EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+8
Laura
motolka
Cherry
Kalamandra
haslerka
Dragana
Hypatia
Marie2
12 posters

    Diskuze

    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 21/8/2017, 19:27

    Dragana napsal:Že se nestydíte podezírat KU z pohádek.
    Ona u toho byla, ona ví, co viděla.
    A když řekne, že matky házely po Ivanovi počurané plenky, tak je házely.
    U KU mám ale divné podezření, že její matka místo plenky metla po narušiteli svým mimčem, plenkou se nezatěžovala.
    A jak později uháněla s prázdným kočárkem, Ivan jí střelbou zastavil, jinak neměl šanci jí malinkatou KU vrátit.
    I on tušil, že by mu nepřinesla nic dobrého. Jump Jump Jump

    Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 21/8/2017, 19:11

    Marie2 napsal:
    Dragana napsal:Že se nestydíte podezírat KU z pohádek.
    Ona u toho byla, ona ví, co viděla.
    A když řekne, že matky házely po Ivanovi počurané plenky, tak je házely.
    U KU mám ale divné podezření, že její matka místo plenky metla po narušiteli svým mimčem, plenkou se nezatěžovala.
    A jak později uháněla s prázdným kočárkem, Ivan jí střelbou zastavil, jinak neměl šanci jí malinkatou KU vrátit.
    I on tušil, že by mu nepřinesla nic dobrého. Jump Jump Jump
    LOL! Hehe2 Hehehe
    No, za úvahu stojí matka hrdinka, účastnice 2.,3. a dokonce jak je patrno z kusého popisu, i 4.odboje.
    Herman navrhuje na vyznamenání jen svoji rodinu, nebo co ?
    Strýček Brady by mohl taky ještě chvilku počkat.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 21/8/2017, 19:03

    Marie2 napsal:

    Marek Dvořák, Kadan



    Po, 21. srpna 2017, 14:56:47  |  
    Souhlasím  | 
    Nesouhlasím  | 
    +40 / -9

    Pro ty, kteří mentálně ustrnuli před 50 lety a krmí v sobě, podporování médii a různými Štětinami a Jandy, nenávist proti Rusům: 

    Já jsem to také zažil. A ano, bylo to hrozné. Ale Sovětský svaz už neexistuje, Brežněv se už dávno smaží v pekle a na nás se dnes valí úplně jiná nebezpečí a z úplně jiné strany než z Ruska, tomu jsme jako malá, totálně vykradená zemička naprosto ukradení. To nebezpečí se valí z EU v podobě řízené islámské invaze.
    ----------------------
    Já to nezažil, ale v podstatě s vámi sem ochoten souhlasit, byla to špinavá politika, ale ti obyčejní vojáci za to nemohli, měli své rozkazy a vlastně ani nevěděli kde jsou.
    Taky krom pár dopravních nehod snad žádné oběti na životech nevím, pokud si někdo nehrál na hrdinu a nevrhal se pod tank. Pak tu byli 20 let, ale nechali nás žít.
    Dnes nás obohacovači zatím! jen na západ od nás vraždí prakticky už denně auty, bombami, noži a na to si prý máme zvykat. Tak to jděte do pr..le !
    A ještě tu máme tu verbež živit ze svého.

    S tím se dá souhlasit.
     
    Lidi, teda ne všichni, ale přece jen je jich dost, nejsou blbí a používají rozum.
    A to je povzbudivé zjištění. Smile Smile
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 21/8/2017, 18:59

    Kalamandra napsal:
    haslerka napsal:Je možný, že si KU blokla moji IP adresu?

    Chtěla jsem jí dát jednu hvězdičku u článku  hlásí mi to, že už jsem hlasovala.  A opravdu jsem nikde nehlasovala.  To bych si pamatovala.


    A u dalšího článku mi to hlásí to samé.....  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2


    Hlasovala jsem prý nejvyšším počtem hvězdiček.  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hašlerko, zkusila jsem hodnotit a taky to samé.


