EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 15 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 15 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 15 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 15 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 15 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 15 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 15 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 15 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 15 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+9
Laura
motolka
Dragana
Hypatia
Krteček
Marie2
Otylka
Cherry
haslerka
13 posters

    Diskuze

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 16:22

    motolka napsal:
    Hypatia napsal:


    Ale pokud Zeman vydrží a volby budou za pět let, tak Drahoušovi bude 73 let. Není to tolik, kolik je právě teď Zemanovi, o které řvou, že je starej?

    Dále je zajímavé, že Zeman u sebe uvádí jen titul inženýr, a Wikina o něm uvádí i Čestný doktor.
    Je to skromnost Zemana, když je to titul, který není za studium, ale za zásluhy, nebo chyba Wikipedie?

    Drahoš si tento titul na volební lístek dal.
    Drahoš si na ten jeho volební lístek dal tolik titulů před a za jméno, že jeho jméno pod tíhou titulů úplně zaniklo.
    Nevím, ale zdá se mi to poněkud přehnané. Kdyby tam nechal prof. Ing. Jiří Drahoš, tak myslím, že by to úplně stačilo.
    Taky by mě zajímalo, kdo mu tuhle hovadinu poradil.

    Diskuze - Stránka 15 3888398_volebni-listky-jiri-drahos-prezidentske-volby-v0

    Právě to dr. h. c. je jeden titul, který má podle wikiny i Zeman.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 16:18

    https://sport.aktualne.cz/ostatni-sporty/africti-uprchlici-si-zaradili-na-sanich-nekteri-z-nich-videl/r~8f56f16601db11e8ad1e0cc47ab5f122/

    To je zase kokotina. 
    Jako sáňkovat uměj i cikáni, ale za 600 let se jim nepodařilo se integrovat.  No No No No No
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/1/2018, 16:05

    Hypatia napsal:


    Ale pokud Zeman vydrží a volby budou za pět let, tak Drahoušovi bude 73 let. Není to tolik, kolik je právě teď Zemanovi, o které řvou, že je starej?

    Dále je zajímavé, že Zeman u sebe uvádí jen titul inženýr, a Wikina o něm uvádí i Čestný doktor.
    Je to skromnost Zemana, když je to titul, který není za studium, ale za zásluhy, nebo chyba Wikipedie?

    Drahoš si tento titul na volební lístek dal.
    Drahoš si na ten jeho volební lístek dal tolik titulů před a za jméno, že jeho jméno pod tíhou titulů úplně zaniklo.
    Nevím, ale zdá se mi to poněkud přehnané. Kdyby tam nechal prof. Ing. Jiří Drahoš, tak myslím, že by to úplně stačilo.
    Taky by mě zajímalo, kdo mu tuhle hovadinu poradil.

    Diskuze - Stránka 15 3888398_volebni-listky-jiri-drahos-prezidentske-volby-v0
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 28/1/2018, 16:04

    ZMĚNA JE ŽIVOT

    ještě mně napadlo, když chtějí Drahošovci tu změnu měli by začít sami u sebe.

    Ihned bych vyhlásil:
    1. Zákaz propagace fašismu a islámu
    2. Zákaz předpovídání z tarot, protože pravdu píše Jehova Bůh v Bibli
    3. Trestat by se mělo i urážení prezidenta

    A samozřejmě být tolerantní k druhým. Jestliže je někdo vulgární pořád je lepší než terorista, který jde odpálit nevinné lidi až kusy těla lítají. To mně fakt silně otřáslo, jak můžou být lidé tak krutí.

    Diskuze - Stránka 15 A7bf56d464c1af578aefc206dae15119--george-soros-alternative-news
    Hledá se hlavní strůjce našich problémů
    To je ta podpora novodobého Hitlera... George Sorose Jazyk2
    Už aby to brzy skončilo, než nás povraždí všechny... to je ta jejich slušnost.
    shot bleble
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 15:55

    motolka napsal:
    haslerka napsal:

      Mě nevadí, že nezmizí.  Ať ukáže, co umí a jaké jsou jeho zájmy.  I jeho drahé evičky.

    Mně spíš vadí, že nebude svým voličům říkat, že by měli respektovat výsledky voleb. Prý jsou "rozumní"...  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Bylo vidět, že je natěšený na boj.

