EXPLOZE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime18/12/2021, 20:57 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime9/12/2021, 21:03 pro Dragana

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime11/7/2020, 10:19 pro Otylka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime25/11/2019, 00:39 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime15/6/2019, 10:14 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime27/3/2019, 22:58 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime6/1/2019, 11:05 pro Hypatia

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime10/7/2018, 23:25 pro haslerka

» Diskuze
Diskuze - Stránka 22 Icon_minitime1/5/2018, 22:13 pro Hypatia

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 41228 příspěvků v 61 tématu

Je zde 37 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je standa82


+9
haslerka
Dragana
Cherry
Otylka
motolka
magdala
Laura
Marie2
Krteček
13 posters

    Diskuze

    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 2/1/2018, 14:26

    Jsem smutná.
    Odešel Jakub Zedníček.
    Jeho malinká holčička je bez táty. Brek Brek Brek
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 2/1/2018, 12:15

    Hypatia napsal:

    Ten tam toho vystihl, že by se to mělo rozkouskovat a servírovat postupně, aby se to každému dostalo na chvíli na zamyšlení do hlavy. 
    Některým i na delší dobu radši. 

    Pražská kavárna je vlastně stejná jako muslimové - u nich doma se jim nelíbí, tak jdou jinam a tam to zase dělaj tak, jako doma, takže se jim tam zase nelíbí. Pražská kavárna je naprosto stejná, jen to ještě neví, protože tu prdel nezvedla a jinam nešla. Ale i kdyby odtáhla do té vysněné Francie, Švédska...., stejně by to tam za chvíli nesnášeli a bylo by podle nich vše špatně. 
    A myslím, že by za to zase mohli Češi, protože svou negaci a malost nakazili půl Evropy.

    Já si zase myslím, že za všechno může Putin. Za zvolení Trumpa, za volby v ČR... i za to, že se to tady Pražské kavárně nelíbí a nechávají se vyznamenávat od Kisky. roll Ono je dneska módou házet špínu na někoho jiného než na sebe, viz PeKáč: "Já nic, to Monika." ... "To odborníci se pletou, já bych jim nikdy neublížil." Takže Angela taky za nic nemůže, prostě za to můžeme my, že nejsme tak blbí jako ona. Shock Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 2/1/2018, 11:48


    Ten tam toho vystihl, že by se to mělo rozkouskovat a servírovat postupně, aby se to každému dostalo na chvíli na zamyšlení do hlavy. 
    Některým i na delší dobu radši. 

    Pražská kavárna je vlastně stejná jako muslimové - u nich doma se jim nelíbí, tak jdou jinam a tam to zase dělaj tak, jako doma, takže se jim tam zase nelíbí. Pražská kavárna je naprosto stejná, jen to ještě neví, protože tu prdel nezvedla a jinam nešla. Ale i kdyby odtáhla do té vysněné Francie, Švédska...., stejně by to tam za chvíli nesnášeli a bylo by podle nich vše špatně. 
    A myslím, že by za to zase mohli Češi, protože svou negaci a malost nakazili půl Evropy.
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 2/1/2018, 09:43

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 2/1/2018, 09:42

    Krteček napsal:
    Krteček napsal:

    Tak hele, kde děláme chibu. V prvný řadě sy pleteme, ipsylon a měkké y
    Dále, kdiž něco chceme změnyt změnýme to, mýsto toho, aby jsme nyc neměnyly. No a nakonec nespolupracujeme s výlou Iámou. LOL! LOL! LOL!

    Tři změny a Míšu bychom našli: Šéf kriminálky promluvil o nejhorším případu v kariéře
     
    Z dyskuze:
    mislivec ( 30. prosince 2017 00:33 )

    Většina lidí nadává na nešťastnou babyčku, při tom paní Kudláčková z Popelek s.r.o. s ní mluvila a dosvědčila, že je to správná ženská, která si takové urážky nezaslouží. Mluvyla s ní osobně! Kdo z vás co tady ma ní kydáte špínu s ní mluvyl? Ani ne deset procent, že jo?

