EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 20 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+8
Otylka
Cherry
Dragana
Irča
haslerka
Hypatia
Laura
motolka
12 posters

    Diskuze

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 26/9/2017, 15:25

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 26/9/2017, 11:42

    Tak jsem si udělala volební kalkulačku a vyšlo mi tohle:


    https://volebnikalkulacka.cz/cs/volby-2017/results?q=%7B%221%22%3A1,%222%22%3A1,%223%22%3A-1,%226%22%3A-1,%228%22%3A1,%2210%22%3A1,%2211%22%3A-1,%2212%22%3A1,%2215%22%3A-1,%2221%22%3A1,%2223%22%3A-1,%2226%22%3A1,%2230%22%3A1,%2231%22%3A1,%2232%22%3A1,%2234%22%3A1,%2240%22%3A1,%2241%22%3A1,%2245%22%3A1,%2250%22%3A-1,%2251%22%3A1,%2253%22%3A1,%2260%22%3A1,%2263%22%3A-1,%2268%22%3A1,%2269%22%3A-1,%2270%22%3A-1,%2275%22%3A-1,%2280%22%3A1,%2284%22%3A1,%2286%22%3A-1,%2290%22%3A-1,%2295%22%3A-1,%2298%22%3A1,%22100%22%3A1%7D&w=%7B%221%22%3Atrue,%222%22%3Atrue,%223%22%3Afalse,%226%22%3Afalse,%228%22%3Atrue,%2210%22%3Atrue,%2211%22%3Afalse,%2212%22%3Atrue,%2215%22%3Afalse,%2221%22%3Afalse,%2223%22%3Afalse,%2226%22%3Afalse,%2230%22%3Afalse,%2231%22%3Afalse,%2232%22%3Afalse,%2234%22%3Afalse,%2240%22%3Afalse,%2241%22%3Afalse,%2245%22%3Afalse,%2250%22%3Afalse,%2251%22%3Atrue,%2253%22%3Atrue,%2260%22%3Atrue,%2263%22%3Afalse,%2268%22%3Afalse,%2269%22%3Afalse,%2270%22%3Afalse,%2275%22%3Afalse,%2280%22%3Atrue,%2284%22%3Atrue,%2286%22%3Afalse,%2290%22%3Afalse,%2295%22%3Afalse,%2298%22%3Afalse,%22100%22%3Atrue%7D




    https://volebnikalkulacka.cz/
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 26/9/2017, 09:39

    Solidarita s migranty? Přečtěte si, co dělala ČSSR, když Západ na chudých bohatl


    http://www.eurasia24.cz/jak-to-je-s/item/2600-solidarita-s-migranty-prectete-si-co-delala-cssr-kdyz-zapad-na-chudych-bohatl
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 26/9/2017, 09:26

    Dragana napsal:Zemřela Květa Fialová. Brek Brek Brek Brek Brek Brek .
    Tak ta hrála hezky ve všem...  Cryyy Cryyy Cryyy Cryyy Cryyy

    A k politice se nevyjadřovala.  

    Moudrá žena...
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 26/9/2017, 09:04

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:
    haslerka napsal:Zajímavý článek Lidových Novin  s Janem Třískou.

    Musel mít deprese z Trumpa, Zemana, AfD...  z toho, jací jsou tady křupani a vidláci...:


