EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 21 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 21 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 21 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 21 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 21 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 21 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 21 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 21 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 21 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+9
haslerka
Dragana
Cherry
Otylka
motolka
magdala
Laura
Marie2
Krteček
13 posters

    Diskuze

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 4/1/2018, 21:10

    Tedy ženy, zajímalo by mě, kde žijou lidi, co neznají kandidáty a nevědí, že budou volby??? 

    Někde v noře?  Zemljance?? 

    I moje stará 80-ti letá maminka víííí. 

    Viz jedna nejmenovaná osoba  v diskusi  nejmenovaného serveru...: Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""




    #212130 


    Zaslat zprávu 
    Přidat do přátel
    Diskuze - Stránka 21 Pencil Zaslal: 03.01.2018 22:58

     
    Tak devcata , budu tu asi jedina,  ale snad me neodsoudite... Ja nejdu. Volila jsem 2x v zivote. Je to asi ostuda, navic kdyz mam Mgr. titul z historie...  Ale ja proste tu politiku nedávám, nechapu ji, to uz spis pochopím teorii strun... Zpravy jsem nevidela asi tak 10 let a je mi takhle lip... Vse podstatne se dozvim of Vas. Ze seznamu jmen kandidatu znam asi dve... Netusim, koho bych volila. Popravde jsem se az od tatky dozvěděla, ze nejake volby budou,  kdyz mi o svátcích rikal, ze bude v komisi... Jsem marná Diskuze - Stránka 21 Smiley-toilet
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 4/1/2018, 20:23

    Hypatia napsal:Tyvole, tak ten Drahoš je ještě horší fíkus, než jsem myslela.  No No Icon7 Icon7 Icon7
    Ten nemá o dělbě moci na zákonodárnou, výkonnou a soudní, stejně jako Horáček, ani šajna.
    Jak oba předvedli na besedě v Blesku. Jazyk2 Jazyk2
    Něco málo věděl z praxe ve vládě Topolánek.
    T.považuje Zemana za nemocného. Protože má cukrovku.
    Tu má Topolánek taky. Jak přiznal, už desátý rok... Jazyk2 Jazyk2

    Drahoš ale umí grilovat, dokonce i sekat dřevo.
    Když mu manželka všechno nachystá.

    Narcise Horáčka pak  žene dopředu jeho proklamovaná představa o tom, jak promlouvá k národu např.v Novoročním poselství..
    Už si to i zkusil.
    Ale neměl pravítko, tak si pomáhal ukazovat si text prstem, moc působivé  !!
    Ale hlavně představa Horáčka jak se usmívá a blahosklonně kyne nezbedným dítkám z obrazu Jeho Veličenstva, zavěšeného v každé třídě školy hned nad tabulí... Rolf Rolf Rolf
    To by bylo tááák krásné !!!
    Nádherná vize, Horáčku, čtveráčku !! Hehe2 Hehe2
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 4/1/2018, 18:59

    Dnes večer zase týden s prezidentem. 

    Doufám, že se vyjádří i k té soudní žalobě z Bruselu na Česko, Polsko, Maďarsko..
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 4/1/2018, 18:02

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 4/1/2018, 15:52

    Hypatia napsal:Tyvole, tak ten Drahoš je ještě horší fíkus, než jsem myslela.  No No Icon7 Icon7 Icon7
      Nekritizujme. Jazyk2

    Na Popelkách se právě rozjíždí agitka od Víly.

    Tak ať nemůže nikdo říci, že ovlivňujeme... Very Happy Very Happy Very Happy

    Navenek můžou s Vílou všechny souhlasit a ve skutečnosti hodí do urny všechny šťastnou SEDMIČKU...  Very Happy Very Happy Very Happy
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 3/1/2018, 21:47

    Tyvole, tak ten Drahoš je ještě horší fíkus, než jsem myslela.  No No Icon7 Icon7 Icon7
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 3/1/2018, 21:05

    Dragana napsal:

     
    Jo a k tomu nosí brýle s normálními skly, žádné dioptrické, prý aby vypadal důstojně.
    To je ale ubožák.  Puke 
    ...............