    Asi nás i s Fit blokla, ať se jí nesnížuje průměr článků.
    Přitom já na Popelky chodím minimálně, jen když se zde na něco upozorníte.  Bubu

    Kali, naprosto stejný postup a stejná zkušenost jako Ty.
    Jo, prevence musí být... Maxismich
    Aby zvítězila ta správná pravda !! A hned po ní ta láska !! tarax tarax
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 21/8/2017, 18:46

    Marek Dvořák, Kadan

    Po, 21. srpna 2017, 14:56:47  |  
    Souhlasím  | 
    Nesouhlasím  | 
    +40 / -9

    Pro ty, kteří mentálně ustrnuli před 50 lety a krmí v sobě, podporování médii a různými Štětinami a Jandy, nenávist proti Rusům: 

    Já jsem to také zažil. A ano, bylo to hrozné. Ale Sovětský svaz už neexistuje, Brežněv se už dávno smaží v pekle a na nás se dnes valí úplně jiná nebezpečí a z úplně jiné strany než z Ruska, tomu jsme jako malá, totálně vykradená zemička naprosto ukradení. To nebezpečí se valí z EU v podobě řízené islámské invaze.
    ----------------------
    Já to nezažil, ale v podstatě s vámi sem ochoten souhlasit, byla to špinavá politika, ale ti obyčejní vojáci za to nemohli, měli své rozkazy a vlastně ani nevěděli kde jsou.
    Taky krom pár dopravních nehod snad žádné oběti na životech nevím, pokud si někdo nehrál na hrdinu a nevrhal se pod tank. Pak tu byli 20 let, ale nechali nás žít.
    Dnes nás obohacovači zatím! jen na západ od nás vraždí prakticky už denně auty, bombami, noži a na to si prý máme zvykat. Tak to jděte do pr..le !
    A ještě tu máme tu verbež živit ze svého.
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 21/8/2017, 18:45

    Dragana napsal:Že se nestydíte podezírat KU z pohádek.
    Ona u toho byla, ona ví, co viděla.
    A když řekne, že matky házely po Ivanovi počurané plenky, tak je házely.
    U KU mám ale divné podezření, že její matka místo plenky metla po narušiteli svým mimčem, plenkou se nezatěžovala.
    A jak později uháněla s prázdným kočárkem, Ivan jí střelbou zastavil, jinak neměl šanci jí malinkatou KU vrátit.
    I on tušil, že by mu nepřinesla nic dobrého. Jump Jump Jump
    LOL! Hehe2 Hehehe
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 21/8/2017, 18:14

    Dragana napsal:Že se nestydíte podezírat KU z pohádek.
    Ona u toho byla, ona ví, co viděla.
    A když řekne, že matky házely po Ivanovi počurané plenky, tak je házely.
    U KU mám ale divné podezření, že její matka místo plenky metla po narušiteli svým mimčem, plenkou se nezatěžovala.
    A jak později uháněla s prázdným kočárkem, Ivan jí střelbou zastavil, jinak neměl šanci jí malinkatou KU vrátit.
    I on tušil, že by mu nepřinesla nic dobrého. Jump Jump Jump
    Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/8/2017, 16:25

    Dragana napsal:Že se nestydíte podezírat KU z pohádek.
    Ona u toho byla, ona ví, co viděla.
    A když řekne, že matky házely po Ivanovi počurané plenky, tak je házely.
    U KU mám ale divné podezření, že její matka místo plenky metla po narušiteli svým mimčem, plenkou se nezatěžovala.
    A jak později uháněla s prázdným kočárkem, Ivan jí střelbou zastavil, jinak neměl šanci jí malinkatou KU vrátit.
    I on tušil, že by mu nepřinesla nic dobrého. Jump Jump Jump

    LOL! LOL! LOL! Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 21/8/2017, 16:21

    Že se nestydíte podezírat KU z pohádek.
    Ona u toho byla, ona ví, co viděla.
    A když řekne, že matky házely po Ivanovi počurané plenky, tak je házely.
    U KU mám ale divné podezření, že její matka místo plenky metla po narušiteli svým mimčem, plenkou se nezatěžovala.
    A jak později uháněla s prázdným kočárkem, Ivan jí střelbou zastavil, jinak neměl šanci jí malinkatou KU vrátit.
    I on tušil, že by mu nepřinesla nic dobrého. Jump Jump Jump
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/8/2017, 16:21

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/8/2017, 16:07

    Hypatia napsal:
    Kalamandra napsal:
    haslerka napsal:Je možný, že si KU blokla moji IP adresu?

