EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 2 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 2 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 2 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 2 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 2 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 2 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 2 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 2 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 2 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+9
Cherry
fandys
magdala
Dragana
haslerka
Otylka
Krteček
motolka
Hypatia
13 posters

    Diskuze

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 24/1/2018, 08:39

    Otylka napsal:
    No jo, to je těžký, vždycky jsem byla nemrava.
      Taky začínám být pyšná, že jsem nemrava, nestyda a  patřím k "lůze"...  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 24/1/2018, 08:38

    Otylka napsal:
    haslerka napsal:Ted to zkoušejí zastánci přes jeho roztomilost:

    Jiří Drahoš jako tříletý.
    Zdroj: IROZHLAS.cz


    Diskuze - Stránka 2 26904696_10204184478050027_1216842099873005460_n


    Jana Paulerová ještě jsem nežila, ale jinak bych ho adoptovala hned a zahrnula laskou 


    Claudia Nikolajenkova Chytré oči, už tenkrát!

    1

    Spravovat





    Jana Trumpf Poznala bych ho..ty oci





    Claudia Nikolajenkova Chytré oči, už tenkrát!

    1

    Spravovat





    1

    Spravovat


    Danice Svátková Ta očiska! 


    Spravovat

    1

    Spravovat





    Spravovat
    Opravdu jsem slepá, má oči normální, to některé děti mají kukadla a srší z nich skopičina i inteligence, tohle je takové tuctové dítě, proboha, ty lidi jsou zmatení.
    Mě se tam líbí taky ta věta, že by ho adoptovala a zahrnula láskou...  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 24/1/2018, 08:34

    No jo, to je těžký, vždycky jsem byla nemrava.
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 24/1/2018, 08:30

    haslerka napsal:Ted to zkoušejí zastánci přes jeho roztomilost:

    Jiří Drahoš jako tříletý.
    Zdroj: IROZHLAS.cz


    Diskuze - Stránka 2 26904696_10204184478050027_1216842099873005460_n


    Jana Paulerová ještě jsem nežila, ale jinak bych ho adoptovala hned a zahrnula laskou 


    Claudia Nikolajenkova Chytré oči, už tenkrát!

    1

    Spravovat





    Jana Trumpf Poznala bych ho..ty oci





    Claudia Nikolajenkova Chytré oči, už tenkrát!

    1

    Spravovat





    1

    Spravovat


    Danice Svátková Ta očiska! 


    Spravovat

    1

    Spravovat





    Spravovat
    Opravdu jsem slepá, má oči normální, to některé děti mají kukadla a srší z nich skopičina i inteligence, tohle je takové tuctové dítě, proboha, ty lidi jsou zmatení.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 24/1/2018, 08:00

    Ted to zkoušejí zastánci přes jeho roztomilost:

    Jiří Drahoš jako tříletý.
    Zdroj: IROZHLAS.cz


    Diskuze - Stránka 2 26904696_10204184478050027_1216842099873005460_n


    Jana Paulerová ještě jsem nežila, ale jinak bych ho adoptovala hned a zahrnula laskou 


    Claudia Nikolajenkova Chytré oči, už tenkrát!

    1

    Spravovat





    Jana Trumpf Poznala bych ho..ty oci





    Claudia Nikolajenkova Chytré oči, už tenkrát!

    1

    Spravovat





    1

    Spravovat


    Danice Svátková Ta očiska! 


