EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 39 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+8
Otylka
magdala
Dragana
fandys
motolka
Irča
Cherry
haslerka
12 posters

    Diskuze

    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 1/2/2018, 07:48

    Jana Procházková Michaelo, já obdivuji sílu, kterou jste dala vítězi... na co se soustředíme - to roste. A on vyhrál, i tak trochu díky té velké síle, kterou jste do voleb dala.


    ----------------------------------------------------------------


    TAk ta to vystihla přesně. Jenže KUdle nic o energii nedochází, i když jí to p. B. Průšová tak pěkně napsala. A tahle Víla pak vzápětí na Popelkách káže o energii na přivolání peněz. Takže když chci prachy, budu se soustředit na chudobu, podle její logiky (chci Drahoše, ale budu pořád mlet a užírat se Zemanem).  Hehe2
    magdala
    magdala


    Posts : 655
    Join date : 01. 02. 17

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro magdala 1/2/2018, 07:27

    haslerka napsal:


    Michaela Kudláčková
    10 hod · Velenka, Central Bohemian Region · 


    [size=32]"Budoucí soudci museli na příchod prezidenta téměř 15 minut čekat, neboť Zeman telefonicky hovořil s izraelským premiérem Benjaminem Netanjahuem. "
    "Před malou chvílí skončil telefonický hovor, ve kterém izraelský premiér Benjamin Netanjahu blahopřál panu prezidentovi k vítězství. — Jiří Ovčáček (@PREZIDENTmluvci) 31. ledna 2018"
    Tak možné to je, že si pan Benjamin Netanyahu odskočil, ale přibližně tou dobou jednal v Izraeli s německým ministrem Gabrielem (zahrnula jsem časový posun) včetně 40 minutové rozpravy mezi čtyřma očima, následně tisková konference a pak pan měl Netanyahu ještě veřejný projev.
    To nutně neznamená, že si někde narychlo nesedl, neomluvil se Gabrielovi, že musí cinknout Zemanovi na Hrad, a pak nepokračoval.
    Já jen, že internet je mrcha a co nevydají naše média, a člověk nedohledá třeba v jazycích blízkých, to umí přeložit strejda google i z hebrejštiny.
    A "akademická čtvrthodinka", po kterou necháme právě tyto lidi vykysat, se víc, než nabízí.


    Alena Tichá A on prý bohapustě nežvaní..
    Spravovat
    [/size]
    Michaela Kudláčková Netvrdím, že se to nestalo, ale při dnešním programu Netanyahua, je to dost křeč. 
    [size=30]
    2

    Spravovat


    Dagmar Muzikářová
     Taky jsem si to teď dohledala, zajímavý.[/size]
    [size=30]
    1

    Spravovat


    Hana Pavlíčková Michaela Kudláčková možná by chtělo vyhledat i jiné servery.Vy jste opravdu blázen....jednou v tom blázinci zůstanete.Tolik zla v sobě máte...až mě je Vás líto.Zrejme jste měla důvod vybrat si tuto cestu.[/size]
    Vždyť je to fuk,jak to bylo,né?jmenoval je,jmenoval.Ta je schopná se šťourat i v nose,jen aby mohla odkapnout další kapka žluči,fakt magor.Bude 5 let šmírovat Zemana,musí být hodně zoufalá No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 1/2/2018, 05:11