    Nějaký Majdan by se šiknul..  Jazyk2 No No No No
    To ukáže. Tipuju tak první dva měsíce, dokud ho budou někam zvát.
    Evička se na důchodce vykašle. Myslím, že už teď se slibem nechce mít nic společného.

    Redaktor mu hezky připomněl, že to, co on slibuje, že tu energii bude dál držet a rozvíjet. Že se bude dál scházet se svými voliči, že přesně tohle sliboval i Schwarzenberg. A asi měsíc na to zapomněl a celé to vyšumělo. Sice se Drahoš dušoval, že u něj to takhle nebude. Tak uvidíme.
    Možná i se svými voliči dál bude diskutovat, ale spíš jen na FB a místo něho to bude vyřizovat Mašín.
    A Drahošek si myslí, že dál bude trajdat po České Republice. Nějak věří, že ho dál budou určití lidé sponzorovat. To si fakt myslí, že ho budou teď sponzorovat dalších 5 let?
    Sám, jak říkal, se během kampaně nezadlužil. Všechno platil někdo jiný.
    Jak to vypadá, tak to bude taky ten typ, co umí líp natahovat pracku než dávat. Nebo-li dávat umí, ale z cizího.  Jazyk2

    Ale pokud Zeman vydrží a volby budou za pět let, tak Drahoušovi bude 73 let. Není to tolik, kolik je právě teď Zemanovi, o které řvou, že je starej?

    Dále je zajímavé, že Zeman u sebe uvádí jen titul inženýr, a Wikina o něm uvádí i Čestný doktor.
    Je to skromnost Zemana, když je to titul, který není za studium, ale za zásluhy, nebo chyba Wikipedie?

    Drahoš si tento titul na volební lístek dal.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 15:45

    motolka napsal:
    Hypatia napsal:


    A ona už si nepamatuje, co sama radila?

    Přeci KVĚTINOU !!!

    Blbé no, exekuce budou strašit dál.
    Květinou, to ano, ale jen, kdyby vyhrál Drahošek, tak aby někde nedostala přes držku.
    Vyhrál Zeman, tak už to neplatí. To je typické.
    I když co se týče květiny, tak zapomněla, že by po ní mohl i někdo hodit kaktus. Tohle nedomyslela  Hehe2

    LOL! LOL! LOL!
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 15:43

    motolka napsal:
    Hypatia napsal:


    Aha, takže za to můžou nálepky, kteří mu dávaj ostatní.

    Rozhodně za to  nemůže jeho výrok, ŽE PŘIJMOU 2600 PROVĚŘENÝCH MIGRANTŮ NENÍ PRO ČESKOU REPUBLIKU ŽÁDNÝ PROBLÉM. 

    Když všichni víme, že na prověřování se sere a když všichni víme, že by to nebylo jen 2600, ale 2600 každý rok, a později i každý měsíc. Protože jak sem vleze jeden, vleze sem další. Proč asi Zeman stále mluvil o těch Jezinkách.

    Drahoš je taky taková Jezinka, která strká prstíčky do politiky. Jj, jen dva strčíme a ČR je v prdeli. Známe. 


    ROZHODNĚ NECHCI PREZIDENTA, KTERÝ JE TAKOVÝ KŇOURAL A SEBELÍTOSTÍNEK.
    I kdyby je 100x prověřili a sice velmi důkladně, tak zaprvé má každý nárok si sem pak vzít rodinu (což je už minimálně 2600 x 4) a za další víme, že i kdyby těch 2600 bylo pracovitých, chtělo se přizpůsobit a sekalo dobrotu, tak druhá generace nebo třetí, která by se tady i narodila půjde a vyhodí do povětří koho uzná za vhodné nebo namátkou. A pak se to svede na to, že byl chudák vykořeněný, a jen hledal své kořeny a původ a dává to najevo tímto nešťastným způsobem.


    Tak tak. Už byl Drahouš ve Francii a byl někde jinde než v Paříži mezi smetánkou?

    Proč sem po revoluci přišlo tolik Vietnamců a žádné problémy a no-go zony nemáme? Proč cikáni, kteří tu jsou o nějakou tu stovku let déle, stále problémy mají?
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 28/1/2018, 14:49

    haslerka napsal:
      Mě nevadí, že nezmizí.  Ať ukáže, co umí a jaké jsou jeho zájmy.  I jeho drahé evičky.