    LN: Jenže nevím, jak to vypadá, když se přiletí z Kalifornie.
    (chvíli vzdychá) Hele, já to vidím z rychlíku. O některých zdejších politicích nemám vůbec žádné vysoké mínění. Přesto asi před čtvrt rokem jsem se na českém konzulátě v Los Angeles setkal s panem premiérem Sobotkou a jeho paní. A nesmírně se mi líbil. Klobouk dolů. Ovšem nechtěl bych se setkat třeba s jistým... tečka, tečka, tečka. Ale já jsem teď tak zažraný do americké politiky, že jsem vlastně rád, že jsem ve Slavonicích. Protože doma bych seděl dvacet čtyři hodin denně u CNN.
    LN: Tolik prožíváte prezidentské volby?
    Strašně to prožívám. A doufám, že to dopadne dobře. Že vyhraje Clintonka, do které teda nejsem žádnej blázen. Ale ta druhá varianta je prostě ne špatná, ale tragická.
    LN: Odtud, zdálky, se zdá nepochopitelné, že se člověk jako Donald Trump vůbec dostal tak daleko.
    No to je ale právě díky tomu, že existuje nějaká celosvětová tendence k populismu, kterýžto existuje i tady a reprezentuje ho ten pán, kterého tečka, tečka, tečka – nebudu jmenovat. Prostě na světě je strašná spousta křupanů. Jak vy tady říkáte „vidláků“. Což je jediné slovo, které jsem přijal do své archaické češtiny, protože ten výraz se mi líbí. Na světě je strašná spousta vidláků. A čím je ta země větší, tím je jich v ní víc. Amerika má 320 milionů lidí, zatímco Česko deset milionů. Úměrně tomu je tady méně vidláků, a tam více vidláků. A vidláci jsou právě zahledění do takových typů, jako je Trump, oni milují někoho, kdo je fool, cvok.
    Třísku jsem nikdy ráda neměla a teď konečně vím proč.
    On by zas neměl rád mě, což by mě nejspíš hluboce zarmoutilo.
    mě se líbil v Popelce, tedy ta jeho písnička, a pak jako Igor Hnízdo.  Jinak mi připomínal hodně Magdu Vašáryovou  a moc poulil oči. 
     Jako herec mi přišel nevěrohodný. 
    Jinak mohl být třeba i hodný, ale ta nenávist vůči Trumpovi a Zemanovi....   No No No No

    ta o dobrotě srdce tedy fakt nesvědčí.

    Klasický sluníčkář.

    Plnou hubu lásky, ale odpůrce by utopil na lžíci vody.
    Já na většinu toho kde hrál nekoukala,

    Dnes díky Krausovi nekoulám už téměř na nic, protože se mi z těch "herců" zvedá žaludek.
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 26/9/2017, 09:00

    Zemřela Květa Fialová. Brek Brek Brek Brek Brek Brek .
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 26/9/2017, 08:58

    Dragana napsal:
    haslerka napsal:Zajímavý článek Lidových Novin  s Janem Třískou.

    Musel mít deprese z Trumpa, Zemana, AfD...  z toho, jací jsou tady křupani a vidláci...:


    LN: Jenže nevím, jak to vypadá, když se přiletí z Kalifornie.
    (chvíli vzdychá) Hele, já to vidím z rychlíku. O některých zdejších politicích nemám vůbec žádné vysoké mínění. Přesto asi před čtvrt rokem jsem se na českém konzulátě v Los Angeles setkal s panem premiérem Sobotkou a jeho paní. A nesmírně se mi líbil. Klobouk dolů. Ovšem nechtěl bych se setkat třeba s jistým... tečka, tečka, tečka. Ale já jsem teď tak zažraný do americké politiky, že jsem vlastně rád, že jsem ve Slavonicích. Protože doma bych seděl dvacet čtyři hodin denně u CNN.
    LN: Tolik prožíváte prezidentské volby?
    Strašně to prožívám. A doufám, že to dopadne dobře. Že vyhraje Clintonka, do které teda nejsem žádnej blázen. Ale ta druhá varianta je prostě ne špatná, ale tragická.
    LN: Odtud, zdálky, se zdá nepochopitelné, že se člověk jako Donald Trump vůbec dostal tak daleko.
    No to je ale právě díky tomu, že existuje nějaká celosvětová tendence k populismu, kterýžto existuje i tady a reprezentuje ho ten pán, kterého tečka, tečka, tečka – nebudu jmenovat. Prostě na světě je strašná spousta křupanů. Jak vy tady říkáte „vidláků“. Což je jediné slovo, které jsem přijal do své archaické češtiny, protože ten výraz se mi líbí. Na světě je strašná spousta vidláků. A čím je ta země větší, tím je jich v ní víc. Amerika má 320 milionů lidí, zatímco Česko deset milionů. Úměrně tomu je tady méně vidláků, a tam více vidláků. A vidláci jsou právě zahledění do takových typů, jako je Trump, oni milují někoho, kdo je fool, cvok.
    Třísku jsem nikdy ráda neměla a teď konečně vím proč.
    On by zas neměl rád mě, což by mě nejspíš hluboce zarmoutilo.
    mě se líbil v Popelce, tedy ta jeho písnička, a pak jako Igor Hnízdo.  Jinak mi připomínal hodně Magdu Vašáryovou  a moc poulil oči. 
     Jako herec mi přišel nevěrohodný. 
    Jinak mohl být třeba i hodný, ale ta nenávist vůči Trumpovi a Zemanovi....   No No No No

    ta o dobrotě srdce tedy fakt nesvědčí.

