EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+8
Otylka
magdala
Dragana
fandys
motolka
Irča
Cherry
haslerka
12 posters

    Diskuze

    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 7/2/2018, 00:45

    Laura napsal:
    motolka napsal:
    Cherry napsal:


    Oni už to jednou sehráli dokonale.
    V roce 1989.
    Tak si myslí, že by se jim to mohlo podařit zase ?
    No jo, ale to se říká, že to byli ti studenti... ti nasazovali životy... ti se postarali... ti byli hrdinové... nebojácní... neohrožení

    Nikdo neříká, že už bylo všechno připravené, že kdyby ti nahoře nechtěli, tak tam ti studentíci tenkrát vydechli naposledy.
    Já byla ten student.
    Bylo mi tehdy 18 - náct.
    V Olomouci jsem šla do pochodu.
    A ani jsem tenkrát nevěděla, o co vůbec jde .....
    Byla jsem jelito, nic jsem nechápala.
    Jako, že bych nasazovala život?
    Tak ani náhodou.

    Taky si vzpomínám na svoje studentská léta, cosi jsem jednou cestou z večírku v podroušeném stavu v noci vykřikovala,nic se mi nestalo, spolužáci to ale hodnotili jako hooodně odvážné...Omyl. Nebylo.
    Bylo to jen hodně hloupé a nevědomé.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 7/2/2018, 00:38

    motolka napsal:Diskuze - Stránka 22 ?width=895&height=851&mid=43198&aid=2&uid=23145610&default=%2Fstatic%2Fwm%2Fimg%2Fdefault-image

    Motolko, co to je ? nejde mi to otevřít...
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 7/2/2018, 00:36

    motolka napsal:
    Cherry napsal:


    Oni už to jednou sehráli dokonale.
    V roce 1989.
    Tak si myslí, že by se jim to mohlo podařit zase ?
    No jo, ale to se říká, že to byli ti studenti... ti nasazovali životy... ti se postarali... ti byli hrdinové... nebojácní... neohrožení

    Nikdo neříká, že už bylo všechno připravené, že kdyby ti nahoře nechtěli, tak tam ti studentíci tenkrát vydechli naposledy.

    Hlavní "roli" sehráli staří známí herci.
    Ve svých divadlech namísto představení denně vedli agitaci za Obč.forum, skupiny herců jezdily po celé republice po podnicích a závodech přesvědčovat lidi na svou stranu s jakýmisi peticemi, výzvami vstupu do OF, oblepovali v čele s Bartoškou republiku s heslem "Havel na Hrad" , pořádali denně demonstrace a vyzývali lidi k jejich účasti, Hutka a Kubišová zpívali každý tu svou jednu píseň do omrzení a lidé plesali a jásali jak Jednou bude líp.
    Při jedné takové spanilé jízdě  po fabrikách málem přišel o život při autonehodě mladý Jan Přeučil ( jel spolu s J.Kačerem a dalšími herci).

    Studentské hnutí v té době vedli především nějaká Monika Pajerová, dnes Mc Donald ( matka Emmy Smetany a sestra Biomasy) a mladý Igor Chaun ( později natočil agitku "Léčba Klausem", pak obrátil proti Klausovi "Děkujeme, odejděte"  a "Sarajevský atentát,atd.).

    Je to pár dnů, co Babiš prý urazil  paní Pajerovou, když o ní prohlásil, že se stala známou tím, jak se cestou na Albertov ze SVAZAČKY stala REVOLUCIONÁŘKOU... To Emma nemohla vydýchat a žádala od Babiše omluvu.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 7/2/2018, 00:19