    Mně spíš vadí, že nebude svým voličům říkat, že by měli respektovat výsledky voleb. Prý jsou "rozumní"...  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Bylo vidět, že je natěšený na boj.

    Nějaký Majdan by se šiknul..  Jazyk2 No No No No

    No to je právě to. Dokud se neobjevil, byl relativně klid. Ale on nás přišel rozdělit, aby to pak bylo na Zemana. Mám obavy, co nás čeká. Z Bruselu nepřijde nic dobrého. Ale jestli mají takové nutkání, tak ať si zajdou s Yámou na paintball a neotravují slušné lidi. puska
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/1/2018, 14:47

    haslerka napsal:

      Mě nevadí, že nezmizí.  Ať ukáže, co umí a jaké jsou jeho zájmy.  I jeho drahé evičky.

    Mně spíš vadí, že nebude svým voličům říkat, že by měli respektovat výsledky voleb. Prý jsou "rozumní"...  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Bylo vidět, že je natěšený na boj.

    Nějaký Majdan by se šiknul..  Jazyk2 No No No No
    To ukáže. Tipuju tak první dva měsíce, dokud ho budou někam zvát.
    Evička se na důchodce vykašle. Myslím, že už teď se slibem nechce mít nic společného.

    Redaktor mu hezky připomněl, že to, co on slibuje, že tu energii bude dál držet a rozvíjet. Že se bude dál scházet se svými voliči, že přesně tohle sliboval i Schwarzenberg. A asi měsíc na to zapomněl a celé to vyšumělo. Sice se Drahoš dušoval, že u něj to takhle nebude. Tak uvidíme.
    Možná i se svými voliči dál bude diskutovat, ale spíš jen na FB a místo něho to bude vyřizovat Mašín.
    A Drahošek si myslí, že dál bude trajdat po České Republice. Nějak věří, že ho dál budou určití lidé sponzorovat. To si fakt myslí, že ho budou teď sponzorovat dalších 5 let?
    Sám, jak říkal, se během kampaně nezadlužil. Všechno platil někdo jiný.
    Jak to vypadá, tak to bude taky ten typ, co umí líp natahovat pracku než dávat. Nebo-li dávat umí, ale z cizího.  Jazyk2


    Naposledy upravil motolka dne 28/1/2018, 14:49, celkově upraveno 1 krát
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/1/2018, 14:39

    Krteček napsal:


    Holoto, držte papuly a krok! Drahoš pohrdá lidmi a udělal z českých občanů hlupáky. Okamura, Keller či Foldyna se vyslovili k zásadnímu sdělení z prezidentské debaty



    Elita Pražské kavárny Jiří Drahoš.  Kuférek  Kuférek  Kuférek  

    Už teď lituji Prahu za takového "bohéma", kterého si Pražská kavárna vybrala. Ten ještě po prohře řekl, že z veřejného života nezmizí. To vážně není dobré.  Cryyy
    Typické. Dejte mi hlas a držte huby  No
    Díky bohu, že to nevyhrál.
    Snad se tak nestane za 5 let.  Sad
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 28/1/2018, 14:35

    motolka napsal:
    Hypatia napsal:


    A ona už si nepamatuje, co sama radila?

    Přeci KVĚTINOU !!!

    Blbé no, exekuce budou strašit dál.
    Květinou, to ano, ale jen, kdyby vyhrál Drahošek, tak aby někde nedostala přes držku.
    Vyhrál Zeman, tak už to neplatí. To je typické.
    I když co se týče květiny, tak zapomněla, že by po ní mohl i někdo hodit kaktus. Tohle nedomyslela  Hehe2
    No, smutno je na Popelkách. Nepomohlo ani to, že taťka zná Drahoše.
    Dokonce Drahoš nebyl zvolen, i když mu KU osobně psala.
    A kde jsou ty hlasy pro Drahoše od 4 tisíc popelek ?
    Z dnešní debaty tam to vypadá, že z výsledků voleb jsou smutné asi 4 popelky, z toho pak hlavně sama KU podle jejich četných komentářů.
    V nich ovšem  nezapomněla vzpomenout na Hitlera blahé paměti a jeho zásluh.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 14:29

    motolka napsal:
    Hypatia napsal:


    A ona už si nepamatuje, co sama radila?

