EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 40 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 40 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 40 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 40 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 40 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 40 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 40 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 40 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 40 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+8
Otylka
magdala
Dragana
fandys
motolka
Irča
Cherry
haslerka
12 posters

    Diskuze

    Irča
    Irča


    Posts : 1561
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 40 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irča 31/1/2018, 17:13

    haslerka napsal:Michaela Kudláčková Já jsem proti mešitám, ani ne tak z nějaké zaujatosti, jako spíš jednak z výchovných důvodů (netřeba lézt nikomu do řiti, stačí být oboustranně slušní), a jednak psychologických. Proč někde stavět něco, co přímo vybízí k radikálnímu postoji ostatních. Nač provokovat něčím, co není nezbytně nutné.

    1

    Spravovat



    To se mi líbí
     · Odpovědět · 1 h

    Diskuze - Stránka 40 149286_167540469945574_6183875_n
    Juana Dvorakova Mam stejny nazor, mesity se do nasi kultury nehodi, at si je stavi u sebe doma. Pokud chteji zit tady, at akceptuji to, co tu mame my, zacleni se do spolecnosti a chovaji se slusne.

    1

    Spravovat



    To se mi líbí
     · Odpovědět · 1 h
    Diskuze - Stránka 40 23658875_1603809899662085_4569470235854416913_n
    Hana Schreiberová Milá Michaelo.Jsem z K.Varů a přímo naproti našemu domu zrovna jednu takovou máme,ale nenazývá se mešita,ale ,,Islámské kulturní centrum,,.Nevím co tím naši mocipáni,kteří to dovolili,chtěli dokázat.Je to úplně jedno jak se to nazývá,je to divné,když se sjíždějí a pak se rojí na ulici...ani nechci popisovat své pocity.Jednou se na chodníku modlilo asi deset mužů a kolem stála nějaká jako by jejich ochranka,můžu říct,že v tu chvíli kdy jsem to viděla a zažila jsem se vůbec necítila v bezpečí natož doma v naší zemi
    Obostranně slušní  Exhibice - je co? U islámistů - bezvěrce likvidovat bez rozdílu věku a pohlaví. To může někdo vykládat holubům o slušnosti... Cvok2 Hangover
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 40 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/1/2018, 17:04

    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 40 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 31/1/2018, 16:39

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 40 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/1/2018, 16:34

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:Vůbec nechápu, proč se Petrax zahazuje se svým moudrem na Popelkách.
    Už dávno měla objíždět republiku, aby nám blbým a nevzělaným vtloukala do hlavy,, jaké pravomoci má prezident.
    A mohla by na vodítku vláčet Drahouše, na kterém by přdváděla, jak má prezident reprezentovat.
    Na konci každé přednášky by nás mohla přezkoušet, aby se potvrdilo, že svou práci odvedla tak dobře, že i nejtupější z nás pochopil.
    Snad nás nebude trestat a Drahouš nás nepokouše. bigdevil
     A tohle video by měl vidět povinně každý volič.

    z obou táborů:



    https://www.youtube.com/watch?v=Mu1udSjOPJI&feature=share

    Jinak si myslím, že Aki a Víla se jistojistě do vrcholné politiky dostanou.

    Chytré jsou na to ažaž...  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

    Jdu blejt. To je předvolební kampaň na Drahoše, jo? Proč teda tolik mluvěj o Zemanovi?  Ubohost.

    Tolik mínusových lajků jsem ještě pod žádným videem neviděla.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 40 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/1/2018, 16:13

    Cherry napsal:
    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:
    Dragana napsal:KU zas perlí.
    Asi si nepamatuje její vyhazovy a blokace za odlišný názor.
    Ó Die, ona je blázen.
    A ta posedlost Hitlerem je chorobná. Puke
    Ty brdo, ctu to a neverim vlastnim ocim.... neskutecne nadrazeny nany vsechny 3. Vila, aki i petrax. Kdyby mohly, uz by nas i s fanynkou hnaly do plynu.
    Njn,  a ani jedna z nich nedokáže udržet normální partnerský/manželský vztah.
    Myšlenku taky ne. Tak snad aspoň moč... Maxismich Maxismich
    U nich už pochybuji i o tom. No

    Když vidím, jak z nich ukapává nenávist a zlost... No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 40 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/1/2018, 16:12

