EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+9
haslerka
Dragana
Cherry
Otylka
motolka
magdala
Laura
Marie2
Krteček
13 posters

    Diskuze

    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 13/1/2018, 22:13

    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 13/1/2018, 22:10

    haslerka napsal:
    Otylka napsal:
    Krteček napsal:
    motolka napsal:Diskuze Foto-1-1

    Ten Drahoš snad ani není člověk, když ON může rozhodovat o nás, ale bez nás. No No No Takhle si tu demokracii tedy nepředstavuji.  Nozka  
    Co to je ta "demokracie"? To se jí?
     Já Ti nevím.

    Asi nějaká konzerva.

    USA to léta  vyvážejí někam na blízký východ a do Afriky.
    USA? No tak ať je to co je to, nic dobrého to nebude, nejspíš jed. Vestkyne
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 13/1/2018, 22:06

    Baron Sauignon Pane Drahoš, jste slušný vzdělaný člověk, ale nevidíte do politiky přes své brile.. jak můžete bojovat o prezidentské křeslo?


    Petra Bukačová snadno



    Česnek Knoblauch Petra Bukačová S mediální a finanční podporou jde opravdu vše snadno. Kdyby tam nebyla tahle loutka, tak na ten stejný výsledek dosáhne i Lukáš Pavlásek! 
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 13/1/2018, 22:04

    motolka napsal:Zuzana Francová Prezident Zeman vám blahopřál a nekopl si do vás. Vy jste neblahopřál vítězi , jen jste si do něho kopl. Vy nejste slušný člověk, nemáte vychování a inteligenci . A podpora od neúspěšných ? To je jako polibek smrti tak jako podpora od ODS Fialy ( bývalého redaktora sudetoněmeckého plátku) ,od Topky a Topolánka ...to raději nebudu už ani komentovat. Zároveň nechápu váš souhlas s adopcí dětí homosexuálními páry. Dítě není věc a není možné ho strkat do rodiny, kde jsou dva taínkové .To chcete dětičkám připravit pěknou budoucnost.Styďte se .


    Emili Hager Drahoši vy úlysný hade v y chcete euro a migranty tak si je vemte domů.Ted jsem četla o vašich libůstkách v mládí /dětičky/+



    Martin Koníček Forst Když vidím kdo podporuje pana Drahoše tak doufám že volby vyhraje Zeman !



    Maki Štěpánková Další loutka EU - chce zástavat názory občanů ČR, proto je pro přijetí eura, i když s tím 80 % lidí nesouhlasí (cituji). Furt hlásá o demokracii, ale je proti celostátnímu referendu, demokracie = hlas lidu ne? I když druhá volba není lepší, tak tady člověk alespoň ví, co může čekat 





    Diskuze 26219583_1779221552387548_1799516543794092378_n
    Ne, jsme srabi. Ale je to velice výmluvné.


    Naposledy upravil Otylka dne 13/1/2018, 22:12, celkově upraveno 1 krát
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 13/1/2018, 22:03

    Otylka napsal:
    Krteček napsal:
    motolka napsal:Diskuze Foto-1-1

    Ten Drahoš snad ani není člověk, když ON může rozhodovat o nás, ale bez nás. No No No Takhle si tu demokracii tedy nepředstavuji.  Nozka  
    Co to je ta "demokracie"? To se jí?
     Já Ti nevím.

    Asi nějaká konzerva.

    USA to léta  vyvážejí někam na blízký východ a do Afriky.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 13/1/2018, 22:02

    Zuzana Francová Prezident Zeman vám blahopřál a nekopl si do vás. Vy jste neblahopřál vítězi , jen jste si do něho kopl. Vy nejste slušný člověk, nemáte vychování a inteligenci . A podpora od neúspěšných ? To je jako polibek smrti tak jako podpora od ODS Fialy ( bývalého redaktora sudetoněmeckého plátku) ,od Topky a Topolánka ...to raději nebudu už ani komentovat. Zároveň nechápu váš souhlas s adopcí dětí homosexuálními páry. Dítě není věc a není možné ho strkat do rodiny, kde jsou dva taínkové .To chcete dětičkám připravit pěknou budoucnost.Styďte se .