    Spravovat

    1

    Spravovat





    Spravovat
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 24/1/2018, 06:15

    Alexandr Mitrofanov a jeho skvělá analýza:   Hehe2 Hehe2 Hehe2 ( jako by nás viděl...  Very Happy Very Happy Very Happy )

    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
    Máme po první prezidentské debatě kandidátů. Hodnotit lze umělecký dojem, technický výkon, celkové body.
    Užitečné bylo rozdělit hlediště na dvě poloviny, protože tak vyniklo, jací lidé podporují jednotlivé kandidáty i jak se podporovatelé rozdílně chovají. Drahošovi přišlo fandit v hojném počtu mládí. Tento kandidát je nadějí těch, kteří mají život před sebou a chtějí ho žít ve svobodě. I jiných občanů, kteří však vyznávají stejné hodnoty.
    Za Zemana kopalo značně starší obecenstvo. Kamera zabírala jednotlivé tváře. Fyziognomické posouzení fanoušků obou kandidátů nechám na každém divákovi. Opravdu bylo čeho se chytit. Stejně tak nebyl problém zjistit z reakcí obou polovin, koho máma s tátou naučili v dětství neprojevovat se jako hulvát, a koho naopak vychovala hospoda s jejími mravy.
    Kandidáti nebyli žádní mladíci, to se vědělo. Ale i pokročilý věk může dovést různé muže k různým podobám. Na pódiu byly předvedeny dva modely chování: zlý dědek a přísný, klidný starší pán. Jeden sedící v křesle důstojně, druhý rozvalený.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 24/1/2018, 06:11

    Morava prý volí pořád špatně a divadla  nás prý demokratizují.  Ještě že ty hérce a hérky máme:



    “ herec a režisér  Břetislav Rychlík připomenul, že divadla zahájila proces demokratizace země. Stále cítí odpovědnost a kontinuálně se snaží do politiky mluvit. Volba pro něj byla jasná a zavzpomínal, jak při první přímé prezidentské volbě podporoval Karla Schwarzenberga. „Považoval jsem za svou povinnost se do kampaně zapojit, hlavně na mé milé Moravě, která stále volí tak špatně, a to si všechno povíme.“


    Přes telemost pak Jiří Drahoš vzkázal: „Srdečně zdravím všechny Zlíňáky. Byl jsem ve Zlíně mnohokrát. Měl jsem tam i debaty, bylo to vždycky krásné, zajímavé. Jsem dojat, že je tam taková sestava. Mohu vás ujistit, pokud nefungoval zvuk úplně dokonale, že i Pražáci a další v Lucerně zpívali skvěle. Děkuji a moc zdravím do Zlína.


     Zdravím manželku a moc jí děkuju. J


    á jsem jí tady nemohl poděkovat, protože tady nebyla, tak jsem čekal na ten přímý přenos,“ Drahoše pak přerušil potlesk. „Já tě vidím, moc tě zdravím a miluju tě.“ 


    A sál nadšeně aplaudoval.


     „Já tebe taky a děkuju.


     A teď zcela prozaicky se zeptám: máš co jíst?


     Pokud vím, tvé oblíbené müsli tam je a jogurtů máš plnou lednici. 


    To je manželova oblíbená snídaně. Zítra už budu s tebou,“ reagovala Drahošová a její slova byla opět přerušována nadšeným potleskem.




    https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Akce-s-Evou-Drahosovou-a-herci-Bud-vyhraje-Zeman-a-budeme-ty-divadelni-vecery-opakovat-dokud-to-neskonci-jinak-A-mame-know-how-z-roku-1989-Nebo-vyhraje-pravda-a-laska-521326
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 24/1/2018, 05:44

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 24/1/2018, 05:38

    Víla si Drahošových perleťových zoubků též všimla: Jazyk2

    A  ted mi to došlo, proč mu tolik fandí.

    Zuby mají v dost podobném stavu. No No No



    Michaela Kudláčková
    7 hod · 

    Tak nic podstatného obsahově jsme se v té debatě, co vypadala jako fotbal na Baniku, nedozvěděli, ale víme, že Drahoš není bezzubý, jak se myslelo a umí Zemanovi konkurovat. Což neumí každý, což je, lichotka ode mě Zemanovi, protože rétor, jakkoli je ta rétorika velmi často pod pás a lživá, je Zeman dobrý. A držet s ním krok je složitý. Drahoš to dal.