    Drahoš přiznal, že nosí brýle bez dioptrií, aby vypadal důstojně, což je samozřejmě rada od marketéra. Myšlenky mu píše tým, což je fajn, ale ten tým je tak neschopný, že opisuje od Horáčka. To je opravdu groteska, a pokud tohohle kašpárka někdo zvolí, tak je to opravdu jen na truc Zemanovi, ne proto, že by si někdo myslel, že tohle želé patří na Hrad. Ale pravda, pro Hrad a naši republiku by byla volba pana Drahoše neskutečná ostuda.
      Podle wikipedie vysokou školu vystudoval.  Ale šanci nemá.


    V Praze běží obří kampaň na Topolánka.

    Je to tam samý bilboard..


    Včera jsem to viděla na vlastní oči a syn nad tím žasnul také.

    Líbilo se mu to, jak z něj dělají jediného správného chlapa... 

    Takže  pražáci se možná nechají na Topolánka přesvědčit.

    Ale syn bude taky volit asi Zemana.


    Pro své dítě chce zemi bez migrantů a  muslimů.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 3/1/2018, 20:54

    Dragana napsal:


     
    Jo a k tomu nosí brýle s normálními skly, žádné dioptrické, prý aby vypadal důstojně.
    To je ale ubožák.  Puke 
    ...............

    Drahoš přiznal, že nosí brýle bez dioptrií, aby vypadal důstojně, což je samozřejmě rada od marketéra. Myšlenky mu píše tým, což je fajn, ale ten tým je tak neschopný, že opisuje od Horáčka. To je opravdu groteska, a pokud tohohle kašpárka někdo zvolí, tak je to opravdu jen na truc Zemanovi, ne proto, že by si někdo myslel, že tohle želé patří na Hrad. Ale pravda, pro Hrad a naši republiku by byla volba pana Drahoše neskutečná ostuda.
     Je to blbec a pdporoval by bratry Mašíny. Tím u mě končí každý.  I Topolánek..

    Migrační krize[editovat | editovat zdroj]

    Migrační krize se podle Drahoše nevyřeší „zadrátováním hranic,“ ale měla by se řešit na místě, kde vzniká. Jelikož do Evropy přichází řada migrantů z čistě ekonomických důvodů, musíme se prostě smířit s tím, že rozumné řešení bude stát hodně peněz.[72] V srpnu 2015 Drahoš podepsal petici Vědci proti strachu a lhostejnosti, která reagovala na protiimigrační a protimuslimské nálady v české společnosti.[73] Signatáři petice byli „znepokojeni prudkým nárůstem xenofobních nálad ve společnosti a aktivitou extremistických skupin, které nemají dostatečnou protiváhu“ a vyzvali politiky, aby „ve věci přijímání uprchlíků zohledňovali skutečné potřeby a možnosti, ne vrtkavé nálady veřejného mínění.“ Podle petice „Ti skutečně potřební musí být přijímáni a integrováni na základě individuálního a spravedlivého výběrového procesu, aniž by je předem diskvalifikovala jejich etnická či náboženská identita.“[74]V červnu 2017 Drahoš uvedl k otázce uprchlických kvót pro členské země EU, že „Přijmout tady nějakých 2 600 z bezpečnostního hlediska prověřených uprchlíků nebo migrantů by neměl být žádný problém.“[75]

    Vnitrostátní politika[editovat | editovat zdroj]

    Diskuze - Stránka 21 220px-Ji%C5%99%C3%AD_Draho%C5%A1_2017_Praha

    Jiří Drahoš s manželkou Evou Drahošovou při vzpomínkové akci k událostem 17. listopadu 1989 na Národní třídě