    Dragana napsal:
    motolka napsal:Ale oni tomu opravdu věřili. Jestli si nečetla, tak si přečti knížku Hana od Aleny Mornštajnové. Nádherná, dojemná knížka. Tam to dilema ta rodina líčí. Zůstat, odstěhovat se do jiné země, věřit, nevěřit, prodat majetek, vykašlat se na majetek a utéct jen s kufrem, poslat jen děti pryč a možná je už nikdy nevidět, vzít rodiče nebo je v zemi nechat..... A přitom okolo nich proudilo spoustu Židů, kteří zdrhali z Německa přes ČR do Anglie a do Ameriky. Pak ani Anglie nebyla bezpečná. Než se rozhoupali, bylo pozdě. Ale já jsem jim rozuměla, člověk chce věřit, že všechno dobře dopadne.
    Lidi jsou nepoučitelní.
    Po 1. světové neuteklo tolik let a i když příprava na druhou byla hodně dlouhá, tak stejně si málokdo uvědomoval, co přijde.
    Dnes je to od války tak moc daleko, že si lidi odvykli přemýšlet o hrůzách, jaké byly.
    A o hrůzách, které budou daleko, daleko horší, pokud se lidi nevzpamatují a nezačnou jednat.
    Válečné filmy se prakticky nevysílají, na počítačích jsou hry, ve kterých nepřítel vždycky prohrává, narození ve válce vymřeli a ten zbytek, co ještě žije, ten  se  nebere vážně.
    Kdo sice válku nezažil, ale hodně čte a přemýšlí, ten ví, jaké nebezpečí ohrožuje každého z nás.
    Ti ostatní se smějou a vysmívají se.
    Jich se to přece netýká.
    Oni ví své.
    Koncentráky nebyly.
    Rusové vyvolali válku.
    Američané nás osvobodili....... Puke
    A to je sakra zlé.

    Je to tak, Dragi, bohužel.

    Znovu musím opakovat: Svět CHCE  být klamán !!!
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 7/2/2018, 00:07

    motolka napsal:
    Cherry napsal:


    Oni už to jednou sehráli dokonale.
    V roce 1989.
    Tak si myslí, že by se jim to mohlo podařit zase ?
    No jo, ale to se říká, že to byli ti studenti... ti nasazovali životy... ti se postarali... ti byli hrdinové... nebojácní... neohrožení

    Nikdo neříká, že už bylo všechno připravené, že kdyby ti nahoře nechtěli, tak tam ti studentíci tenkrát vydechli naposledy.
    Svět chce být klamán...
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 7/2/2018, 00:03

    Diskuze - Stránka 22 ?width=895&height=851&mid=43198&aid=2&uid=23145610&default=%2Fstatic%2Fwm%2Fimg%2Fdefault-image
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 7/2/2018, 00:02

    Diskuze - Stránka 22 ?width=895&height=851&mid=43198&aid=1&uid=23145610&default=%2Fstatic%2Fwm%2Fimg%2Fdefault-image
    Laura
    Laura


    Posts : 1624
    Join date : 02. 09. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Laura 7/2/2018, 00:01

    motolka napsal:
    Cherry napsal:


    Oni už to jednou sehráli dokonale.
    V roce 1989.
    Tak si myslí, že by se jim to mohlo podařit zase ?
    No jo, ale to se říká, že to byli ti studenti... ti nasazovali životy... ti se postarali... ti byli hrdinové... nebojácní... neohrožení

    Nikdo neříká, že už bylo všechno připravené, že kdyby ti nahoře nechtěli, tak tam ti studentíci tenkrát vydechli naposledy.
    Já byla ten student.
    Bylo mi tehdy 18 - náct.
    V Olomouci jsem šla do pochodu.
    A ani jsem tenkrát nevěděla, o co vůbec jde .....
    Byla jsem jelito, nic jsem nechápala.
    Jako, že bych nasazovala život?
    Tak ani náhodou.
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 7/2/2018, 00:01

