláznil:

    Zaměstnanec školy při ochraně dětí zemřel. A tohle hrdinství je něco, co si zaslouží respekt nás všech. Dovolte mi tedy vyjádřit upřímnou soustrast všem lidem, kterých se tato tragédie dotkla.
    A já moc doufám a přeji si, aby se něco podobného nikdy neopakovalo. Vím, že zcela zabránit se tomu nedá. Ochrana zdraví a životů lidí, dětí obzvláště, by ale měly být naše absolutní priorita. To s sebou samozřejmě nese obrovské náklady na bezpečnost škol. Ale na rovinu: ani maximální bezpečnostní opatření nemusí podobným tragédiím zabránit. Ani tak ale nesmíme zapomínat na prevenci. A ta by mohla spočívat i v omezení prodeje předmětů, které mohou být použity jako smrtící zbraně.
    Takovými předměty jsou právě i nože. Těžko můžeme považovat za normální, že nože jsou u nás v prodeji pomalu na každém rohu. A nejde jen o ty kuchyňské. V trafikách si můžete koupit například různé druhy kapesních nožů. A běžně fungují třeba specializované obchody, kde zakoupíte stovky předmětů s ostřím: třeba i mačety, nože s dlouhou čepelí, vrhací hvězdice či vystřelovací nože.


    Věkový limit neexistuje, nože si můžete koupit dokonce i on-line, na internetu. A řeknu vám i o neuvěřitelných produktech - třeba noži s obrázky známých postaviček Walta Disneyho.
    Jde tedy o pravé nože, vyzdobené dětskými motivy, aby se líbily už malým dětem. Neboli už dětem tímto ukazujeme, že nosit nůž je normální. A ne, neříkám tím, že automaticky bude z každého dítěte násilník. Spoléháme na zodpovědné rodiče. Ale jako symbol je to velmi silné.
    Ostatně to, že by jednotlivé státy měly omezovat nákup nožů, říkají i orgány Evropská unie. Například zvláštní výbor pro terorismus Evropského parlamentu už začátkem loňského roku vybídl členské státy k tomu, aby omezil volné nošení nožů svým občanům. A třeba ve Velké Británii začal platit takzvaný "offensive weapon act,” který dokonce veškeré předměty, které by mohly být zaměněny se zbraněmi, klasifikuje jako zakázané. Proto se není čemu divit, že například turisté u nás v obchodech nevychází z údivu, jak jsou u nás nože dostupné. To by jednoduše v Británii, Rakousku, Španělsku či Itálii nebylo možné.
    A já bych se opravdu přimlouval za to, abychom nad dostupností nožů i my začali velmi vážně diskutovat. Protože jestli někdo říká, že nosit nůž je normální, tak není. Záleží na účelu. Rybář nůž potřebuje. Vhod přijde třeba i myslivci, truhláři nebo zahradníkovi. Ale nosit ho na ulici? Proč? K ochraně života? Pak si ale musíme uvědomit, že nožem můžeme vzít život někomu jinému. A to je velká, příliš velká zodpovědnost. Zamysleme se nad tím. Ostatně, například na střelné zbraně potřebujeme získat povolení. Na neméně nebezpečné nože nikoli.
    Závěrem bych chtěl ještě jednou vyjádřit na Slovensko svou soustrast. Jeden člověk položil život za druhé. To není trivialita, ale hrdinství.




    https://www.barrandov.tv/rubriky/zpravy/komentare/jaromir-soukup-uprimnou-soustrast-na-slovensko-omezme-prodej-nozu_9981.html?fbclid=IwAR2bemGoy3aIDwUnGfcAgRqU08prczk8OWePT2b_O4ua-5OP44lhvCRN2CE
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 12/6/2020, 01:45

    mám dotaz, je něco nového kolem MIchalky Punčochářové? A co Kramný, neběhá na svobodě? nic nevím
    děkuji.
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 11/6/2020, 23:20

    haslerka napsal:Tak jsem si vzpomněla včera na Popelky.  

    Co asi všechny dělají? 


    A že jich bylo  ( 4000...) 

    Víla na FB běduje, že pořád nemá přípojku elektriky, takže ani horoskopy prý nebudou...
    já se snížím k prosbám, aby mě víla vzala na milost cítím se bez ní opuštěná, musím jí sebrat tu panenku do které imrvére bodá a bodá
    tak hezkou noc, pes jde spát. Opalovacka

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 4 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 20/5/2024, 02:29