    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""


    A Alenka Tichá je taky vtipná. Přemýšlím, jestli bych si ji neměla chtít za přítelkyni:


    [size=13]Alena Tichá Já jsem se schovala k Míši na zeď, protože na zdi jiného mého fb přítele si navzájem strakají ukazováky do krků a společně s hýkáním radostně blijí na oslavu "starého lva".

    2

    Spravovat



    To
    Alena Tichá Podotýkám, že ten člověk v mých přátelích je zatím.
    [/size]
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 24/1/2018, 01:20


    Diskuze - Stránka 2 13325601_1239714432706036_9121459179375403644_n



    Tomio Okamura - SPD
    3 hod · 

    Seděl jsem přímo v hledišti. Pan prezident v tématech pana Drahoše doslova rozdrtil fakty a argumenty - a ukázal bohužel smutný fakt, že jedinou kvalifikací pan Drahoše je být antizeman.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 24/1/2018, 00:10

    Cherry napsal:
    Hypatia napsal:Zajímavý dokumnt na ČT 2 - Namiijci v Evropě aneb v zemi duchů

    Dobrou noc
    Dobrou , Hyp Spac1 Taky jdu do Hajan
    Dobrou, holky. Taky jdu spát. Zítra brzy vstávám  Hvezdicky
    Snad ten zítřejší duel bude zajímavější a pan docent nám ještě něco zajímavého řekne, abychom se zase mohli zasmát   kecame
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 24/1/2018, 00:03

    Cherry napsal:
    Hypatia napsal:Zajímavý dokumnt na ČT 2 - Namiijci v Evropě aneb v zemi duchů

    Dobrou noc
    Dobrou , Hyp Spac1 Taky jdu do Hajan
    Holky dobrou, nějak se mi nechce spát, jak mne to dnes rozhodilo Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Dvojka jo? Už ji mám, mám tyhle dokumenty ráda, Prima ZOOM a ČT 2. Dík Hypi.
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 24/1/2018, 00:00

    Cherry napsal:
    motolka napsal:To bylo vyhrožování a skutek utek


    Voříšek chce Zemana s Drahošem v debatě rozhodit: V emocích člověka nejlépe poznáte



    https://www.blesk.cz/clanek/volby-prezidentske-volby-2018/519750/vorisek-chce-zemana-s-drahosem-v-debate-rozhodit-v-emocich-cloveka-nejlepe-poznate.html


    Nevím, koho chtěl Voříšek rozhodit, když byl sám rád, že stačil přečíst pár okruhů  Very Happy Very Happy Very Happy
    Nebo jsem něco přeslechla?

    Chtít a umět jsou dvě věci.
     
    Zdá se, že nejvíc rozhozenej byl snad sám Voříšek
    Hehe2 Hehe2 Hehe2 teď si bude muset vzít prášek  na spaní, myslím, že ho to vyčerpalo, aby vůbec usnul...
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 23/1/2018, 23:59

    motolka napsal:To bylo vyhrožování a skutek utek


    Voříšek chce Zemana s Drahošem v debatě rozhodit: V emocích člověka nejlépe poznáte



    https://www.blesk.cz/clanek/volby-prezidentske-volby-2018/519750/vorisek-chce-zemana-s-drahosem-v-debate-rozhodit-v-emocich-cloveka-nejlepe-poznate.html


    Nevím, koho chtěl Voříšek rozhodit, když byl sám rád, že stačil přečíst pár okruhů  Very Happy Very Happy Very Happy
    Nebo jsem něco přeslechla?
    A Voříšek je takovej ťuňťa, nějak jsem si jeho vyvolávání emocí jím neuměla představit, je měkouš.