    Přeci KVĚTINOU !!!

    Blbé no, exekuce budou strašit dál.
    Květinou, to ano, ale jen, kdyby vyhrál Drahošek, tak aby někde nedostala přes držku.
    Vyhrál Zeman, tak už to neplatí. To je typické.
    I když co se týče květiny, tak zapomněla, že by po ní mohl i někdo hodit kaktus. Tohle nedomyslela  Hehe2
    Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/1/2018, 14:23

    Hypatia napsal:


    A ona už si nepamatuje, co sama radila?

    Přeci KVĚTINOU !!!

    Blbé no, exekuce budou strašit dál.
    Květinou, to ano, ale jen, kdyby vyhrál Drahošek, tak aby někde nedostala přes držku.
    Vyhrál Zeman, tak už to neplatí. To je typické.
    I když co se týče květiny, tak zapomněla, že by po ní mohl i někdo hodit kaktus. Tohle nedomyslela  Hehe2
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/1/2018, 14:19

    Hypatia napsal:


    Aha, takže za to můžou nálepky, kteří mu dávaj ostatní.

    Rozhodně za to  nemůže jeho výrok, ŽE PŘIJMOU 2600 PROVĚŘENÝCH MIGRANTŮ NENÍ PRO ČESKOU REPUBLIKU ŽÁDNÝ PROBLÉM. 

    Když všichni víme, že na prověřování se sere a když všichni víme, že by to nebylo jen 2600, ale 2600 každý rok, a později i každý měsíc. Protože jak sem vleze jeden, vleze sem další. Proč asi Zeman stále mluvil o těch Jezinkách.

    Drahoš je taky taková Jezinka, která strká prstíčky do politiky. Jj, jen dva strčíme a ČR je v prdeli. Známe. 


    ROZHODNĚ NECHCI PREZIDENTA, KTERÝ JE TAKOVÝ KŇOURAL A SEBELÍTOSTÍNEK.
    I kdyby je 100x prověřili a sice velmi důkladně, tak zaprvé má každý nárok si sem pak vzít rodinu (což je už minimálně 2600 x 4) a za další víme, že i kdyby těch 2600 bylo pracovitých, chtělo se přizpůsobit a sekalo dobrotu, tak druhá generace nebo třetí, která by se tady i narodila půjde a vyhodí do povětří koho uzná za vhodné nebo namátkou. A pak se to svede na to, že byl chudák vykořeněný, a jen hledal své kořeny a původ a dává to najevo tímto nešťastným způsobem.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 14:12

    Krteček napsal:
    Hypatia napsal:
    motolka napsal:

    Mele nesmysly  No No 
    Ano, chudák. Všichni mu ubližovali... béééé  Brek Brek 
    Sám kopal do Zemana jak mohl


    I tohle. Zase vytahuje názory Zemana a prý mají podobné. Tak by mu snad nemuselo vadit, že Zeman vyhrál volby ne?

    Ale ta migrace určitě byla jedno z klíčových témat. Přitom já mám v zásadě velmi podobné názory jako Miloš Zeman. Říkám, je třeba pomáhat lidem v jejich zemích, chránit hranice EU, od začátku odmítám kvóty. Ale když vám tuto nálepku někdo systematicky dává, tak s tím se těžko bojuje.


    Aha, takže za to můžou nálepky, kteří mu dávaj ostatní.

    Rozhodně za to  nemůže jeho výrok, ŽE PŘIJMOU 2600 PROVĚŘENÝCH MIGRANTŮ NENÍ PRO ČESKOU REPUBLIKU ŽÁDNÝ PROBLÉM. 

    Když všichni víme, že na prověřování se sere a když všichni víme, že by to nebylo jen 2600, ale 2600 každý rok, a později i každý měsíc. Protože jak sem vleze jeden, vleze sem další. Proč asi Zeman stále mluvil o těch Jezinkách.

    Drahoš je taky taková Jezinka, která strká prstíčky do politiky. Jj, jen dva strčíme a ČR je v prdeli. Známe. 


    ROZHODNĚ NECHCI PREZIDENTA, KTERÝ JE TAKOVÝ KŇOURAL A SEBELÍTOSTÍNEK.

