EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 14 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+9
Laura
motolka
Dragana
Hypatia
Krteček
Marie2
Otylka
Cherry
haslerka
13 posters

    Diskuze

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 17:50

    haslerka napsal:Víla dál soptí:


    """""""""""""""""""""""""""""""""""


    Eva Kosarova Paní Kudláčková, pořádáte soukromou inkvizici a musím Vám říct, že už Vaše komentování průběhu voleb mě hodně překvapilo. Já pevně věřím, že duchovně vyspělé postoje jsou VŽDY bez nevraživostí, posměšků a burcování k nepokojům. Nechci se stavět do role moralisty, ale ze všech možných komentů všemožně k dispozici, mě nejvíc zarazily ty Vaše, které prozrazovaly mnoho jedu. [size=0]:-) Jinak Vám přeji jen všechno dobré a Vaše náhledy se mi zdály zatím vždy zajímavé a s ryzím zápalem. 

    [/size]....................

    Čím to, že víc lidí s ní nesouhlasí než souhlasí  pale
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 17:46

    motolka napsal:
    Krteček napsal:
    Krteček napsal:

    Tato slova vytesat do kamene i s tou "plivárnou". Tlesk Tlesk Tlesk ".  LOL!

    A to by mně taky zajímalo. Jestli Yáma jako hostitelka nabízí svým hostům svá kudlajčata. Kdybych náhodou trpěl hlady tak ať vím, kterému místu se vyhnout.  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Mě by zase zajímalo, co na to děda. Je mu líto, že nevyhrál jeho známej, nebo mu je to úplně šumák, že zvítězil ten, koho jméno v životě neslyšel?
    Děda je přece ING. Jazyk2

    Dovíjestli spolu nespolupracovali kdysi na nějakým vědeckým výzkumu... 

    Určitě byli, jsou a budou kámoši...  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Ted bude mít Drahouš dost času, možná  starostlivou a pečující Vílu navštíví i se svou starostlivou manželkou. Very Happy Very Happy Very Happy
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/1/2018, 17:43

    Krteček napsal:
    Krteček napsal:

    Tato slova vytesat do kamene i s tou "plivárnou". Tlesk Tlesk Tlesk ".  LOL!

    A to by mně taky zajímalo. Jestli Yáma jako hostitelka nabízí svým hostům svá kudlajčata. Kdybych náhodou trpěl hlady tak ať vím, kterému místu se vyhnout.  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Mě by zase zajímalo, co na to děda. Je mu líto, že nevyhrál jeho známej, nebo mu je to úplně šumák, že zvítězil ten, koho jméno v životě neslyšel?
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 17:43

    Víla dál soptí:


    """""""""""""""""""""""""""""""""""


    Eva Kosarova Paní Kudláčková, pořádáte soukromou inkvizici a musím Vám říct, že už Vaše komentování průběhu voleb mě hodně překvapilo. Já pevně věřím, že duchovně vyspělé postoje jsou VŽDY bez nevraživostí, posměšků a burcování k nepokojům. Nechci se stavět do role moralisty, ale ze všech možných komentů všemožně k dispozici, mě nejvíc zarazily ty Vaše, které prozrazovaly mnoho jedu. [size=0]:-) Jinak Vám přeji jen všechno dobré a Vaše náhledy se mi zdály zatím vždy zajímavé a s ryzím zápalem. 

    2

    Spravovat


    Alena Doskocilova - aldoska Aha, takže všichni máme sklopit hlavy a mlčet. Pokud by se takto chovali Češi historicky, už by jako národ neexistovali.[/size]

    2

    Spravovat


    Eva Kosarova  Pouze doplním, že někdo moudrý řekl, nebo jde o lidovou moudrost: ,, Každý v boji volí zbraně podle svého charakteru." To je vše. Nemám co dalšího sdělit. Hezký den.

    2

    Spravovat



    Michaela Kudláčková Jako nechat se se skývou v ruce umlátit šutrem? Tak asi těžko.




    Spravovat





    Michaela Kudláčková
     ..."bez nevraživostí, posměšků a burcování k nepokojům. " Děkuji za tohle připomenutí. Co čekáte, že udělám, nebo jak zareaguji, když přesný opak tohoto stojí v čele této země a manipuluje s lidem? Že budu mlčet jenom proto, že chci zastávat vyspělé postoje? Nebudu. Budu ty vyspělé postoje, proti nevyspělosti, křiváctví a malosti ducha aktivně bránit.