    Vždyť měl pilno to trochu ukočírovat!
    Shock
    Nic jsi nepřeslechla, bylo to tak.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 23/1/2018, 23:58

    motolka napsal:To bylo vyhrožování a skutek utek


    Voříšek chce Zemana s Drahošem v debatě rozhodit: V emocích člověka nejlépe poznáte



    https://www.blesk.cz/clanek/volby-prezidentske-volby-2018/519750/vorisek-chce-zemana-s-drahosem-v-debate-rozhodit-v-emocich-cloveka-nejlepe-poznate.html


    Nevím, koho chtěl Voříšek rozhodit, když byl sám rád, že stačil přečíst pár okruhů  Very Happy Very Happy Very Happy
    Nebo jsem něco přeslechla?

    Chtít a umět jsou dvě věci.
     
    Zdá se, že nejvíc rozhozenej byl snad sám Voříšek
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 23/1/2018, 23:56

    Hypatia napsal:Zajímavý dokumnt na ČT 2 - Namiijci v Evropě aneb v zemi duchů

    Dobrou noc
    Dobrou , Hyp Spac1 Taky jdu do Hajan
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 23/1/2018, 23:55

    To bylo vyhrožování a skutek utek


    Voříšek chce Zemana s Drahošem v debatě rozhodit: V emocích člověka nejlépe poznáte



    https://www.blesk.cz/clanek/volby-prezidentske-volby-2018/519750/vorisek-chce-zemana-s-drahosem-v-debate-rozhodit-v-emocich-cloveka-nejlepe-poznate.html


    Nevím, koho chtěl Voříšek rozhodit, když byl sám rád, že stačil přečíst pár okruhů  Very Happy Very Happy Very Happy
    Nebo jsem něco přeslechla?
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 23/1/2018, 23:54

    motolka napsal:Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Diskuze - Stránka 2 Miroslav_kemel_7857
    Tlesk Tlesk Tlesk  Pěkný. Tak tak.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 23/1/2018, 23:52

    Otylka napsal:
    motolka napsal:
    Otylka napsal:

    Můžeš mi říci do čeho se nezamotal?
    Měli je nechat stát. Drahoš to věděl moc dobře. V tom je totiž borec. To by mu prý šlo na jedničku  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Ještě k Primě. Zajímalo by mě, který pitomec vymyslel "Hledá se prezident". Ještě, že tam byl jen jeden duel. Mít to pokračování, tak to snad nazvou "Prezident má talent"  Shock
    Nad tím jsem se pozastavila též, protože mi to připomínalo pořady typu hledání talentů, zpěváků a dalších pořadů.

    Co  - my ho hledáme? proč, máme hned dva, snad volíme, ne?

    No nejlepší bude takový, co prd ví, poslouchá Brusel a stojí jak voják hradní stráže.
    No voni hledají.
    Měli tam osm svých trpajzlíků, jednoho lepčího než druhého, teď vygenerovali ťoho akademika a tak si myslí, to by bylo aby konečně nebylo. A vono asi nebude.
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 23/1/2018, 23:52

    motolka napsal:
    Otylka napsal:

    Můžeš mi říci do čeho se nezamotal?
    Měli je nechat stát. Drahoš to věděl moc dobře. V tom je totiž borec. To by mu prý šlo na jedničku  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Ještě k Primě. Zajímalo by mě, který pitomec vymyslel "Hledá se prezident". Ještě, že tam byl jen jeden duel. Mít to pokračování, tak to snad nazvou "Prezident má talent"  Shock
    A co takhle "Výměna prezidentů?"


    Naposledy upravil Dragana dne 23/1/2018, 23:55, celkově upraveno 1 krát
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 23/1/2018, 23:52

    Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Diskuze - Stránka 2 Miroslav_kemel_7857
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 23/1/2018, 23:51

    Otylka napsal:

    jednu chvíli jsem měla dětskou radost - Horáček se mračil jak bubák Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2   Drahouš to schytá, takovejch peněz....
    Asi jo. Umeje mu hlavu z druhé strany  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 23/1/2018, 23:49

    Otylka napsal:
    motolka napsal:
    Otylka napsal:

    Můžeš mi říci do čeho se nezamotal?
    Měli je nechat stát. Drahoš to věděl moc dobře. V tom je totiž borec. To by mu prý šlo na jedničku  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Ještě k Primě. Zajímalo by mě, který pitomec vymyslel "Hledá se prezident". Ještě, že tam byl jen jeden duel. Mít to pokračování, tak to snad nazvou "Prezident má talent"  Shock
    Nad tím jsem se pozastavila též, protože mi to připomínalo pořady typu hledání talentů, zpěváků a dalších pořadů.