    Emili Hager Drahoši vy úlysný hade v y chcete euro a migranty tak si je vemte domů.Ted jsem četla o vašich libůstkách v mládí /dětičky/+



    Martin Koníček Forst Když vidím kdo podporuje pana Drahoše tak doufám že volby vyhraje Zeman !



    Maki Štěpánková Další loutka EU - chce zástavat názory občanů ČR, proto je pro přijetí eura, i když s tím 80 % lidí nesouhlasí (cituji). Furt hlásá o demokracii, ale je proti celostátnímu referendu, demokracie = hlas lidu ne? I když druhá volba není lepší, tak tady člověk alespoň ví, co může čekat 





    Diskuze 26219583_1779221552387548_1799516543794092378_n
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 13/1/2018, 22:02

    Krteček napsal:
    motolka napsal:Diskuze Foto-1-1

    Ten Drahoš snad ani není člověk, když ON může rozhodovat o nás, ale bez nás. No No No Takhle si tu demokracii tedy nepředstavuji.  Nozka  
    Co to je ta "demokracie"? To se jí?
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 13/1/2018, 21:59

    motolka napsal:Diskuze Foto-1-1

    Ten Drahoš snad ani není člověk, když ON může rozhodovat o nás, ale bez nás. No No No Takhle si tu demokracii tedy nepředstavuji... a slušného člověka, kterého ze sebe Drahoš dělá už vůbec ne.  Nozka  
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 13/1/2018, 21:58

    Otylka napsal:
    motolka napsal:Tak tomu věřím, že by zásadně změnil českou politiku a nejspíš i celou Českou Republiku  Brek


    ------------------



    Diskuze 24174407_674703106250722_1155317450441635287_n



    Jiří Drahoš přidal(a) 3 nové fotky.
    5 hod · 

    Přátelé, dokázali jsme to!
    Potvrdilo se, že výrazný počet lidí v České republice si přeje změnu. Jsme o velký krok blíž k tomu, že se náš sen, naše snaha zlepšit politické a společenské klima v zemi, uskuteční. Vím, že nic není vyhráno. Souboj s Milošem Zeman v druhém kole bude tvrdý. Nevíme, jestli se mi postaví tváří v tvář, ale obhajobu mandátu povede tvrdě. Musíme být připraveni. Potřebujeme oslovit co nejvíce lidí. Rozjedu se znovu po republice, abych přesvědčil ty, kteří váhají, či pochybují. - Přátelé, změna na Hradě by zásadně změnila českou politiku! To si přejeme, a to společně vybojujeme! Porážka Miloše Zemana je možná! Ještě jednou děkuji všem, kteří mne podporují! Jedeme dál! Váš Jiří Drahoš
    Ať si s sebou radši vezme kulomet a bude to mít lehčí, chytrolín. Jo, poprvé jim to nevyšlo, tak přituhlo.

    A já děkuji, že mi neděkuje, protože já ho nepodporuji  a můj klidný spánek narušovat nebude. Zní to blbě, ale jsem ráda, že se toho mí rodiče nedožili...
    No, moje maminka je z toho trochu špatná... Cryyy Cryyy Cryyy

    Má strach, že Zeman opravdu vyhraje.  

    Dalších 14 dní nejistoty.  No No No
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 13/1/2018, 21:57

    motolka napsal:Má to tam Drahoš hezky potapetované. Lidi nejsou tak blbí, jak si Drahoš, víla a ostatní myslí


    Lukáš Pražan

    1 hod


    ..jako volíte prezidenta, ne modelku. Pokud chcete dál plundrování republiky pražských mafiánů, volte Drahoše. Ti se pouze bojí o svá koryta a aby Zeman nepomohl Babišovi do vlády. Jen blbec to neprohlédne. O nic jiného nejde. A pokud chcete dětem dotáhnout do země islamisty a rodičům přejete eurodůchody, tak jste úplný vygumovanci. Sorry za taková slova, ale rozum mi to občas nebere už 

    Petra Malá Uldrichova Souhlas!


