EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+9
Cherry
fandys
magdala
Dragana
haslerka
Otylka
Krteček
motolka
Hypatia
13 posters

    Diskuze

    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 14/1/2018, 14:23

    haslerka napsal:

     Lidem opravdu zatemnila mysl nenávist k Zemanovi.

    A já se vlastně ani nedivím, když to slyší dennodenně  z TV, z rádia, čtou v novinách.. No No No

    Vidím to  u příbuzných .  A je mi z toho trochu smutno. 


    Jo, dcera dnes zjistila, že Drahoš je vítač. Koukla se konečně na jeho stránky. 

    Takže v příštím kole volí Zemana.  Hurrrrráááááááá.

    Ale musela si na to přijít sama.  Nechtěla od nikoho radu. 

    Jo, to mládí...  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Já věřím, že si Drahoše spoustu lidí nyní proklepnou.
    Předtím těch kandidátů bylo víc a nešlo si projít každého zvlášť.
    Sleduji teď ty diskuze a lidi začínají chápat, co by se stalo, kdyby se ke korytu dostal Drahoš.
    Za další si Drahoš začíná být vítězstvím až moc jistý a myslím si, že se během těch 14 dní lidem zprotiví. Už včera ho mělo spoustu lidí plné zuby a to mu dali jen malý prostor.
    A nevěřím tomu, že to, co na něm budou lidi nenávidět, si Zeman nechá pro sebe a nevymáchá mu v tom hubu. Těch přešlapů udělal Drahoš víc než dost a nejspíš ještě udělá.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 14/1/2018, 14:23

    haslerka napsal:


    Když ovšem dostal otázku, jaké má vlastně zkušenosti z jednání s politiky, byl již mnohem sdílnější. „Jako předseda Akademie věd jsem osm let jednal s politiky, myslím si tudíž, že zkušenosti mám bohaté,“pochlubil se dlouholetou praxí a také ke své případné funkci dodal, že se bude snažit být aktivní hlavou státu a vše poctivě konzultovat se členy vlády.
    Do té chvíle bylo v publiku stále mnoho sympatizantů, ale pak si to u nich Drahoš pokazil a zároveň prokázal celkem odvahu. A to když se přiznal k politikovi, s nímž se mu doposud jednalo nejlépe. Ukázalo se, že jím není nikdo jiný než kontroverzní exministr financí, neúspěšný předseda TOP 09 a po letošních parlamentních volbách odstoupivší Miroslav Kalousek„Vše, co slíbil, to dodržel,“ nemohl si vzájemnou spolupráci vynachválit.
    Stejně mi není jasné, proč předseda Akademie věd musí jednat s politiky.  A hlavně s Kalouskem.  A proč Kalousek protlačuje zrovna Drahoše.  No No No
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 14/1/2018, 14:16

    haslerka napsal:Ailbe se mi líbí.   Very Happy Very Happy Very Happy

    Doufám, že na Drahoše vytáhnou členství v Římském klubu, společné fotky s Angelou, ukradený text od Horáčka, pochvalu Kalouska, když ještě pracoval v AV ( na co potřeboval tenkrát spolupráci s kalouskem??? )....


    Když ovšem dostal otázku, jaké má vlastně zkušenosti z jednání s politiky, byl již mnohem sdílnější. „Jako předseda Akademie věd jsem osm let jednal s politiky, myslím si tudíž, že zkušenosti mám bohaté,“pochlubil se dlouholetou praxí a také ke své případné funkci dodal, že se bude snažit být aktivní hlavou státu a vše poctivě konzultovat se členy vlády.
    Do té chvíle bylo v publiku stále mnoho sympatizantů, ale pak si to u nich Drahoš pokazil a zároveň prokázal celkem odvahu. A to když se přiznal k politikovi, s nímž se mu doposud jednalo nejlépe. Ukázalo se, že jím není nikdo jiný než kontroverzní exministr financí, neúspěšný předseda TOP 09 a po letošních parlamentních volbách odstoupivší Miroslav Kalousek„Vše, co slíbil, to dodržel,“ nemohl si vzájemnou spolupráci vynachválit.