    Cherry napsal:
    Irča napsal:
    haslerka napsal:A ted prosím nerušit, jdu se soustředit na přivolávání peněz. Zdánlivě to vypadá sice jako blábol, ale když vidím bohatou Vílu, tak je jasné, že je to  vyzkoušené v praxi a pravdivé... Hehe2 Hehe2 Hehe2



    Vydala jsem jich hodně … třeba TADY nebo naše zaklínadlo s peněženkou, které je vyzkoušené, znáte ho z Popelení a je od Peti (Petorio)
     
    Tady je:
     
    Postavit se čelem k úplňkové Luně, na balkóně, venku nebo v otevřeném okně, vzít do ruky peněženku, povytáhnout z ní na měsíční světlo bankovku nejvyšší hodnoty, jež se tam nachází, aby byla osvětlená a představovat si, jak se stejné bankovky snášejí z Měsíce do peněženky, lehce, jako peříčka ve větru a plní ji dalšími bankovkami a přitom 9x opakovat pomalu s přestávkami a prožitkem dané situace:  "naplň se" se zavřenýma očima.
    Vnímáme, jak bankovky proudí a peněženka těžkne, protože se naplňuje.
    Poděkujeme!
    . března Vyzkoušené mnohokrát za poslední 2 roky, úspěšně a bezpečně.
    Ať pomůže tomu, kdo potřebuje.
    P.
    Vyruším Tě,než propadneš magii a není cesta zpět. Mně by bylo milé stoupnout si před dědu a děkovat mu za střechu nad hlavou, na jak dlouho má zas péči?
    Péči ? Kdo ? Děda nebo KU ?
      Kudla přece.

    O dědu už dávno nejde.

    Beztak  Ku někde pořád trajdá. Jazyk2

    9. března, to bude hned po inauguraci, bude v soudkyni Barbaře. 

    Kolik peněz je vlastně za natočení 1 dílu?

    že bych si taky něco málo přivydělala. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 40 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 31/1/2018, 14:09

    Irča napsal:
    haslerka napsal:A ted prosím nerušit, jdu se soustředit na přivolávání peněz. Zdánlivě to vypadá sice jako blábol, ale když vidím bohatou Vílu, tak je jasné, že je to  vyzkoušené v praxi a pravdivé... Hehe2 Hehe2 Hehe2



    Vydala jsem jich hodně … třeba TADY nebo naše zaklínadlo s peněženkou, které je vyzkoušené, znáte ho z Popelení a je od Peti (Petorio)
     
    Tady je:
     
    Postavit se čelem k úplňkové Luně, na balkóně, venku nebo v otevřeném okně, vzít do ruky peněženku, povytáhnout z ní na měsíční světlo bankovku nejvyšší hodnoty, jež se tam nachází, aby byla osvětlená a představovat si, jak se stejné bankovky snášejí z Měsíce do peněženky, lehce, jako peříčka ve větru a plní ji dalšími bankovkami a přitom 9x opakovat pomalu s přestávkami a prožitkem dané situace:  "naplň se" se zavřenýma očima.
    Vnímáme, jak bankovky proudí a peněženka těžkne, protože se naplňuje.
    Poděkujeme!
    Vyzkoušené mnohokrát za poslední 2 roky, úspěšně a bezpečně.
    Ať pomůže tomu, kdo potřebuje.
    P.
    Vyruším Tě,než propadneš magii a není cesta zpět. Mně by bylo milé stoupnout si před dědu a děkovat mu za střechu nad hlavou, na jak dlouho má zas péči?
    Péči ? Kdo ? Děda nebo KU ?
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 40 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 31/1/2018, 14:06

    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:
    Dragana napsal:KU zas perlí.
    Asi si nepamatuje její vyhazovy a blokace za odlišný názor.
    Ó Die, ona je blázen.
    A ta posedlost Hitlerem je chorobná. Puke
    Ty brdo, ctu to a neverim vlastnim ocim.... neskutecne nadrazeny nany vsechny 3. Vila, aki i petrax. Kdyby mohly, uz by nas i s fanynkou hnaly do plynu.
    Njn,  a ani jedna z nich nedokáže udržet normální partnerský/manželský vztah.
    Myšlenku taky ne. Tak snad aspoň moč... Maxismich Maxismich
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 40 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 31/1/2018, 14:03

    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:Tohle přirovnání KUDLA ukradla z internetu.

    Jenže tam to bylo psané naopak.  Na Drahoše.