    Tom Ngyuen Ty jsi vygumovanec....



    Lukáš Pražan Při vší úctě Nguyenuv názor mě moc nezajímá, vy jste součástí plundrování republiky a jejich tradic. A to nejsem žádný rasista. Jen reálně hodnotím
    Takys šmírovala ? Hehe2 Hehe2 Hehe2

    To já i vlídným slůvkem a gratulací přispěla, jestli mne zavřou... ale já nebyla vulgární, jen věcná.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 13/1/2018, 21:57

    motolka napsal:Má to tam Drahoš hezky potapetované. Lidi nejsou tak blbí, jak si Drahoš, víla a ostatní myslí


    Lukáš Pražan

    1 hod


    ..jako volíte prezidenta, ne modelku. Pokud chcete dál plundrování republiky pražských mafiánů, volte Drahoše. Ti se pouze bojí o svá koryta a aby Zeman nepomohl Babišovi do vlády. Jen blbec to neprohlédne. O nic jiného nejde. A pokud chcete dětem dotáhnout do země islamisty a rodičům přejete eurodůchody, tak jste úplný vygumovanci. Sorry za taková slova, ale rozum mi to občas nebere už 

    Petra Malá Uldrichova Souhlas!


    Tom Ngyuen Ty jsi vygumovanec....



    Lukáš Pražan Při vší úctě Nguyenuv názor mě moc nezajímá, vy jste součástí plundrování republiky a jejich tradic. A to nejsem žádný rasista. Jen reálně hodnotím
      Ze svého okolí vím, že lidi opravdu uvěřili tvrzení, že nám muslimská invaze nehrozí a že Zeman tím jen straší... 

    Takže volí mladšího "noblesnějšího" Drahoše.  No No No
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 13/1/2018, 21:55

    motolka napsal:Tak tomu věřím, že by zásadně změnil českou politiku a nejspíš i celou Českou Republiku  Brek


    ------------------



    Diskuze 24174407_674703106250722_1155317450441635287_n



    Jiří Drahoš přidal(a) 3 nové fotky.
    5 hod · 

    Přátelé, dokázali jsme to!
    Potvrdilo se, že výrazný počet lidí v České republice si přeje změnu. Jsme o velký krok blíž k tomu, že se náš sen, naše snaha zlepšit politické a společenské klima v zemi, uskuteční. Vím, že nic není vyhráno. Souboj s Milošem Zeman v druhém kole bude tvrdý. Nevíme, jestli se mi postaví tváří v tvář, ale obhajobu mandátu povede tvrdě. Musíme být připraveni. Potřebujeme oslovit co nejvíce lidí. Rozjedu se znovu po republice, abych přesvědčil ty, kteří váhají, či pochybují. - Přátelé, změna na Hradě by zásadně změnila českou politiku! To si přejeme, a to společně vybojujeme! Porážka Miloše Zemana je možná! Ještě jednou děkuji všem, kteří mne podporují! Jedeme dál! Váš Jiří Drahoš
    Ať si s sebou radši vezme kulomet a bude to mít lehčí, chytrolín. Jo, poprvé jim to nevyšlo, tak přituhlo.

    A já děkuji, že mi neděkuje, protože já ho nepodporuji  a můj klidný spánek narušovat nebude. Zní to blbě, ale jsem ráda, že se toho mí rodiče nedožili...
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 13/1/2018, 21:54

    Má to tam Drahoš hezky potapetované. Lidi nejsou tak blbí, jak si Drahoš, víla a ostatní myslí


    Lukáš Pražan

    1 hod


    ..jako volíte prezidenta, ne modelku. Pokud chcete dál plundrování republiky pražských mafiánů, volte Drahoše. Ti se pouze bojí o svá koryta a aby Zeman nepomohl Babišovi do vlády. Jen blbec to neprohlédne. O nic jiného nejde. A pokud chcete dětem dotáhnout do země islamisty a rodičům přejete eurodůchody, tak jste úplný vygumovanci. Sorry za taková slova, ale rozum mi to občas nebere už 

    Petra Malá Uldrichova Souhlas!