    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

    Ailbe 
    Zaslat zprávu 
    Přidat do přátel

    Diskuze - Stránka 39 Pencil Zaslal: 14.01.2018 11:08

     
    Tak to je krasne...doufam, ze v druhem kole pan Drahos vyhraje.
     
     
    Nechapu ty, kteri daji hlas Zemanovi, ten clovek vypada, ze se co nevidet uplne sesype!!! Pochybuji, ze by tam vydrzel cele dalsi obdobi. A premyslim, jakou spinu Zemanuv tym na Drahose v tomto tydnu vytahne. 

    LOL! LOL! LOL!

    I mě zajímá, jakou špínu Zeman stihne za 2 týdny vytáhnout na Fíkuse. Chci vědět, jestli to předčí tu špínu, kterou na Zemana tahali celých pět let. Jen ta jejich špína stále pokulhávala za tou např. Havlovskou.  pale pale pale


    A opět to zdraví. Když se Havel prochlastal a prohulil, by to chudinka a všichni ho v úřadu podpírali, jen aby vydržel ještě další den. Když Zeman o sobě na základě lékař. vyšetření prohlásí, že kromě cukrovky je zdráv, hned mu nasaděj rakovinu a smrtelnou postel. 
    A to přesně ta malost některých, běda, jak se někomu vede dobře. Běda, pokud někdo např. svou nemoc zvládá statečně.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 14/1/2018, 14:09

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 14/1/2018, 14:06

    Ailbe se mi líbí.   Very Happy Very Happy Very Happy

    Doufám, že na Drahoše vytáhnou členství v Římském klubu, společné fotky s Angelou, ukradený text od Horáčka, pochvalu Kalouska, když ještě pracoval v AV ( na co potřeboval tenkrát spolupráci s kalouskem??? )....


    Když ovšem dostal otázku, jaké má vlastně zkušenosti z jednání s politiky, byl již mnohem sdílnější. „Jako předseda Akademie věd jsem osm let jednal s politiky, myslím si tudíž, že zkušenosti mám bohaté,“pochlubil se dlouholetou praxí a také ke své případné funkci dodal, že se bude snažit být aktivní hlavou státu a vše poctivě konzultovat se členy vlády.
    Do té chvíle bylo v publiku stále mnoho sympatizantů, ale pak si to u nich Drahoš pokazil a zároveň prokázal celkem odvahu. A to když se přiznal k politikovi, s nímž se mu doposud jednalo nejlépe. Ukázalo se, že jím není nikdo jiný než kontroverzní exministr financí, neúspěšný předseda TOP 09 a po letošních parlamentních volbách odstoupivší Miroslav Kalousek„Vše, co slíbil, to dodržel,“ nemohl si vzájemnou spolupráci vynachválit.

    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

    Ailbe 
    Zaslat zprávu 
    Přidat do přátel
    Diskuze - Stránka 39 Pencil Zaslal: 14.01.2018 11:08

     
    Tak to je krasne...doufam, ze v druhem kole pan Drahos vyhraje.
     
     
    Nechapu ty, kteri daji hlas Zemanovi, ten clovek vypada, ze se co nevidet uplne sesype!!! Pochybuji, ze by tam vydrzel cele dalsi obdobi. A premyslim, jakou spinu Zemanuv tym na Drahose v tomto tydnu vytahne. 
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 14/1/2018, 14:01

    Hypatia napsal:
    motolka napsal:Popelky se rozplývají nad Drahošem. Jinak jsem to ani nečekala  Very Happy
    Nechápou, jak někdo může volit Zemana.
    Já zase nechápu, jak někdo může volit Drahoše  Shock

    Já to chápu. Jsou prostě lidi masochisti, kteří mají potřebu sebezničení. Oni se fakt cítí líp, když budou pod někoho patřit a budou otročit, hlavně, že se jim bude neustále opakovat, jak jsou evropští, západní, humánní,nejsou rasisti a xenofobové...
    Prostě je spousta lidí, kteří žijí z názoru druhého, přestože ho ten druhý vede do úplných sraček.
     Lidem opravdu zatemnila mysl nenávist k Zemanovi.

    A já se vlastně ani nedivím, když to slyší dennodenně  z TV, z rádia, čtou v novinách.. No No No

    Vidím to  u příbuzných .  A je mi z toho trochu smutno. 