    No rozhodně bych jednu změnu udělal. Nasadil bych PČR vrtuli, aby jim všechno tak dlouho netrvalo.
    Tzn.:
    1. Ne víc kamer, ale prohledání kamer hned ten den, kdy to zjistili, ne až byl záznam vymazaný.
    2. Taky nasazení českého pátracího psa a ne čekání na německého.
    3. Chápu, že nemohli někoho bezdůvodně držet, ale Ota S. byl podezřelý číslo 1 a měl být souzen za pedofílii, takže ten důvod by se našel.

    No a taky důkladné vyšetření mamky a babičky. I když tedy víla zjistila, že matka ani neví, že ví. Mozek  
      Jo, to je přesné.

    Policajti toho pokazili dost a dost .

    A né že né.
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 2/1/2018, 09:26

    Krteček napsal:

    Tak hele, kde děláme chibu. V prvný řadě sy pleteme, ipsylon a měkké y
    Dále, kdiž něco chceme změnyt změnýme to, mýsto toho, aby jsme nyc neměnyly. No a nakonec nespolupracujeme s výlou Iámou. LOL! LOL! LOL!

    Tři změny a Míšu bychom našli: Šéf kriminálky promluvil o nejhorším případu v kariéře
     
    Z dyskuze:
    mislivec ( 30. prosince 2017 00:33 )

    Většina lidí nadává na nešťastnou babyčku, při tom paní Kudláčková z Popelek s.r.o. s ní mluvila a dosvědčila, že je to správná ženská, která si takové urážky nezaslouží. Mluvyla s ní osobně! Kdo z vás co tady ma ní kydáte špínu s ní mluvyl? Ani ne deset procent, že jo?

    No rozhodně bych jednu změnu udělal. Nasadil bych PČR vrtuli, aby jim všechno tak dlouho netrvalo.
    Tzn.:
    1. Ne víc kamer, ale prohledání kamer hned ten den, kdy to zjistili, ne až byl záznam vymazaný.
    2. Taky nasazení českého pátracího psa a ne čekání na německého.
    3. Chápu, že nemohli někoho bezdůvodně držet, ale Ota S. byl podezřelý číslo 1 a měl být souzen za pedofílii, takže ten důvod by se našel.

    No a taky důkladné vyšetření mamky a babičky. I když tedy víla zjistila, že matka ani neví, že ví. Mozek
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 1/1/2018, 22:37

    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 1/1/2018, 22:22

    Cherry napsal:


    Sovice už asi definitivně skončila v propadlišti dějin. Cryyy Cryyy

    Jinak si nedovedu představit, že by nechala Matku představenou spoilu s jejími chráněnkyněmi tápat v takové zásadní otázce při vstupu do Nového roku, jako je
    zda a jaký bobr v ženském klíně teď zrovna frčí. Jaký je IN.

    Vždyť sovice to musí vědět z první ruky, teda rukou- svého muže
    gynekologa.
    Možná i vyšla  nějaká rozsáhlá vědecká publikace s názvem
    "Vývoj  bobrů v Čechách a  na Moravě - jejich vliv na zachování
    populace" ? která nám zůstává utajená...
    Ovšem sovice ani slovutný pan gynekolog nic, žádná reakce,
    ani Ťuk.
    A fčil všichni tápeme .
    Jak potom vkročit do Nového roku, no ? Brek Brek
      Taky tápu. No

    Chtěla jsem vykročit pravou nohou, ale vlastně nevím, jestli je ta pravá správná... Nebo je správná levá?

    Asi budu skákat snožmo. Jazyk2


    Není nikdo, kdo zdarma a zasvěceně poradí... Cryyy

    Začínám si myslet, že s Hanulí opravdu Ámen...
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 1/1/2018, 21:47

    Kiska se snaží, aby ho pražská kavárna fanaticky obdivovala.