    Klasický sluníčkář.

    Plnou hubu lásky, ale odpůrce by utopil na lžíci vody.
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 26/9/2017, 08:53

    haslerka napsal:Zajímavý článek Lidových Novin  s Janem Třískou.

    Musel mít deprese z Trumpa, Zemana, AfD...  z toho, jací jsou tady křupani a vidláci...:


    LN: Jenže nevím, jak to vypadá, když se přiletí z Kalifornie.
    (chvíli vzdychá) Hele, já to vidím z rychlíku. O některých zdejších politicích nemám vůbec žádné vysoké mínění. Přesto asi před čtvrt rokem jsem se na českém konzulátě v Los Angeles setkal s panem premiérem Sobotkou a jeho paní. A nesmírně se mi líbil. Klobouk dolů. Ovšem nechtěl bych se setkat třeba s jistým... tečka, tečka, tečka. Ale já jsem teď tak zažraný do americké politiky, že jsem vlastně rád, že jsem ve Slavonicích. Protože doma bych seděl dvacet čtyři hodin denně u CNN.
    LN: Tolik prožíváte prezidentské volby?
    Strašně to prožívám. A doufám, že to dopadne dobře. Že vyhraje Clintonka, do které teda nejsem žádnej blázen. Ale ta druhá varianta je prostě ne špatná, ale tragická.
    LN: Odtud, zdálky, se zdá nepochopitelné, že se člověk jako Donald Trump vůbec dostal tak daleko.
    No to je ale právě díky tomu, že existuje nějaká celosvětová tendence k populismu, kterýžto existuje i tady a reprezentuje ho ten pán, kterého tečka, tečka, tečka – nebudu jmenovat. Prostě na světě je strašná spousta křupanů. Jak vy tady říkáte „vidláků“. Což je jediné slovo, které jsem přijal do své archaické češtiny, protože ten výraz se mi líbí. Na světě je strašná spousta vidláků. A čím je ta země větší, tím je jich v ní víc. Amerika má 320 milionů lidí, zatímco Česko deset milionů. Úměrně tomu je tady méně vidláků, a tam více vidláků. A vidláci jsou právě zahledění do takových typů, jako je Trump, oni milují někoho, kdo je fool, cvok.
    Třísku jsem nikdy ráda neměla a teď konečně vím proč.
    On by zas neměl rád mě, což by mě nejspíš hluboce zarmoutilo.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 26/9/2017, 08:35

    Zajímavý článek Lidových Novin  s Janem Třískou.

    Musel mít deprese z Trumpa, Zemana, AfD...  z toho, jací jsou tady křupani a vidláci...:


    LN: Jenže nevím, jak to vypadá, když se přiletí z Kalifornie.
    (chvíli vzdychá) Hele, já to vidím z rychlíku. O některých zdejších politicích nemám vůbec žádné vysoké mínění. Přesto asi před čtvrt rokem jsem se na českém konzulátě v Los Angeles setkal s panem premiérem Sobotkou a jeho paní. A nesmírně se mi líbil. Klobouk dolů. Ovšem nechtěl bych se setkat třeba s jistým... tečka, tečka, tečka. Ale já jsem teď tak zažraný do americké politiky, že jsem vlastně rád, že jsem ve Slavonicích. Protože doma bych seděl dvacet čtyři hodin denně u CNN.
    LN: Tolik prožíváte prezidentské volby?
    Strašně to prožívám. A doufám, že to dopadne dobře. Že vyhraje Clintonka, do které teda nejsem žádnej blázen. Ale ta druhá varianta je prostě ne špatná, ale tragická.
    LN: Odtud, zdálky, se zdá nepochopitelné, že se člověk jako Donald Trump vůbec dostal tak daleko.
    No to je ale právě díky tomu, že existuje nějaká celosvětová tendence k populismu, kterýžto existuje i tady a reprezentuje ho ten pán, kterého tečka, tečka, tečka – nebudu jmenovat. Prostě na světě je strašná spousta křupanů. Jak vy tady říkáte „vidláků“. Což je jediné slovo, které jsem přijal do své archaické češtiny, protože ten výraz se mi líbí. Na světě je strašná spousta vidláků. A čím je ta země větší, tím je jich v ní víc. Amerika má 320 milionů lidí, zatímco Česko deset milionů. Úměrně tomu je tady méně vidláků, a tam více vidláků. A vidláci jsou právě zahledění do takových typů, jako je Trump, oni milují někoho, kdo je fool, cvok.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 26/9/2017, 08:15