    Tom Ngyuen Ty jsi vygumovanec....



    Lukáš Pražan Při vší úctě Nguyenuv názor mě moc nezajímá, vy jste součástí plundrování republiky a jejich tradic. A to nejsem žádný rasista. Jen reálně hodnotím
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 13/1/2018, 21:51

    Hehe, tohle dal někdo Drahošovi na FB


    Diskuze 26733668_10215262371863027_8716703293549277183_n
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 13/1/2018, 21:45

    Tak tomu věřím, že by zásadně změnil českou politiku a nejspíš i celou Českou Republiku  Brek


    ------------------



    Diskuze 24174407_674703106250722_1155317450441635287_n



    Jiří Drahoš přidal(a) 3 nové fotky.
    5 hod · 

    Přátelé, dokázali jsme to!
    Potvrdilo se, že výrazný počet lidí v České republice si přeje změnu. Jsme o velký krok blíž k tomu, že se náš sen, naše snaha zlepšit politické a společenské klima v zemi, uskuteční. Vím, že nic není vyhráno. Souboj s Milošem Zeman v druhém kole bude tvrdý. Nevíme, jestli se mi postaví tváří v tvář, ale obhajobu mandátu povede tvrdě. Musíme být připraveni. Potřebujeme oslovit co nejvíce lidí. Rozjedu se znovu po republice, abych přesvědčil ty, kteří váhají, či pochybují. - Přátelé, změna na Hradě by zásadně změnila českou politiku! To si přejeme, a to společně vybojujeme! Porážka Miloše Zemana je možná! Ještě jednou děkuji všem, kteří mne podporují! Jedeme dál! Váš Jiří Drahoš
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 13/1/2018, 21:42

    No toto, nějakému diskutérovi Drahoš neodpověděl, Holotový z iDnes taky ne, ale Kudlajdě do hodiny.
    Závidím... je vidět, že víla je někdo a neříká se jí víla jen tak pro nic za nic....   Wave Wave Wave

    ------------------------------


    Doplňuji poznatek jednoho z diskutérů na FB Jiřího Drahoše, kterému, jak je běžné, profesor neodpověděl (většinou pouze děkuje za podporu svým příznivcům)

    "Onen ukradený výrok byl psán pod vaším jménem, pane profesore. Proč tedy zveřejňujete omluvu od pro nás cizího člověka namísto své vlastní?
    Sbíráte kredity za dílo svých kreativců, ale odpovědnost za jejich špatné kroky převzít nedokážete?
    To je jako omlouvat chyby v domácím úkolu tím, že to za vás kamarád napsal špatně, že to není vaše chyba..."

    Zdroj: https://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=640111
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 13/1/2018, 21:34

    haslerka napsal:

     Zas ti Mašíni....   Very Happy Very Happy Very Happy
    Jo jo, ti Mašíni  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 

    --------------------------------------

    Jedna věc je, že příspěvky píše někdo jiný (slovy Drahošova týmu "externí kreativec"), to se děje vcelku běžně, ač s tím nemusíme souhlasit... Ale očekával bych, že prezidentský kandidát tyto příspěvky alespoň pozorně čte a dolaďuje; ideálně sám přijde s myšlenkami, které pak formuluje spolu s týmem... Evidentně to pan profesor má jinak. Pokud je ale příspěvek na jeho profilu psán formou jeho proklamace ("Přátelé..."), pak i v případě plagiátorství nese hlavní zodpovědnost on!