    A celkem se mu to daří:


    https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/slovensky-prezident-rozdal-statni-vyznamenani-ocenil-martu-kubisovou-i-petra_1801011844_mos
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 1/1/2018, 19:58

    Krteček napsal:
    Krteček napsal:
    No zvikejme sy bít yn... Šťastní a veselí noví rok ! Capka Jazyk2  Anebo být radší out ???Vestkyne

    I když tedy ten původní jazyk se mi líbí víc. Na to já si jen tak nezvyknu, to musí mít člověk vrozený.  Aetsch  Cryyy


    Jo a taky mně napadlo... nykdo nemluvyl s babyčkou... jen Mýša... ta to vý nejlýp. Laile Laile Laile
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 1/1/2018, 19:53

    Krteček napsal:
    No zvikejme sy bít yn... Šťastní a veselí noví rok ! Capka Jazyk2  Anebo být radší out ???Vestkyne

    I když tedy ten původní jazyk se mi líbí víc. Na to já si jen tak nezvyknu, to musí mít člověk vrozený. Aetsch Cryyy

    Cherry
    Cherry


    Posts : 2845
    Join date : 31. 08. 16
    Location : ČR-Morava

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Cherry 1/1/2018, 19:49

    haslerka napsal:
    Dragana napsal:
    haslerka napsal:
    haslerka napsal:Tak jdu vykročit pravou nohou, dát vařit čočku a mít se celý rok dobře...  Maxismich
    Pobavila jsem se u Pytlákovy schovanky.  Krásná Červená knihovna...  Very Happy Very Happy Very Happy

    To jsem v útlém mládí miloval, číst ty malé červené knížky. Maxismich
    Ó Die, zas začínáš s červenou knihovnou?
    To ti nestačil sovicin běs už tehdy?
    Zas jí chceš nakrknout?
    Podívej, jestli už jí nemáš na parapetu.
    Diskuze - Stránka 22 ?url=8bf04aa596b5c2a3&size=3
    Navíc se za své čtenářské začátky nestydím..

    Ovidia a Vergilia v originále jsem začala číst, až když jsem se chtěla vzdělaností přiblížit paní gynekologové.  Jazyk2

    Stejně se mi to nezdařilo, furt byla mnohem chytřejší a zdělanější.  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2

    Někdo to má holt vrozený.

    Tu noblesu a inteligenci.

    A obyčejný člověk se může snažit sebevíc a furt je jen ušmudlaná kovářka. Maxismich Maxismich Maxismich

    Sovice už asi definitivně skončila v propadlišti dějin. Cryyy Cryyy

    Jinak si nedovedu představit, že by nechala Matku představenou spoilu s jejími chráněnkyněmi tápat v takové zásadní otázce při vstupu do Nového roku, jako je
    zda a jaký bobr v ženském klíně teď zrovna frčí. Jaký je IN.

    Vždyť sovice to musí vědět z první ruky, teda rukou- svého muže
    gynekologa.
    Možná i vyšla  nějaká rozsáhlá vědecká publikace s názvem
    "Vývoj  bobrů v Čechách a  na Moravě - jejich vliv na zachování
    populace" ? která nám zůstává utajená...
    Ovšem sovice ani slovutný pan gynekolog nic, žádná reakce,
    ani Ťuk.
    A fčil všichni tápeme .
    Jak potom vkročit do Nového roku, no ? Brek Brek
    Krteček
    Krteček


    Posts : 937
    Join date : 12. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Krteček 1/1/2018, 19:41

    motolka napsal:
    Také si Hyp odpočiň. I vy holky. Tenhle rok byl opravdu hodně náročný.
    Snad rok 2018 bude mnohem lepší a svět se už konečně trošku uklidní. A lidé přijdou k rozumu.

