EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+8
Laura
motolka
Cherry
Kalamandra
haslerka
Dragana
Hypatia
Marie2
12 posters

    Diskuze

    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 3/9/2017, 13:43

    Konečně dnes zveřejnili online film Únos.

    O zavlečení syna prezidenta Michala Kováče, o zavraždění Róberta Remiáše... 

    Mečiara hraje Maroš Kramár.

    http://www.bombuj.eu/online-film-unos-2017
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 3/9/2017, 12:27

    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:
    Marie2 napsal:

    Ráda bych si to poslechla. Prosím, prosím, odkaz.  Smile
    Ještě to není nikde v archívu ani jinde na internetu. No No
    Je to ono?

    http://www.barrandov.tv/video/105817-duel-jaromira-soukupa-31-8-2017
    jojo. taky si to pustím, neviděla jsem to celé.
    díky za odkaz
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 3/9/2017, 12:15

    haslerka napsal:
    Marie2 napsal:

    Ráda bych si to poslechla. Prosím, prosím, odkaz.  Smile
    Ještě to není nikde v archívu ani jinde na internetu. No No
    Je to ono?

    http://www.barrandov.tv/video/105817-duel-jaromira-soukupa-31-8-2017
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 3/9/2017, 11:56

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:
    motolka napsal:Ještě jedna myšlenka k Lidlu a odmazávání křížů.
    Napadlo vás, že to odmazávání byl pozitivní vzkaz, aby konečně s lidmi v celé EU zatřásli? Černoch pobouřil pouze východ. Odmazané kříže konečně nasr@ly i západ (ty země, kteří ještě stále mulimáky vítají).
    Nějak se mi nechce věřit, že Lidl, který měl nedávno problémy kvůli černochovi půjde a udělá další botu.
    Motolko, hodila jsem to na ty Ostrovy a kopíruju první odpověď.

    Dragi, zajímavý postřeh, ale v těchto souvislostech bych, co se týká Lidlu, vůbec neuvažovala. Nezapomeň, že patří Němcům a ti dělají v tomhle ohledu jeden průšvih za druhým. Spíš zkoušejí, co jim kde projde a pokud projde, vzápětí přitvrdí. Černoušek byl jen prubířský kámen, aférka brzy utichla, Lidl měl samozřejmě po ruce nějaké to trapné multikulti vysvětlení, tržby neklesly, tak jede další kolo. A hned pěkně proti podstatě a základům celé Evropy, svinstvo, které se příčí zdravému rozumu. Divím se, že Řekové nepodali oficiální protest, ačkoliv co chtít od Tsiprase, který se před Merklicí shrbil hned týden po zvolení...Naše celá řeckofilní rodina skálopevně prohlásila, že do tohohle bestiálního kšeftu, který mimo jiné kšeftuje i s lidskými emocemi, její noha už nikdy nevstoupí bez ohledu na to, jaké "týdny" tam budou právě propagovat...Tož tak
    Tsiprasovi jsem taky věřila.  A je to další blb, co sem cpe migranty. 

    jsem zvědavá, co tahle kauza udělá s myšlením lidí.

    Asi nic... 

    Lidl něco zlevní a lidi se tam zas poženou.

    Bohužel poženou. Protože my tam našli spoustu věcí, které jsou kvalitní a přitom 3x levnější než např. v Rosmannu.  Oops Oops Oops Cryyy Cryyy Cryyy
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 3/9/2017, 11:53

    haslerka napsal:KLS má krásnou dceru.

    Do kolika Vaše děti pily z flašky?

    Diskuze - Stránka 20 21192910

    Moje nikdy flašku neměly. Ani jednou. Teda ne tuhle typickou. Měli jsme takový ten kelímek s pítkem a pak rovnou na hrnek. Nikdy nepily sunar a pod. Kojení a kvalitní dětský čaj, který jsem i tak nechávala vymáchat dvě minuty, fakt jen ochutit vodu.