    Chce předcházet rizikům, že se budoucího vývoje společnosti ujmou extremisté a populisté.[76]
    Nejmenoval by vládu, jejíž součástí by byli komunisté.[66] Nejmenoval by premiérem někoho, kdo je obviněn z trestného činu (například v případě možného obvinění Andreje Babiše v kauze Čapí hnízdo).[77]
    Institut milosti má podle něj v českém právním řádu místo. Je totiž jakýmsi "světélkem na konci tunelu", který dává každému odsouzenému naději. Uděloval by ji pouze ze sociálních, zdravotních a humanitárních důvodů a před jejím udělením by se radil s odborníky.[20]
    Mezi českými politiky ocenil Pavla Bělobrádka, že si nechá mnoho věcí vysvětlit, což považuje u politika za důležité, Miroslava Kalouska za to, že splnil cokoli slíbil, přestože byl ministrem ve vládě, která Akademii věd příliš nepřála, a také Jana Fischera. Naopak považuje za nepřijatelné, aby český prezident říkal v Číně, že se tam jezdí učit, jak stabilizovat společnost.[78] V minulosti prý nebyl a ani nebude členem žádné politické strany.[79] Podporu mu vyjádřili předsedové STAN, KDU-ČSL a TOP 09.[80]
    Souhlasí s Elektronickou evidencí tržeb v restauracích a ve většině ostatních segmentů služeb, s tím, že ví o řadě restaurací, které s tím také nemají problém.[81] Nezaváděl by ji však pro trhovce a drobné podnikatele.[82]
    Není proti adopci dětí homosexuálními páry. Nebyl by proti, pokud by takový zákon byl navržen.[82]
    Zákaz kouření v restauracích vnímá tak, že se přiřadíme ke zbytku Evropy a mohl by mít prý také sympatický sociální dopad.[83] Je pro to, aby měl kuřák tak vysoký stupeň pojištění, který odpovídá riziku.[84]
    V dubnu 2017 uvedl k otázce vysídlení Němců z Československa, že poválečný odsun sudetských Němců byl především důsledek něčeho, co se stalo v předchozích šesti letech.[85] V červnu 2017 ovšem uvedl, že by přijal pozvání na výroční setkání Sudetoněmeckého krajanského sdružení, pokud by s tím souhlasila vláda.[75] Vyjádřil podporu kontroverzní skupině bratří Mašínů a prohlásil, že „Každý má právo na odpor totalitnímu režimu.
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 3/1/2018, 20:42

    haslerka napsal:Koukám, že i Víla se zarazila u titulů, kterými se honosí Drahoš:


    dr.h.c. (doctor honoris causa) – je čestným titulem, který uděluje univerzita bez vykonání studia či zkoušek. Zpravidla bývá udělován za zásluhy v oboru. Můžete se také setkat s dr.h.c. mult. – to znamená, že dotyčnému bylo tzv. čestných doktorátů uděleno více.


    http://www.napisemeto.cz/tituly/

     """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""


    Mám to chápat tak, že Drahoš nic nestudoval?
    Tituly jen kdesi kdysi dostal?







    999 Kč Doctor honoris causa - doktorát udělován bez studia a zkoušek

    Doctor honoris causa je čestný doktorát, který se uvádí před jménem jako dr. h. c.  a je udělován bez studia a zkoušek. Darujte někomu ze svých blízkých nebo sobě tenhle originální dárek a dejte mu tak najevo, že si ceníte jeho zkušeností a znalostí.  



    Diskuze - Stránka 21 Ukoncenaakce.jpg.pagespeed.ce.A1MrAEhknE


    [size=35]999 Kč
     
    Sleva66%
    Původně2999 Kč


     [/size]
    Jo a k tomu nosí brýle s normálními skly, žádné dioptrické, prý aby vypadal důstojně.
    To je ale ubožák.  Puke 
    ...............

    Drahoš přiznal, že nosí brýle bez dioptrií, aby vypadal důstojně, což je samozřejmě rada od marketéra. Myšlenky mu píše tým, což je fajn, ale ten tým je tak neschopný, že opisuje od Horáčka. To je opravdu groteska, a pokud tohohle kašpárka někdo zvolí, tak je to opravdu jen na truc Zemanovi, ne proto, že by si někdo myslel, že tohle želé patří na Hrad. Ale pravda, pro Hrad a naši republiku by byla volba pana Drahoše neskutečná ostuda.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 3/1/2018, 20:16

    Koukám, že i Víla se zarazila u titulů, kterými se honosí Drahoš:


    dr.h.c. (doctor honoris causa) – je čestným titulem, který uděluje univerzita bez vykonání studia či zkoušek. Zpravidla bývá udělován za zásluhy v oboru. Můžete se také setkat s dr.h.c. mult. – to znamená, že dotyčnému bylo tzv. čestných doktorátů uděleno více.


    http://www.napisemeto.cz/tituly/

     """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""


    Mám to chápat tak, že Drahoš nic nestudoval?
    Tituly jen kdesi kdysi dostal?