    [size=14]Michaela Kudláčková
    10 hod · Velenka, Central Bohemian Region · 


    "Budoucí soudci museli na příchod prezidenta téměř 15 minut čekat, neboť Zeman telefonicky hovořil s izraelským premiérem Benjaminem Netanjahuem. "
    "Před malou chvílí skončil telefonický hovor, ve kterém izraelský premiér Benjamin Netanjahu blahopřál panu prezidentovi k vítězství. — Jiří Ovčáček (@PREZIDENTmluvci) 31. ledna 2018"
    Tak možné to je, že si pan Benjamin Netanyahu odskočil, ale přibližně tou dobou jednal v Izraeli s německým ministrem Gabrielem (zahrnula jsem časový posun) včetně 40 minutové rozpravy mezi čtyřma očima, následně tisková konference a pak pan měl Netanyahu ještě veřejný projev.
    To nutně neznamená, že si někde narychlo nesedl, neomluvil se Gabrielovi, že musí cinknout Zemanovi na Hrad, a pak nepokračoval.
    Já jen, že internet je mrcha a co nevydají naše média, a člověk nedohledá třeba v jazycích blízkých, to umí přeložit strejda google i z hebrejštiny.
    A "akademická čtvrthodinka", po kterou necháme právě tyto lidi vykysat, se víc, než nabízí.


    Alena Tichá A on prý bohapustě nežvaní..
    Spravovat
    [/size]
    Michaela Kudláčková Netvrdím, že se to nestalo, ale při dnešním programu Netanyahua, je to dost křeč. 

    2

    Spravovat


    Dagmar Muzikářová
     Taky jsem si to teď dohledala, zajímavý.


    1

    Spravovat


    Hana Pavlíčková Michaela Kudláčková možná by chtělo vyhledat i jiné servery.Vy jste opravdu blázen....jednou v tom blázinci zůstanete.Tolik zla v sobě máte...až mě je Vás líto.Zrejme jste měla důvod vybrat si tuto cestu.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 1/2/2018, 05:07

    Tak Víla prý maká každý den fakt až do rána...   Huch

    Už z tý práce musí mít ošoupaný celý zadek. Jazyk2 Jazyk2 

    a zavařenou klávesnici.  Hehe2 Hehe2 Hehe2


    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

    Michaela Kudláčková No mě by spíš zajímalo, jak jste si představovala, Lenko ten ráj na zemi? Všude a zejména v kapitalismu, do kterého jsme chtěli, a díky Bohu za něj, se musí tvrdě pracovat. To spíš za Komanče tu nikdo nic nedělal, protože vydělal stejně, jako ten, kdo by dřel a hlavně nic nebylo nikoho. Ale já Vám taky povím jeden šok a dodnes mám šok z toho, že jsem měla šok... Very Happy ve 14ti letech jsem byla s mámou v Holandsku. U známých. Pustili nás jenom proto, že tu máma musela nechat zbylé dvě děti... ti známi oba podnikali .. on měl herny, ona bistro... já byla šokovaná tím, že nemají chvíli volného času, že ona je od rána do večera v tom krámku, že on se bavil pořád jenom o práci, že naříkali, jak tuhle platí daně a tamhle nemají na dodavatele, jak platili tolik a tolik za doktora (cože??! tohle je ten západ?)... já to neznala ... a přišlo mi strašný, že ONI TOLIK PRACOVALI !!! ... jenomže pak jsme byli v obchodech a v restauraci a v potravinách ... a já myslela, že se mi to zdá. Pak jsem to promyslela ... a docvakal mi ten rozdíl, dělat na sebe ... ale dodnes si pamatuji, jak strašně jiné to bylo. Dneska chodím spát ve tři, protože mám moc práce a přijde mi to vlastně normální.




    Hana Pavlíčková Michaela Kudláčková možná by chtělo vyhledat i jiné servery.Vy jste opravdu blázen....jednou v tom blázinci zůstanete.Tolik zla v sobě máte...až mě je Vás líto.Zrejme jste měla důvod vybrat si tuto cestu.

    1

    Spravovat



    To 
    Michaela Kudláčková Hana Pavlíčková - 12 serverů včetně Reuters Vám nestačí? Tak si je projeďte taky ... internet je přístupný všem.


    5

    Spravovat


    Vašek Sloup Míšo,volby skončily v sobotu kolem 17.hod.Diskuze - Stránka 39 261d[size=0]☝
    [/size]

    4

    Spravovat



    Michaela Kudláčková
     No asi doteď neměl Benjamin čas.