    motolka napsal:Ale oni tomu opravdu věřili. Jestli si nečetla, tak si přečti knížku Hana od Aleny Mornštajnové. Nádherná, dojemná knížka. Tam to dilema ta rodina líčí. Zůstat, odstěhovat se do jiné země, věřit, nevěřit, prodat majetek, vykašlat se na majetek a utéct jen s kufrem, poslat jen děti pryč a možná je už nikdy nevidět, vzít rodiče nebo je v zemi nechat..... A přitom okolo nich proudilo spoustu Židů, kteří zdrhali z Německa přes ČR do Anglie a do Ameriky. Pak ani Anglie nebyla bezpečná. Než se rozhoupali, bylo pozdě. Ale já jsem jim rozuměla, člověk chce věřit, že všechno dobře dopadne.
    Lidi jsou nepoučitelní.
    Po 1. světové neuteklo tolik let a i když příprava na druhou byla hodně dlouhá, tak stejně si málokdo uvědomoval, co přijde.
    Dnes je to od války tak moc daleko, že si lidi odvykli přemýšlet o hrůzách, jaké byly.
    A o hrůzách, které budou daleko, daleko horší, pokud se lidi nevzpamatují a nezačnou jednat.
    Válečné filmy se prakticky nevysílají, na počítačích jsou hry, ve kterých nepřítel vždycky prohrává, narození ve válce vymřeli a ten zbytek, co ještě žije, ten  se  nebere vážně.
    Kdo sice válku nezažil, ale hodně čte a přemýšlí, ten ví, jaké nebezpečí ohrožuje každého z nás.
    Ti ostatní se smějou a vysmívají se.
    Jich se to přece netýká.
    Oni ví své.
    Koncentráky nebyly.
    Rusové vyvolali válku.
    Američané nás osvobodili....... Puke
    A to je sakra zlé.


    Naposledy upravil Dragana dne 7/2/2018, 00:03, celkově upraveno 2 krát
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 6/2/2018, 23:51

    Otylka napsal:

    Studenti byli vždy při takových akcích prubířským kamenem.

    Mladý člověk, věřící tomu, že změní svět, nic se jim nestane, čeká je krásná budoucnost, jsou nezranitelní spasitelé světa.
    Pak to jen nachystat a naočkovat je. To  nedá moc práce, mají pocit, že hýbou světem.

    Filozofská historie...
    Ale tak to přesně je. Vždycky se jde přes ty mladý a nezkušený.
    Proč myslíš, že to ve velkým cpou už dětem na základce a ve školce.
    Čím mladší člověk, tím líp se s ním dá manipulovat.

    Až vymře ta nejstarší generace a nejlépe i ta po ní, tak už to mladým ani nepřijde. Ty mladý už oni budou mít připravené. A jim se to bude zdát úplně normální.
    I Arabáši si připravují do války už malé děti. Hitler to tak dělal taky. Dítě dokážou a dokázali tak zmanipulovat, že šlo udat i vlastní rodiče a myslelo si, že je hrdina a dělá tu správnou věc.
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 6/2/2018, 23:42

    motolka napsal:
    Cherry napsal:


    Oni už to jednou sehráli dokonale.
    V roce 1989.
    Tak si myslí, že by se jim to mohlo podařit zase ?
    No jo, ale to se říká, že to byli ti studenti... ti nasazovali životy... ti se postarali... ti byli hrdinové... nebojácní... neohrožení

    Nikdo neříká, že už bylo všechno připravené, že kdyby ti nahoře nechtěli, tak tam ti studentíci tenkrát vydechli naposledy.
    Studenti byli vždy při takových akcích prubířským kamenem.

    Mladý člověk, věřící tomu, že změní svět, nic se jim nestane, čeká je krásná budoucnost, jsou nezranitelní spasitelé světa.
    Pak to jen nachystat a naočkovat je. To  nedá moc práce, mají pocit, že hýbou světem.

    Filozofská historie...
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 6/2/2018, 23:40

    Otylka napsal:

    To je opravdu hodně jednoduchý názor od těch Židů, proboha  - malá zemička  a hned vedle???

    A to máme tak slaboduché herce a "elitu" národa, žijí v Praze, mají známosti a konexe. A takové názory? No

    Obdivuji zdravý selský rozum vesnických  lidí, jejich rozum a názory, nejsou všichni studovaní, ale vysokoškoláků všude jak naseto.

    Ovšem nepočítám mládež a vůbec tak do 30 let, ti vidí jinak.
    Ale oni tomu opravdu věřili. Jestli si nečetla, tak si přečti knížku Hana od Aleny Mornštajnové. Nádherná, dojemná knížka. Tam to dilema ta rodina líčí. Zůstat, odstěhovat se do jiné země, věřit, nevěřit, prodat majetek, vykašlat se na majetek a utéct jen s kufrem, poslat jen děti pryč a možná je už nikdy nevidět, vzít rodiče nebo je v zemi nechat..... A přitom okolo nich proudilo spoustu Židů, kteří zdrhali z Německa přes ČR do Anglie a do Ameriky. Pak ani Anglie nebyla bezpečná. Než se rozhoupali, bylo pozdě. Ale já jsem jim rozuměla, člověk chce věřit, že všechno dobře dopadne.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 6/2/2018, 23:35

    Dragana napsal:
    motolka napsal:
    Otylka napsal:

    A to je na tom to nejpodivnější.