    4

    Spravovat


    Michaela Kudláčková ...a pokud se někdo pokusí opět manipulací vyvolat pocit viny tím, že zamlčí zásadní fakt /AD ožrala v klubu MZ/ budu první, kdo se ozve.


    1

    Spravovat


    Běla Lísová Novináři tam dělali svou práci a to že se stáří pánové chovali jak hulváti, hovada, není vytrženo z žádného kontextu , to je holí fakt.


    2

    Spravovat

    Jose Francisco Ano, ochranka plní svoje povinnosti. Já si umím představit, že slavím a ti hajzli mi lezou do soukromí. Vykopat za plot, pisálkové jsou šmejdi. 

    1

    Spravovat


    Michaela Kudláčková Jo? Tak co děláš u šmejda na soukromé stránce? Nebudu Tě rovnou vykopávat ze svého SOUKROMÍ (!!!) . 
       Já požádám, abys odešel nadávat do šmejdů těm, kdo se živí psaním, tedy i mě, někam jinam. 
       HNED, prosím.
    Spravovat





    Irča
    Irča


    Posts : 1561
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irča 28/1/2018, 17:36

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Tady je jasně vidět, kdo umí logicky myslet a že vysokoškoláci mají vymyté hlavičky :



    [size=40]Zeman si získal hlavně seniory a lidi bez práce, Drahoš sbíral hlasy vysokoškoláků[/size]



    Jaký typ voličů přesvědčil Miloš Zeman a kdo dal svůj hlas naopak Jiřímu Drahošovi?


     Bývalý předseda Akademie věd získal podporu ve městech s vyšším podílem vysokoškoláků, Zeman přesvědčil nezaměstnaný venkov. Také obce s vyšším věkovým průměrem se přiklonily spíše ke stávající hlavě státu.

    Jsem ve větším městě, ale pocházím z venkova. A pravda, výšku jsem z finančích důvodů tenkrát nedodělala. Jsem jasná Zemanova volička. Ale zaměstnání zatím mám. Ale  když si budu dál otvírat ústa....,  kdo ví.
    Drahoš alibista, nastrčený kým? "Jenom" 12 600 prověřených vopic vzít a jejich falešné pasy kdo prověří,jak. Další slezou z palem a bude jich tu kolik.
    Pan profesor uvažuje logicky, jak tvrdí a průhlednej je jak jeho čírá skla v brejlích.
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 28/1/2018, 17:33

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Tady je jasně vidět, kdo umí logicky myslet a že vysokoškoláci mají vymyté hlavičky :



    [size=40]Zeman si získal hlavně seniory a lidi bez práce, Drahoš sbíral hlasy vysokoškoláků[/size]



    Jaký typ voličů přesvědčil Miloš Zeman a kdo dal svůj hlas naopak Jiřímu Drahošovi?


     Bývalý předseda Akademie věd získal podporu ve městech s vyšším podílem vysokoškoláků, Zeman přesvědčil nezaměstnaný venkov. Také obce s vyšším věkovým průměrem se přiklonily spíše ke stávající hlavě státu.

    Jsem ve větším městě, ale pocházím z venkova. A pravda, výšku jsem z finančích důvodů tenkrát nedodělala. Jsem jasná Zemanova volička. Ale zaměstnání zatím mám. Ale  když si budu dál otvírat ústa....,  kdo ví.
    Pocházím z venkova, žila jsem dlouho v Praze, ale pražáky nechápu a ty kecy, že v Praze je elita, chytří či vychytralí?) lidé a na venkově burani, pitomci, lidé bez IQ.
    Bože, kolik vysokoškolsky vzdělaných lidí zde bydlí a z velkých měst po studiích rádi utekli.