    Co  - my ho hledáme? proč, máme hned dva, snad volíme, ne?

    No nejlepší bude takový, co prd ví, poslouchá Brusel a stojí jak voják hradní stráže.
    Udělali z toho estrádu. To mělo být bez toho publika. Řvali tam, jak magoři. Opravdu si spletli prezidentský duel s těmi pofiderními soutězi. Tam už jen chybělo, aby publikum drželo před sebou prostěradla se jmény kandidátů. A Voříšek? Ten jako by tam ani nebyl. Taky se neuměl vůbec prosadit. Vůbec nic nemoderoval, položil otázku a sám vypadal, že se s Drahošem dá brzy na útěk  No
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 23/1/2018, 23:49

    Zajímavý dokumnt na ČT 2 - Namiijci v Evropě aneb v zemi duchů

    Dobrou noc
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 23/1/2018, 23:48

    Cherry napsal:
    Otylka napsal:
    Cherry napsal:
    Hypatia napsal:
    motolka napsal:
    Cherry napsal:


    Třeba se Zeman ještě teď směje. Mne duel docela uspokojil.

     Už jenom řeč těla: Zeman pohodlně rozvalenej v křesle, usměvavej, uvolněnej.
    Drahoš sedí na krajíčku tak, že se křeslo s ním málem převrhne, asi nachystanej na útěk, těká očima, v první řadě na něho gestikuluje Horáček a snaží mu dodávat
    energii na dálku.
    Zeman si z něj několikrát udělal srandu, napřkdyž Drahoš řekl, že by postupoval při jmenování premiéra jinak.Že on by jmenoval vítěze voleb. Hehe2
    Zeman na to, asi jsme byli oba u jiných parl.voleb, ten vítěz se totiž jmenuje Babiš..
    Nebo s tou Ruskou rozvědkou : pokud ovlivnila volby, jak to že tedy nezvítězili komunisté, ale naopak Ano a Piráti ?
    To chce tím tvrzením o cizích rozvědkách  Drahoš říct, že voliči jsou všichni zmanipulovatelná masa ?
    Nebo taky dobrý k Drahošovi, Až někdy, nedej Bůh, povedete nějakou stranu., taky vám nebude jedno jak dopadla ve volbách...
    Zeman byl prostě výbornej. Vtipnej, uvolněnej, pohotovej, věcnej.
    A Drahoš to jen odrážel, ale většinou slabě. A ten jeho křečovitej, křivej úsměv...
    Hlavně se Drahoš vůbec neumí prosadit. Zeman si vzal slovo kdykoliv se mu zachtělo.
    Nikdy neztratil nit. Zeman mu dal otázku + nějaké podotázky a on ty podotázky v tu ránu zapomněl.
    To by se docentovi stát nemělo  Very Happy

    Tady jsem rozesmála manžela, neb jsem po chvilce konstatovala: "aaa, Drahoš už se ztratil."

    Myslím, že to bylo s těma církevníma restitucema.
    Tam byl taky mimo. Vůbec nemluvil k jádru věci, začal o daních a ještě se do toho zapletl...
    Můžeš mi říci do čeho se nezamotal?
    Hehe2 Hehe2 Hehe2 Nemůžu. A jsem ráda Rolf Rolf
    jednu chvíli jsem měla dětskou radost - Horáček se mračil jak bubák Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2   Drahouš to schytá, takovejch peněz....

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 2 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 28/4/2024, 10:14