    Jo, dcera dnes zjistila, že Drahoš je vítač. Koukla se konečně na jeho stránky. 

    Takže v příštím kole volí Zemana.  Hurrrrráááááááá.

    Ale musela si na to přijít sama.  Nechtěla od nikoho radu. 

    Jo, to mládí...  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 14/1/2018, 13:57

    Hypatia napsal:
    motolka napsal:Popelky se rozplývají nad Drahošem. Jinak jsem to ani nečekala  Very Happy
    Nechápou, jak někdo může volit Zemana.
    Já zase nechápu, jak někdo může volit Drahoše  Shock

    Já to chápu. Jsou prostě lidi masochisti, kteří mají potřebu sebezničení. Oni se fakt cítí líp, když budou pod někoho patřit a budou otročit, hlavně, že se jim bude neustále opakovat, jak jsou evropští, západní, humánní,nejsou rasisti a xenofobové...
    Prostě je spousta lidí, kteří žijí z názoru druhého, přestože ho ten druhý vede do úplných sraček.
      Jo, přesně.

    Včera byl u komise nějaký zapálený volič a snažil se nám vysvětlit, co je extremista a nacionalista, tedy to špatné... 

    Tak z jeho pohledu je to vlastenec a ten člověk, který hájí zájmy vlastního lidu .

    No chytrý byl až na půdu...  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 14/1/2018, 13:46

    motolka napsal:Popelky se rozplývají nad Drahošem. Jinak jsem to ani nečekala  Very Happy
    Nechápou, jak někdo může volit Zemana.
    Já zase nechápu, jak někdo může volit Drahoše  Shock

    Já to chápu. Jsou prostě lidi masochisti, kteří mají potřebu sebezničení. Oni se fakt cítí líp, když budou pod někoho patřit a budou otročit, hlavně, že se jim bude neustále opakovat, jak jsou evropští, západní, humánní,nejsou rasisti a xenofobové...
    Prostě je spousta lidí, kteří žijí z názoru druhého, přestože ho ten druhý vede do úplných sraček.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 14/1/2018, 13:24

    Popelky se rozplývají nad Drahošem. Jinak jsem to ani nečekala  Very Happy
    Nechápou, jak někdo může volit Zemana.
    Já zase nechápu, jak někdo může volit Drahoše  Shock
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 14/1/2018, 12:27

    haslerka napsal:

      Neházejme flintu do žita...


    Doufejme, že se Zeman "blýskne" v debatách.  Já mu věřím.  Maxismich Maxismich Maxismich
    Neházím, taky Zemanovi věřím.
    Smutné je jen to, že i ti lidi, co Zemana volili - zvlášť známé osobnosti, se stydí nebo bojí říct, že ho volili  No
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 14/1/2018, 12:24

    Dragana napsal:Nerozčiluju se.
    Každý dal hlas tomu, koho preferuje.
    Spousta lidí preferovala každého jiného, jen aby to nebyl Zeman, což mluví o jejich charakteru.
    Je jim jedno, co bude s tou naší krásnou zemičkou, hlavně že nebude v jejím čele Zeman.
    My, co Zemana volili víme, nebo tušíme, jaká budoucnost v případě jeho nezvolení Česko čeká.
    Jsme připraveni.
    Ale hoř ce zapláčou ti, kteří se celkem o nic nezajímají, jen chtějí být v opozici.
    I za cenu sebezničení.
    Mám jen jedno přání.
    Aby za 14 dní nepadal sníh a nebylo náledí.
    To by spoustu lidí odradilo, nebo jim znemožnilo k volbm jít.
    A přeju Zemanovi, aby ty hnusné útoky přestál v dobrém duševním zdraví. misanek
    Vidíš, to mě ani nenapadlo, že by náledí a sníh mohl odradit lidi jít k volbám  Sad
    Je to přesně tak jak píšeš. Hlavně ne Zeman, nad ostatními kandidáty se už lidi dál nazamýšlí

    Včera jsem to i četla na FB, jak lidi volili. Chtěli třeba volit Hanniga nebo Hynka, ale báli se, že ti by Zemana neporazili, tak šli a volili Drahoše, aby odvrátili to zlo (pořád nevím, o jakém zlu to mluví)