    Spravovat


    Vašek Sloup Šoupni něco příjemnějšího

    Spravovat


    Michaela Kudláčková Už jsem šoupla. Níže


    1

    Spravovat




    Michaela Kudláčková Pro mě je to jednoduché a není to jenom o volbách. Ale vyhrál na základě lží a fabulací, které mu lidi slupli i s navijákem. A lže dál (ať už volal, nebo ne)...s jmenováním rektorů Hrad taky lhal. A pokud tady nebude nikdo, kdo to nebude bezmyšlenkovitě žrát, tak těm lidem za chvíli řekne, že se opozdil proto, že mu volal Presley.

    5

    Spravovat


    Miroslav Vébr Všichni říkají, že vyhrál na základě lží, nikdo mi zatím nebyl schopen uvést, které lži to byly. Míšo, vy víte v čem konkrétně lhal?

    2

    Spravovat


    Michaela Kudláčková A to je taky lež, Miroslave .. ty lži mu novináři počítali a dokázali. Během dvou předvolebních debat lhal dohromady 23x.
    Spravovat

    Miroslav Vébr Novináři také psali, že Paroubek na Jadranu zneužíval nezletilou dceru kamaráda, že Klaus přiznal kleptomanii atd.
    Říkat o někom, že je lhář je přeci tak jednoduché ... a všichni,kdo 
    mu dali hlas, jsou tupci, které obalamutil. 
    Ruku na srdce, na vypatlaného neschopného alkoholika je to docela slušný výkon.


    2

    Spravovat


    Michaela Kudláčková Ano, je to velice jednoduché. Viz volby. Je to tak jednoduché, jak jednoduchým to necháme být.
    Spravovat


    Miroslav Vébr Michaela Kudláčková Nikde není psáno, že se nedají výsledky voleb napadnout. Nicméně je přinejmenším demokratické přijmout rozhodnutí většiny. To, že na zvoleného budu plivat, ze mě nedělá zrovna ani dospělého ani demokrata.

    3

    Spravovat


    Michaela Kudláčková Nepodsouvejte mi. Fakt, že zapochybuji o tom, že proběhl telefonát a doložím to, není plivání - víte, mě tyhle silný, ale prázdný slova už unavujou. Je to jednoduchá manipulace a ne každým lze tak snadno někam šoupat. A cílený útok na hodnotu člověka, AD "...ze mě nedělá zrovna ani dospělého ani demokrata", to je průhledný model vyvolání pocitu viny. Nefunguje - zkuste jiné menu.

    3

    Spravovat


    Miroslav Vébr Michaela Kudláčková nic nepodsouvám, jen to tak cítím... ale ono je to vlastně stejně jedno, každý jedeme na vlastní vlně ... rozhodně nemíním v někomu vyvolávat pocity viny ... já si to prostě myslím.


    Lenča Kaftanová Jděte už s politikou někam 

    4

    Spravovat


    Michaela Kudláčková Lenča Kaftanová - Nikoli dítě moje. Vy jděte někam, pokud se Vám nelíbí politika na mé zdi. TOHLE JE MOJE!




    Michaela Kudláčková ...nic ve zlém, Lenčo, ale kdybych Vám to házela do schránky, tak prosím. Ale Vy jste u mě, ne já u Vás. 

    Spravovat


      
    Jana Procházková Michaelo, já obdivuji sílu, kterou jste dala vítězi... na co se soustředíme - to roste. A on vyhrál, i tak trochu díky té velké síle, kterou jste do voleb dala.
    Spravovat



    ]Lenča Kaftanová Zvanite o něčem co stejně nemuzete ovlivnit, prostě to tak je a hotovo, co kolem toho pořád remcat.
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 31/1/2018, 23:54

    motolka napsal:
    haslerka napsal:

     A tohle video by měl vidět povinně každý volič.

    z obou táborů:



    https://www.youtube.com/watch?v=Mu1udSjOPJI&feature=share

    Jinak si myslím, že Aki a Víla se jistojistě do vrcholné politiky dostanou.