    Tu a tam jsem se podívala na televizi, a to, co se děje, mi hlava opravdu nebere.
    Kramnýho by nejradši pustili, mulimáci a uprchlíci přestávají politikům vadit, rvou nám do hlav a všude, kde je to možné Araby.
    Zákon o kouření v restauracích a hospodách, který nedávno odsouhlasili, by zase nejraději vzali zpět. Za to by chtěli zlegalizovat marihuanu.
    Nevím, jestli se někam posunul případ o Míše Muzikářové, ale předpokládám, že ne, že jí nenašli ani živou ani mrtvou.
    Zákon o zavírání obchodů na určité svátky chtějí vzít taky zpět.
    Lidi šílí před Vánocemi a skupují veškeré ležáky z obchodů a zadlužují se.
    Do Zemana se kope dál. Takže se zdá být všechno při starém.  No

    Tak hele, kde děláme chibu. V prvný řadě sy pleteme, ipsylon a měkké y
    Dále, kdiž něco chceme změnyt změnýme to, mýsto toho, aby jsme nyc neměnyly. No a nakonec nespolupracujeme s výlou Iámou. LOL! LOL! LOL!

    Tři změny a Míšu bychom našli: Šéf kriminálky promluvil o nejhorším případu v kariéře
    Diskuze - Stránka 22 3668381_misa-misa-muzikarova-policie-patrani-v2  

    Z dyskuze:
    mislivec ( 30. prosince 2017 00:33 )

    Většina lidí nadává na nešťastnou babyčku, při tom paní Kudláčková z Popelek s.r.o. s ní mluvila a dosvědčila, že je to správná ženská, která si takové urážky nezaslouží. Mluvyla s ní osobně! Kdo z vás co tady ma ní kydáte špínu s ní mluvyl? Ani ne deset procent, že jo?


    No zvikejme sy bít yn... Šťastní a veselí noví rok ! Capka Jazyk2  Anebo být radší out ???Vestkyne
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 1/1/2018, 17:29

    Dragana napsal:
    haslerka napsal:
    haslerka napsal:Tak jdu vykročit pravou nohou, dát vařit čočku a mít se celý rok dobře...  Maxismich
    Pobavila jsem se u Pytlákovy schovanky.  Krásná Červená knihovna...  Very Happy Very Happy Very Happy

    To jsem v útlém mládí miloval, číst ty malé červené knížky. Maxismich
    Ó Die, zas začínáš s červenou knihovnou?
    To ti nestačil sovicin běs už tehdy?
    Zas jí chceš nakrknout?
    Podívej, jestli už jí nemáš na parapetu.
    Diskuze - Stránka 22 ?url=8bf04aa596b5c2a3&size=3
    Navíc se za své čtenářské začátky nestydím..

    Ovidia a Vergilia v originále jsem začala číst, až když jsem se chtěla vzdělaností přiblížit paní gynekologové.  Jazyk2

    Stejně se mi to nezdařilo, furt byla mnohem chytřejší a zdělanější.  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2

    Někdo to má holt vrozený.

    Tu noblesu a inteligenci.

    A obyčejný člověk se může snažit sebevíc a furt je jen ušmudlaná kovářka. Maxismich Maxismich Maxismich
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 1/1/2018, 17:26

    Dragana napsal:
    haslerka napsal:
    haslerka napsal:Tak jdu vykročit pravou nohou, dát vařit čočku a mít se celý rok dobře...  Maxismich
    Pobavila jsem se u Pytlákovy schovanky.  Krásná Červená knihovna...  Very Happy Very Happy Very Happy

    To jsem v útlém mládí miloval, číst ty malé červené knížky. Maxismich
    Ó Die, zas začínáš s červenou knihovnou?
    To ti nestačil sovicin běs už tehdy?
    Zas jí chceš nakrknout?
    Podívej, jestli už jí nemáš na parapetu.
    Diskuze - Stránka 22 ?url=8bf04aa596b5c2a3&size=3
    Za oknem mi  lítá všeliká  havěť, ale tahle fakt né. No

    Furt si myslím, že nevydýchala ten "štíří"  horoskop.

    Tolik nevděku od Víly, když Hanulka by za ní i dýchala, vydala se z posledního pětníku, labutěmi zásobovala, lidi pomlouvala, žalovala kudy chodila...