    Diskuze - Stránka 20 Images?q=tbn:ANd9GcTciy2dLepmuIgrI_VwfQ8h8-aXX-K7GMPakKZWm2VL3GH2ZBrR
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 3/9/2017, 11:51

    Dragana napsal:
    motolka napsal:
    motolka napsal:Ještě jedna myšlenka k Lidlu a odmazávání křížů.
    Napadlo vás, že to odmazávání byl pozitivní vzkaz, aby konečně s lidmi v celé EU zatřásli? Černoch pobouřil pouze východ. Odmazané kříže konečně nasr@ly i západ (ty země, kteří ještě stále mulimáky vítají).
    Nějak se mi nechce věřit, že Lidl, který měl nedávno problémy kvůli černochovi půjde a udělá další botu.
    Ale pozor! V tomhle rádoby pozitivním poselství se může skrývat negativní. Je možné, že někdo potřebuje nutně vyvolat občanskou válku a jen čeká, kdo se naštve natolik, že první vystřelí. A z tohohle já osobně mám největší strach. Protože pak se to začne mlátit hlava nehlava. Vždycky to začne něčím zdánlivě nevinným a rozpoutá se něco, co už nejde zastavit  Sad
    Jen aby někomu nebylo málo upravovat vzhled pouze na fotkách.
    Přijde na lepší myšlenku.
    Sešikovat se a jít srovnat Řecko se zemí.
    Tolika kostelíků ho může sakra urážet.
    To by zas nakrklo Řekouny a svou vlast, na kterou jsou hrdí a právem, by šli bránit.

    Aspoň někdo, protože v UK se bourají kostely ze 16. století kvůli výstavbě mešit, a lidi s tím nedělaj nic.  Cryyy Cryyy Cryyy
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 3/9/2017, 10:57

    Dragana napsal:
    motolka napsal:Ještě jedna myšlenka k Lidlu a odmazávání křížů.
    Napadlo vás, že to odmazávání byl pozitivní vzkaz, aby konečně s lidmi v celé EU zatřásli? Černoch pobouřil pouze východ. Odmazané kříže konečně nasr@ly i západ (ty země, kteří ještě stále mulimáky vítají).
    Nějak se mi nechce věřit, že Lidl, který měl nedávno problémy kvůli černochovi půjde a udělá další botu.
    Motolko, hodila jsem to na ty Ostrovy a kopíruju první odpověď.

    Dragi, zajímavý postřeh, ale v těchto souvislostech bych, co se týká Lidlu, vůbec neuvažovala. Nezapomeň, že patří Němcům a ti dělají v tomhle ohledu jeden průšvih za druhým. Spíš zkoušejí, co jim kde projde a pokud projde, vzápětí přitvrdí. Černoušek byl jen prubířský kámen, aférka brzy utichla, Lidl měl samozřejmě po ruce nějaké to trapné multikulti vysvětlení, tržby neklesly, tak jede další kolo. A hned pěkně proti podstatě a základům celé Evropy, svinstvo, které se příčí zdravému rozumu. Divím se, že Řekové nepodali oficiální protest, ačkoliv co chtít od Tsiprase, který se před Merklicí shrbil hned týden po zvolení...Naše celá řeckofilní rodina skálopevně prohlásila, že do tohohle bestiálního kšeftu, který mimo jiné kšeftuje i s lidskými emocemi, její noha už nikdy nevstoupí bez ohledu na to, jaké "týdny" tam budou právě propagovat...Tož tak
    Tsiprasovi jsem taky věřila.  A je to další blb, co sem cpe migranty. 

    jsem zvědavá, co tahle kauza udělá s myšlením lidí.

    Asi nic... 

    Lidl něco zlevní a lidi se tam zas poženou.
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 3/9/2017, 09:43

    motolka napsal:Ještě jedna myšlenka k Lidlu a odmazávání křížů.
    Napadlo vás, že to odmazávání byl pozitivní vzkaz, aby konečně s lidmi v celé EU zatřásli? Černoch pobouřil pouze východ. Odmazané kříže konečně nasr@ly i západ (ty země, kteří ještě stále mulimáky vítají).
    Nějak se mi nechce věřit, že Lidl, který měl nedávno problémy kvůli černochovi půjde a udělá další botu.
    Motolko, hodila jsem to na ty Ostrovy a kopíruju první odpověď.