    Chytré jsou na to ažaž...  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    Co tohle je? To je jako nepovedený díl Na stojáka  Shock 
    A co ta poslední fotka? To má být jako Zeman? Mně tedy přijde, že tam spíš hodili karikaturu Havla  Oops 
    No jo no, slušný člověk. To se hned pozná. A jak jsem Drahoše viděla stát na tom jevišti v tmavém kvádru a hnědých botkách, které se odráželi od země (skoro jako by měl hnědé dřeváky), tak mi opravdu připadal jak loutka Spejbla (tím v žádném případě nechci Spejbla urazit  Smile )


    Ale pobavil mě komentář pod videem:


    Potkat tě Drahoši, tak ti jednu napálim, že se ti ta zkřivená huba narovná

                          


    Proč nevyhrála slušnost ? Protože vůbec nebyla ve hře !


    http://www.novarepublika.cz/2018/01/proc-nevyhrala-slusnost.html#more
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 31/1/2018, 22:47

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/1/2018, 22:34

    Hypatia napsal:Tak jsem přepla a Kohák začal tahat rozumy z chemie, až se Drahoš lekl a odklonil se strachy od něho, nohu přes nohu směrem pryč, co kdyby se ještě na něco přeptal chemika nejvyššího a on by se zase vyplaše podíval. Dvakrát být překvapený, co už by bylo divné.  tarax tarax tarax
    Bylo to chabé. Kde zůstal Krausův vtip?  Čekala jsem to aktivnější. A bylo smutne, když začal popisovat svou práci. Sudy, do kterych bublaji bublinky...
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 31/1/2018, 22:29

    Hypatia napsal:
    Cherry napsal:
    Hypatia napsal:https://www.youtube.com/watch?v=UwgelVAi608

    Opět trefně Nela Lisková
    Bohužel nemám FB, takže nic...

    Toto je na youtubu, stačí kliknout a otevře se Ti to.
    No, to je pravda. Dík!
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/1/2018, 22:09

    Tak jsem přepla a Kohák začal tahat rozumy z chemie, až se Drahoš lekl a odklonil se strachy od něho, nohu přes nohu směrem pryč, co kdyby se ještě na něco přeptal chemika nejvyššího a on by se zase vyplaše podíval. Dvakrát být překvapený, co už by bylo divné.  tarax tarax tarax
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 31/1/2018, 21:43

    haslerka napsal:

     A tohle video by měl vidět povinně každý volič.

    z obou táborů:



    https://www.youtube.com/watch?v=Mu1udSjOPJI&feature=share

    Jinak si myslím, že Aki a Víla se jistojistě do vrcholné politiky dostanou.

    Chytré jsou na to ažaž...  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    Co tohle je? To je jako nepovedený díl Na stojáka  Shock 
    A co ta poslední fotka? To má být jako Zeman? Mně tedy přijde, že tam spíš hodili karikaturu Havla  Oops 
    No jo no, slušný člověk. To se hned pozná. A jak jsem Drahoše viděla stát na tom jevišti v tmavém kvádru a hnědých botkách, které se odráželi od země (skoro jako by měl hnědé dřeváky), tak mi opravdu připadal jak loutka Spejbla (tím v žádném případě nechci Spejbla urazit  Smile )


    Ale pobavil mě komentář pod videem:


    Potkat tě Drahoši, tak ti jednu napálim, že se ti ta zkřivená huba narovná

                          
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/1/2018, 21:38


    No hlavně aby si to Popelky přečetly.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/1/2018, 21:26

    motolka napsal:
    Hypatia napsal:https://www.facebook.com/zpravy2/videos/1809699675997659/

    LOL! LOL! LOL! LOL! 