    To bolíííí...  Jazyk2

    Myslím, že tentokrát už Félix dolítal. Cryyy Cryyy Cryyy Jazyk2
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 1/1/2018, 15:35

    haslerka napsal:
    haslerka napsal:Tak jdu vykročit pravou nohou, dát vařit čočku a mít se celý rok dobře...  Maxismich
    Pobavila jsem se u Pytlákovy schovanky.  Krásná Červená knihovna...  Very Happy Very Happy Very Happy

    To jsem v útlém mládí miloval, číst ty malé červené knížky. Maxismich
    Ó Die, zas začínáš s červenou knihovnou?
    To ti nestačil sovicin běs už tehdy?
    Zas jí chceš nakrknout?
    Podívej, jestli už jí nemáš na parapetu.
    Diskuze - Stránka 22 ?url=8bf04aa596b5c2a3&size=3
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 1/1/2018, 13:44

    haslerka napsal:Tak jdu vykročit pravou nohou, dát vařit čočku a mít se celý rok dobře...  Maxismich
    Pobavila jsem se u Pytlákovy schovanky.  Krásná Červená knihovna...  Very Happy Very Happy Very Happy

    To jsem v útlém mládí miloval, číst ty malé červené knížky. Maxismich
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 1/1/2018, 10:19

    Tak jdu vykročit pravou nohou, dát vařit čočku a mít se celý rok dobře...  Maxismich
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 1/1/2018, 10:10

    Hypatia napsal:
    Dragana napsal:
    Hypatia napsal:
    Tak to je masakr  No No No No To bych nedala. 

    Pejskaři mě tímhle sr... Za komančů se nesmělo chodit po trávě, a teď se nemůže zase, pokud člověk nechce domů přinést i překvápko. Já už na to nemám a musí to čistit manžel. A teď to hovno je po těch granulích a konzervách tak páchnoucí.... 
    Vlastně mám tímto zjištěno, že z okolí nikdo neBARFuje.
    HYP, to nebylo od psa.
    To byl produkt přežranýho člověka.
    O vůni lejna po granulích nic nevím, co jsme se všichni pejskaři kamarádili, vařili jsme pejsíkům.
    A je mi nevolno z lidí, co po svých miláčcích neuklízí, stejně jako z lidí, kteří očůrávají baráky, nebo blejou na chodnících. Aby se jeden naučil lítat, zvlášť kolem hospod. Fuj Fuj Fuj

    Panebože  Puke Puke Puke

    No prostě po granulích nebo konzervách je to hovino takové nadýchané a hnusně smrdí. Já to dříve taky neznala, granule neexistovaly a tak náš pes měl pevné hovino a smrdělo  přirozeně a to jen když jsme ho sbírali. Ale u druhého psa jsme už používaly granule, nevěda, že to není žádná sláva a to táhlo i na metr, na dva. 
    U granulí hodně záleží na kvalitě. Čím kvalitnější, tím menší smrad. 

    Jo, jednou nám chcal na barák elektrikář. Za ním byl strom, když už musel. Byl střízlivý.  No
     Psí hovínka mi naštěstí nevadí, tady na vsi choději psi do vysoký trávy kolem návse.

    Ale vadí mi, když vidím chlapy vylézt z auta, otočí se zády k silnici, vystrčí zadek a začnou očůrávat pangejt.  Jakoby nemohli pár kroků popojít aspon za to svý auto. No
    haslerka
    haslerka


    Posts : 10811
    Join date : 08. 06. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro haslerka 1/1/2018, 10:05

    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:


    No tak hlavně i proto, že sám člověk je zvyklý jednat automaticky bez přemýšlení a prostě šáhne, neuvědomí si hned, že tam není vypínač.
      Ted už to vím taky, že jsem měla ten pokoj aspon zamknout, když už jsem byla líná tam vracet umytý ještě mokrý vypínač.

    Vlastně manžela znám, vždycky má "štěstí" na cokoli.

    Kdybych naleštila jediný schod z našich 18 schodů, vím , že by na něm uklouznul jen on...  Jazyk2 a nikdo jiný.