    Chtěla jsem jí dát jednu hvězdičku u článku  hlásí mi to, že už jsem hlasovala.  A opravdu jsem nikde nehlasovala.  To bych si pamatovala.


    A u dalšího článku mi to hlásí to samé.....  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2


    Hlasovala jsem prý nejvyšším počtem hvězdiček.  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hašlerko, zkusila jsem hodnotit a taky to samé.
    Asi nás i s Fit blokla, ať se jí nesnížuje průměr článků.
    Přitom já na Popelky chodím minimálně, jen když se zde na něco upozorníte.  Bubu

    To jsou nějaké estébácké praktiky, asi. Až tak moc se neohrožená, statečná víla bojí? 
    Její milovaný Havel měl pravdu - to jsou paradoxy. Až tak moc nesnášela komanče, až se chová úplně stejně, kádrovat, zakázat, hlídat  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Není to divné? Takové osudové. Depresivní. Že zrovna na tento den se dopouští praktikt, kvůli kterým byla miminka bez plínek?


    Ale musím přehodnotit, stejně jako Maruška, a souhlasit s ní, že jde opravdu o sci-fi a ne pohádku. S velkou úctou uznávám statečnost všech právě narodivši se miminek, které snášely zimu bez plínek, které jim statečné právěporodivši matky stihly při pohledu na vojáka s kalašnikovem sundat, nechat miminko miminkem, a metat plínkou. 

    Potupně přiznávám, že bych zbaběle mačkala své miminko na prsou, stojíc zády k vojákovi, ale pokud by to jen trochu šlo, krčíc se za nemocničním stolkem.

    A ještě takový detail. Jako malá jsem si myslela, že porodnice je celá samostatná budova. Než jsem pochopila, že je to jen část nemocnice. Takže jestli hořelo zrovna oddělení gynekologicko porodnické a novorozenecké, a to rovnou z půlky, tak to je ještě větší mazec, sundávat mimču plínku místo útěku. 

    Kdy že byla ta její máti v krytu?  Já jen, jestli už byla KU na světě, (jakože si to tak pamatuju, že čerstvě po porodu musela její máma kvapem do krytu), tak v krytu je zima. Zde asi počala se její otužilost, proto může při výkladech posedávat na studené mezi.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/8/2017, 15:56

    Kalamandra napsal:
    haslerka napsal:Je možný, že si KU blokla moji IP adresu?

    Chtěla jsem jí dát jednu hvězdičku u článku  hlásí mi to, že už jsem hlasovala.  A opravdu jsem nikde nehlasovala.  To bych si pamatovala.


    A u dalšího článku mi to hlásí to samé.....  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2


    Hlasovala jsem prý nejvyšším počtem hvězdiček.  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hašlerko, zkusila jsem hodnotit a taky to samé.
    Asi nás i s Fit blokla, ať se jí nesnížuje průměr článků.
    Přitom já na Popelky chodím minimálně, jen když se zde na něco upozorníte.  Bubu

    To jsou nějaké estébácké praktiky, asi. Až tak moc se neohrožená, statečná víla bojí? 
    Její milovaný Havel měl pravdu - to jsou paradoxy. Až tak moc nesnášela komanče, až se chová úplně stejně, kádrovat, zakázat, hlídat  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Není to divné? Takové osudové. Depresivní. Že zrovna na tento den se dopouští praktikt, kvůli kterým byla miminka bez plínek?