    999 Kč Doctor honoris causa - doktorát udělován bez studia a zkoušek

    Doctor honoris causa je čestný doktorát, který se uvádí před jménem jako dr. h. c.  a je udělován bez studia a zkoušek. Darujte někomu ze svých blízkých nebo sobě tenhle originální dárek a dejte mu tak najevo, že si ceníte jeho zkušeností a znalostí.  



    Diskuze - Stránka 21 Ukoncenaakce.jpg.pagespeed.ce.A1MrAEhknE


    [size=35]999 Kč
     
    Sleva66%
    Původně2999 Kč


     [/size]
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 3/1/2018, 13:28

    Víla tuší, že volby vyhraje Zeman.

    Výklad na č. 7 je velmi opatrný, až bych řekla, že je  dokonce pochvalný: Jazyk2

    A čekala bych, že vyloží podle jejich data narození...   Když se kasá, že to umí. 

    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""




    7
     
    Numerologicky Neptun. Je to planeta vizí, často nereálných. Neptun je komplikovaný, depresívní a má sklon obcházet realitu, nebo jí zkreslovat. Bez silného Neptuna by ale třeba Picasso nemohl tvořit. Na druhé straně je to planeta šestého smyslu – intuice. Pokud člověk žije v reálu a svůj Neptun nepoužívá jako jediný klíč k životu, může ho dobře využít. Jako kandidátské číslo je sedmička surrealistická.
     
    Tarotově je sedmička Vůz. Symbol změny, stěhování, cestování a pohybu.
     
    Výklad na pocit kandidáta s číslem 7:
    8 mečů, 6 pohárů, 5 pohárů, 10 mečů – tak na to jsem zvědavá. Pokud má největší kandidát v tarotu toto, může mít problém. Jakéhokoli rázu a jde o jeho pocity, ale ta 6 pohárů aspoň je dobrá…




    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
    [ltr]




    Surrealismus


    [ltr]Surrealismus (výslovnost syrealismus) je evropský umělecký směr, ale také životní styl, který usiluje o osvobození mysli, zdůrazňuje podvědomí. Snaží se o zachycení snů, představ, pocitů a myšlenek.
    [/ltr]

     [/ltr]
    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 3/1/2018, 01:26

    Hypatia napsal:No týjo, tak Horáček bere prezidentování jako službu. On si fakt připadá jako vyvolený.
    A prý šel po revoluci radši pracovat. Sakra, co to bylo za práci?


    „Michal Horáček je kandidát, který dospěl k názoru, že chce světu vrátit to, co od něj dostal. Otázka je, jestli to chce svět zpět,“

     pomalu uzavíral představování kandidátů. O pár vteřin později přivítal v Aréně zmíněného Horáčka. Po něm před kamery dorazil Ovčáček a přinesl si fíkus. Proč fíkus? „Já jsem, pane Soukupe, slyšel, že někteří odmítli přijít, tak jsem za ně vzal adekvátní náhradu,“ pravil Ovčáček v narážce na Jiřího Drahoše, kterého označuje za fíkus. „Já musím ocenit, že aspoň pan Horáček přišel, protože lidé by spolu měli diskutovat a neměli by si vybírat,“ doplnil hradní mluvčí.