    Mám ponaučení propříště. No No No

    Aha, tak už vím, kdo mi to vyžral!  Já jsem právě ta, která omylem šáhne a nepřežije, která taky trefí ten jeden jediný schod a jsem zabita. Ne že bych někomu štěstí nepřála, ale vybrat ho na úkor druhých? No toto.
    Tak to upřimnou soustrast... Cryyy Cryyy Cryyy

    Taky to máš tak, že když na velký zahradě leží jedno jediný prkýnko, tak o něj zakopneš jen Ty?

    Do jediný díry široko daleko zapadneš?

    Já dřív myslela, že mi to dělá schválně.

    Ale nedělá, fakt  má smůlu.  Brek Brek Brek

    No dlouho tomu tak bylo, ale teď, jak to pozoruju, to převzal syn. Už jsem kolikrát řekla, že je chodící katastrofa. Umí rozbít i to, co by nerozbil železný Zekon. A přitom to jen podržel. 
    Do všeho a o všechno se bouchá dcera. Já mám to, že když udělám stejnou věc jako jiných deset lidí, jen vidět jen na mě, průšvih mám jen já. Prostě zakopnu o to prkénko jako deset dalších, jen já zakopnu tak, že to bolí jako prase a jen já si vyslechnu, že jsem neschopná  Cryyy Maxismich
    Hyp, tak to Vám všem vůbec nezávidím... No

    Já mám odzkoušeno, že když se na něco těším, a všechno by mělo klapnout na 100%, tak to zaručeně zazdí manžel. Prostě jemu se přihodí vždycky něco, čím celý koncept naruší. Bud se někde poláme a musí ležet, nebo naopak musí k lékaři.... a já ho bud musím obskakovat a ošetřovat, nebo s ním jet k lékaři jako doprovod.

    Takže když se na něco těšíme, tak jen potichu a děláme, že se netěšíme. Very Happy Very Happy Very Happy

    Jednou si ho nechali v nemocnici na pozorování, bolely ho záda.

    Já se těšila, že budu mít pár dní klid.

    Houby..

    Nejdřív mu do nemocnice dovézt pyžamo a potřeby, pak každý den povinně návštěva s mlsky, a pak  si pro něj po asi 5 dnech dojet... No No


    Je to někdy náročný, to šťastný manželství...  Maxismich Maxismich Maxismich Maxismich


    Jo, a blbý je, že ho rozbolej záda i z obyčejnýho leknutí.

    Takže když omylem přišlápne našeho psa a ten se lekne a zaječí...  Jazyk2 Jazyk2

    Což se stává dost často, náš pes je vítací a hrozně se motá pod nohama.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 1/1/2018, 10:03

    Dragana napsal:
    Hypatia napsal:
    Tak to je masakr  No No No No To bych nedala. 

    Pejskaři mě tímhle sr... Za komančů se nesmělo chodit po trávě, a teď se nemůže zase, pokud člověk nechce domů přinést i překvápko. Já už na to nemám a musí to čistit manžel. A teď to hovno je po těch granulích a konzervách tak páchnoucí.... 
    Vlastně mám tímto zjištěno, že z okolí nikdo neBARFuje.
    HYP, to nebylo od psa.
    To byl produkt přežranýho člověka.
    O vůni lejna po granulích nic nevím, co jsme se všichni pejskaři kamarádili, vařili jsme pejsíkům.
    A je mi nevolno z lidí, co po svých miláčcích neuklízí, stejně jako z lidí, kteří očůrávají baráky, nebo blejou na chodnících. Aby se jeden naučil lítat, zvlášť kolem hospod. Fuj Fuj Fuj

    Panebože  Puke Puke Puke

    No prostě po granulích nebo konzervách je to hovino takové nadýchané a hnusně smrdí. Já to dříve taky neznala, granule neexistovaly a tak náš pes měl pevné hovino a smrdělo  přirozeně a to jen když jsme ho sbírali. Ale u druhého psa jsme už používaly granule, nevěda, že to není žádná sláva a to táhlo i na metr, na dva. 
    U granulí hodně záleží na kvalitě. Čím kvalitnější, tím menší smrad. 