    Nutné poslechnout celé.
    Tohle nemůže být volič Drahoše. Nevěřím. Jeho volila jen (j)ELITA, pokud jsem dobře četla.  No
    Asi tohoto voliče budu dlouho rozdýchávat  What

    Já se obávám, že  není jediný. Kvůli té cikánské aktivistce z Femenu se možná svlíklo více takových mužných chlapáků.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 31/1/2018, 21:24

    fandys
    fandys


    Posts : 277
    Join date : 03. 10. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro fandys 31/1/2018, 21:24

    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 31/1/2018, 21:20

    Hypatia napsal:https://www.facebook.com/zpravy2/videos/1809699675997659/

    LOL! LOL! LOL! LOL! 


    Nutné poslechnout celé.
    Tohle nemůže být volič Drahoše. Nevěřím. Jeho volila jen (j)ELITA, pokud jsem dobře četla.  No
    Asi tohoto voliče budu dlouho rozdýchávat  What
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/1/2018, 21:16

    haslerka napsal:Ostraváci, těšte se na migranty...!!! Very Happy Very Happy Very Happy


    [size=40]Studenti vyrazí pomáhat na sever Moravy. Lidem, jejichž strachu využil Zeman ve volbách, vysvětlí migraci nebo EU[/size]



    https://archiv.ihned.cz/c1-66033980-studenti-vyrazi-pomahat-na-sever-moravy-strachu-tamnich-lidi-vyuzil-zeman

    Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2  To bude nával. Myslím, že na S.Moravě jsou na studenty a umělce lidi alergičtí. 

    Možná ale někteří uslyší na tuto vět: "aby lidem pomohli řešit jejich existenční problémy".  Nevím nevím, jestli se taky nepřidám. Nakoupěj mi za své, doplatěj půjčku....
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/1/2018, 21:09

    Cherry napsal:
    Hypatia napsal:https://www.youtube.com/watch?v=UwgelVAi608

    Opět trefně Nela Lisková
    Bohužel nemám FB, takže nic...

    Toto je na youtubu, stačí kliknout a otevře se Ti to.
    motolka
    motolka


    Posts : 4395
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro motolka 31/1/2018, 20:49

    haslerka napsal:A ted prosím nerušit, jdu se soustředit na přivolávání peněz. Zdánlivě to vypadá sice jako blábol, ale když vidím bohatou Vílu, tak je jasné, že je to  vyzkoušené v praxi a pravdivé... Hehe2 Hehe2 Hehe2



    Vydala jsem jich hodně … třeba TADY nebo naše zaklínadlo s peněženkou, které je vyzkoušené, znáte ho z Popelení a je od Peti (Petorio)
     
    Tady je:
     
    Postavit se čelem k úplňkové Luně, na balkóně, venku nebo v otevřeném okně, vzít do ruky peněženku, povytáhnout z ní na měsíční světlo bankovku nejvyšší hodnoty, jež se tam nachází, aby byla osvětlená a představovat si, jak se stejné bankovky snášejí z Měsíce do peněženky, lehce, jako peříčka ve větru a plní ji dalšími bankovkami a přitom 9x opakovat pomalu s přestávkami a prožitkem dané situace:  "naplň se" se zavřenýma očima.
    Vnímáme, jak bankovky proudí a peněženka těžkne, protože se naplňuje.
    Poděkujeme!
    Vyzkoušené mnohokrát za poslední 2 roky, úspěšně a bezpečně.
    Ať pomůže tomu, kdo potřebuje.
    P.
    Ty kráso. A já vždycky myslela, že prachy se musí vydělávat a přitom jsem mohla jen stát na balkóně a čekat na peněženku otřes se. Proč mi to nikdo neřekl?  Confused 
    Já se trápila na střední, na vejšce, v práci a přitom to vypadá docela jednoduše.