    A takhle vidí Němci Angolu.  Na Malorce je prý strašně moc Němců, psala dcera a poslala mi, co se tam prodává:


    Diskuze - Stránka 20 22014810

    Vidí jí nadpozemsky krásnou, mile usměvavou,  téměř andělskou...  i s křídly..
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 26/9/2017, 07:53

    [size=32]Německo: "Můj otec byl král! Vlastnil kakaové plantáže. A ta žena byla prostitutka," hájil se migrant u soudu za znásilnění[/size]
    26. 9. 2017 6:37
    V Bonnu začal soud s ghanským migrantem, který zkraje dubna brutálně znásilnil třiadvacetiletou ženu. Hned první den u soudu na sebe obžalovaný upoutal značnou pozornost. Jeho chování šokovalo soudce i všechny přítomné


    „Nevím, o co vám jde? Chcete mě snad nachytat? Pokud říkáte, že má DNA spermatu byla nalezena u té ženy, potom ji musím nazvat prostitutkou. A každý, kdo jí věří, je ten nejhorší mizera na světě,“ prohlásil před udiveným soudem i publikem ghanský migrant. J
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 26/9/2017, 07:45

    Tohle už je sice rok a půl staré, ale pořád zajímavé:


    [size=44]Evropská unie hrozí žalobou v souvislosti s domácími potravinami[/size]
    Slovensko zaznamenalo naprosto absurdní přístup Evropské unie, která vyhrožuje Slovenské republice žalobou, pokud nepřehodnotí postoj k nakupování domácích potravin. Evropská unie tak hrozí Slovensku žalobou


     za to, že země preferuje nákup domácích potravin, namísto těch z ostatních zemí v EU. Jak už informoval ministr hospodářství na Slovensku Ľubomír Jahnátek, podíl domácích potravin tvořil v minulém roce 2015 přibližně 62,5% na veškerém prodeji v zemi.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 26/9/2017, 07:43

    Tohle je taky zajímavá nabídka práce. Jak dětem vymývat mozečky ve školách:

    Multikulturní centrum Praha, z. s. vypisuje výběrové řízení na pozici metodika/čky práce s žáky.
    Úkolem nového vzdělávacího vzdělávacího programu Multikulturního centra Praha, z.s., je rozvoj argumentačních kompetencí a mediální orientace žáků. Program reaguje na situaci, kdy v ČR roste počet cizinců a současně dochází k radikalizaci společnosti a nárůstu negativních postojů vůči nim, a to zejména v důsledku role médií v percepci tzv. migrační krize a vrůstající relativizaci hodnoty pravdivosti v médiích. Cílem projektu je rozvoj kritického myšlení, mediální gramotnosti, prevence projevů xenofobie a zmapování postojů a mediální orientace žáků.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 25/9/2017, 18:11

    Dragana napsal:Češi si neuvědomují nebezpečí extremismu, ale nejste tu v bezpečí. Ti, co financují extremisty v Evropě, posílají peníze i sem, říká německá aktivistka Seyran Ateş.
    V Německu založila liberální mešitu, kde se modlí ženy a muži spolu. Odmítá nosit zahalenou hlavu a jako imámka vede i „své ovečky“ při modlitbě.
    „Islám potřebuje sexuální revoluci, protože ten apartheid žen a mužů prosazovaný tradicionalisty je nemocný. Islám potřebuje obrodu, aby se stal běžnou součástí 21. století a nebyl příčinou nárůstu extremismu,“ říká německá právnička tureckého původu Seyran Ateş ve Výzvě Seznamu.

    https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/islam-se-bez-sexualni-revoluce-neobejde-rika-imamka-ktere-hrozi-smrt-na-kazdem-kroku-37545?dop-ab-variant=&seq-no=3&source=hp
    Jenže ti blbí islámský chlapi si na svou víru, kde mají vše dovoleno a ženy nemají žádná práva, sáhnout nenechají.

    O sexuální revoluci si můžou nespokojené muslimky nechat jen zdát.
    No No No


    Musely by se spojit všechny muslimské žena a ukázat chlapům, kde je jejich místo...  A jak jsou ženy pro muže i pro svět  důležité.