    Jestli bychom svěřili republiku amatérovi, co nic neumí nebo zkušenému matadorovi, co se vyzná a nedá se... 

    Obzvlášť v téhle komplikované době.

    Jen si nemůžu vzpomenout, komu to KU ukradla a ted to vydává za své "geniální" myšlenky:


    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""


    Michaela Kudláčková
    Zaslat zprávu 
    Přidat do přátel

    Diskuze - Stránka 40 Pencil Zaslal: 31.01.2018 10:33

     
    Ty nejsi fanynko Pepa, to rozhodně nikdo neřekl a tady by to nikdo ani neudělal. 
     
    Ale na něco se zeptám ... dala bys p. Zemanovi řidičák, auto, posadila k němu svoje blízké a poslala je s ním po D1 do Brna? 
     
    Chtěla bys, aby Tvou firmu, reprezentoval u obchodních partnerů člověk, ač dlouholetý zaměstnanec, který je ale každou chvíli opilý, vulgární a každého jen napadá a uráží?
     
    Chtěla bys, aby takový člověk vedl zájmový kroužek Tvých dětí?
    Tak já jsem si na obě chtěla odpověděla dvakrát ANO.  Smile
    No hlavně bych nedala řidičák jí, Kudle.
    Zvlášť když při jízdě fotí, žere, telefonuje a na rameni ji u toho sedí Momo.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 40 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/1/2018, 13:52

    Michaela Kudláčková Já jsem proti mešitám, ani ne tak z nějaké zaujatosti, jako spíš jednak z výchovných důvodů (netřeba lézt nikomu do řiti, stačí být oboustranně slušní), a jednak psychologických. Proč někde stavět něco, co přímo vybízí k radikálnímu postoji ostatních. Nač provokovat něčím, co není nezbytně nutné.

    1

    Spravovat



    To se mi líbí
     · Odpovědět · 1 h

    Diskuze - Stránka 40 149286_167540469945574_6183875_n
    Juana Dvorakova Mam stejny nazor, mesity se do nasi kultury nehodi, at si je stavi u sebe doma. Pokud chteji zit tady, at akceptuji to, co tu mame my, zacleni se do spolecnosti a chovaji se slusne.

    1

    Spravovat



    To se mi líbí
     · Odpovědět · 1 h
    Diskuze - Stránka 40 23658875_1603809899662085_4569470235854416913_n
    Hana Schreiberová Milá Michaelo.Jsem z K.Varů a přímo naproti našemu domu zrovna jednu takovou máme,ale nenazývá se mešita,ale ,,Islámské kulturní centrum,,.Nevím co tím naši mocipáni,kteří to dovolili,chtěli dokázat.Je to úplně jedno jak se to nazývá,je to divné,když se sjíždějí a pak se rojí na ulici...ani nechci popisovat své pocity.Jednou se na chodníku modlilo asi deset mužů a kolem stála nějaká jako by jejich ochranka,můžu říct,že v tu chvíli kdy jsem to viděla a zažila jsem se vůbec necítila v bezpečí natož doma v naší zemi
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 40 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/1/2018, 13:51

    Holky, je to dobrý, mešity u nás NEBUDOU....!!!!!!

    Víla bude ležet před bagrem.  A migrantů se nebojí, není z nich podělaná...  Hehe2 Hehe2 Hehe2


    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""



    Michaela Kudláčková NECHCI MIGRANTY, NECHCI MEŠITY a budu první, kdo bude někde stát s papundeklem, nebo si lehnu před bagr, pokud se dozvím, že se někde nějaká staví. Jsem kategoricky proti. 


    (řekla jsem to i veřejně do rádia). A přesto nechci Zemana. Tak jak to??? Volila jsem Drahoše, který TAKY nechce migranty, akorát z nich není podělaný. A ani já ne. Ani dalších 2 a půl milionu lidí, kteří je taky nechtějí, jen nechtějí Zemana, Tak kde je PRAVDA z cedule STOP MIGRANTŮM VOLTE ZEMANA? Kde? NIKDE. Protože tohle celý není o migrantech. Není, prostě není... stačí uvažovat, komu co prospívá. Zeptejte se těch, kdo nechtějí Zemana ZDA CHTĚJÍ MEŠITY... zeptejte se, proč se nezeptáte? Přijdete na to, jaké fabulaci a jak snadno jste podlehli. Nikdo tady není "vítač" ale dobře se tím straší a rozeštvává Diskuze - Stránka 40 1f641Sad
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 40 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/1/2018, 13:46

    A tady se dušuje, že ona NIKDY!!!