    Holoto, držte papuly a krok! Drahoš pohrdá lidmi a udělal z českých občanů hlupáky. Okamura, Keller či Foldyna se vyslovili k zásadnímu sdělení z prezidentské debaty


    Už teď lituji Prahu za takového "bohéma", kterého si Pražská kavárna vybrala. Ten ještě po prohře řekl, že z veřejného života nezmizí. To vážně není dobré.  Cryyy
      Mě nevadí, že nezmizí.  Ať ukáže, co umí a jaké jsou jeho zájmy.  I jeho drahé evičky.

    Mně spíš vadí, že nebude svým voličům říkat, že by měli respektovat výsledky voleb. Prý jsou "rozumní"...  Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Bylo vidět, že je natěšený na boj.

    Nějaký Majdan by se šiknul..  Jazyk2 No No No No
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 28/1/2018, 14:07

    Hypatia napsal:
    motolka napsal:

    Mele nesmysly  No No 
    Ano, chudák. Všichni mu ubližovali... béééé  Brek Brek 
    Sám kopal do Zemana jak mohl


    I tohle. Zase vytahuje názory Zemana a prý mají podobné. Tak by mu snad nemuselo vadit, že Zeman vyhrál volby ne?

    Ale ta migrace určitě byla jedno z klíčových témat. Přitom já mám v zásadě velmi podobné názory jako Miloš Zeman. Říkám, je třeba pomáhat lidem v jejich zemích, chránit hranice EU, od začátku odmítám kvóty. Ale když vám tuto nálepku někdo systematicky dává, tak s tím se těžko bojuje.


    Aha, takže za to můžou nálepky, kteří mu dávaj ostatní.

    Rozhodně za to  nemůže jeho výrok, ŽE PŘIJMOU 2600 PROVĚŘENÝCH MIGRANTŮ NENÍ PRO ČESKOU REPUBLIKU ŽÁDNÝ PROBLÉM. 

    Když všichni víme, že na prověřování se sere a když všichni víme, že by to nebylo jen 2600, ale 2600 každý rok, a později i každý měsíc. Protože jak sem vleze jeden, vleze sem další. Proč asi Zeman stále mluvil o těch Jezinkách.

    Drahoš je taky taková Jezinka, která strká prstíčky do politiky. Jj, jen dva strčíme a ČR je v prdeli. Známe. 


    ROZHODNĚ NECHCI PREZIDENTA, KTERÝ JE TAKOVÝ KŇOURAL A SEBELÍTOSTÍNEK.

    Holoto, držte papuly a krok! Drahoš pohrdá lidmi a udělal z českých občanů hlupáky. Okamura, Keller či Foldyna se vyslovili k zásadnímu sdělení z prezidentské debaty

    Diskuze - Stránka 15 Image.ashx?w=632&h=307&f=IMG_1432_636525173153945824

    Elita Pražské kavárny Jiří Drahoš. Kuférek Kuférek Kuférek

    Už teď lituji Prahu za takového "bohéma", kterého si Pražská kavárna vybrala. Ten ještě po prohře řekl, že z veřejného života nezmizí. To vážně není dobré.  Cryyy
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 14:06

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:Líbí se mi, jak Víla ani nezastírá, že jí DEMOKRACIE nic neříká....  ( což my už víme hodně hodně dávno...) 

    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""



    Michaela Kudláčková sdílela video uživatele TKcb.
    15 min · 

    Probudila jsem se s volební kocovinou a otázkou, jak mám, jako optimista uchopit fakt, že lež a nenávist zvítězila.
    Jak lze bez násilí bojovat proti agresi a nekonečné tuposti? 
    Mám jít fotit obrázky a snažit se předstírat, že jsem nad věcí, když nejsem?
    Díky za tuhle geniální naději, že humor a inteligentní satira jsou tou zbraní. 
    A díky za připomenutí, že právě tyhle dva nástroje nám vždy pomohly přestát i ty nejhorší časy. Diskuze - Stránka 15 1f642Smile S laskavým dovolením a poděkováním ihned sdílím, pro své přátele a pro jejich úsměv na dnešní den.

    A ona už si nepamatuje, co sama radila?

    Přeci KVĚTINOU !!!