    Ale musím přehodnotit, stejně jako Maruška, a souhlasit s ní, že jde opravdu o sci-fi a ne pohádku. S velkou úctou uznávám statečnost všech právě narodivši se miminek, které snášely zimu bez plínek, které jim statečné právěporodivši matky stihly při pohledu na vojáka s kalašnikovem sundat, nechat miminko miminkem, a metat plínkou. 

    Potupně přiznávám, že bych zbaběle mačkala své miminko na prsou, stojíc zády k vojákovi, ale pokud by to jen trochu šlo, krčíc se za nemocničním stolkem.
    Kalamandra
    Kalamandra


    Posts : 1717
    Join date : 04. 10. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Kalamandra 21/8/2017, 15:41

    haslerka napsal:Je možný, že si KU blokla moji IP adresu?

    Chtěla jsem jí dát jednu hvězdičku u článku  hlásí mi to, že už jsem hlasovala.  A opravdu jsem nikde nehlasovala.  To bych si pamatovala.


    A u dalšího článku mi to hlásí to samé.....  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2


    Hlasovala jsem prý nejvyšším počtem hvězdiček.  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hašlerko, zkusila jsem hodnotit a taky to samé.
    Asi nás i s Fit blokla, ať se jí nesnížuje průměr článků.
    Přitom já na Popelky chodím minimálně, jen když se zde na něco upozorníte.  Bubu
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 21/8/2017, 15:11

    Dragana napsal:
    Hypatia napsal:
    Marie2 napsal:

    LOL! Hehe2

    Letos počůrané plínky a příště budou třeba i pos..né.  Wink To víš, ať to má grády. V každé pohádce je stupňování, čili gradace, základním faktorem.  YYess Hlavní je zachovat literární žánr: pohádka.  Hehe2

    Já Tě zabim  LOL! LOL! LOL! LOL!   brečííím  LOL! LOL! LOL! LOL! pohádka,  neboli báchorka, pro kterou jsou typické černobílé postavy, dobro vítězí nad zlem, nadpřirozené bytosti (to asi ty rodičky), bez přesného vymezení času a  místa (bylo nebylo, za devatero horama....) .... LOL! LOL! LOL!
    Chybí mi její zvěčnění na obrazovém plátně..
    Určitě by zas všichni měli podobu Hitlera, bez ohledu na to, že to byli Ivani. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
      Napovídáš dobře... 

    Takže zítra se můžeme těšit...  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 21/8/2017, 15:04

    Hypatia napsal:
    Marie2 napsal:

    LOL! Hehe2

    Letos počůrané plínky a příště budou třeba i pos..né.  Wink To víš, ať to má grády. V každé pohádce je stupňování, čili gradace, základním faktorem.  YYess Hlavní je zachovat literární žánr: pohádka.  Hehe2

    Já Tě zabim  LOL! LOL! LOL! LOL!   brečííím  LOL! LOL! LOL! LOL! pohádka,  neboli báchorka, pro kterou jsou typické černobílé postavy, dobro vítězí nad zlem, nadpřirozené bytosti (to asi ty rodičky), bez přesného vymezení času a  místa (bylo nebylo, za devatero horama....) .... LOL! LOL! LOL!
    Chybí mi její zvěčnění na obrazovém plátně..
    Určitě by zas všichni měli podobu Hitlera, bez ohledu na to, že to byli Ivani. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/8/2017, 14:50

    Marie2 napsal:
    Cherry napsal:
    Dragana napsal:
    Cherry napsal:
    Cherry napsal:
    Jinak mají dnes svátek všechny Johanky ! Tak všechno nejlepší !! flowerys flowerys

    Promiň, Dragi, až teď jsem si všimla, že o tom svátku Johanky píšeš.
    A co hrdá matka ?
    Hrdá matka dnes nikomu nepřeje hezký den, tudíž ani své dcerce. Brek Brek Brek
    Ńo vidíš, a na tak hrůzný den jí dala tak pěkné jméno , že ? No No
    "To jsou paradoxy" ( s oblibou říkal V.Havel...)
    Nevím, zda vím, co je to zázrak. Přesto se odvažuji říct, že jsem v tomto okamžiku účastníkem zázraku.  Huch Shock No

    Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Jj, to jsou ty paradoxy, aneb nachytání patologické lhářky na hruškách.  YYess

    Spíš na švestkách, v tuhle roční dobu.  Wink Maxismich
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/8/2017, 14:48

    Marie2 napsal:
    Dragana napsal:

    A to všechno KU viděla na vlastní oči a pamatuje si to do dnešního dne. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Jejky, takže navíc sci-fi pohádka.  Wink

    KU bude ta nadpřirozená bytost, tolik typická  pro pohádku. Vidí přecik do budoucnosti a čte ve hvězdách  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/8/2017, 14:45

    Marie2 napsal:

    LOL! Hehe2

    Letos počůrané plínky a příště budou třeba i pos..né.  Wink To víš, ať to má grády. V každé pohádce je stupňování, čili gradace, základním faktorem.  YYess Hlavní je zachovat literární žánr: pohádka.  Hehe2

    Já Tě zabim  LOL! LOL! LOL! LOL!   brečííím  LOL! LOL! LOL! LOL! pohádka,  neboli báchorka, pro kterou jsou typické černobílé postavy, dobro vítězí nad zlem, nadpřirozené bytosti (to asi ty rodičky), bez přesného vymezení času a  místa (bylo nebylo, za devatero horama....) .... LOL! LOL! LOL!
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/8/2017, 14:45

    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:
    Dragana napsal:KU nezklamala.
    Boudička opět na scéně. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

    http://www.popelky.cz/prave-ted/k-ranni-kave-gratulovat.html
    Koukám na to.

    Je to ještě melodramatičtější než jsem čekala. Very Happy Very Happy

    Letos už porodnice hořela celá polovina.

    Počítám, že příští rok bude v plamenech celá,  i ta střelená boudička. Jazyk2

    A aby toho nebylo málo, napsala ještě jeden článek.

    Ještě dramatičtější. http://www.popelky.cz/spolecnost/narodni-zatmeni.html

    Dneska z toho nebudu  spát.

    Jsem celá roztřesená.

    Dyk to ta malá KU taky nemusela přežít...!!!! Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""



    1.       Že jsem přežila já, ač s prostřelenou boudou u kočárku, zrozena v porodnici, která z poloviny hořela.
    2.       Že usmolený Ivan se samopalem vycouval z pokoje rodiček, když po něm házely počůrané plínky a neopětoval ve dveřích nemocničního pokoje palbu.
    Hehe2  Teroristky rodičky a mírumilovný klidný Ivan. To se cérce Kudle povedlo.  Hehe2

    Už dooost.  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Rolf3 Rolf3 Rolf3 Rolf3 Rolf3
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/8/2017, 14:44

    Marie2 napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:Aáá, máme tu novinku, s novou dobou, nové způsoby.

    http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/483903/namornik-ubodal-milenku-119-ranami-nozem-po-sexu-zjistil-ze-se-narodila-jako-muz.html


    119 ran? To už byla na kostičky, ne?
      A kdo to zvládnul spočítat?? Huch

    To už museli povolat i Hanuli, ne?  Jazyk2

    Ta to celé řídí  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Tož tato cérka H. se mi též nelíbí.  nenene   
    Chacha

    Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/8/2017, 14:43

    Marie2 napsal:

    Však my si zde také můžeme udělat seminář. coto    Pisu

    Když bez emocí, tak tedy bez emocí. Čili bez emocí  YYess  navrhuji:   Pisu  

    Každý cizinec "přišelec/připlavec/přijezdec/přiletec..." do ČR by měl i papírově vysvětlit, co zde hodlá dělat, jak přiloží ruku k dílu. Pisu 