    Kdyby muslimáci neměli své ženy, můžou se jít zahrabat. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 25/9/2017, 18:01

    Češi si neuvědomují nebezpečí extremismu, ale nejste tu v bezpečí. Ti, co financují extremisty v Evropě, posílají peníze i sem, říká německá aktivistka Seyran Ateş.
    V Německu založila liberální mešitu, kde se modlí ženy a muži spolu. Odmítá nosit zahalenou hlavu a jako imámka vede i „své ovečky“ při modlitbě.
    „Islám potřebuje sexuální revoluci, protože ten apartheid žen a mužů prosazovaný tradicionalisty je nemocný. Islám potřebuje obrodu, aby se stal běžnou součástí 21. století a nebyl příčinou nárůstu extremismu,“ říká německá právnička tureckého původu Seyran Ateş ve Výzvě Seznamu.

    https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/islam-se-bez-sexualni-revoluce-neobejde-rika-imamka-ktere-hrozi-smrt-na-kazdem-kroku-37545?dop-ab-variant=&seq-no=3&source=hp
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 25/9/2017, 14:19

    haslerka napsal:???????   Víte někdo něco o tomhle??? 


    Praha - Jan Tříska v sobotu odpoledne spadl z Karlova mostu do Vltavy.


     Herec je v intenzivní péči v Ústřední vojenské nemocnici. 


    Od pondělí měl natáčet film Na střeše, natáčení ale bylo odloženo.

    Zdroj: http://domaci.eurozpravy.cz/zivot/202105-herec-jan-triska-spadl-z-karlova-mostu-v-nemocnici-bojuje-o-zivot/
    Tak pan Tříska v noci zemřel. Smutná zpráva.  Sad


    Paní Jitku prý zaujal starší člověk, který seděl na mostě směrem k řece opřen o jedno ze sousoší. Netušila přitom, že jde o Třísku.
    „Bylo mi to divné, šla jsem se za ním podívat a zeptala jsem se ho jestli je všechno v pořádku. A on mi řekl, že ano. Nedalo mi to a řekla jsem mu, jestli by nebylo lepší, kdyby si ty nohy nedal na druhou stranu, a on mi odpověděl, že takhle je mu tam dobře. Ani jsem nepoznala, že jde o pana Třísku,” citoval ženu web iRozhlas.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 25/9/2017, 13:19

    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:Zaslechla jsem konec  nějakého pořadu na rádiu, moc hezky tam mluvila Sharon i její manžel Pepa.  Mluvili mi z duše. 

    https://hearthis.at/radio-patriot-ue/#groups

    O sluníčkářích a škodlivinách, co škodí nám i naší planetě.

    Jsou to škodlivé látky ve vodě, v mořích, v potravinách a zahalený muslimáci.

    Za mě mají velký palec nahoru. Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping

    Víla tam blekotaala  něco o tom, jak se těší na apokalypsu.  No No


    Jen kdyby apokalypsa přišla...  bigdevil bigdevil bigdevil

    Víla by nestačila zdrhat... Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Též jsem si teď poslechla konec. Sharon i Pepa  Tlesk Palec2
      Sharon mívala i na Popelkách dobré příspěvky.  Je normální logicky uvažující ženská. Tlesk Palec2
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 25/9/2017, 12:54

    haslerka napsal:Zaslechla jsem konec  nějakého pořadu na rádiu, moc hezky tam mluvila Sharon i její manžel Pepa.  Mluvili mi z duše. 

    https://hearthis.at/radio-patriot-ue/#groups

    O sluníčkářích a škodlivinách, co škodí nám i naší planetě.

    Jsou to škodlivé látky ve vodě, v mořích, v potravinách a zahalený muslimáci.

    Za mě mají velký palec nahoru. Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping

    Víla tam blekotaala  něco o tom, jak se těší na apokalypsu.  No No


    Jen kdyby apokalypsa přišla...  bigdevil bigdevil bigdevil

    Víla by nestačila zdrhat... Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Též jsem si teď poslechla konec. Sharon i Pepa  Tlesk Palec2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 25/9/2017, 11:46

    Zaslechla jsem konec  nějakého pořadu na rádiu, moc hezky tam mluvila Sharon i její manžel Pepa.  Mluvili mi z duše. 

    https://hearthis.at/radio-patriot-ue/#groups

    O sluníčkářích a škodlivinách, co škodí nám i naší planetě.

    Jsou to škodlivé látky ve vodě, v mořích, v potravinách a zahalený muslimáci.