    Také přeji Zemanovi pevné zdraví. To, že by to neustál se už nějak nebojím. Včera vypadal (na rozdíl od voleb s tou striptérkou), že nabral novou dávku síly a energie.
    Ten si Drahoše namaže na chleba a to, co běžní lidé nevědí o jeho dobroserství a lásce k EU a mulimákům, tak to Zeman myslím lidem v přímém přenosu do kamery řekne. A z politických otázek ho vykostí.
    Lidi potřebují otevřít oči, aby si uvědomili, co to vůbec volí.
    Jediné nevím, zda přijmou, že jim to řekne Zeman a uvěří.
    Dneska Václav Moravec už do toho rejpe, že to nebyly volby, ale referendum Zemana. A Moravec blbej není.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 14/1/2018, 12:15

    motolka napsal:
    O tohle nejde. Stačí, že je protizemanovský a už chce jen Drahoše 
    Ach jo, my jsme národ blbců   Sad
      Neházejme flintu do žita...


    Doufejme, že se Zeman "blýskne" v debatách.  Já mu věřím.  Maxismich Maxismich Maxismich
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 14/1/2018, 12:13

    O tohle nejde. Stačí, že je protizemanovský a už chce jen Drahoše 
    Ach jo, my jsme národ blbců   Sad
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 14/1/2018, 11:44

    haslerka napsal:
      

    To jsou obraty a veletoče, co???

    Tak já doufám, že i jeho voliči mají svou hlavu.  Maxismich

    Já si myslím, že ty obraty a veletoče nikdo nedělá zadarmo.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 14/1/2018, 11:34

      

    To jsou obraty a veletoče, co???

    Tak já doufám, že i jeho voliči mají svou hlavu.  Maxismich
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 14/1/2018, 11:30

    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 14/1/2018, 10:59

    haslerka napsal:Vyjádření Drahoše:



    Vědci jsou elitou! Kdo jiný? 
    „Musím říct, že opravdu považuji naše vědce za elitu tohoto národa. Kdo jiný. Oni přemýšlejí, analyzují, kritizují a jsou od počátku vedeni k tomu, aby pochybovali. Nevím, kdo víc by měl být elitou. Zároveň ale netvrdím, že i mezi vědci nenajdou hlupáci.“ 
    Bývalý prezident Václav Klaus je dokonce nazval kvazi-elitou. Já se zamýšlel nad tím, jestli tím, že jsem petici podepsal, jsem taky kvazi-vědec. Takže asi jsem,“ dodává předseda AV ČR



    http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/jiri-drahos-vedci-kteri-nesouhlasi-s-nasi-vyzvou-se-jen-radi-vymezuji-a-to-proti-cemukoli--1535545

    Kdo by měl být elitou ?
    Ti, kteří chodí bezúhonně na všech svých cestách a milují Jehovu Boha !
    Ti jsou podle Bible vyvolenými... a ne nějaký domýšlivec.  Fuj
    Muslimové jsou tak akorát ubozí zločinci.
    Nelíbil se mi však ani zákrok Zemanovy ochranky... však to žádná teroristka nebyla.
    A samozřejmě se mi nelíbil ani tvůj výraz, že jí měli zakroutit krkem.

    KAM TEN SVĚT SPĚJE ???  heelp
    magdala
    magdala


    Posts : 655
    Join date : 01. 02. 17

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro magdala 14/1/2018, 10:54

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:Nerozčiluju se.
    Každý dal hlas tomu, koho preferuje.
    Spousta lidí preferovala každého jiného, jen aby to nebyl Zeman, což mluví o jejich charakteru.
    Je jim jedno, co bude s tou naší krásnou zemičkou, hlavně že nebude v jejím čele Zeman.
    My, co Zemana volili víme, nebo tušíme, jaká budoucnost v případě jeho nezvolení Česko čeká.
    Jsme připraveni.
    Ale hoř ce zapláčou ti, kteří se celkem o nic nezajímají, jen chtějí být v opozici.
    I za cenu sebezničení.
    Mám jen jedno přání.
    Aby za 14 dní nepadal sníh a nebylo náledí.
    To by spoustu lidí odradilo, nebo jim znemožnilo k volbm jít.
    A přeju Zemanovi, aby ty hnusné útoky přestál v dobrém duševním zdraví. misanek
      To máš pravdu, náledí a sníh by to hodně zkomplikovalo.