    Já nevím, co to je  za módu takto kastovat lidi, za chvíli nebudou vesnice, ale gheta a odebere se jim automaticky právo volit.
    Opravdu pokleslá společnost.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 17:31

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Tady je jasně vidět, kdo umí logicky myslet a že vysokoškoláci mají vymyté hlavičky :



    [size=40]Zeman si získal hlavně seniory a lidi bez práce, Drahoš sbíral hlasy vysokoškoláků[/size]



    Jaký typ voličů přesvědčil Miloš Zeman a kdo dal svůj hlas naopak Jiřímu Drahošovi?


     Bývalý předseda Akademie věd získal podporu ve městech s vyšším podílem vysokoškoláků, Zeman přesvědčil nezaměstnaný venkov. Také obce s vyšším věkovým průměrem se přiklonily spíše ke stávající hlavě státu.

    Jsem ve větším městě, ale pocházím z venkova. A pravda, výšku jsem z finančích důvodů tenkrát nedodělala. Jsem jasná Zemanova volička. Ale zaměstnání zatím mám. Ale  když si budu dál otvírat ústa....,  kdo ví.
     Taky nejsem vysokoškolák, ale makat musím.  Mě nikdo nevyhodí, páč jsem sama sobě šéf. Ale někdy bych se vyhodila s chutí.  To když místo práce v dílně klápu u počítače.  Very Happy Very Happy Very Happy

    A bavím se pláčem sluníčkářů. Hehe2 Hehe2 Hehe2

    A zas nikdo nééé a nééé emigrovat.

    To bylo slibů.  Jazyk2 Jazyk2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 17:27

    haslerka napsal:Tady je jasně vidět, kdo umí logicky myslet a že vysokoškoláci mají vymyté hlavičky :



    [size=40]Zeman si získal hlavně seniory a lidi bez práce, Drahoš sbíral hlasy vysokoškoláků[/size]



    Jaký typ voličů přesvědčil Miloš Zeman a kdo dal svůj hlas naopak Jiřímu Drahošovi?


     Bývalý předseda Akademie věd získal podporu ve městech s vyšším podílem vysokoškoláků, Zeman přesvědčil nezaměstnaný venkov. Také obce s vyšším věkovým průměrem se přiklonily spíše ke stávající hlavě státu.

    Jsem ve větším městě, ale pocházím z venkova. A pravda, výšku jsem z finančích důvodů tenkrát nedodělala. Jsem jasná Zemanova volička. Ale zaměstnání zatím mám. Ale  když si budu dál otvírat ústa....,  kdo ví.
    Irča
    Irča


    Posts : 1561
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irča 28/1/2018, 17:26

    Otylka napsal:Ufff, konečně na netu!
    Odvolili jsme, mastili za synem, protože předělával půl přízemku, podle mne naprosto zbytečně, tak mu pomoci.
    A žádná televize ani internet... no to bylo! Stejně nebyl čas, až po druhé hodině v sobotu konečně zprovoznil televizi a tak jsme se koukali (a divili).

    Stejně jsme neměli čas,dnes se nemohu ani hnout, ale dopadlo to dobře! Jupíííííííííííííí... Palecnahoru
    Otylko, dobrá zpráva,  ale ty děti jsou na přes ústa. Když můžem, musíme. Very Happy Very Happy Very Happy vlasy
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 28/1/2018, 17:25

    Ufff, konečně na netu!
    Odvolili jsme, mastili za synem, protože předělával půl přízemku, podle mne naprosto zbytečně, tak mu pomoci.
    A žádná televize ani internet... no to bylo! Stejně nebyl čas, až po druhé hodině v sobotu konečně zprovoznil televizi a tak jsme se koukali (a divili).

    Stejně jsme neměli čas,dnes se nemohu ani hnout, ale dopadlo to dobře! Jupíííííííííííííí... Palecnahoru
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 17:24

    Jo, o demokracii se hezky mluví, ale skutek utek...  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

    Myslím, že kdyby vyhrál Drahoš, tak bych lidi nenazývala ovčany a do blbečků a podobně.  Jen bych si povzdychla, že nevidí za roh a neumí odhadnout důsledky Drahošova zvolení na  prosperitu a bezpečnost České republiky.   Naštěstí bylo víc těch rozumných, co umí myslet a domýšlet důsledky. Maxismich Maxismich Maxismich


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
    Naďa Hrdličková Já mám takovou depku z blbosti našich spoluovčanů , že nejsem schopná nic dělat. V každém případě tohoto prezidenta nerespektuji.... říkejte si , co chcete.Spravovat

    Diskuze - Stránka 14 27331992_1010958099043150_7179527166943723355_n


    Myslím, že kdyby vyhrál Drahoš, tak bych lidi nenazývala ovčany a do blbečků a podobně.  Jen bych si povzdychla, že nevidí za roh a neumí odhadnout důsledky Drahošova zvolení na  prosperitu a bezpečnost České republiky. 