    Petr Hájek posunul debatu do vyšších obrátek. „Všechno je celkem srozumitelné, ale proč ty lidi proti tomu Zemanovi vůbec kandidují, když vědí, že nemohou vyhrát.
    Chápu, že je to určitý druh zábavy, ale když ze svýho investuju 26 milionů korun, tak to je neuvěřitelný,“ kroutil hlavou bývalý mluvčí Václava Klause. Současná prezidentská volba mu připomíná setkání obra s několika trpaslíky.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 2/1/2018, 23:09

    Dragana napsal:
    Hypatia napsal:No týjo, tak Horáček bere prezidentování jako službu. On si fakt připadá jako vyvolený.
    A prý šel po revoluci radši pracovat. Sakra, co to bylo za práci?
    I zloděj pracuje.
    .....dnes má práci, musí udělat káču.....

    Co ty víš, co mu ON našeptal a Horáček za tím musí jít, jinak by se přece utopil. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

    Tak tak, nesmí zaváhat, není přeci malověrný  Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 2/1/2018, 22:51

    Hypatia napsal:No týjo, tak Horáček bere prezidentování jako službu. On si fakt připadá jako vyvolený.
    A prý šel po revoluci radši pracovat. Sakra, co to bylo za práci?
    I zloděj pracuje.
    .....dnes má práci, musí udělat káču.....

    Co ty víš, co mu ON našeptal a Horáček za tím musí jít, jinak by se přece utopil. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 2/1/2018, 22:46

    No týjo, tak Horáček bere prezidentování jako službu. On si fakt připadá jako vyvolený.
    A prý šel po revoluci radši pracovat. Sakra, co to bylo za práci?
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 2/1/2018, 22:21

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:
    Dragana napsal:
    haslerka napsal:[size=32]Dnes večer ve 21.25:[/size]

    [size=32]Aréna Jaromíra Soukupa již v úterý na TV Barrandov[/size]
    29. 12. 2017 11:20








    V úterý 2. ledna 2018 ve 21.25 odvysílá televize Barrandov pravidelný pořad Aréna Jaromíra Soukupa. Do prvního lednového dílu byli pozváni čtyři hosté – Jiří Drahoš, Michal Horáček, Mirek Topolánek a Jiří Ovčáček, kteří byli osobně osloveni s nabídkou účasti a možností pozvat si své podporovatele do publika.
    Koukám na to řehtám se. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Soukup je boží.
    Ovčáček s fíkusem taky dobrý... Very Happy Very Happy Very Happy

    Trochu mi tam vadí Hájek s obhajováním té Klausovské amnestie. No

    Tak on musí, asi. Ale oproti Havlově amnestii... Já to mám tak, že ta poslední Klausová byla druhá nejhorší. Havel prostě vede.
    A pak mi trochu vadí, že Soukup dává dost okatě najevo, že jsou mu Zemanovi protikandidáti nesympatičtí.

    Jako moderátor by mohl vystupovat víc neutrálně.


    Ale i tak jsem ráda, že se do těchto politických debat vrhnul.  Jazyk2

    Je to osvěžující, oproti ČT, která se snaží tvářit netranně, ale je evidentně vidět, komu straní.

    Jo, diskuse v Blesku byla taky dobrá.

    Hanniga tam rádi neměli.  Nechtěli ho nechat domluvit. No No No
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 2/1/2018, 22:19

    Hypatia napsal:
    Tak on musí, asi. Ale oproti Havlově amnestii... Já to mám tak, že ta poslední Klausová byla druhá nejhorší. Havel prostě vede.
    Jistě.
    Zrzavej skřet pustil vrahy. Brek Brek Brek
    Klaus zloděje, svoje kamarádíčky.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 2/1/2018, 22:15

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:
    haslerka napsal:[size=32]Dnes večer ve 21.25:[/size]

    [size=32]Aréna Jaromíra Soukupa již v úterý na TV Barrandov[/size]
    29. 12. 2017 11:20








    V úterý 2. ledna 2018 ve 21.25 odvysílá televize Barrandov pravidelný pořad Aréna Jaromíra Soukupa. Do prvního lednového dílu byli pozváni čtyři hosté – Jiří Drahoš, Michal Horáček, Mirek Topolánek a Jiří Ovčáček, kteří byli osobně osloveni s nabídkou účasti a možností pozvat si své podporovatele do publika.
    Koukám na to řehtám se. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Soukup je boží.
    Ovčáček s fíkusem taky dobrý... Very Happy Very Happy Very Happy