    Blbé no, exekuce budou strašit dál.
    No jo, já na to málem zapomněla... No No

    že se má bojovat květinou. Hehe2 Hehe2 Hehe2

    A ona, jak vidno, na to zapomněla úplně.  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 13:35

    haslerka napsal:Líbí se mi, jak Víla ani nezastírá, že jí DEMOKRACIE nic neříká....  ( což my už víme hodně hodně dávno...) 

    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""



    Michaela Kudláčková sdílela video uživatele TKcb.
    15 min · 

    Probudila jsem se s volební kocovinou a otázkou, jak mám, jako optimista uchopit fakt, že lež a nenávist zvítězila.
    Jak lze bez násilí bojovat proti agresi a nekonečné tuposti? 
    Mám jít fotit obrázky a snažit se předstírat, že jsem nad věcí, když nejsem?
    Díky za tuhle geniální naději, že humor a inteligentní satira jsou tou zbraní. 
    A díky za připomenutí, že právě tyhle dva nástroje nám vždy pomohly přestát i ty nejhorší časy. Diskuze - Stránka 15 1f642Smile S laskavým dovolením a poděkováním ihned sdílím, pro své přátele a pro jejich úsměv na dnešní den.

    A ona už si nepamatuje, co sama radila?

    Přeci KVĚTINOU !!!

    Blbé no, exekuce budou strašit dál.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 13:32

    motolka napsal:
    haslerka napsal:

     V žádném případě nebude vyzývat své voliče, aby respektovali nově zvoleného prezidenta.

    Honem chce zužitkovat "étos"...  No No No
    No No
    Ještě jsem si toho Drahoše nepustila. Jen jsem četla pod článkem, co říkal.
    A víš, koho mi normálně připomíná?
    Kramnýho.

    Fakt stejná povaha. Já nic, já za to nemůžu, to ostatní, já byl v nevýhodě, já neměl těch 5 let, co měl Zeman.... já já já... všichni mi ubližují, kdyby nebylo toto a tamto, tak bych vyhrál, ale pořád mi někdo podkopával nohy.. i zpětně říká, jaké měl špatné podmínky na té Primě... předtím si Primu s Voříškem chválil

    Tak toho fakt ne. Doufám, že ho po 5-ti letech znovu nevytáhnou nebo ještě hůř nebude teď někde škodit  Shock

    Jo, přesně. Furt fňuká. Asi se bojí, co mu manželka maminka provede za tu prohru. Možná na dalších pět  let přijde o musli s jogurtem.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 13:30

    motolka napsal:

    Mele nesmysly  No No 
    Ano, chudák. Všichni mu ubližovali... béééé  Brek Brek 
    Sám kopal do Zemana jak mohl


    I tohle. Zase vytahuje názory Zemana a prý mají podobné. Tak by mu snad nemuselo vadit, že Zeman vyhrál volby ne?

    Ale ta migrace určitě byla jedno z klíčových témat. Přitom já mám v zásadě velmi podobné názory jako Miloš Zeman. Říkám, je třeba pomáhat lidem v jejich zemích, chránit hranice EU, od začátku odmítám kvóty. Ale když vám tuto nálepku někdo systematicky dává, tak s tím se těžko bojuje.


    Aha, takže za to můžou nálepky, kteří mu dávaj ostatní.

    Rozhodně za to  nemůže jeho výrok, ŽE PŘIJMOU 2600 PROVĚŘENÝCH MIGRANTŮ NENÍ PRO ČESKOU REPUBLIKU ŽÁDNÝ PROBLÉM. 

    Když všichni víme, že na prověřování se sere a když všichni víme, že by to nebylo jen 2600, ale 2600 každý rok, a později i každý měsíc. Protože jak sem vleze jeden, vleze sem další. Proč asi Zeman stále mluvil o těch Jezinkách.

    Drahoš je taky taková Jezinka, která strká prstíčky do politiky. Jj, jen dva strčíme a ČR je v prdeli. Známe. 


    ROZHODNĚ NECHCI PREZIDENTA, KTERÝ JE TAKOVÝ KŇOURAL A SEBELÍTOSTÍNEK.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 28/1/2018, 13:01

    motolka napsal:
    Hypatia napsal:https://www.youtube.com/watch?v=QL1yefoGMwo

    Češi nejsou nevýznamný národ.
    goodgood Moc hezké   goodgood

    NO mluví velmi dobře. HOrší ale je, co je to za osobu. 

    https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Naxera-NDS-Vyjadreni-k-situaci-v-Alianci-narodnich-sil-465615

    Až to vypadá, že těmi líbivými řečmi něco zametá. Článek je dlouhý, ale první půlku si určitě přečtěte !!!!