    Čili, dostane nějakou krátkou (velice krátkou) dobu na to, aby se zde zaměstnal nebo založil firmu a platil daně. Měl by být prospěšný pro republiku a občany republiky, v které se rozhodl působit. Takže žádné dávky (kdo je žádá, toho bez emocí nakopat tam, kam slunce nesvítí a poslat tam, odkud přišel  kick ). Kontrolovat pečlivě a pravidelně (aspoň kvartálně), jestli opravdu pracuje nebo jestli (ohledně podnikatelů) opravdu platí daně a v jaké výši. Ne žádat vratky, vratky, vratky, ne dotace, dotace, dotace, ale platit, platit, platit a být tedy prospěšný a efektivní pro republiku. Neplatíš? Blablabla   Study Mail  Tak   Pisu   Bum    Vztekloun Soud Nozka kick kick kick


    S pozdravem 
    Vaše bezemoční imigrantka Máňa    Exhibice  Klobouk


    Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Anbet Anbet  Krásné!
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/8/2017, 14:41

    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:Dcera mi píše z Barcelony, že je to tam samý teplý Španěl.

    Prý na každém rohu nějací 2 teplí stojí a líbají se, nebo se drží za ruce.

    A nejsou to prý přičmoudlíci nebo černoši. Vypadají prý Španělsky.

    Je dost udivená.
    Mnoho "teplých" ani není "teplými". Akorát se některým mladým mužům nechce pracovat normálně, tak raději nastavují prdel. Je to prý skvělá brigáda.  Wink  A to si nedělám srandu.

    Shock Shock Shock
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/8/2017, 14:41

    Cherry napsal:
    Cherry napsal:
    Dragana napsal:
    Cherry napsal:
    Cherry napsal:
    Jinak mají dnes svátek všechny Johanky ! Tak všechno nejlepší !! flowerys flowerys

    Promiň, Dragi, až teď jsem si všimla, že o tom svátku Johanky píšeš.
    A co hrdá matka ?
    Hrdá matka dnes nikomu nepřeje hezký den, tudíž ani své dcerce. Brek Brek Brek
    Ńo vidíš, a na tak hrůzný den jí dala tak pěkné jméno , že ? No No
    "To jsou paradoxy" ( s oblibou říkal V.Havel...)

    Včera jsem se "pobavila", jak moudře chystá Aguš syna Kryšpína, který chtěl brášku, na narození sestřičky.
    Vypráví mu, jak to bude mít fajn, když je to holka.
    Protože "holka"  za něho bude uklízet a dělat mu "služku".
    Ještě se nenarodila a už má určenou roli, chudinka. No fajn.
    Že by "Výchova dívek v Čechách ?"
    Není ta Aguš nakonec chytrá po mamince Veronice ?  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    No vidíš. A ani  nemusí být blondýna a zvládne to taky.  No
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/8/2017, 14:39

    Cherry napsal:
    Cherry napsal:
    Dragana napsal:
    Cherry napsal:
    První hodiny života a taková fenomenální paměť.. To je, co ?
    Bylo mi tehdy o dobrých dvacet let víc, ale podobnou příhodu o porodnici, boudičce,
    nebo počůraných plínkách, metaných z postelí rodiček vstříc nepříteli se nemluvilo.
    Škoda, to byl přece odboj !

    Proč se to ale celou dobu tutlalo ?

    Jen toho Ivana si tehdy spletla.
    Mohl to být jen Ukrajinec, Němec nebo Polák... Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Též Maďar, či Bulhar.
    Jen Západ statečně čekal.
    Stejně statečně, jako po mnichovské zradě.
    Jj . Máš pravdu.  Z Varš.smlouvy chyběli jen Rumuni. Ti jediní odmítli účast....

    Jinak mají dnes svátek všechny Johanky ! Tak všechno nejlepší !! flowerys flowerys

    Aha, další, co si vzpomněla na cizí dceru.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 21/8/2017, 14:39

    haslerka napsal:Je možný, že si KU blokla moji IP adresu?

    Chtěla jsem jí dát jednu hvězdičku u článku  hlásí mi to, že už jsem hlasovala.  A opravdu jsem nikde nehlasovala.  To bych si pamatovala.


    A u dalšího článku mi to hlásí to samé.....  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2


    Hlasovala jsem prý nejvyšším počtem hvězdiček.  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

    To pěkně kecáš! Těch pět hvězdiček má ode mě!  Jazyk

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 7/5/2024, 03:38