    Ti herci to nevidí či se těší? Anbet
    Oni tomu nevěří.

    Židé v ČR a okolních státech tomu taky tenkrát nevěřili, když slyšeli, co se děje v Německu. Do poslední chvíle si většina myslela, že když nejsou v Německu, že jsou v bezpečí. A nebyli.
    Podle mě herci žijí spoustu životů a tím je pro ně ten obyčejný, ale reálný život zas jenom hra, která se nebere vážně. No No No

    Herci dostanou roli, tu se naučí a tu hrají. Líp nebo hůř.
    Sami ale nic nevymýšlí, všechno je  předem dáno.
    Emoce jen srší, přemýšlení se nedoporučuje.

    Havel bral život  taky jako jedno velké absurdní (a možná i obskurní) divadlo,
    kde si každý hraje a dělá co chce, bez pravidel a mantinelů.
    Laura
    Laura


    Posts : 1624
    Join date : 02. 09. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Laura 6/2/2018, 23:32

    Dragana napsal:
    motolka napsal:
    Otylka napsal:

    A to je na tom to nejpodivnější.

    Ti herci to nevidí či se těší? Anbet
    Oni tomu nevěří.

    Židé v ČR a okolních státech tomu taky tenkrát nevěřili, když slyšeli, co se děje v Německu. Do poslední chvíle si většina myslela, že když nejsou v Německu, že jsou v bezpečí. A nebyli.
    Podle mě herci žijí spoustu životů a tím je pro ně ten obyčejný, ale reálný život zas jenom hra, která se nebere vážně. No No No
    Tak to je mi jich moc líto.
    Oni se snad možná někteří vzpamatují, až zjistí, že až tak nejsou nesmrtelní.
    Viz mladý Zedníček.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 6/2/2018, 23:27

    Cherry napsal:


    Oni už to jednou sehráli dokonale.
    V roce 1989.
    Tak si myslí, že by se jim to mohlo podařit zase ?
    No jo, ale to se říká, že to byli ti studenti... ti nasazovali životy... ti se postarali... ti byli hrdinové... nebojácní... neohrožení

    Nikdo neříká, že už bylo všechno připravené, že kdyby ti nahoře nechtěli, tak tam ti studentíci tenkrát vydechli naposledy.
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 6/2/2018, 23:24

    Dragana napsal:
    motolka napsal:
    Otylka napsal:

    A to je na tom to nejpodivnější.

    Ti herci to nevidí či se těší? Anbet
    Oni tomu nevěří.

    Židé v ČR a okolních státech tomu taky tenkrát nevěřili, když slyšeli, co se děje v Německu. Do poslední chvíle si většina myslela, že když nejsou v Německu, že jsou v bezpečí. A nebyli.
    Podle mě herci žijí spoustu životů a tím je pro ně ten obyčejný, ale reálný život zas jenom hra, která se nebere vážně. No No No
    Jo, to bohémskému životu naprosto přesně odpovídá.
    Obyčejný člověk, pracující a mající kontakt s přírodou stojí pevně nohama na zemi a nezapomněl na odkaz předků a co museli obětovat.

    My vše dáme dobrovolně.
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 6/2/2018, 23:22

    motolka napsal:
    Otylka napsal:

    A to je na tom to nejpodivnější.

    Ti herci to nevidí či se těší? Anbet
    Oni tomu nevěří.

    Židé v ČR a okolních státech tomu taky tenkrát nevěřili, když slyšeli, co se děje v Německu. Do poslední chvíle si většina myslela, že když nejsou v Německu, že jsou v bezpečí. A nebyli.
    To je opravdu hodně jednoduchý názor od těch Židů, proboha  - malá zemička  a hned vedle???