    Tudíž je, dle mého, u slušného člověka (a kandidáta) na místě jeho osobní omluva, nikoliv zveřejnění "vyjádření šéfa kreativního týmu". O prezidentském kandidátovi to totiž vypovídá asi tolik, že jakmile se dopustí nějakého výrazného prohřešku, omluví se za něj šéf některého z jeho týmů, nebo to třeba v oblíbeném Bruselu (kam by dle svých slov jel na první zahraniční cestu) rovnou všechno hodí na české občany...

    Zdroj: https://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=640111
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 13/1/2018, 21:32

    Hypatia napsal:
    fandys napsal:
    motolka napsal:
    Hypatia napsal:


    A tu pevnou morální zásadu jsme mohli vidět v krádeži od Horáčka?
    Super, i Havel měl takovou morální zásadu a proto je celá ČR rozkradená. 


    Mně stačí už jen to s těmi brýlemi. Na co si jako hraje? Jak chce udělat spokojenou celou republiku, když sám není spokojený ani se svým xichtem? 

    A na to vyzdvihování svého vzdělání - kéž bych tady mohla napsat svou zkušenost ze zaměstnání. A pokud svou vzdělanost bude uvádět do praxe tak, jak jsem od jisté osoby zažila na pracovišti, tak je s námi ámen.
    Jo, to myslíš, jak nosí ty falešné brýle, debil, jo?
    Tak to jsem se osobně jen zasmála.
    Asi aby vypadal inteligentně  Very Happy Very Happy Very Happy

    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prekvapive-priznani-kandidata-drahose-nosim-falesne-bryle-29525
    Ty brýle mu ale docela sluší, na rozdíl od jeho paní. Jsem zvědavá, jak budou novináři kritizovat první dámu. pokud se ji paní Drahošová stane, moc reprezentativní na první dámu tedy není. Wink

    No je fakt, že současná první dáma je elegantní, opravdu přirozeně pěkná a i soudná. Nesere se do ničeho, čeho nemá. Ale u Drahoše je aktivnější právě ona a on působí jako podpantoflák. To bude sranda. Třeba s ním bude chodit i do Týdne s prezidentem, aby mu radila, co má říkat.
    Drahoš bude asi typickej vědec.
    Klasičtí vědci  někoho k ruce potřebují na každodenní péči  o svou osobu.
    Jsou totiž úplní nepraktičtí mimoni, co si bez  pečovatelky sami ani nedovedou osladit čaj, protože neví, kde je cukr a čím se to tam a kolik vlastně dává atd.
    Takže bez ní nedá ani ránu.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 13/1/2018, 21:31

    motolka napsal:
    Cherry napsal:

    Z odpovědi je jasné, že nejspíš -  při skromnosti jí vlastní - psala v tom duchu, že uvedený věk toho stařečka CSc., co zná pana Drahoše, ale pan Drahoš sotva zná jeho
    ( to já znám zase Karla Gotta, heč)
    psala, že se dožil požehnaného věku
    jen díky  její úsilovné, každodenní, mravenčí a obětavé péči.
    Jednou taťkovi dokonce koupila u ťamanů papuče.
    A jednou dokonce sumce.
    Kdo nevěří, může se ještě dnes podívat na kliku od dveří..
    Prosím tě. To jí stejně neodpověděl Drahoš.
    Ani to plagiátorství nepsal on ale nějakej Tomáš Mašín, na kterého to Drahoš svedl.
    A jestli jí odpověděl sám Drahoš, tak i to jeho kopírování bylo jeho.
    Drahoš se musí rozhodnout, jestli je všechno, co pustí na FB z jeho "pera" nebo všechno za něj píše Mašín  Very Happy Very Happy Very Happy
     Zas ti Mašíni....   Very Happy Very Happy Very Happy
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 13/1/2018, 21:31

    haslerka napsal:

      V tom případě se ho na jeho FB profilu zeptám také.   Maxismich
    Zeptej se. Ale nebudeš vědět, kdo ti odpověděl. Třeba zase odpoví Tomáš Žebrák... pardon Tomáš Mašín  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Už v tom mám bordel, jak má každý svého Tomáše, na kterého vždycky svede své přehmaty a průsery  Maxismich Maxismich Maxismich
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 13/1/2018, 21:29

    Cherry napsal:

    Z odpovědi je jasné, že nejspíš -  při skromnosti jí vlastní - psala v tom duchu, že uvedený věk toho stařečka CSc., co zná pana Drahoše, ale pan Drahoš sotva zná jeho
    ( to já znám zase Karla Gotta, heč)
    psala, že se dožil požehnaného věku
    jen díky  její úsilovné, každodenní, mravenčí a obětavé péči.
    Jednou taťkovi dokonce koupila u ťamanů papuče.
    A jednou dokonce sumce.
    Kdo nevěří, může se ještě dnes podívat na kliku od dveří..
    Prosím tě. To jí stejně neodpověděl Drahoš.
    Ani to plagiátorství nepsal on ale nějakej Tomáš Mašín, na kterého to Drahoš svedl.
    A jestli jí odpověděl sám Drahoš, tak i to jeho kopírování bylo jeho.
    Drahoš se musí rozhodnout, jestli je všechno, co pustí na FB z jeho "pera" nebo všechno za něj píše Mašín  Very Happy Very Happy Very Happy
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 13/1/2018, 21:26

    motolka napsal:Diskuze Foto-1-1
     Takže už jen ten knírek...  No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 13/1/2018, 21:25

    Cherry napsal:
    haslerka napsal:
    Otylka napsal:
    motolka napsal:Ta diskuze pod tím je taky výživná  Very Happy Very Happy

    Na Wikipedii bylo do nedávna uvedeno, že tento čudlín byl šéfem Římského klubu v ČR. Už to stáhli, klucí snaživí…..
    Nějak se jim to nehodilo do krámu. Římský klub založilo 13 nejbohatších iluminátských amerických rodin a mají dost nepěkné záměry s lidskou civilizací. Jsou to namachrovaní, křiví šmejdi a nachází po celém světě jim podobné, ale pořád jen poskoky a slouhy, viď Drahoši?
    Jo, často dostávám tipy na stránky či odkazy a šup! už tam nejsou! No

    O Iluminátech a světovládě nejbohatších lidí, ví už kdekdo.

    České složení komunity mne trochu šoklo, ale program skoroprezidenta hovoří jasně.
      Kde se tam akademik vzal?  V Římském klubu??? Huch Huch Huch

    V diskuzi se Drahoše na jeho členství v Římském klubu ptali.
    Odmítl odpovědět...
      V tom případě se ho na jeho FB profilu zeptám také.   Maxismich
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 13/1/2018, 21:24

    haslerka napsal:
    Otylka napsal:
    motolka napsal:Ta diskuze pod tím je taky výživná  Very Happy Very Happy

    Na Wikipedii bylo do nedávna uvedeno, že tento čudlín byl šéfem Římského klubu v ČR. Už to stáhli, klucí snaživí…..
    Nějak se jim to nehodilo do krámu. Římský klub založilo 13 nejbohatších iluminátských amerických rodin a mají dost nepěkné záměry s lidskou civilizací. Jsou to namachrovaní, křiví šmejdi a nachází po celém světě jim podobné, ale pořád jen poskoky a slouhy, viď Drahoši?
    Jo, často dostávám tipy na stránky či odkazy a šup! už tam nejsou! No

    O Iluminátech a světovládě nejbohatších lidí, ví už kdekdo.

    České složení komunity mne trochu šoklo, ale program skoroprezidenta hovoří jasně.
      Kde se tam akademik vzal?  V Římském klubu??? Huch Huch Huch

    V diskuzi se Drahoše na jeho členství v Římském klubu ptali.
    Odmítl odpovědět...
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 13/1/2018, 21:23

    Diskuze Foto-1-1

    Sponsored content


    Diskuze Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 8/5/2024, 17:39