    Je to manželka muslima. Nebo bývalá manželka.
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 28/1/2018, 12:56

    motolka napsal:
    Hrůza  Sad 
    A to Norsko, to je úplně ztracený  No 
    Lidi by měli být ve střehu. Ta inkluze je už první vlašťovka, kterou pustili. A nikdo se nijak extra nebrání. Ačkoliv vědí, že tohle je cesta do pekel. Jak pro normální děti, tak pro ty, které vyžadují zvláštní péči.


    Obama říkal, že až nebude prezident, že pustí do světa nějaké informace, které by lidi měli vědět i nějakou pravdu o mimozemšťanech a jak to vlastně je. I Hillary C. říkala, že pokud nevyhraje volby, že pustí nějaké info.
    Ale ani jeden z nich nic nezveřejnil. Nebo jsem to jen přehlédla? Nevíte jestli něco pustili nebo jestli jim to někdo rozmluvil?

    Nejsem sice Obama, ale nějaké info o mimozemšťanech si dokážu na internetu taky najít. Jedni jako ti dobří by měli být Andělé světla. A kontaktéři jsou lidé, kteří jsou s nimi ve styku. Údajně navštívili i Václava Klause, když byl prezidentem. A pak tu jsou ještě Šediváci. Ten jeden druh byl pitván a vznikl z toho ten známý dokumentární film "Pitva mimozemšťana".

    Diskuze - Stránka 15 230092_7b0855
    Skutečný mimozemšťan nebo fake news ?

    Na druhou stranu je to podle některých lidí "fake", takže je těžké říct jestli to tak je ve skutečnosti. Andělé světla mluví o světovládcích této tmy, ještěrech z pekla. A Paroubek je prý údajně z Marsu. Huch


    Naposledy upravil Krteček dne 28/1/2018, 13:02, celkově upraveno 1 krát
    Irča
    Irča


    Posts : 1561
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irča 28/1/2018, 12:55

    motolka napsal:
    haslerka napsal:

     V žádném případě nebude vyzývat své voliče, aby respektovali nově zvoleného prezidenta.

    Honem chce zužitkovat "étos"...  No No No
    No No
    Ještě jsem si toho Drahoše nepustila. Jen jsem četla pod článkem, co říkal.
    A víš, koho mi normálně připomíná?
    Kramnýho.

    Fakt stejná povaha. Já nic, já za to nemůžu, to ostatní, já byl v nevýhodě, já neměl těch 5 let, co měl Zeman.... já já já... všichni mi ubližují, kdyby nebylo toto a tamto, tak bych vyhrál, ale pořád mi někdo podkopával nohy.. i zpětně říká, jaké měl špatné podmínky na té Primě... předtím si Primu s Voříškem chválil

    Tak toho fakt ne. Doufám, že ho po 5-ti letech znovu nevytáhnou nebo ještě hůř nebude teď někde škodit  Shock
    By udělal líp, kdyby přednášel studentum a tady neškodil. Se chlubil, že mluví pěti jazykama, alou to zůročit ve vědě. Jazyk2 Jazyk2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 28/1/2018, 12:45

    Sleduju OVM a zase se mluví o Lithiu.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 28/1/2018, 12:38

    Hypatia napsal:
    motolka napsal:
    motolka napsal:

    Díky Hyp. To si ráda přečtu.
    Einstein taky něco zjistil, co zpomaluje čas. Některé materiály zničil, protože by zničily lidstvo. Ale něco mu sebrali. Ale týkalo se zrychlení na jedné straně a zpomalení na druhé straně času.
    A bylo dokázáno, že dneska čas, nebo alespoň vnímání času plyne rychleji, než dřív.
    A je jedno, jestli lidi chodí do práce nebo mají volno. I zeměkoule se točí rychleji. 
    Je to dáno obecnou teorií relativity. Čím rychleji se pohybujeme, tím více se zpomaluje čas.
    Nechci tady vopruzovat se sci-fi, ale něco tenkrát ten Einstein zjistil. A sám měl z toho hrůzu. A nepracoval sám. Pracoval v týmu. A nevěřím, že existoval jediný inteligentní člověk na světě jako byl Einstein. Určitě na to přišel i někdo jiný nebo mu zkrátka ty materiály sebrali. Zhruba věděli, po čem pátral a co zjistil. A i kdyby opravdu všechno zlikvidoval, myslím, že nebyl takový problém na to navázat.
    A také s tím nechci otravovat, ale málokdo věří, že jsme ve vesmíru sami. A asi málo kdo věří, že jsme se zrodili z opic nebo z ničeho, a že první lidi na světě byli Adam a Eva. Nebo tomu ještě někdo věří?
    Opice jsou opice a zůstaly opicemi. Za ta léta nikam dál nepokročily. Zůstaly tak jak byly. Žádný extra vývoj tam nikdo nezaznamenal.

    A stejně tak můj oblíbený Tesla. Všechno se ví, ale dětem se do hlav dál tluče to, co se hodí. 

    Jinak tento článek http://tadesco.cz/vsechno-bezi-podle-kalergiho-planu-deti-jsou-prvni-linii-boje-za-zniceni-naroda/ je jedna velká pravda, jen je tam neštastně zmíněná ta Karlova univerzita. Ta se od článku distancovala, že nevyjadřuje její názor a že ani autorka na univerzitě neučí ani nestuduje. No někdy ji asi vystudovala, když má tituly. A když ne Karlovu, tak jinou. Ale ani to neštastné připsání za jméno autorky nesnižuje hodnotu informací.

    Ano, opice byly vždy opice. A dokonce je teorie, že lidi se mění v opice. Tedy je to naprostá degradace lidské duše. Čím více se někdo jako člověk chová jako opice - divokost, velká sexuálnost, lenost... tím větší pravděpodobnost, že v příštím životě se jako opice narodí. 
    Dříve jsme byli velmi vyspělí, hlavně duchovně, o dost větší, zdravější... Toto vše se popírá.

    Ale zázrak. Vědci stále popírali existenci Adama a Evy jako náboženský nesmysl. Sami ale vedli stejnou teorii, a to o ženě z Afriky, ze které pocházíme. Ještě nedávno jsem tuhle blbost viděla na ZOOMu a okamžitě jsem přepla. A teď se prý přepíší učebnice, protože se našly ostatky ještě staršího člověka, který nepocházel z Afriky.

    http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/190563-prepiste-ucebnice-nejstarsi-predek-cloveka-asi-pochazel-z-evropy/

    http://zoommagazin.iprima.cz/zajimavosti/novy-objev-zatim-se-ucime-ze-clovek-vzesel-z-afriky-ale-brzo-se-mozna-prepisi-ucebnice

    http://tn.nova.cz/clanek/unikatni-nalez-objev-archeologu-prepise-ucebnice-dejepisu.html

    Ach ti vědci. Ono taky dělat vše na základě vykopávek a spojování s domnělými příběhy...

    A datování radiokarbonovou metodou je taky zcestné. Na vše je podle vědců potřeba miliony let. Ale je důkaz, kdy bouchla sopka a žárem se vytvořili přesně stejné horniny, které podle vědců ty miliony let potřebují. 

    Takže nevíme nic a debilizacie lidí vesele pokračuje dál. HLavně stresy o práci, peníze a bezpečí. Jak jinak člověka udržet mimo.
    Hrůza  Sad 
    A to Norsko, to je úplně ztracený  No 
    Lidi by měli být ve střehu. Ta inkluze je už první vlašťovka, kterou pustili. A nikdo se nijak extra nebrání. Ačkoliv vědí, že tohle je cesta do pekel. Jak pro normální děti, tak pro ty, které vyžadují zvláštní péči.


    Obama říkal, že až nebude prezident, že pustí do světa nějaké informace, které by lidi měli vědět i nějakou pravdu o mimozemšťanech a jak to vlastně je. I Hillary C. říkala, že pokud nevyhraje volby, že pustí nějaké info.
    Ale ani jeden z nich nic nezveřejnil. Nebo jsem to jen přehlédla? Nevíte jestli něco pustili nebo jestli jim to někdo rozmluvil?

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 15 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 29/9/2024, 03:33