    A to máme tak slaboduché herce a "elitu" národa, žijí v Praze, mají známosti a konexe. A takové názory? No

    Obdivuji zdravý selský rozum vesnických  lidí, jejich rozum a názory, nejsou všichni studovaní, ale vysokoškoláků všude jak naseto.

    Ovšem nepočítám mládež a vůbec tak do 30 let, ti vidí jinak.
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 6/2/2018, 23:21

    motolka napsal:
    Otylka napsal:

    A to je na tom to nejpodivnější.

    Ti herci to nevidí či se těší? Anbet
    Oni tomu nevěří.

    Židé v ČR a okolních státech tomu taky tenkrát nevěřili, když slyšeli, co se děje v Německu. Do poslední chvíle si většina myslela, že když nejsou v Německu, že jsou v bezpečí. A nebyli.
    Podle mě herci žijí spoustu životů a tím je pro ně ten obyčejný, ale reálný život zas jenom hra, která se nebere vážně. No No No
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 6/2/2018, 23:21

    motolka napsal:
    Cherry napsal:


    Oni takoví byli, myslím,  vždycky. Jen my jsme si dělali iluze,
    že třeba občas ve volném čase i přemýšlí.
    Možná by byli rádi, kdyby se jednou říkalo, že ti umělci se postarali o tu změnu... že bez nich by nebyla ta demokracie, bez nich bychom se vrátili na východ a ne na západ.... že ti umělci to museli vzít konečně do svých rukou..... bla bla bla   Blablabla

    Oni už to jednou sehráli dokonale.
    V roce 1989.
    Tak si myslí, že by se jim to mohlo podařit zase ?
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 6/2/2018, 23:19

    haslerka napsal:
    motolka napsal:
    Hypatia napsal:
    Cherry napsal:Pro  pobavení a zasmání :

    https://www.youtube.com/watch?v=E6ntQMMj3AA

    https://www.youtube.com/watch?v=_zS3R7q0BdY

    https://www.youtube.com/watch?v=WiZv2H32X20

    https://www.youtube.com/watch?v=9pQ9l1HfP9g   a další a další a další.

    A jak řekl moudrý Drahoš :

    "Je to marný, je to marný, je to marný !!!  LOL! LOL!

    LOL! LOL! LOL!  Tak Hanák a Geislerová tomu nasadili korunu  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hanák je debil  Hehe2 Hehe2
    Prý by měl Drahoš viset  Hangover
    Pane bože, co se to s těmi herci děje. Hanáka i Geislerovou jsem měla vždycky docela ráda. A Janda, tak ten se taky předvedl. Opravdu všem hvízdá na maják  Mozek
      Já už to snad přestanu sledovat.

    Nemám pak žádný požitek z českých filmů.

    Nemůžu ty hérce ani cítit. No No No

    Mně jsou ukradení všichni tihle naši světoví héérci.
    Nedívám se na jejich současné agitky, seriály ani pohádky.
    Je mi jich spíš líto, jak jsou přesvědčeni o své důležitosti a neomylnosti.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 6/2/2018, 23:17

    Cherry napsal:


    Oni takoví byli, myslím,  vždycky. Jen my jsme si dělali iluze,
    že třeba občas ve volném čase i přemýšlí.
    Možná by byli rádi, kdyby se jednou říkalo, že ti umělci se postarali o tu změnu... že bez nich by nebyla ta demokracie, bez nich bychom se vrátili na východ a ne na západ.... že ti umělci to museli vzít konečně do svých rukou..... bla bla bla   Blablabla
    Laura
    Laura


    Posts : 1624
    Join date : 02. 09. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Laura 6/2/2018, 23:15

    motolka napsal:
    Otylka napsal:

    Morávková mne šokovala taky, ale opravdu vše je o kariéře a penězích.

    No a ani hezká a šikovná Morávková nemládne a tlak mladic je silný.

    Tak  si to vysvětluju já - jsou to ženský... a džob. Tanecnice Cheer

    Je to jako droga.

    Polívka je vypitej až hanba  a Holubová též, snad už ne, ale stejně jako ženská mi byla odporná vždy. Když jsem se dozvěděla, že jsme téměř stejně staré - nebudu psát, kdo je starší, málem to se mnou seklo.