    Trochu mi tam vadí Hájek s obhajováním té Klausovské amnestie. No

    Tak on musí, asi. Ale oproti Havlově amnestii... Já to mám tak, že ta poslední Klausová byla druhá nejhorší. Havel prostě vede.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 2/1/2018, 22:12

    Dragana napsal:
    haslerka napsal:[size=32]Dnes večer ve 21.25:[/size]

    [size=32]Aréna Jaromíra Soukupa již v úterý na TV Barrandov[/size]
    29. 12. 2017 11:20








    V úterý 2. ledna 2018 ve 21.25 odvysílá televize Barrandov pravidelný pořad Aréna Jaromíra Soukupa. Do prvního lednového dílu byli pozváni čtyři hosté – Jiří Drahoš, Michal Horáček, Mirek Topolánek a Jiří Ovčáček, kteří byli osobně osloveni s nabídkou účasti a možností pozvat si své podporovatele do publika.
    Koukám na to řehtám se. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Soukup je boží.
    Ovčáček s fíkusem taky dobrý... Very Happy Very Happy Very Happy

    Trochu mi tam vadí Hájek s obhajováním té Klausovské amnestie. No
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 2/1/2018, 21:35

    haslerka napsal:[size=32]Dnes večer ve 21.25:[/size]

    [size=32]Aréna Jaromíra Soukupa již v úterý na TV Barrandov[/size]
    29. 12. 2017 11:20








    V úterý 2. ledna 2018 ve 21.25 odvysílá televize Barrandov pravidelný pořad Aréna Jaromíra Soukupa. Do prvního lednového dílu byli pozváni čtyři hosté – Jiří Drahoš, Michal Horáček, Mirek Topolánek a Jiří Ovčáček, kteří byli osobně osloveni s nabídkou účasti a možností pozvat si své podporovatele do publika.
    Koukám na to řehtám se. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Soukup je boží.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 2/1/2018, 19:54

    [size=32]Dnes večer ve 21.25:[/size]

    [size=32]Aréna Jaromíra Soukupa již v úterý na TV Barrandov[/size]
    29. 12. 2017 11:20








    V úterý 2. ledna 2018 ve 21.25 odvysílá televize Barrandov pravidelný pořad Aréna Jaromíra Soukupa. Do prvního lednového dílu byli pozváni čtyři hosté – Jiří Drahoš, Michal Horáček, Mirek Topolánek a Jiří Ovčáček, kteří byli osobně osloveni s nabídkou účasti a možností pozvat si své podporovatele do publika.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 2/1/2018, 18:41


    Někde v Plesku jsem četla, že slevu dá za poskytnutí osobních dat.  Puke Puke Puke
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 2/1/2018, 18:10

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 2/1/2018, 17:05

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:Jsem smutná.
    Odešel Jakub Zedníček.
    Jeho malinká holčička je bez táty. Brek Brek Brek
    To je hodně smutný.
    Cryyy Cryyy Cryyy
    A nedovedu si představit pořad Kurňa co to je  bez něj...  No No No

    Takový mladý kluk..

    Už se ví, kde se stala chyba?
      To byla tedy zbytečná smrt a nešťastná náhoda..:


    Takhle už zahynulo hodně lidí:


    Jakub Zedníček byl bohužel letošní první obětí českých dálnic. Nehoda se stala na 192. kilometru dálnice D1 ve směru na Vyškov. „Řidič po nárazu do svodidel vystoupil z vozu, překonal svodidla a vešel do dráhy dodávky. Utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl,“uvedl mluvčí hasičů Filip Venclovský. Synovec oblíbeného herce zahynul pouhých třicet minut po půlnoci.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 2/1/2018, 17:03

    Dragana napsal:Jsem smutná.
    Odešel Jakub Zedníček.
    Jeho malinká holčička je bez táty. Brek Brek Brek
    To je hodně smutný.
    Cryyy Cryyy Cryyy
    A nedovedu si představit pořad Kurňa co to je  bez něj...  No No No

    Takový mladý kluk..

    Už se ví, kde se stala chyba?

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 21 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 10/5/2024, 05:21