    Naposledy upravil haslerka dne 28/1/2018, 17:27, celkově upraveno 1 krát
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 17:21

    Tady je jasně vidět, kdo umí logicky myslet a že vysokoškoláci mají vymyté hlavičky :



    [size=40]Zeman si získal hlavně seniory a lidi bez práce, Drahoš sbíral hlasy vysokoškoláků[/size]



    Jaký typ voličů přesvědčil Miloš Zeman a kdo dal svůj hlas naopak Jiřímu Drahošovi?


     Bývalý předseda Akademie věd získal podporu ve městech s vyšším podílem vysokoškoláků, Zeman přesvědčil nezaměstnaný venkov. Také obce s vyšším věkovým průměrem se přiklonily spíše ke stávající hlavě státu.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 17:13

    haslerka napsal:
    Diskuze - Stránka 14 27331578_281653022362490_6213588340831859370_n


    Tak to je přesný. Stručný a výstižný!
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 28/1/2018, 17:13

    Krteček napsal:

    Tato slova vytesat do kamene i s tou "plivárnou". Tlesk Tlesk Tlesk ".  LOL!

    A to by mně taky zajímalo. Jestli Yáma jako hostitelka nabízí svým hostům svá kudlajčata. Kdybych náhodou trpěl hlady tak ať vím, kterému místu se vyhnout.  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 17:11

    motolka napsal:
    Hypatia napsal:https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jan-Rejzek-jasal-jak-Drahos-zahnal-tu-trosku-do-kouta-Pak-prisly-vysledky-a-zacal-shanet-partaka-na-pitku-ze-zalu-521990

    LOL!

    A zase ten strýček Brady. Dodneška nemám od nikoho vysvětlení, jak to může být jeho strýc, když už žádné další sourozence neměl, a Hana zemřela v koncentráku. Nebo mi něco uniklo?
    Fuj, ten je vulgární. Hlavně, že chtěl volit slušnost  Very Happy Very Happy

    Brady byl strýček z nějakého druhého kolene nebo co to tenkrát Herman mlel.

    Jo táák, jakože vyženěnej. Tedy strejda jeho manželky.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 17:11


    Diskuze - Stránka 14 27331578_281653022362490_6213588340831859370_n

    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 28/1/2018, 17:06

    Maříková (SPD): Zvítězil rozum nad pokrytectvím, lží a falší



    Diskuze - Stránka 14 Image.ashx?w=632&h=307&f=14264867_10207075353659383_8050699921819460862_n_636173858745208249





    Jak pan Drahoš řekl, pan prezident Miloš Zeman je prezidentem dolních 10 milionů, je mi ctí, že mezi ně mohu patřit, ale jelikož je demokracie, tak ten zbytek elitářů z parazitující „Pražské plivárny“ bude muset respektovat výsledek demokratických voleb. Zvítězila silná osobnost, která si necvrnkne do kalhot před každou složitou situací a bude umět vést národ i v těžkých dobách.

    Panu prezidentovi přeji pevné zdraví, aby mohl dalších pět let svého mandátu úspěšně hájit národní zájmy republiky a občanů, tak aby se zde žilo dobře všem nejen elitářům a budoucnosti se nemuseli bát ty nedůležitější a to děti.



    Tato slova vytesat do kamene i s tou "plivárnou". Tlesk Tlesk Tlesk ".  LOL!
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/1/2018, 17:01

    Hypatia napsal:https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jan-Rejzek-jasal-jak-Drahos-zahnal-tu-trosku-do-kouta-Pak-prisly-vysledky-a-zacal-shanet-partaka-na-pitku-ze-zalu-521990

    LOL!