    A já mám svůj rozum, třeba blbej, ale ani študovaní herci, ani analfabeti mi radit nebudou, pokud budu svéprávná.

    Ať si volí a plkají co chtějí, já to dělám taky.

    Jako herci se mi mohou líbit, ale jako lidé mohou být někým, s kým bych neztratila slovo.
    Neznám je.
    Tak Holubka staře vypadala už od puberty. Maxismich  A vlastně se od té doby ani nezměnila. Jen teď měla víc naducané tvářičky, asi jí víc zvali na Drahošovi rauty  Very Happy
    Jinak Holubka mi taky nikdy nějak nevadila. A nevadí mi. Hlavně ať už nikde prosazují žádné politiky a nevnucují, kdo má koho volit.
    Jsem zvědavá a zároveň mám z toho hrůzu, koho nám tam budou cpát za pět let. To bude asi mazec. Raději to ani nechci vidět.  No
    A zajímavé bude taky, proti komu budou soupeřit, když nebudou moct volit "kohokoliv hlavně ne Zemana". Co si zase vymyslí.
    Ale počítám, že půjdou najisto a vnutí tam nějaké dva podobné Drahoše, aby bylo jedno, kdo z nich vyhraje, ale měli tam svého (bílého) koně.
    Jako Motolko nešil, buď v klidu.
    Zeman zatím žije.  Lolipop
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 6/2/2018, 23:12

    Otylka napsal:

    A to je na tom to nejpodivnější.

    Ti herci to nevidí či se těší? Anbet
    Oni tomu nevěří.

    Židé v ČR a okolních státech tomu taky tenkrát nevěřili, když slyšeli, co se děje v Německu. Do poslední chvíle si většina myslela, že když nejsou v Německu, že jsou v bezpečí. A nebyli.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 6/2/2018, 23:08

    motolka napsal:
    Hypatia napsal:
    Cherry napsal:Pro  pobavení a zasmání :

    https://www.youtube.com/watch?v=E6ntQMMj3AA

    https://www.youtube.com/watch?v=_zS3R7q0BdY

    https://www.youtube.com/watch?v=WiZv2H32X20

    https://www.youtube.com/watch?v=9pQ9l1HfP9g   a další a další a další.

    A jak řekl moudrý Drahoš :

    "Je to marný, je to marný, je to marný !!!  LOL! LOL!

    LOL! LOL! LOL!  Tak Hanák a Geislerová tomu nasadili korunu  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hanák je debil  Hehe2 Hehe2
    Prý by měl Drahoš viset  Hangover
    Pane bože, co se to s těmi herci děje. Hanáka i Geislerovou jsem měla vždycky docela ráda. A Janda, tak ten se taky předvedl. Opravdu všem hvízdá na maják  Mozek

    Oni takoví byli, myslím,  vždycky. Jen my jsme si dělali iluze,
    že třeba občas ve volném čase i přemýšlí.
    Otylka
    Otylka


    Posts : 3763
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Otylka 6/2/2018, 23:07

    motolka napsal:
    Otylka napsal:

    Holubová je mi nepříjemná těma ostrýma očima a vůbec... roll
    Teď vypadá daleko líp než před deseti lety.

    A co se politiky týče, je skutečně zajímavé, že vždy vytáhnou někoho, koho nikdo nezná (a to je u volby prezidenta dost důležité) a protlačují jej všemi způsoby.
    Navíc ti lidé s politikou neměli ani nic společného.

    Jen jsou to bílí koně, co budou poslouchat - někoho odněkud,  ale proč ho máme volit my, když o něm nic nevíme?

    Abychom pak museli držet zobáky.
    A ne jen my, ale i ten panák, kterého tam dosadí.

    Ještě dočítám z toho včerejšího blogu, co se na nás chystá, a mám z toho opravdu hrůzu.
    Islámisté kdysi vyhrožovali, že v roce 2020 bude už Evropa z části jejich. A ono to vypadá, že se jim to snad opravdu povede. Nakročeno mají opravdu dobře. A Evropané jim v tom jejich plánu ještě pomáhají. Sad
    A to je na tom to nejpodivnější.

    Ti herci to nevidí či se těší? Anbet

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 19/5/2024, 11:06