    A to radí kdo? Kdo je P.? Jen bych si ráda ověřila, jestli má P. vytapetovaný byt bankovkami. Abych v tom vichru spíš o tu nejvyšší bankovku nepřišla než že mi tam lehce jako peříčka ve větru přilétnou další  Twister
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 31/1/2018, 20:44

    Ostraváci, těšte se na migranty...!!! Very Happy Very Happy Very Happy


    [size=40]Studenti vyrazí pomáhat na sever Moravy. Lidem, jejichž strachu využil Zeman ve volbách, vysvětlí migraci nebo EU[/size]



    https://archiv.ihned.cz/c1-66033980-studenti-vyrazi-pomahat-na-sever-moravy-strachu-tamnich-lidi-vyuzil-zeman
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 31/1/2018, 20:38

    Irča napsal:
    haslerka napsal:
    Irča napsal:
    haslerka napsal:
    Cherry napsal:
    motolka napsal:
    haslerka napsal:
    motolka napsal:Tak tuhle dámu Pavlíčkovou asi KU taky brzy blokne. Taková provokace...
    Prej nejde o anonymitu, ale že do ní spíš někdo nechtěl investovat ani korunu  Very Happy Very Happy Very Happy


    Celá třída se hlásí Hašlerko, počet nekonečný.

    Michaela Kudláčková Nechápu, prostě. Jako nemám z toho psotník, zablokovat to je otázka deseti minut, já jsem jen v úžasu, jak jsou blbí, když si myslí, že brána jim zaručí anonymitu



    Hana Pavlíčková Já bych řekla,že jim ani nejde o tu anonymitu,jako o to nedat do vás ani korunu....se jim nedivím 
    Taky drza ze jo... Maxismich
    Je hrozně drzá. Asi neví, že KU teď bude účinkovat v Barbaře. Jen ať si Pavlíčková vyskakuje. Brzy doskáče.  Bounce
    Rolf Rolf Rolf Rolf Rolf Rolf Rolf
    Už mám datum napsaný v kalendáři.

    To nesmím zmeškat....  Very Happy Very Happy Very Happy

    Návrat ztracené hvězdy.

    Cože to tam bude hrát?
    Třeba pana ředitele Soukupa obrátit na lepší cestu. Taky nechápu, jak v tarot kurzech vysvětluje význam a obsah zbytkových karet. Možná se slevou.
      Mě by zajímalo, kolik lidí se jí na takové dálkové studium tarotu po telefonu hlásí, kolik se za ten podvod platí, jak to fakturuje a kolik peněz Kudla odvádí státu na daních ...  No No No
    Tam zas bude tradičně nával
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 31/1/2018, 20:36

    Hypatia napsal:https://www.youtube.com/watch?v=UwgelVAi608

    Opět trefně Nela Lisková
    Bohužel nemám FB, takže nic...
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 31/1/2018, 20:34

    haslerka napsal:
    Cherry napsal:
    Marie2 napsal:
    haslerka napsal:
    Dragana napsal:KU zas perlí.
    Asi si nepamatuje její vyhazovy a blokace za odlišný názor.
    Ó Die, ona je blázen.
    A ta posedlost Hitlerem je chorobná. Puke
    Ty brdo, ctu to a neverim vlastnim ocim.... neskutecne nadrazeny nany vsechny 3. Vila, aki i petrax. Kdyby mohly, uz by nas i s fanynkou hnaly do plynu.
    Njn,  a ani jedna z nich nedokáže udržet normální partnerský/manželský vztah.
    Myšlenku taky ne. Tak snad aspoň moč... Maxismich Maxismich
    U nich už pochybuji i o tom. No

    Když vidím, jak z nich ukapává nenávist a zlost... No
    A přitom KU výrazně přispěla k výsledku voleb.

    Naposled článkem "LIDÉ JDĚTE !"  do druhého kola.

    A lidé šli, ješté víc než jen těch 4 tisíce popelek.