    A zase ten strýček Brady. Dodneška nemám od nikoho vysvětlení, jak to může být jeho strýc, když už žádné další sourozence neměl, a Hana zemřela v koncentráku. Nebo mi něco uniklo?
    Fuj, ten je vulgární. Hlavně, že chtěl volit slušnost  Very Happy Very Happy

    Brady byl strýček z nějakého druhého kolene nebo co to tenkrát Herman mlel.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 17:00

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 16:55

    Hypatia napsal:https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jan-Rejzek-jasal-jak-Drahos-zahnal-tu-trosku-do-kouta-Pak-prisly-vysledky-a-zacal-shanet-partaka-na-pitku-ze-zalu-521990

    LOL!

    A zase ten strýček Brady. Dodneška nemám od nikoho vysvětlení, jak to může být jeho strýc, když už žádné další sourozence neměl, a Hana zemřela v koncentráku. Nebo mi něco uniklo?

    A i zde je Brady zmoňován
    https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Z-Drahose-si-udelali-druheho-strycka-Bradyho-Ted-tu-hracku-zahodi-a-najdou-si-zase-jinou-521983
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 16:49

    https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jan-Rejzek-jasal-jak-Drahos-zahnal-tu-trosku-do-kouta-Pak-prisly-vysledky-a-zacal-shanet-partaka-na-pitku-ze-zalu-521990

    LOL!

    A zase ten strýček Brady. Dodneška nemám od nikoho vysvětlení, jak to může být jeho strýc, když už žádné další sourozence neměl, a Hana zemřela v koncentráku. Nebo mi něco uniklo?
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/1/2018, 16:48

    Hypatia napsal:https://sport.aktualne.cz/ostatni-sporty/africti-uprchlici-si-zaradili-na-sanich-nekteri-z-nich-videl/r~8f56f16601db11e8ad1e0cc47ab5f122/

    To je zase kokotina. 
    Jako sáňkovat uměj i cikáni, ale za 600 let se jim nepodařilo se integrovat.  No No No No No
    Bomba!!! Super!!! Zvládli se naučit sáňkovat do 5 minut. Kdo by to byl řekl. A ve značkových hadrech. Jsem z toho paf. Tak to už sem můžou přivézt pomalu celou Afriku, když to tak pěkně umí, ne?
    A za jak dlouho se naučili přeházet 30 metráku uhlí to nepsali?
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/1/2018, 16:39

    Hypatia napsal:


    Právě to dr. h. c. je jeden titul, který má podle wikiny i Zeman.
    I Klaus ho má, jen Drahoš ho cpe každýmu do ksichtu  Very Happy
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 28/1/2018, 16:25

    Krteček napsal:ZMĚNA JE ŽIVOT
    To je ta podpora novodobého Hitlera... George Sorose Jazyk2
    Už aby to brzy skončilo, než nás povraždí všechny... to je ta jejich slušnost.
    shot bleble

    Je nejvlivnější osobou na Zemi a všechno mu prochází.

    Soros v Davosu nikoho nešetřil. Facebook a Google zmolochovatěli, bitcoin je bublina a Trump nás vede na práh jaderné války

    Všechny kritizuje a sponzoruje neziskovky a nelegální migraci. Sakra, to není člověk, ale ďábel.   dablik2
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/1/2018, 16:24

    Hypatia napsal:


    Ale pokud Zeman vydrží a volby budou za pět let, tak Drahoušovi bude 73 let. Není to tolik, kolik je právě teď Zemanovi, o které řvou, že je starej?

    Dále je zajímavé, že Zeman u sebe uvádí jen titul inženýr, a Wikina o něm uvádí i Čestný doktor.
    Je to skromnost Zemana, když je to titul, který není za studium, ale za zásluhy, nebo chyba Wikipedie?

    Drahoš si tento titul na volební lístek dal.
    Jinak ano, lidi mají rádi skromnost. A ne jen u nás. Je to vidět všude na světě.
    Např. princezna Diana si lidi získala právě proto, že byla skromná.

    A máš pravdu. Drahošovi za pět let bude stejně jako Zemanovi dnes. Ale to už platit nebude. Jako to neplatilo o Schwarzenbergovi před pěti lety.
    Zase tu máme ten dvojí metr.
    Raději ani nechci vědět, koho tam za těch 5 let natahaj.  Shock

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 14 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 29/9/2024, 01:16