    Včera chodili k volbám stařičké babičky a dědečkové, sotva se drželi na nohou, hůlky, berle, doprovod...  No
    Tak to já se rozčiluju,kam kliknu,tam na mě vyskočí reklama s Drahošem,kdo mu to platí No ,navíc před 3 měsíci nikdo o něm ani neslyšel,tyhle ty rychlokvašky nikdy nic dobrého nepřinesou,jsou za nimi megagrázlové,volby mi připomněly ty říjnové,protibabišovismus,zvolíme kohokoliv jen né Babiše,třeba i klokana,protizemanovismus je stejný.
    A já mám strach,fakticky se bojím,mám děti a nemáme takovou spoustu peněz,abychom mohli odjet třeba na Nový Zéland.
    A k Víle je zbytečné se vůbec vyjadřovat,ty její historky tak smrdí,že nepotřebujete ani před či za jménem 10 titulů.Je jak Štěpánová,dluhy,kecy,nic v životě nedokázaly,tak jen kopou.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 14/1/2018, 10:08

    Dragana napsal:Nerozčiluju se.
    Každý dal hlas tomu, koho preferuje.
    Spousta lidí preferovala každého jiného, jen aby to nebyl Zeman, což mluví o jejich charakteru.
    Je jim jedno, co bude s tou naší krásnou zemičkou, hlavně že nebude v jejím čele Zeman.
    My, co Zemana volili víme, nebo tušíme, jaká budoucnost v případě jeho nezvolení Česko čeká.
    Jsme připraveni.
    Ale hoř ce zapláčou ti, kteří se celkem o nic nezajímají, jen chtějí být v opozici.
    I za cenu sebezničení.
    Mám jen jedno přání.
    Aby za 14 dní nepadal sníh a nebylo náledí.
    To by spoustu lidí odradilo, nebo jim znemožnilo k volbm jít.
    A přeju Zemanovi, aby ty hnusné útoky přestál v dobrém duševním zdraví. misanek
      To máš pravdu, náledí a sníh by to hodně zkomplikovalo.

    Včera chodili k volbám stařičké babičky a dědečkové, sotva se drželi na nohou, hůlky, berle, doprovod...  No
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 14/1/2018, 10:02

    Nerozčiluju se.
    Každý dal hlas tomu, koho preferuje.
    Spousta lidí preferovala každého jiného, jen aby to nebyl Zeman, což mluví o jejich charakteru.
    Je jim jedno, co bude s tou naší krásnou zemičkou, hlavně že nebude v jejím čele Zeman.
    My, co Zemana volili víme, nebo tušíme, jaká budoucnost v případě jeho nezvolení Česko čeká.
    Jsme připraveni.
    Ale hoř ce zapláčou ti, kteří se celkem o nic nezajímají, jen chtějí být v opozici.
    I za cenu sebezničení.
    Mám jen jedno přání.
    Aby za 14 dní nepadal sníh a nebylo náledí.
    To by spoustu lidí odradilo, nebo jim znemožnilo k volbm jít.
    A přeju Zemanovi, aby ty hnusné útoky přestál v dobrém duševním zdraví. misanek
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 14/1/2018, 09:49

    Vyjádření Drahoše:



    Vědci jsou elitou! Kdo jiný? 
    „Musím říct, že opravdu považuji naše vědce za elitu tohoto národa. Kdo jiný. Oni přemýšlejí, analyzují, kritizují a jsou od počátku vedeni k tomu, aby pochybovali. Nevím, kdo víc by měl být elitou. Zároveň ale netvrdím, že i mezi vědci nenajdou hlupáci.“ 
    Bývalý prezident Václav Klaus je dokonce nazval kvazi-elitou. Já se zamýšlel nad tím, jestli tím, že jsem petici podepsal, jsem taky kvazi-vědec. Takže asi jsem,“ dodává předseda AV ČR



    http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/jiri-drahos-vedci-kteri-nesouhlasi-s-nasi-vyzvou-se-jen-radi-vymezuji-a-to-proti-cemukoli--1535545
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 14/1/2018, 08:50

    Zeman to bude mít hodně těžké. No No No

    Včera jsem zjistila, že 2 z mých 3 bratrů budou volit Drahoše.