    A výsledek se dostavil. Maxismich Maxismich Maxismich
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 31/1/2018, 17:48

    Irča
    Irča


    Posts : 1561
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irča 31/1/2018, 17:20

    haslerka napsal:
    Irča napsal:
    haslerka napsal:
    Cherry napsal:
    motolka napsal:
    haslerka napsal:
    motolka napsal:Tak tuhle dámu Pavlíčkovou asi KU taky brzy blokne. Taková provokace...
    Prej nejde o anonymitu, ale že do ní spíš někdo nechtěl investovat ani korunu  Very Happy Very Happy Very Happy


    Celá třída se hlásí Hašlerko, počet nekonečný.

    Michaela Kudláčková Nechápu, prostě. Jako nemám z toho psotník, zablokovat to je otázka deseti minut, já jsem jen v úžasu, jak jsou blbí, když si myslí, že brána jim zaručí anonymitu



    Hana Pavlíčková Já bych řekla,že jim ani nejde o tu anonymitu,jako o to nedat do vás ani korunu....se jim nedivím 
    Taky drza ze jo... Maxismich
    Je hrozně drzá. Asi neví, že KU teď bude účinkovat v Barbaře. Jen ať si Pavlíčková vyskakuje. Brzy doskáče.  Bounce
    Rolf Rolf Rolf Rolf Rolf Rolf Rolf
    Už mám datum napsaný v kalendáři.

    To nesmím zmeškat....  Very Happy Very Happy Very Happy

    Návrat ztracené hvězdy.

    Cože to tam bude hrát?
    Třeba pana ředitele Soukupa obrátit na lepší cestu. Taky nechápu, jak v tarot kurzech vysvětluje význam a obsah zbytkových karet. Možná se slevou.
      Mě by zajímalo, kolik lidí se jí na takové dálkové studium tarotu po telefonu hlásí, kolik se za ten podvod platí, jak to fakturuje a kolik peněz Kudla odvádí státu na daních ...  No No No
    Irča
    Irča


    Posts : 1561
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Irča 31/1/2018, 17:15

    haslerka napsal:
    Cherry napsal:
    Irča napsal:
    haslerka napsal:A ted prosím nerušit, jdu se soustředit na přivolávání peněz. Zdánlivě to vypadá sice jako blábol, ale když vidím bohatou Vílu, tak je jasné, že je to  vyzkoušené v praxi a pravdivé... Hehe2 Hehe2 Hehe2



    Vydala jsem jich hodně … třeba TADY nebo naše zaklínadlo s peněženkou, které je vyzkoušené, znáte ho z Popelení a je od Peti (Petorio)
     
    Tady je:
     
    Postavit se čelem k úplňkové Luně, na balkóně, venku nebo v otevřeném okně, vzít do ruky peněženku, povytáhnout z ní na měsíční světlo bankovku nejvyšší hodnoty, jež se tam nachází, aby byla osvětlená a představovat si, jak se stejné bankovky snášejí z Měsíce do peněženky, lehce, jako peříčka ve větru a plní ji dalšími bankovkami a přitom 9x opakovat pomalu s přestávkami a prožitkem dané situace:  "naplň se" se zavřenýma očima.
    Vnímáme, jak bankovky proudí a peněženka těžkne, protože se naplňuje.
    Poděkujeme!
    . března Vyzkoušené mnohokrát za poslední 2 roky, úspěšně a bezpečně.
    Ať pomůže tomu, kdo potřebuje.
    P.
    Vyruším Tě,než propadneš magii a není cesta zpět. Mně by bylo milé stoupnout si před dědu a děkovat mu za střechu nad hlavou, na jak dlouho má zas péči?
    Péči ? Kdo ? Děda nebo KU ?
      Kudla přece.

    O dědu už dávno nejde.

    Beztak  Ku někde pořád trajdá. Jazyk2

    9. března, to bude hned po inauguraci, bude v soudkyni Barbaře. 

    Kolik peněz je vlastně za natočení 1 dílu?

    že bych si taky něco málo přivydělala. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Možná méně, než tarot kurz s nulta dílem

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 39 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 7/5/2024, 05:31