    Za mě mají velký palec nahoru. Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping

    Víla tam blekotaala  něco o tom, jak se těší na apokalypsu.  No No


    Jen kdyby apokalypsa přišla...  bigdevil bigdevil bigdevil

    Víla by nestačila zdrhat... Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 25/9/2017, 11:31

    Hypatia napsal:
    Dragana napsal:
    Dragana napsal:I čtyřleté holčičky musí v některých anglických státních muslimských školách nosit hidžáby, šátky typické pro muslimské ženy. Jde celkem o osm škol, z toho tři základní, informoval deník Daily Mail. Podnětem už se údajně zabývá i britské ministerstvo školství. V Británii se chodí do školy od pěti let, některé děti ale, stejně jako v Česku, mohou nastoupit i dříve.
    Nařízení škol odhalil průzkum Národní sekulární splečnosti, organizace, která se zabývá podle svého webu férovější sekulární společností. Kritici namítají, že šátek povzbuzuje sexualizaci dětí, protože se obvykle nosí před muži jako znamení skromnosti, když dívky dosáhnou puberty.

    http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/495716/hidzab-povinne-i-pro-male-holcicky-osm-skol-v-anglii-zavedlo-kontroverzni-opatreni.html

    A k čemu jim pak tada bude ten brexit???
      Už k ničemu....


    Asi abychom jim tam nelezli my ze střední Evropy..
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 25/9/2017, 11:26

    Dragana napsal:
    Dragana napsal:I čtyřleté holčičky musí v některých anglických státních muslimských školách nosit hidžáby, šátky typické pro muslimské ženy. Jde celkem o osm škol, z toho tři základní, informoval deník Daily Mail. Podnětem už se údajně zabývá i britské ministerstvo školství. V Británii se chodí do školy od pěti let, některé děti ale, stejně jako v Česku, mohou nastoupit i dříve.
    Nařízení škol odhalil průzkum Národní sekulární splečnosti, organizace, která se zabývá podle svého webu férovější sekulární společností. Kritici namítají, že šátek povzbuzuje sexualizaci dětí, protože se obvykle nosí před muži jako znamení skromnosti, když dívky dosáhnou puberty.

    http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/495716/hidzab-povinne-i-pro-male-holcicky-osm-skol-v-anglii-zavedlo-kontroverzni-opatreni.html

    A k čemu jim pak tada bude ten brexit???
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 25/9/2017, 10:56

    Možná jsem jdou muslimáci, aby ozdravili svůj genofond??? 


    http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=44683
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 25/9/2017, 10:48

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 25/9/2017, 08:45

    [size=38]Teologové nařkli papeže z kacířství. Naposledy tak učinili v roce 1333[/size]



    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/450052-teologove-narkli-papeze-z-kacirstvi-naposledy-tak-ucinili-v-roce-1333.html
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 25/9/2017, 08:40

    motolka napsal:
    haslerka napsal:Tak Merkelová prý zvítězila... No

    Jen nechápu, jak dovedou tak rychle spočítat volební lístky. Huch Huch Huch  

     Že už 5 minut po uzavření místností věděli, kdo vyhrál a kdo prohrál.. 


    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""


    18:05 - Předběžné výsledky říkají: na frak dostala Merkelová i Schulz
    CDU/CSU získala podle prognózy pro veřejnoprávní televizi ARD 32,5 procenta hlasů, SPD 20 procent. Obě strany současné velké koalice si tak oproti předchozím volbám výrazně pohoršily. CDU/CSU měla v roce 2013 podporu 41,5 procenta voličů, SPD 25,7 procenta. Sociální demokraté skončili podle prognózy i za svým dosavadním minimem z roku 2009, kdy získali 23 procent hlasů. Pro CDU/CSU je to nejhorší výsledek od roku 1949, kdy dostala 31 procent.
    Souboj o třetí místo vyhrála podle odhadu se 13,5 procenta Alternativa pro Německo, která bude podle mnohých první pravicově populistickou stranou ve Spolkovém sněmu. V parlamentu bude také Levice s devíti procenty a Zelení s 9,5 procenta. Po čtyřleté přestávce se do něj vrátí svobodní demokraté (FDP) se ziskem 10,5 procenta hlasů.
    18:00 - Volební místnosti se zavřely. Začíná sčítání.
    Ti, co to počítají už mají jasno a ani už počítat nemusí. Merklice jim řekla, jak má hlasování dopadnout  Maxismich
      Tak nějak to vídím také. 

    A ti chudáci u volebních komisí se snaží úplně zbytečně. No No No

    Do počítačů v hlavním štábu už se ty  hlasy protlačují ve správném poměru.  No

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 20 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 19/5/2024, 11:06