    Pavel Kohoutek Míšo (nevím jestli si mě pamatuješ a mám právo tě tak oslovovat, jestli ne omlouvám se). Volil jsem Miloše Zemana, ale naprosto nemám nic proti voličům prof Drahoše. Ale já cítím ty útoky spíš z druhé strany.

    3

    Spravovat

    Michaela Kudláčková Nikdy v životě bych si nedovolila na něčí zdi, nebo nedej bože tel čísle kohokoli oslovit stran voleb, nadto jakkoli negativně,Pavle. Takže pokud to tak cítíš, jistě ne ode mě u Tebe. Jinak jsem za Tvůj postoj velice ráda.

    1

    Spravovat


    Pavel Kohoutek Od Tebe rozhodně NE!! Díky
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 40 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 31/1/2018, 13:46

    haslerka napsal:

    Tak já jsem si na obě chtěla odpověděla dvakrát ANO.  Smile
    Vidíš vidíš???

    Jak jsi lehkomyslná a nezodpovědná??? Huch Huch Huch Huch


    Ku svý děti posazuje zásadně k šoférům, co o sobě tvrdí, že řídit umí jak osobní auto, tak kamion i trajekt, o letadle ani nemluvě..  ( i když to nikdy nijak neprokázali), a ještě důležitější je, aby dobře vypadali a mluvili spisovně. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Ale ne, nejsem, naopak.  Smile  Kiss  Kdyby mojí firmu vedl Zeman a ne já, jejky, velmi se mi zalíbila ta myšlenka. Ach, škoda, že to nejde.  Sad
    A kdyby vedl zájmový kroužek mého dítěte, byť už to není dítě, také by to bylo supr.  YYess
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 40 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/1/2018, 13:45

    Víla vtipkuje o migrantech:


    Stefi Stripling Ne, nepsala a opravdu nevim kdo si neco takoveho dovoli. Nechapu pochodove mysleni tech lidi. Jo a az si budes stehovat do bytu ty imigranty, vem tedy i pro me. Uvolnim pracovnu. Vsak jsou tu jich tisice  a mrkni na film Vitejte u Hartmannovych

    1

    Spravovat


    Michaela Kudláčková Tako jooo ....nevadí Ti hrozně hodnej a přítulnej syřáneček na spartakiádním lehátku? Nechtěl být v pokoji s pěti Afgánci. 

    1

    Spravovat
    Marie2
    Marie2


    Posts : 2750
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 40 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Marie2 31/1/2018, 13:37

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:KU zas perlí.
    Asi si nepamatuje její vyhazovy a blokace za odlišný názor.
    Ó Die, ona je blázen.
    A ta posedlost Hitlerem je chorobná. Puke
    Ty brdo, ctu to a neverim vlastnim ocim.... neskutecne nadrazeny nany vsechny 3. Vila, aki i petrax. Kdyby mohly, uz by nas i s fanynkou hnaly do plynu.
    Njn,  a ani jedna z nich nedokáže udržet normální partnerský/manželský vztah.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 40 Empty Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/1/2018, 13:35

    Marie2 napsal:
    Ty nejsi fanynko Pepa, to rozhodně nikdo neřekl a tady by to nikdo ani neudělal. 
     
    Ale na něco se zeptám ... dala bys p. Zemanovi řidičák, auto, posadila k němu svoje blízké a poslala je s ním po D1 do Brna? 
     
    Chtěla bys, aby Tvou firmu, reprezentoval u obchodních partnerů člověk, ač dlouholetý zaměstnanec, který je ale každou chvíli opilý, vulgární a každého jen napadá a uráží?
     
    Chtěla bys, aby takový člověk vedl zájmový kroužek Tvých dětí?
    Tak já jsem si na obě chtěla odpověděla dvakrát ANO.  Smile
    Vidíš vidíš???

    Jak jsi lehkomyslná a nezodpovědná??? Huch Huch Huch Huch


    Ku svý děti posazuje zásadně k šoférům, co o sobě tvrdí, že řídit umí jak osobní auto, tak kamion i trajekt, o letadle ani nemluvě..  ( i když to nikdy nijak neprokázali), a ještě důležitější je, aby dobře vypadali a mluvili spisovně. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 40 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 6/5/2024, 21:20