    Dragi, zajímavý postřeh, ale v těchto souvislostech bych, co se týká Lidlu, vůbec neuvažovala. Nezapomeň, že patří Němcům a ti dělají v tomhle ohledu jeden průšvih za druhým. Spíš zkoušejí, co jim kde projde a pokud projde, vzápětí přitvrdí. Černoušek byl jen prubířský kámen, aférka brzy utichla, Lidl měl samozřejmě po ruce nějaké to trapné multikulti vysvětlení, tržby neklesly, tak jede další kolo. A hned pěkně proti podstatě a základům celé Evropy, svinstvo, které se příčí zdravému rozumu. Divím se, že Řekové nepodali oficiální protest, ačkoliv co chtít od Tsiprase, který se před Merklicí shrbil hned týden po zvolení...Naše celá řeckofilní rodina skálopevně prohlásila, že do tohohle bestiálního kšeftu, který mimo jiné kšeftuje i s lidskými emocemi, její noha už nikdy nevstoupí bez ohledu na to, jaké "týdny" tam budou právě propagovat...Tož tak
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 3/9/2017, 08:48

    Dragana napsal:
    motolka napsal:Ještě jedna myšlenka k Lidlu a odmazávání křížů.
    Napadlo vás, že to odmazávání byl pozitivní vzkaz, aby konečně s lidmi v celé EU zatřásli? Černoch pobouřil pouze východ. Odmazané kříže konečně nasr@ly i západ (ty země, kteří ještě stále mulimáky vítají).
    Nějak se mi nechce věřit, že Lidl, který měl nedávno problémy kvůli černochovi půjde a udělá další botu.
    Je to zajímavá myšlenka, se kterou zatím v diskuzích nikdo nepřišel.
    Je zvláštní, že na Lidl ukázal kdosi ze západu, že naše média nedělají mrtvého brouka, že naši politici kupodivu neztratili řeč.
      Je před volbami.  Musí nahnat poslední bodíky..  Jazyk2

    Ale tohle musí vadit snad každému. Umazávat kříže a upravovat fotošopem je hrozivé...  děsivé.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 3/9/2017, 08:46

    KLS má krásnou dceru.

    Do kolika Vaše děti pily z flašky?

    Diskuze - Stránka 20 21192910
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 3/9/2017, 02:14

    motolka napsal:
    motolka napsal:Ještě jedna myšlenka k Lidlu a odmazávání křížů.
    Napadlo vás, že to odmazávání byl pozitivní vzkaz, aby konečně s lidmi v celé EU zatřásli? Černoch pobouřil pouze východ. Odmazané kříže konečně nasr@ly i západ (ty země, kteří ještě stále mulimáky vítají).
    Nějak se mi nechce věřit, že Lidl, který měl nedávno problémy kvůli černochovi půjde a udělá další botu.
    Ale pozor! V tomhle rádoby pozitivním poselství se může skrývat negativní. Je možné, že někdo potřebuje nutně vyvolat občanskou válku a jen čeká, kdo se naštve natolik, že první vystřelí. A z tohohle já osobně mám největší strach. Protože pak se to začne mlátit hlava nehlava. Vždycky to začne něčím zdánlivě nevinným a rozpoutá se něco, co už nejde zastavit  Sad
    Jen aby někomu nebylo málo upravovat vzhled pouze na fotkách.
    Přijde na lepší myšlenku.
    Sešikovat se a jít srovnat Řecko se zemí.
    Tolika kostelíků ho může sakra urážet.
    To by zas nakrklo Řekouny a svou vlast, na kterou jsou hrdí a právem, by šli bránit.
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 3/9/2017, 02:09

    motolka napsal:Ještě jedna myšlenka k Lidlu a odmazávání křížů.
    Napadlo vás, že to odmazávání byl pozitivní vzkaz, aby konečně s lidmi v celé EU zatřásli? Černoch pobouřil pouze východ. Odmazané kříže konečně nasr@ly i západ (ty země, kteří ještě stále mulimáky vítají).
    Nějak se mi nechce věřit, že Lidl, který měl nedávno problémy kvůli černochovi půjde a udělá další botu.
    Je to zajímavá myšlenka, se kterou zatím v diskuzích nikdo nepřišel.
    Je zvláštní, že na Lidl ukázal kdosi ze západu, že naše média nedělají mrtvého brouka, že naši politici kupodivu neztratili řeč.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 3/9/2017, 01:44

    motolka napsal:Ještě jedna myšlenka k Lidlu a odmazávání křížů.
    Napadlo vás, že to odmazávání byl pozitivní vzkaz, aby konečně s lidmi v celé EU zatřásli? Černoch pobouřil pouze východ. Odmazané kříže konečně nasr@ly i západ (ty země, kteří ještě stále mulimáky vítají).
    Nějak se mi nechce věřit, že Lidl, který měl nedávno problémy kvůli černochovi půjde a udělá další botu.
    Ale pozor! V tomhle rádoby pozitivním poselství se může skrývat negativní. Je možné, že někdo potřebuje nutně vyvolat občanskou válku a jen čeká, kdo se naštve natolik, že první vystřelí. A z tohohle já osobně mám největší strach. Protože pak se to začne mlátit hlava nehlava. Vždycky to začne něčím zdánlivě nevinným a rozpoutá se něco, co už nejde zastavit  Sad
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 3/9/2017, 00:53