    Jo, jednou nám chcal na barák elektrikář. Za ním byl strom, když už musel. Byl střízlivý.  No
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 1/1/2018, 09:35

    Hypatia napsal:
    Tak to je masakr  No No No No To bych nedala. 

    Pejskaři mě tímhle sr... Za komančů se nesmělo chodit po trávě, a teď se nemůže zase, pokud člověk nechce domů přinést i překvápko. Já už na to nemám a musí to čistit manžel. A teď to hovno je po těch granulích a konzervách tak páchnoucí.... 
    Vlastně mám tímto zjištěno, že z okolí nikdo neBARFuje.
    HYP, to nebylo od psa.
    To byl produkt přežranýho člověka.
    O vůni lejna po granulích nic nevím, co jsme se všichni pejskaři kamarádili, vařili jsme pejsíkům.
    A je mi nevolno z lidí, co po svých miláčcích neuklízí, stejně jako z lidí, kteří očůrávají baráky, nebo blejou na chodnících. Aby se jeden naučil lítat, zvlášť kolem hospod. Fuj Fuj Fuj
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 1/1/2018, 09:13

    Dragana napsal:
    Hypatia napsal:
    Aha, tak už vím, kdo mi to vyžral!  Já jsem právě ta, která omylem šáhne a nepřežije, která taky trefí ten jeden jediný schod a jsem zabita. Ne že bych někomu štěstí nepřála, ale vybrat ho na úkor druhých? No toto.
    Nejsi sama.
    Moje pejsková měla po trase několik záchodů.
    Vždy v křoví.
    Tehdy bylo docela dost sněhu, já na sobě měla rudé sněhulky, světlou bundu, džíny.
    Pejsková usoudila, že nutně musí čůrat, i natáhla krok, což pro mě znamenalo nasadit rychlý běh, ona vlítla do parku, cválala do jejího křoví, já dusala za ní, čenich jsem si o keře rozedrala a statečně jsem dupala s vyplazeným jazykem.
    Ona měla taky jazyk na prsou, jak se smála.
    Když konečně našla správné místo, mohla jsem si vydechnout.
    Mohla.
    Vydechnout naposledy.
    Zjstila jsem, že než napadl sníh, stejnou cestou šel nejspíš hodně přežraný slon, který měl průjem.
    A já, jak jsem si to tak v tom fofru dupala, hezky jsem se tím ohodila.
    Rudé sněhule byly hnědé, řídké lejno mi odkapávalo z kalhot i z bundy, o které se nedalo již hovořit, že byla světlá.
    Měla jsem od lejna i kapucu a vlasy.
    Pejsková nic.
    Ta jak běžela, tak se  spíš vznášela, ne jako já, která jsem dusala jak hroch.
    Nejhorší bylo, že tady nešlo jít kanálama, na chodnících spousta lidí.
    A já.
    Smrdutá víc, než vepř.
    Po mém průchodu barákem nějaký dobrák otevřel okna, aby se v něm dalo vydržet.
    O tom, jak jsem doma blila se raději rozepisovat nebudu. Brek Brek Brek Brek Brek Brek Brek

    Tak to je masakr  No No No No To bych nedala. 

    Pejskaři mě tímhle sr... Za komančů se nesmělo chodit po trávě, a teď se nemůže zase, pokud člověk nechce domů přinést i překvápko. Já už na to nemám a musí to čistit manžel. A teď to hovno je po těch granulích a konzervách tak páchnoucí.... 
    Vlastně mám tímto zjištěno, že z okolí nikdo neBARFuje.
    Hypatia
    Hypatia


    Posts : 4852
    Join date : 09. 06. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Hypatia 1/1/2018, 09:09

    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:
    Hypatia napsal:


    No tak hlavně i proto, že sám člověk je zvyklý jednat automaticky bez přemýšlení a prostě šáhne, neuvědomí si hned, že tam není vypínač.
      Ted už to vím taky, že jsem měla ten pokoj aspon zamknout, když už jsem byla líná tam vracet umytý ještě mokrý vypínač.