    Protože " Zeman je starý, potácí se a dlouho nevydrží...  A když na něj skočila ta aktivistka, tak prý upadnul, neudržel balanc, byl z toho na smrt..."

    A já jsem  hloupá, když to nevidím.

    Migranti a Bruselská svoloč je netrápí...  No


    Jinak jsou mí bráchové normální pracovití chytří.  

    Ale sledují jen ČT a Novu, Primu.  Nesledují, co píše internet, neodebírají žádné  noviny... 

    A takových bude hodně...  No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 14/1/2018, 08:44

    A tohle je také hodně nepříjemné vyjádření.  Jak od Gotta ( který se logicky bojí říci nahlas, že volil Zemana, tak radši vše popře), tak od Zemana.

    Protože Gott Zemana nejmenoval.

    Byť z jeho vyjádření  pro mě jasně vyplynulo, že  volí Zemana. No

    Ale já se mu nedivím. Kdo by chtěl poslouchat, že je blb a nevzdělaná lůza...  No


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""



    Zpěvák tento týden odpovídal na otázky serveru Blesk.cz, kdo je jeho favoritem v prezidentské volbě. 
    Jméno neprozradil. 


    „K volbám půjdu, o prezidentských kandidátech s rozvahou přemýšlím.


     Budu proto volit člověka, kterého si vážím, jeho myšlenky a názory jsou mi blízké a vím, že naši republiku bude opět dobře reprezentovat. 


    A mohl by dle mého obstát i v nelehké době, která nás nepochybně čeká,“ řekl Gott.


    https://www.novinky.cz/domaci/460430-podporil-me-gott-tvrdi-zeman-neni-to-pravda-ohradil-se-zpevak.html


    Naposledy upravil haslerka dne 14/1/2018, 08:52, celkově upraveno 1 krát
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 14/1/2018, 07:58

    Musím konstatovat, že jsem čekala větší podporu Zemana, ale nedá se ni dělat...

    Lidi  nalítli řečem o stáří a nemocích Zemana, a že by mu měli přát klidné spokojené stáří.


    A v uších jim zněly ty krásné slova o slušnosti, co  ohledně Drahoše stále znějí... 

    Já doufám, že  v diskusi Zeman prokáže, co je Drahoš ve skutečnosti zač.

    Že je probruselská loutka a poskok Angely a vítač migrantů.
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 14/1/2018, 05:10

    motolka napsal:
    Krteček napsal:V Praze Bohnicích bylo 100,91 procenta odevzdaných hlasů. Jak je to možné?

    Tam je ten blázinec, ne ? Rolf Rolf3 Hehe2 Hehehe

    A je tam u toho anketa koho budou lidé volit ve 2. kole:
    Miloš Zeman 65%
     Jiří Drahoš 34%
     volit nepůjde 2%

    Taky tam 1% přebývá. LOL!
    Ne vůbec ne, když si někdo umane, že Drahoš zvítězí, tak musí i matematika jít stranou.
    Celé ty volby jsou podfuk.  Maxismich
    Zeman měl zvítězit už v prvním kole.
    A já zas četla, že naši občané v zahraničí volili Drahouše a to 62%. Zeman byl snad 4 či pátý, to za nimi stál někdo s kalašnikovem, že? Ale čekala jsem to. Laile

    Holky, víte co jsou to Bohnice, projděte se parkem a už ti, co smí ven, jsou jaksi trochu někde jinde.  Jump2
    Neříkám všichni, ale jsou tam hodně těžké případy, které volit vůbec nemohou, nejsou svéprávní, či pavilon stařečků, co taky neví která bije.

    I hospic...

    Divím se, že nevolilo 200%, to je zas podvůdek.
    A na LDN apod. byli nuceni či manipulováni už kdysi.

    Neví co se děje a tak co jim strčí do ruky, to tam hodí.

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 7/5/2024, 05:21