    Ještě jedna myšlenka k Lidlu a odmazávání křížů.
    Napadlo vás, že to odmazávání byl pozitivní vzkaz, aby konečně s lidmi v celé EU zatřásli? Černoch pobouřil pouze východ. Odmazané kříže konečně nasr@ly i západ (ty země, kteří ještě stále mulimáky vítají).
    Nějak se mi nechce věřit, že Lidl, který měl nedávno problémy kvůli černochovi půjde a udělá další botu.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 2/9/2017, 23:19

    Včera mi kolega říkal, že z 1,5 mio. přijatých uprchlíků pracuje pouze 49. Z toho 6 si otevřelo vlastní firmu.
    Dneska jsem hledala, protože se mi ta čísla zdála přitažená za vlasy.


    http://pravyprostor.cz/nemecko-ze-statisicu-uprchliku-pouze-54-naslo-praci/

    A našla jsem, že před rokem v menším počtu přijatých pracovalo 54. Znamená to, že ti noví si práci nehledají a z těch, co pracovalo se na to dalších pět vyprdlo?  Huch Huch Huch

    Ale nějak se jim ani nedivím. V roce 2015 si přišli i bez práce na 30 tisíc měsíčně. To bych se taky na to vykašlala a šetřila bych se za horší časy  Maxismich


    http://tn.nova.cz/clanek/co-vsechno-maji-uprchlici-bez-prace-nekde-i-30-tisic-mesicne.html
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 2/9/2017, 23:15

    MOTOLKO,......máš SZ.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 2/9/2017, 22:59

    haslerka napsal:

    Češi jsou v tomhle skvělí.. 

    Ale  u Lídlu bylo dnes plný parkoviště.  Většině lidí to asi nevadí.
    Kvůli odstranění křížů se bouřili lidi po celém světě. Dneska jsem četla i jednu diskuzi v angličtině, kde upozorňovali nejen na odstraňování křížů, ale i to, že přestali na výrobky z Řecka v Lidlu dávat řeckou vlajku, protože tam mají kříž. Začíná to být nejen trapný, ale Evropa už neví, jak by mulimákům vlezla do zadku  Sad
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 2/9/2017, 22:37

    motolka napsal:
    Hypatia napsal:


    LOL! LOL! LOL! LOL! Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Laile Laile Laile Laile Laile

    To je konec. Tuhle lidovou tvořivost miluju  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hyp, já taky. Směju se tady už dobrý 2 hodiny, co lidi nevymyslí.  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Češi jsou v tomhle skvělí.. 

    Ale  u Lídlu bylo dnes plný parkoviště.  Většině lidí to asi nevadí.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 2/9/2017, 22:36

    Už se vyjádřil i Duka. Předpokládám, že si k tomu své řekne i prezident. 

    A pak nastoupí sluníčkáři, Halík, Hermann... 


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""


    Dopis řeckému velvyslanci v kauze umazaných křížů
    Diskuze - Stránka 20 005365_64_082024
    V reakci na společenskou nevoli, kterou vzbudil reklamní leták na produkty prodejen LIDL s vyretušovanými kříži z kopulí ortodoxních chrámů, píše kardinál Duka řeckému velvyslanci v ČR na vyjádření podpory otevřený dopis. 
    2. září 2017
    Vyjádření / Dopisy




     2. září 2017
    [size]
    Jeho Excelence
    Efthymios Efthymiades
    velvyslanec Řecké republiky v ČR                                                  
     