    Vlastně manžela znám, vždycky má "štěstí" na cokoli.

    Kdybych naleštila jediný schod z našich 18 schodů, vím , že by na něm uklouznul jen on...  Jazyk2 a nikdo jiný.

    Mám ponaučení propříště. No No No

    Aha, tak už vím, kdo mi to vyžral!  Já jsem právě ta, která omylem šáhne a nepřežije, která taky trefí ten jeden jediný schod a jsem zabita. Ne že bych někomu štěstí nepřála, ale vybrat ho na úkor druhých? No toto.
    Tak to upřimnou soustrast... Cryyy Cryyy Cryyy

    Taky to máš tak, že když na velký zahradě leží jedno jediný prkýnko, tak o něj zakopneš jen Ty?

    Do jediný díry široko daleko zapadneš?

    Já dřív myslela, že mi to dělá schválně.

    Ale nedělá, fakt  má smůlu.  Brek Brek Brek

    No dlouho tomu tak bylo, ale teď, jak to pozoruju, to převzal syn. Už jsem kolikrát řekla, že je chodící katastrofa. Umí rozbít i to, co by nerozbil železný Zekon. A přitom to jen podržel. 
    Do všeho a o všechno se bouchá dcera. Já mám to, že když udělám stejnou věc jako jiných deset lidí, jen vidět jen na mě, průšvih mám jen já. Prostě zakopnu o to prkénko jako deset dalších, jen já zakopnu tak, že to bolí jako prase a jen já si vyslechnu, že jsem neschopná  Cryyy Maxismich
    Dragana
    Dragana


    Posts : 3303
    Join date : 13. 08. 16

    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Dragana 1/1/2018, 02:10

    Hypatia napsal:
    Aha, tak už vím, kdo mi to vyžral!  Já jsem právě ta, která omylem šáhne a nepřežije, která taky trefí ten jeden jediný schod a jsem zabita. Ne že bych někomu štěstí nepřála, ale vybrat ho na úkor druhých? No toto.
    Nejsi sama.
    Moje pejsková měla po trase několik záchodů.
    Vždy v křoví.
    Tehdy bylo docela dost sněhu, já na sobě měla rudé sněhulky, světlou bundu, džíny.
    Pejsková usoudila, že nutně musí čůrat, i natáhla krok, což pro mě znamenalo nasadit rychlý běh, ona vlítla do parku, cválala do jejího křoví, já dusala za ní, čenich jsem si o keře rozedrala a statečně jsem dupala s vyplazeným jazykem.
    Ona měla taky jazyk na prsou, jak se smála.
    Když konečně našla správné místo, mohla jsem si vydechnout.
    Mohla.
    Vydechnout naposledy.
    Zjstila jsem, že než napadl sníh, stejnou cestou šel nejspíš hodně přežraný slon, který měl průjem.
    A já, jak jsem si to tak v tom fofru dupala, hezky jsem se tím ohodila.
    Rudé sněhule byly hnědé, řídké lejno mi odkapávalo z kalhot i z bundy, o které se nedalo již hovořit, že byla světlá.
    Měla jsem od lejna i kapucu a vlasy.
    Pejsková nic.
    Ta jak běžela, tak se  spíš vznášela, ne jako já, která jsem dusala jak hroch.
    Nejhorší bylo, že tady nešlo jít kanálama, na chodnících spousta lidí.
    A já.
    Smrdutá víc, než vepř.
    Po mém průchodu barákem nějaký dobrák otevřel okna, aby se v něm dalo vydržet.
    O tom, jak jsem doma blila se raději rozepisovat nebudu. Brek Brek Brek Brek Brek Brek Brek

    Sponsored content


    Diskuze - Stránka 22 Empty Re: Diskuze

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 17/5/2024, 07:26