    Vaše Excelence, 
                dovolte mi, abych se připojil k těm, kdo vyjadřují Vaší zemi sympatie v souvislosti s akcí obchodního řetězce Lidl, který na svých letácích z údajných důvodů náboženské různorodosti a politické korektnosti odstranil kříže nad známými kostely na řeckém ostrově Santorini.
                Považuji něco podobného za bezprecedentní a nekulturní akt. Přestože se představitelé tohoto obchodního řetězce po vyjádření odporu tisíců lidí v celé Evropě omluvili, nezbavím se hořké chuti z toho, v jakém světě žijeme.
                Vím, že zvláště ve Vaší zemi, kde naprostá většina obyvatel jsou praktikujícími ortodoxními křesťany, je něco podobného nekulturním a barbarským činem. Zatím jde „jen“ o falšování fotografií, ale jsou zde obavy, že zakrátko může odejít k odstraňování skutečných křížů i z kostelů. Naše evropská civilizace je tvořena několika kořeny, řecká demokracie a filozofie je jedním z těch nejdůležitějších. Jejich neznalost, ignorování a potlačování jejich vnějšího výrazu svědčí o prioritách, které mají někteří obchodníci.
                Prosím proto, abyste přijal těchto pár řádků jako výraz podpory Vaší krásné zemi a také jako výraz odporu před falšováním dějin a útokem na kulturní dědictví celého lidstva.
     
    [/size]
    Srdečně zdraví a žehná,
    Dominik kardinál Duka OP
    arcibiskup pražský, primas český a předseda ČBK
    [size]
    Diskuze - Stránka 20 Icon-signaly
    [/size]
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 2/9/2017, 22:22

    Hypatia napsal:


    LOL! LOL! LOL! LOL! Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Laile Laile Laile Laile Laile

    To je konec. Tuhle lidovou tvořivost miluju  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hyp, já taky. Směju se tady už dobrý 2 hodiny, co lidi nevymyslí.  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 2/9/2017, 22:04

    motolka napsal:„Nebojte sa, bratia, až sa kríža stratia.....“    Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Diskuze - Stránka 20 21314691_1518126494919212_2547554786693430917_n

    LOL! LOL! LOL! LOL! Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Laile Laile Laile Laile Laile

    To je konec. Tuhle lidovou tvořivost miluju  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 2/9/2017, 21:00

    „Nebojte sa, bratia, až sa kríža stratia.....“    Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Diskuze - Stránka 20 21314691_1518126494919212_2547554786693430917_n
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 2/9/2017, 20:23

    motolka napsal:Diskuze - Stránka 20 21231260_1706229039388005_3426326670699979559_n

    LOL! LOL! LOL! LOL! Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehehe Hehehe Hehehe Hehehe
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 2/9/2017, 20:22

    motolka napsal:Haha, právě jsem slyšela nové přísloví:


    "Bojí se toho, jak Lidl kříže!"

    Hehe2 Hehe2 Hehe2

    A tohle je taky dobrý:

    Diskuze - Stránka 20 21231296_1611368318895100_4897077621462089787_n

    LOL! LOL! LOL! LOL! LOL!
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 2/9/2017, 20:01

    haslerka napsal:
    Krtek to má občas nějaké popletené a pomotané.

    Jsem proti terorismu, ale kdyby nebylo zbytí, ty lodě i s migrantama bych obracela a posílala okamžitě zpět, a kdyby se jim nechtělo,  pro výstrahu bych nějakou tu nafukovací propíchla a dala jim nafukovací vesty a kruhy a ukázala bych jim, kde je jih. No

    Ještě k tomuhle...
    Nic popletené nemám. Pokud tedy je Bible pravdivá a Ježíš učil skutečně pravdu. Události dnešních dnů nasvědčují tomu, že nelhal. Otázkou je jestli jsme byli už dopředu předurčení k tomu, že někdo věří a někdo ne. Jako muslimové a jejich sympatizanti v tom vidí slabost. Ale Ježíš učil, že žádný zabiják nebude mít trvale věčný život. To neplatí o těch, kteří nepoznali pravdu, ale pro ty, kteří ji poznali a přesto jednali špatně. Nevím do jaké míry Bůh odpustí muslimům, ale zatím jim to prochází. Jak jinak může člověk bojovat proti terorismu než kázáním dobré zprávy o Kristu ? Katolická církev se provinila křížovými výpravami. Do Afriky jezdili tzv. "křesťané" (křesťané v uvozovkách, protože do pravých křesťanů měli daleko) a otročili černochy. No a teď se jim to vrací.. "jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá". Nejhorší na tom je, že na to doplácí i ti, kteří za to nemůžou.

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 9/5/2024, 07:06